Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Playoff Draft diskusia

ked odpocitame F4F tak do PO nepostupi 5 aktivnych timov, spolu 20 tiperov (+ nejaki volni)

na uspesny PO draft by bola potrebna ucast minimalne 14 nepostupujucixh tiperov

tak neviem - osobne si myslim ze PO draft by bol fajn ozivenim sutaze tesne pred PO a vdaka nemu by mohli atmosferu PO okusit prakticky vsetci tiperi co sa tuto sezonu do KTL zapojili, co by bolo IMO super, ved to je konieckoncov ta najlepsia cast sezony...

ci by sa ale naslo tych 14 nepostupujucich ochotnych tiperov... :ja_neviem:
Je to hlavne zábava ale ked majú byť v PO všetci tak aký zmysel má základná časť? :eek2:
skoro vsetci tiperi, ale nie skoro vsetky timy... to je IMO rozdiel
cela KTL sa snad v prvom rade robi pre ludi, aby sa zabavili, no a najvacsia zabava je prave v tom PO... preco ju nedopriat co najviac ludom?

cely system urcovania sampiona cez PO nie je spravodlivy, ked dava rovnaku sancu vyhrat timu co v dlhodobej casti (ZC) dominoval a da sa o nom objektivne povedat ze patril k najlepsim ale tiez timu co tipoval preukazatelne horsie a do PO sa dostal len tak tak s najnizsim poctom bodov... ked nemame problem akceptovat toto, dokonca to povazujeme za atraktivne, nevidim dovod preco by nam malo vadit ze by sa PO zucastnili aj tiperi z tych v ZC najmenej uspesnych timov... :ja_neviem:
neviem presne ako to myslis petrik? ze timy by sa doplnili o dalsieho tipera cize by v nich bolo 5 tiperov na PO? ci ako?

inak ak takto tak kludne nic sa tym nepokazi akurat budu lepsie postavene timy si moct dohodnut kvalitnejsieho tipera - to zas je otazka ci by sa museli dobrovolne dohodnut alebo by automaticky museli suhlasit?

system PO nikde nemusi byt pre niekoho spravodlivy - ani v inych sutaziach nemusi v PO vyhrat aj najlepsi tim dlhodobej casti to je najme rozdiel oproti futbalu a hokejom , kedysi sme PO nemali a hrali sme tabulkovym systemom a na konci proste najlepsi tim vyhral potom sme presli na kolovy system ale stale sa tipovalo len tabulkovo na konci kola sa priradili body a tie sa scitavali po kazdom kole z coho opat vzisiel vitaz, nakoniec sa dohodlo na PO aby to bolo atraktivnejsie a aj neskor prihlasene timy sa mohli dostat do PO a aj ho vyhrat otazne co je zabavnejsie - cela dlhodoba sutaz je najma o cakani na PO
Ohlund píše:Je to hlavne zábava ale ked majú byť v PO všetci tak aký zmysel má základná časť? :eek2:
Taky si myslím... Já jsem teda proti :ja_neviem:
k tomu ze by v PO bol kazdy sa da zas povedat ze je to timova sutaz - ak nevyhram so svojim timom tak to pre mna nema taku hodnotu to ale nebrani pomoct nejakemu mne sympatickemu timu v PO ak by sa dalo.

ved nejde o to aby sa do PO nedostali jednotlivci ale aby postupili len konkretne timy - ale da sa to chapat aj tak ze kazdy tim ma svojich clenov a nema tam co nikto druhy robit.

ja som ale inak v podstate za aspon sa viac ludi udrzi na HF aj po zakladnej casti co nemusi byt na skodu inak ta prestavka bude o to dlhsia a u niektorych sa moze stat ze o takom case cestu na HF budu hladat tazsie
janik píše:neviem presne ako to myslis petrik? ze timy by sa doplnili o dalsieho tipera cize by v nich bolo 5 tiperov na PO? ci ako?
jj, robilo sa to tusim pred 2 rokmi ked si ty mal pauzu.
vtedy sme mali az 24 timov tusim, takze do PO nepostupilo mnozstvo tiperov. tak sme zorganizovali PO draft kde si timy ktore do PO postupili vybrali z tiperov ktorych timy nepostupili (a ktori mali zaujem sa draftu zucastnit) po jednom tiperovi ako posilu do PO

v PO tak mali timy po 5 tiperov, pocitali sa standardne tipy 2 najlepsich

PO timy si posily draftovali v poradi od najlepsich po najhorsie, co bolo tiez aspon akou-takou odmenou za umiestnenie v ZC (kedze inak je uplne fuk ci tim postupi z 2. alebo 7. miesta)
viac o zatial jedinom uskutocnenom PO drafte je tu: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=146&t=5612" onclick="window.open(this.href);return false;

a takto to v reale vyzeralo: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=4939" onclick="window.open(this.href);return false;
asi nemusim pripominat ze pocet online clenov v case vyhlasovania vysledkov draftu trhal rekordy :D
Petrik tymto sleduje jedine. Chce tu udrzat co najviac tiperov az do volieb do komisie (ktore sa budu konat hned po playoff) a tak ziskal nejake hlasy naviac. :sarcasm: :jn:

A teraz vazne. Pred par dnami tuto myslienku navrhol v komisii Dean. Ja som sa k nej vyjadril negativne (dovody priblizne take, ake ma ohlund), ostatni komisari nijako :jn: :hroza: . Nejdem vsak proti tomu tvrdohlavo. Pred 2 rokmi to bol celkom vydareny a atraktivny projekt, a ak by bola vacsina za, nebranil by som sa mu ani tento rok.
arek píše:Petrik tymto sleduje jedine. Chce tu udrzat co najviac tiperov az do volieb do komisie (ktore sa budu konat hned po playoff) a tak ziskal nejake hlasy naviac. :sarcasm: :jn:
jak naviac? som myslel ze mam automaticky garantovany plny pocet, viac sa snad uz neda...? :jn: :D
arek píše:
A teraz vazne. Pred par dnami tuto myslienku navrhol v komisii Dean. Ja som sa k nej vyjadril negativne (dovody priblizne take, ake ma ohlund), ostatni komisari nijako :jn: :hroza: .
..pretoze ju priamo nenavrhol, iba spomenul.. a aj to v teme "spam" ..
podla mna to ma tiez pre aj proti a to prave tie co ste tu vsetci spomenuli... neviem no, k niecomu sa hadam dostaneme :)
tak my v komisii uz o tom hlasujeme. Ako to ale vidia aj ostatni tu? Mohli by sa vyjadrit viaceri, aby sme vedeli, ci je vobec zaujem.
zaujem by som mal (aj ked BA to dotiahnu az do finale, takze moj nazor je irelevantny :D )
napad je to samozrejme skvely, ved playoff draft je moj napad, ale pri 14 postupujucich z 20 resp. 19 timov, ee
arek píše:tak my v komisii uz o tom hlasujeme. Ako to ale vidia aj ostatni tu? Mohli by sa vyjadrit viaceri, aby sme vedeli, ci je vobec zaujem.
naco sa maju vyjadrovat viaceri? nestaci ze ja som za?!?
:D
petrik píše:
arek píše:tak my v komisii uz o tom hlasujeme. Ako to ale vidia aj ostatni tu? Mohli by sa vyjadrit viaceri, aby sme vedeli, ci je vobec zaujem.
naco sa maju vyjadrovat viaceri? nestaci ze ja som za?!?
:D
:hahano:
arek píše:
petrik píše:
arek píše:tak my v komisii uz o tom hlasujeme. Ako to ale vidia aj ostatni tu? Mohli by sa vyjadrit viaceri, aby sme vedeli, ci je vobec zaujem.
naco sa maju vyjadrovat viaceri? nestaci ze ja som za?!?
:D
:hahano:
no dobre no, tak sa tvarme ze tu je demokracia... :bee:
inak z pohladu tipera ktory zrejme do PO nepostupi mozem povedat ze atmosferu PO by som si rad vychutnal to je zas o tom uhle pohladu :)
ja sa neprihlasujem :D (aj ked v pripade ze by mi hrozilo nepostupenie do PO by som uz davno prihlaseny bol :ciga: )

vramci zvysenia sance na uspech tohto projektu by som vsak navrhol po skonceni 5. kola rozoslat vsetkym tiperov ktorym bude realne hrozit nepostup do PO PM-ky upozornujuce na moznost prihlasit sa do draftu (napriek tomu ze to bolo zverejnene aj na KTL stranke)
Ja by som do buducna (na zaklade vlastnej skusenosti s Red Devils) navrhol podmienit ucast nepostupujuceho hraca v drafte aspon 80% natipovanim zapasov v poslednych 2 kolach zakladnej casti...
playoff draft by mal byt o posilnovani

toto, co sa tu chysta, je skor o doplnani timov zo 4 na 5
myslim ze ak je v komisii zaujem aby sa PO draft uskutocnil, je najvyssi cas urobit nejaku reklamu/nabor ci ako to uz nazveme medzi tipermi ktorym realne hrozi ze do PO nepostupia.

momentalne je prihlasenych 11 tiperov ktori do PO (asi) urcite nepostupia + 2 otazni z timu knights ktory je na hrane postupu. to by ale stale bolo spolu iba 13 tiperov co je malo
bolo by dobre oslovit najma tiperov timov cruel prisoners, spiders a steelers, ktori mozno tieto temy az tak casto nesleduju a o moznosti prihlasit sa do draftu vobec nevedia (alebo na tuto moznost zabudli a mohlo by sa im pripomenut ze sa blizi deadline)

IMO by bola skoda aby vyse 10 prihlasenych ludi vyslo naprazdno kvoli tomu ze si nikto nedal tu namahu zohnat poslednych par potrebnych ludi
je zbytocne nasilu do toho niekoho tlacit a ked aj dotlacis tych ledva 14, bude mat wild pravdu ze to ani nebude moc o posilnovani timov.. :ja_neviem:
švolco píše:je zbytocne nasilu do toho niekoho tlacit a ked aj dotlacis tych ledva 14, bude mat wild pravdu ze to ani nebude moc o posilnovani timov.. :ja_neviem:
ale poslal som tu pm GMs.. aj ked osobne pochybujem o tom ich zaujme..

(hodte to do jedneho prispevku dik)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS