Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ZREBOVANIE KONFERENCII KTL

Ahojte tiperi KTL a uzivatelia HF :)

dnes vecer sa uskutocni slavnostne a historicky prve zrebovanie timov do konferencii KTL. Z technickych dovodov sa napokon neuskutocni live stream s prsatou moderatorkou. Zrebovanie bude prebiehat v topicu postupnym zasielanim prispevkov s vyzrebovanymi timami. Ved napokon uvidite to sami vecer.

Vsetkych Vas srdecne pozyvame na sledovanie zrebovania.
o ktorej a tu v teme? nejake nasadenie do kosov je ? :D
nakoniec bude STREAM S MODERATOROM!!! UZ O PAR MINUT. DAME SEM LINK. SLEDUJTE NAS!
MODERATOROM BUDE DADO :hop:
ZREBOVANIE STARTUJE O 21:00 :!: LINK ZVEREJNIME 20:55
LINK:
http://www.ustream.tv/channel/eurolanche" onclick="window.open(this.href);return false;
je po zrebovani. :)

Timy boli vybrane nasledovne:

Derrylova konferencia
Cruel Prisoners
F4F Killers
Evil Insiders
Army Men
FireBirds
Blue Flyers
Knights
Drexel Dragons
Falcons

Openfireova konferencia
Master gremlins
Strong Crocodiles
Killer Hornets
Steelers
Sharks
Hockey Kent
Spiders
Blue Angels
Red Devils
Kdo neviděl tak se na losování může podívat pěkně ze záznamu :)
http://www.ustream.tv/channel/eurolanche" onclick="window.open(this.href);return false;

Chybí úžasné intro a losování 5 koše. Měli jsme technické problémy. :D Příští rok napravíme. :)
tak musim povedat ze uz len kvoli tomuto samotnemu aktu zrebovania sa nove rozdelenie do konferencii robit oplatilo :lol: :cool:
(dufam ze to uzna aj Joe :D )

chcel by som este podakovat sarmantnej aj ked nie prilis prsatej moderatorke Dadovi za plne profesionalny vykon pri zrebovani :cool:
a dufam ze o tom bude podrobny clanok na stranke (zaujimalo by ma aj kto a na zaklade akych kriterii robil rozdelenie do kosov no a potom ako sa podarilo angazovat na zrebovanie hviezdu Dadovho formatu :D )
petrik píše:a dufam ze o tom bude podrobny clanok na stranke (zaujimalo by ma aj kto a na zaklade akych kriterii robil rozdelenie do kosov no a potom ako sa podarilo angazovat na zrebovanie hviezdu Dadovho formatu :D )
lebo pôvodný žrebovateľ švolco sa nemohol dostaviť, s prsatou moderátorkou sa niekde :uvodzovky: pozabudol :uvodzovky: a žreb šiel na vedľajšiu koľaj :giggle:
nasu konferenciu by som nazval TK - Ticha Konferencia :D mam pocit, ze sa v nej vela diskutovat nebude :giggle:

co sa tyka vysledku zrebovania, papierovo to pre RD dopadlo viac ako uspokojivo :)
cepi píše:nasu konferenciu by som nazval TK - Ticha Konferencia :D mam pocit, ze sa v nej vela diskutovat nebude :giggle:

co sa tyka vysledku zrebovania, papierovo to pre RD dopadlo viac ako uspokojivo :)
za to v druhej konferencii to bude vrieť :box:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS