Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia

no tato tema tu nemoze chybat ani tento rok :)

ja by som na uvod rad vyjadril spokojnost s tym, z v tejto sezone budu napokon v ktl posobit aj dve velke hviezdy, ktore chceli povodne pauzovat. Aj to o niecom svedci :) :clap:
Vzhladom na posledne udalosti sa aj bojim opytat :D ale predsa mi neda?

Ako to vyzera s tou automatizaciou? Bola s nou pocas ET spokojnost, zda sa vam, ze sa osvedcila?
Mne osobne sa to celkom pozdava :yes:
aj mne sa to pozdáva, i keď niektorí zábudlivci si budú musieť zvykať :lol2: že kajo? :sarcasm:
Mě se nelíbí ty tabulky s přehledem tipů... Že jsou zápasy vypsaný jen nahoře a pak je dlouhý sloupec tipů, a když se člověk dostane někam doprostřed, ví prd :)
Joe S. píše:aj mne sa to pozdáva, i keď niektorí zábudlivci si budú musieť zvykať :lol2: že kajo? :sarcasm:
Co tam po ET :sarcasm:
Ta tabulka s prehladom tipov je ozaj dost neprehladna, neviem, nedalo by sa to urobit tak, ze by to aspon zoradilo tiperov podla timov?
kajo píše:
Joe S. píše:aj mne sa to pozdáva, i keď niektorí zábudlivci si budú musieť zvykať :lol2: že kajo? :sarcasm:
Co tam po ET :sarcasm:
Ta tabulka s prehladom tipov je ozaj dost neprehladna, neviem, nedalo by sa to urobit tak, ze by to aspon zoradilo tiperov podla timov?
na timy to neviem urobit, to som tu uz spominal, ale da sa to dat trebars po 10 tiperov na stranku
arek píše:
kajo píše:
Joe S. píše:aj mne sa to pozdáva, i keď niektorí zábudlivci si budú musieť zvykať :lol2: že kajo? :sarcasm:
Co tam po ET :sarcasm:
Ta tabulka s prehladom tipov je ozaj dost neprehladna, neviem, nedalo by sa to urobit tak, ze by to aspon zoradilo tiperov podla timov?
na timy to neviem urobit, to som tu uz spominal, ale da sa to dat trebars po 10 tiperov na stranku
neda sa to urobit tak ze rozpis zapasov bude hore zafixovany a scrollovat sa budu len tipy jednotlivych tiperov pod nim? ako ked si v exceli ukotvis horny riadok...
petrik píše: neda sa to urobit tak ze rozpis zapasov bude hore zafixovany a scrollovat sa budu len tipy jednotlivych tiperov pod nim? ako ked si v exceli ukotvis horny riadok...
no, pozriem sa na to, uvidime.
konferencie premenovane, timy premiestnene :)
este ma zaujima ako ste doriesili vyhodnotenie ci to arek niekomu pridelil lebo ja som sa s nim o tom sice bavil ale nedoriesili sme to vobec - teda po technickej stranke 0 bodov :D
No ja som sa ho na to pred odchodom opytal, ale uz mi bohuzial nestihol odpovedat. Ale predpokladam, ze to nejako zariadil :wink2:
janik píše:este ma zaujima ako ste doriesili vyhodnotenie ci to arek niekomu pridelil lebo ja som sa s nim o tom sice bavil ale nedoriesili sme to vobec - teda po technickej stranke 0 bodov :D
Mne písal že má teba dohodnutého ale že či by som to neskúsil aj ja, ja som mu odpovedal že to teda nechám na teba a ja budem v zálohe keby sa niečo po.... ale po technickej stránke tiež neviem ako tá automatika funguje.
mam pocit ze arek to trosku pos..al :D
treba byt pre istotu pripraveny na nahradnu vyhodnocovaciu alternativu keby sa nieco....udialo :D
mam pre vas velke prekvapenie :good:
pre vacsie napätie nebudu pravdepodobne prve dni KTL vyhodnocovane :wave:
uz su vsetky vyhodnotenia. Este raz prepacte.
by som najradsej zrusil vsetky zapasove kola a odohral celu ZC tabulkovo :scare:
Čo sa deje? automatika nie je velký kamarát so záp. kolami?
topic Killer Hornets ciastocne premazany, docasne uzamknuty....dotycni vedia.
tak kto si po dnesnej noci vybojuje rozhovor? :hi:
Hmm, viděl bych to na Ohlunda :)
arek píše:tak kto si po dnesnej noci vybojuje rozhovor? :hi:
jaaaaa :clap:

oh, wait... :hahano:
pardon, samozrejme az po zajtrajsej noci :D
Azizek píše:Hmm, viděl bych to na Ohlunda :)
nj dostal som sa k vyhodnoteniu takže to je jasné :cinka: . :sarcasm:
Posledný den som totálne nezvládol a ušlo mi to len o 3b :slap: , rozhovor si vybojoval TF , jemu vyšiel vstup aj do 1. kola vtedy tiež po 6. dni viedol :hmm: , tak CG :serus: .
220 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS