Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

novy system tipovania a vyhodnocovania

V suvislosti s prechodom na novy system tipovania aj vyhodnocovania na novej samostatnej KTL stranke mam na komisiu niekolko otazok resp. navrhov (a urcite nie som sam), takze preto tato tema
Netusim ake moznosti ma nova stranka, takze ani neviem ci by nasledujuce navrhy boli vobec uskutocnitelne resp. ake narocne by bolo nieco take naprogramovat (v tomto smere som uplny analfabet :D ) ale osobne by ma potesilo keby sa dalo do praxe zaviest nieco z nasledujuceho:

Najskor otazka ktoru som polozil uz v predchadzajucej dadovej teme, ktora ale skoncila pomerne neslavne :giggle: a jednoznacnej odpovede som sa myslim nedockal: budu tipy ostatnych tiperov viditelne aj vopred, alebo az po vyhodnoteni daneho dna? Budu vopred viditelne tipy vsetkych tiperov, alebo len tipy vlastneho teamu, alebo ziadne?

Za predpokladu ze budu viditelne tipy vsetkych tiperov, dala by sa zapracovat moznost “vyfiltrovat“ si na kazdy den tipy jednotlivych teamov? Priklad, chcem si pozriet ake tipy maju na zajtra zadane v teame blue angels – nastavim filter (den a team) a vyhodi mi prislusnu ponuku zapasov so 4 stlpcami, v kazdom tipy jedneho z clenov teamu BA. A budem vidiet ze na 1. zapas dali traja z nich 1 a jeden 2, na 2. zapas dali jednu 1, jednu 0 a dve 2 atd atd (ucelom by samozrejme bolo jednoduchsie usitie taktiky na konkretnych superov)
Ak by tipy ostatnych tiperov neboli viditelne tak by takato moznost potesila aspon pre vlastny team – moct si prehladne pozriet ake tipy maju zadane clenovia mojho teamu na jednotlive dni.

Dalsia otazka (neviem ci sa to uz niekto nepytal) – dalo by sa nejak zapracovat upozornovanie na čas ktorý tiperovi zostava na natipovanie najblizsieho nenatipovaneho zapasu? Napr. sposobom nejakeho countdown – po prihlaseni by sa niekde v rohu zobrazil odpocet casu zostavajuceho do uzavierky tipov najskorsieho zapasu ktory tiper zatial nema natipovany.

Vopred diky za odpovede od komisie ;)
no predpokladam, ze na tieto otazky viem najlepsie odpovedat ja, takze..
chapem, ze by ste vsetci mali najradsej v novej tipovacke vsetky mozne vymozenosti a vylepsenia. Hned na uvod vam vsak vravim, ze to bohuzial nebude mozne. Je to predsalen cele zadarmo a doprogramovat tam nejake vylepsenia je velmi obtiazne, pretoze ten kod je velmi zlozity, prepracovany atd., takze ked chcem nieco dorobit, najprv musim pochopit, ako je to cele kodovane - co je takmer nemozne. A samozrejme ja tiez nie som ziadny super programator.
Sustredil som sa na jednu vec a to je ta s prehladom tipov ostatnych uzivatelov. V tipovacke je to naprogramovane tak, ze tipy ostatnych sa zobrazia az po odohrani zapasov. Tak som sa to snazil preprogamovat, aby ich bolo vidiet uz pred odohranim. Podarilo sa mi to, ale zaroven sa vyskytli dalsie chyby. Momentalne to stoji, lebo sa mi pokazil pocitac a opat v "provoze" budem najblizsie o tyzden. Prehlad tipov userov rozdelenych na timy zrejme uz nebude v mojich silach. Ale do playoff snad nieco vymyslime.
Countdown do zapasu alebo hocijake zobrazovanie, ci uz tiper aktualny den natipoval alebo nie - toto som este neskusal, ani nad tym nerozmyslal, takze neviem na to presne odpovedat. Mozno to bude mozne, mozno nie. :ja_neviem:

Inak podla mna by tento system mohol byt len taky prechodny, kym sa nasetria peniaze na to, aby sme si zaplatili system, ktory nam bude na mieru (nejake peniazky usetrime prechodom na novy, lacnejsi hosting). :) No ale to je este vo hviezdach.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO