Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Navrh na odvolanie komisie KTL a predcasne volby

Dado píše: Avsak je tu niekolko zavaznych problemov, ktore mozu prepuknut v rakovinu KTL i HFka.

Rakovinou KTL a aj HF je niečo iné niekto iný

Dado píše:Kolko clankov pribudlo od komisarov?

si to môžeš spočítať :matika: budem hovoriť za seba, ja osobne som napísal 2 články zatiaľ a po skončení prvého kola som chcel ďalšie minimálne 2, ale to asi nemá význam, lebo sa nájde nejaký .ujko, ktorému bude i tak všetko málo


A čo sa týka vyhodnotení alebo doplnenia zápasov, keby sme vedeli ako na to, tak by sa toho niekto chytil určite.



Mne sa však zdá, že niektorí ľudia sa len chcú dostať do sféry vplyvu KTL a fóra, tak tu musia ohurovať silnými rečami, ale keďmá dôjsť na činy, tak skutek utekl, prečo si sa napr. ty dado neprihlásil, že budeš robiť vyhodnocovanie, či miesto hľadania spôsobov, ako sa to dá, budeš hľadať dôvody, ako sa to nedá ....

A ak máš naozaj takéto politické ambície, tak prečo si ich nerealizuješ na príslušných miestach? 10.3. máme voľby do NR SR, prečo si nezaložíš vlastnú politickú stranu alebo prečo sa nebiješ o miesto na kandidátnej listiny politickej strany, ktorá bude kandidovať vo voľbách?


PS: Aspoň pri takýchto veľkohubých vyjadreniach by si mohol používať aj diakritiku :sarcasm:
Dado píše:
10.3. este kandidovat nebudem. V prvom rade sa snazim byt na opacnej strane, t.j. byt novinarom, ale uvidim, ako sa vyvinu podmienky na tomto zubozenom zurnalistickom Slovensku.
Tak ale ako novinár by si mal vedieť jednu vec, najprv si overiť všetky fakty zo všetkých zainteresovaných strán a až potom výjsť s niečim von a tu nejde len o tieto :uvodzovky: žabo-myšie :uvodzovky: vojny na HF, ale najmä v skutočnom živote, vieš, že keď sa do niečoho pustíš bez overenia si všetkých skutočností, tak "riskuješ krk"
ja dam moj potreh, bavil som sa s arekom a tiez bol dost sklamany z komisie, preto ze nieje moc aktiva a clenovia su nevyrazni, to si treb jasne povedat co a ako.

v niecom ma Dado pravdu a to ze by bolo dobre zhromazdit kupinu ludi co bude mat jasne dane ulohy nech kazdi z nas vie kto co ma na starosti atd. lebo vacsina je na arekovi a to proste nieje unosne

tym ale nechcem hodnotit viac, proste komisia by si tieto veci mala predebatovat v prvom rade medzi sebou kto co robi a ci robi aj nieco naviac, pripadne ako zorganizovat ludi atd atd lebo momentalne je to totalna nuda, diskusia na hf co sa KTL tyka je takmer nulova, na stranke toho tiez vela nepribuda a dnes este an nieje vyhodnotenie za vcera...

:roll: :!:

takze nieco asi robit treba inak to bude len horsie :thumbsdown:
ale zas musíš uznať, že nie každý ma nadanie zrovna na písanie článkov, tak nemožno to od každého vyžadovať, na druhej strane musia byť zastupené aj diplomatickejšie typy, nie všetci horkokrvní ako ja :sarcasm:
nieje len o pisani clankov, vyhodnotenie, nejake aktivity, proste nieco, momentalne tu skapal pes ... obcas az lutujem ze je to na inej stranke popravde lebo mam pocit ze predtym ti ludia sem proste museli prist tak aj nakukli do temy aspon takto odtipuju a koniec..

neviem nieco tomu chyba momentalne
ty si taká tlčhuba priateľu, len smelo napíš čo také preborné by si zaviedol ty..?
Kritizovať to áno, ale napíš tu prosím ťa všetkým, s akým prevratným návrhom, či vylepšením pre toto fórum si prišiel ty..?
Začínam celkom úprimne ľutovať, kde som sa to vlastne ocitol. Ono byť členom komisie, neznamená viesť všetkých za ručičku a ukazovať im kam to má všetko smerovať. Ty si zjavne nepochopil význam tejto funkcie. Členovia majú hlavne za úlohu rozhodovať o veciach, ktoré sa týkajú zmien, udržať tu určitú úroveň komunikácie a pod. Ak by tu takýto ľudia neboli, nič strašné by sa nestalo, dvaja šikovní admini, by to v pohode ustriehli, ale ak už si tu niekto niekoho zvolil, tak to znamená, že tým ľuďom dali určitú dôveru, že rozhodnú v problematických okamihoch správne a nebude sa tu zakaždým nezmyselne hlasovať o každej blbosti - pochopil si to zatiaľ..?
Ujasnime si raz a navždy - TOTO je stránka, resp. fórum, ktoré združuje ľudí čo majú pozitívny vzťah k hokeju, resp. prevažne k NHL, fandia tomuto športu a zaujíma ich všetko okolo... Toto nie je politická strana, občianske združenie, či iná organizácia, ktorá sa musí riadiť nejakými striktnými pravidlami. Zväčša sú tu dospelí a normálni ľudia, ktorých za ruku držať netreba.Tak sa už konečne znormalizuj, nešír tu tieto štvavé kampane a konečne sa prispôsob ostatným. Ak je to pre teba obtiažne, neotravuj tu všetkých svojimi preudonázormi a pokojne urob lepšie fórum, kde bude všetko podľa tvojho obrazu a konečne budeš spokojný. Ja ti budem úprimne fandiť odtiaľ z tohto nášho nedokonalého a problematického, z ktorým som ale určite spokojný.
Len si uvedom, že doposiaľ sa tu v tak kritickom duchu prezentuješ iba ty. Namiesto toho, aby si hľadal cestu ako pomôcť, tak len štveš, kritizuješ a verím že sa na tom neskôr (až sa toho niektorí chytia) uchechtávaš, čo sa ti zasa podarilo...
U mňa máš zatiaľ palec dole :thumbsdown: Takto sa veci neriešia. :frajer2:
Som clenom HF uz nejaky ten rok a dovolim si povedat ze som celkom uspesny tiper KTL, tak sa mi zda ze sme od celej podstaty KTL presli k doslova Blbostiam. Zaklad celeho je aby sa ludia bavili tipovanim a sprijemnili si sezonu NHL aj takymto sposobom.

Vazim si ludi ktory robia cele toto tu a obetuju svoj cas aby sme mi ostatny z toho mali radost.
Pokial vsetko funguje tak ako ma tak nevidim dovod preco by sa mal niekto odvolavat.
Viem ze momentalne sa vyskytli mensie problemy s vyhodnotenim ale vsetko sa da prezit a casom ked sa do toho dostanu viaceri ludia ktory budu robit vyhodnotenie tak bude vsetko OK ale vsetko naraz sa neda urobit to hadam chape kazdy bezny clovek a tu sa vzdy nasli ludia ktory si nasli cas pre HF a KTL!
Deco2508 píše:Som clenom HF uz nejaky ten rok a dovolim si povedat ze som celkom uspenehy tiper KTL, tak sa mi zda ze sme od celej podstaty KTL presli k doslova Blbostiam. Zaklad celeho je aby sa ludia bavili tipovanim a sprijemnili si sezonu NHL aj takymto sposobom.

Vazim si ludi ktory robia cele toto tu a obetuju svoj cas aby sme mi ostatny z toho mali radost.
Pokial vsetko funguje tak ako ma tak nevidim dovod preco by sa mal niekto odvolavat.
Viem ze momentalne sa vyskitli mensie problemy s vyhodnotenim ale vsetko sa da prezit a casom ked sa do toho dostanu viacery ludia ktory budu robit vyhodnotenie tak bude vsetko OK ale vsetko naraz sa neda urobit to hadam chape kazdy bezny clovek a tu sa vzdy nasli ludia ktory si nasli cas pre HF a KTL!
s tymto nazorom plne suhlasim.
Neberte to tak vazne, ide o zabavu a sice momentalne niekedy vyhodnotenia meskaju, tak hadam vas to nezabije. Casom to urcite doladime, snad uz v 2. kole :)
Posledny den 1. kola uz nejako dokopeme, no a co sa tyka druheho...uprimne, mam trochu problem s tym zapasovym systemom, aby nam ktl zapasy automaticky excel vyhodnotil...mozno ohlund bude vediet pomoct :) . Ked to bude pripravene, tak dame moznost vyhodnocovania viacerym ludom, z komisarov bude ovladat vyhodnocovanie kazdy a naucime to aj dalsich dobrovolnikov, ktori sa mi prihlasili. Dalej by som bol rad, ak by sme zoskladali aj nejaky tim redaktorov, ktori budu pravidelne pisat clanky. Tak prosim este trochu strpenia, prechod na novy system nebol jednoduchy, a sme len na zaciatku sezony, prihodili sa veci ako moja absencia atd, tak vyhodnotenia meskali a potom sa to uz vlieklo.
Neobvinujte prosim ostatnych komisarov z necinnosti, ked za to mozem v podstate len ja. Je moja chyba, ze som to poriadne nepripravil, keby vsetko klapalo, ako ma, tak by ste na ostatnych komisarov ani nepipli. Komisari su ochotni vyhodnocovat, ale co uz maju robit, ked nevedia ako..
a este...
ta KTL diskusia na HF nam naozaj dost utichla, co mi je luto. Takze privitame kazdy vas napad na ozivenie diskusie :) mozno by bolo lepsie urobit nejake miniforum priamo na ktl stranke.
plačeš síce pekne, ale neúčelne, nerozumiem jednej veci, kde si ty osobuješ kritizovať o čo si sa nijako nepričinil a nič pre fungovanie tohto fóra ani neurobil. To že sa ti nepáči, že vyhodnotenie nie je načas, je síce pekné a nikto ti to neberie, ale nemyslím si, že to je dôvod na založenie zbytočného topiku, kde prezentuješ iba svoje EGO - dosť populistickým spôsobom, ktorý mňa osobne prestáva baviť.
Komisia bola riadne zvolená a funguje. Že máš na to iný názor, ešte neznamená, že má byť odvolaná.
A len tak mimochodom, najprv by si si mal zistiť, ako to naozaj je z vyhodnocovaním a potom sa osopoval na členov komisie. Žiaden z nás doposiaľ nemá ako vyhodnocovať tipovačku. To už je ale otázka na areka - prečo.
Cez to všetko ja osobne nevnímam túto záležitosť, ako šialený problém, ktorý bude prostriedkom na takúto neskutočne trápnu kampaň.
Zamysli sa konečne nad sebou, viac ti v tomto topiku a k tejto téme nemám čo napísať.
arek píše:mozno by bolo lepsie urobit nejake miniforum priamo na ktl stranke.
To by určitě lepší nebylo... To by znamenalo úplné odtržení od fóra a to si myslím že tady nebude chtít snad nikdo...
Azizek píše:
arek píše:mozno by bolo lepsie urobit nejake miniforum priamo na ktl stranke.
To by určitě lepší nebylo... To by znamenalo úplné odtržení od fóra a to si myslím že tady nebude chtít snad nikdo...
a co ak by sa tam diskutovalo? Nebolo by lepsie mat tam pestru diskusiu, ako mat tu mrtvu diskusiu, ale, podla teba "neodtrhnutu" KTL od fora? :ja_neviem:
arek píše:a co ak by sa tam diskutovalo? Nebolo by lepsie mat tam pestru diskusiu, ako mat tu mrtvu diskusiu, ale, podla teba "neodtrhnutu" KTL od fora? :ja_neviem:
Nevím, myslím si že když se nediskutuje tady, nediskutovalo by se ani tam. A na druhou stranu pokud věříš tomu že diskuse tam by pomohla, určitě by se dal vytvořit nějaký modul tak, aby tamní diskuse vlastně jen zobrazovala zdejší sekci s KTL, ne? :)
Azizek píše:
arek píše:a co ak by sa tam diskutovalo? Nebolo by lepsie mat tam pestru diskusiu, ako mat tu mrtvu diskusiu, ale, podla teba "neodtrhnutu" KTL od fora? :ja_neviem:
Nevím, myslím si že když se nediskutuje tady, nediskutovalo by se ani tam. A na druhou stranu pokud věříš tomu že diskuse tam by pomohla, určitě by se dal vytvořit nějaký modul tak, aby tamní diskuse vlastně jen zobrazovala zdejší sekci s KTL, ne? :)
nieco take som skusal este pred sezonou, ale na niecom to stroskotalo, uz si nepamatam presne na com. Ale skusit to este mozem.
arek píše:nieco take som skusal este pred sezonou, ale na niecom to stroskotalo, uz si nepamatam presne na com. Ale skusit to este mozem.
Tak jestli jsi to zkoušel a nešlo to, tak to je potom jiná situace... Jak myslíš mno, možná že to za zkoušku stojí ale já tomu osobně moc nevěřím. :ja_neviem: Možná že je to pořád jen tím nezvykem, ale chybí mi tipování v příspěvcích na fóru, i ta doba kdy jsem občas i já dělal hezky ručně vyhodnocení. To bylo fajn :) Tohle...neuraz se...mi přijde takové hrozně uspěchané. Takové na půli cesty. Web je fajn, nic proti němu, ale pořád tam moc důležitou roli v tom vyhodnocování hraje lidský faktor. Když už jste chtěli přejít na tenhle systém, tak by možná bylo lepší ještě sezonu počkat, a najít schopného programátora který by vytvořil plně automatický systém, nebo ne?
Ale tak zbytečné kritizovat něco co už je zavedené, aspoň doufám že se to bude rozvíjet správným směrem mno. V současné době pro mě osobně KTL ztratila svoje kouzlo, ale třeba se jednou zase vrátí :)
to vyhodnotenie v poobednajsich/vecernych hodinach by som ja osobne aj predychal, viac mi vadi to ze zajtra zacina 2. kolo a stale nevidim v ponuke na tipovanie zapasy tohto kola :scare:
co ak niekto zajtra zhodou okolnosti nebude moct natipovat? co ak niekto zajtra odchadza na par dni niekam bez moznosti pripojit sa? rozpisy zapasov na tipovanie musia byt pripravene aspon na niekolko dni dopredu... :(

pevne verim ze si to v komisii cim skor zorganizujete aby taketo veci (rozpis zapasov a vyhodnotenia) slapali hladko a bez zadrhlov - a potom ked bude toto bez problemov fungovat sa mozu riesit veci na zatraktivnenie - clanky, rozhovory, ankety, nove pravidla atd...
Inak tí, ktorým sa nepáči, že nemajú výsledky z predošlej noci hneď ako vstanú, tak nikde nie je časový údaj, dokedy to musí byť, ale niektorí už o 10ej ráno facepalmujú, že dado, že painkiller?

Keby bolo stanovené, že napr. do 14:00 musia tam výsledky bezpodmienečne byť, tak v poriadku, ale takto :hroza:
Joe S. píše:Inak tí, ktorým sa nepáči, že nemajú výsledky z predošlej noci hneď ako vstanú, tak nikde nie je časový údaj, dokedy to musí byť, ale niektorí už o 10ej ráno facepalmujú, že dado, že painkiller?

Keby bolo stanovené, že napr. do 14:00 musia tam výsledky bezpodmienečne byť, tak v poriadku, ale takto :hroza:
vsetko je to Ohlundova vina, nemal nas v minulych sezonach rozmaznat tymi svojimi superskorymi vyhodnoteniami :D
sme jak greci co strajkuju a su nespokojni s tym ze by sa im mal znizit zivotny standard :lol:
tak tak, treba výjsť do ulíc :protest:
no rozpis na prve 3 dni 2. kola uz su, tak kludne tipujte. Inak 2. kolo zacina az stvrtok.

Vsetkych komisarov som uz "zaskolil", co sa tyka vyhodnotenia. Ja tu zajtra zasa rano, ani doobeda nebudem, takze zrejme uvidite premierove vyhodnotenie od niekoho ineho :)
Naucil som ich aj robit rozpisy zapasov NHL.
arek píše:no rozpis na prve 3 dni 2. kola uz su, tak kludne tipujte. Inak 2. kolo zacina az stvrtok.

Vsetkych komisarov som uz "zaskolil", co sa tyka vyhodnotenia. Ja tu zajtra zasa rano, ani doobeda nebudem, takze zrejme uvidite premierove vyhodnotenie od niekoho ineho :)
Naucil som ich aj robit rozpisy zapasov NHL.
tak snad to uz bude dobre. ak by ale mali nastat nejake dalsie problemy mozno by nebolo odveci pouvazovat nad vratenim tipovacky spat na forum - kym sa nedotiahnu vsetky zalezitosti.


co sa tyka tej diskusie bud sa spravi forum priamo na stranke ... co by uplne oddelilo KTL a HF - za istych okolnosti v pohode. ale neviem ci by to prispelo k vacsej diskusii. mozno je problem aj v tom ze je vela roznych tem a kazdy tim ma svoju temu ale nieje jedna taka spolocna kde by sa rozobral napriklad dany den kto ako tipoval, atd. je to mozno az moc rozkuskovane, myslim ze timove diskusie su opodstatnene ale vacsina v nich nekomunikuje z viacerych dovodov - jeden je ten ze tim je pozliepany a ide len o tipovanie, druhy ze sa clenovia timu poznaju moc dobre a komunikuju inde ako v teme a treti ze niektori cas nemaju pripadne chut komunikovat i ked by druhi mali lenze ked nieje s kym pisat tak to konci rovnako.

a ked tak este jeden postreh - odkedy je tu na fore chat tak celkovo to dost padlo, lebo vacsina pise tam... lenze to uz nema s forom nic spolocne, neda sa na to ani poriadne reagovat a podla mna by bolo fajn zrusit ten chat ako taky.
chat veru moc neprospel KTL, ale jeho ucel bol uplne iny a s KTL nemal viacmenej nic spolocne

podla mna ani stranka a automaticke vyhodnocovanie ci co, po ktorom niektori az zufalo volali zatial nijako neprospieva a neviem k comu je to vlastne dobre, akurat, ze arek nevie co ma robit skor, ja osobne nemam pocit ziadneho pokroku, a ze by to bolo nejake obrovske plus

KTL cisto na fore mala vacsie caro, viac to zilo, bol tu kopec moznosti, vsetko co je aj na stranke, proste nevyuzity potencial

riesia sa prkotiny, miesto toho, aby sa riesili zasadne veci, neviem ci z nudy, ale vsetko sa stale meni, aj to co je zauzivane a dobre, vsetko sa skusa a tak
mne osobne krok na KTL stranku neprekaza, prave naopak...aj ked sa vyhodnocovalo na HF stranke, na pocte diskusii v jednotl.topicoch to nepridalo, takze v tomto ziadna dramaticka zmena.....ten janikov, napad, vytvorit nejaku vseobecnu diskusiu, mimo jednotl. timovych topioch by nebolo od veci...ale neviem ci to myslel na HFku, ci na KTL stranke.....co sa tyka najväcsieho problemu, t.j. vyhodnocovanie, ak sa to dostane na taku optimalnu uroven, t.j. nebude to len na arekovi. bude to OK....mne osobne sa lepsie tipuje tam, je to prehladnejsie, jednoduche a bolo by skodou, nevyuzivat moznost KTL stranky, ktora zapadala prachom....
Vyhodnocení na stránkách KTL je skvělé jsem z něho nadšen!Sic mě nasr :censored: jak se z počátku nevyhodnocovalo,ale nyní to šlape perfektně.Všem tvůrcům děkuji za super prácičku.Nyní to dostává profi vzhled už to není takové jednoduché.I nadále si velmi vážím borců kteří zde prováděli vyhodnocení v minulých sezonách hlavně Wild a Ohlund odvedli pořádný kus práce a nato by se nemělo nikdy zapomenout !!! Doufám,že příští rok se to opět posune dál :cool: :bavme:
vsetko odvolat ja s misom to tu dame konecne do poriadku
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES