Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prihlasovanie timov

Sem mozete pisat svoje otazky, pripomienky a staznosti tykajuce sa prihlasovania timov.

Zatial prihlasene timy - http://ktl.hokejforum.com/index.php/nov ... uz-7-timov" onclick="window.open(this.href);return false;
Jenom jedna technická... jaký má mít to logo formát a velikost? možná jsem slepej, ale nějak jsem to nikde nenašel.... :?:
Wanic píše:Jenom jedna technická... jaký má mít to logo formát a velikost? možná jsem slepej, ale nějak jsem to nikde nenašel.... :?:
jpg png alebo gif, velkost najvacsia aka ide :)
arek daj nejaky update ako sa vyvija pocet prihlasenych teamov ;)

vcera som prihlasil Falcons - teda aspon dufam, lebo som nezaregistroval ziadne "potvrdenie". nezaskodil by po prihlaseni teamu nejaky oznam "prihlasenie bolo uspesne" alebo nieco na ten styl ;) alebo moznost pozriet si zoznam prihlasenych teamov a skontrolovat tak ci je medzi nimi aj ten moj. alebo aspon aby mi to nedovolilo prihlasit dalsi team (skusil som este raz kliknut na "prihlasit team" a zdalo sa ze by mi to dovolilo prihlasit aj dalsi... - co som uz ale neskusal :giggle: )
petrik píše:arek daj nejaky update ako sa vyvija pocet prihlasenych teamov ;)

vcera som prihlasil Falcons - teda aspon dufam, lebo som nezaregistroval ziadne "potvrdenie". nezaskodil by po prihlaseni teamu nejaky oznam "prihlasenie bolo uspesne" alebo nieco na ten styl ;) alebo moznost pozriet si zoznam prihlasenych teamov a skontrolovat tak ci je medzi nimi aj ten moj. alebo aspon aby mi to nedovolilo prihlasit dalsi team (skusil som este raz kliknut na "prihlasit team" a zdalo sa ze by mi to dovolilo prihlasit aj dalsi... - co som uz ale neskusal :giggle: )
po prihlaseny ti urcite zobrazilo, ze prihlaska bola uspesna odoslana, ale asi si to prehliadol. Mail o schvaleni prihlasky zasielame po schvaleni timu, takze dnes ocakavaj :) zoznam bude taktiez aktualizovany.
tak zatial 11 prihlasenych... :hmm: nie zle
som naozaj zvedavy kolko teamov nakoniec novy rocnik zacne a najma co bude s "tradicnymi" teamami ako IC, MB ci EI...
Žádám o prodloužení 10denní ochrané lhůty na název "Army Men" na celou dobu přihlašování týmů z důvodu nutnosti projednat další působení v KTL se zúčastněnými osobami.
Azizek píše:Žádám o prodloužení 10denní ochrané lhůty na název "Army Men" na celou dobu přihlašování týmů z důvodu nutnosti projednat další působení v KTL se zúčastněnými osobami.
:lol:
tu to niekto berie ale poriadne vazne... :D
petrik píše::lol:
tu to niekto berie ale poriadne vazne... :D
Vzhledem k popularitě mojí osoby mám vážné obavy, aby jistí mentálně zaostalejší jedinci, schopní s novým účtem chodit na forum a urážet mě, a později popírat svou činnost, nevyužili tohoto pravidla, a jen tak pro "zábavu" nepřihlásili tým Army Men, s cílem provokovat a bavit se tím, že se jim opět podařilo udělat něco proti mě :)
ak chce tim sutazit od 1.kola, tak musi byt prihlaseny a mat podpisanych min. 2 tiperov najneskor 3 dni pred zaciatkom 1.kola (cize 3. oktobra).
Děkuji členům komise za bohaté obsáhlé vyjádření k mé žádosti. :sarcasm:
Azizek píše:Děkuji členům komise za bohaté obsáhlé vyjádření k mé žádosti. :sarcasm:
tvoja ziadost sa riesi, zial zatial ani jedna strana neziskala nadpolovičnu väčšinu a čaka sa na zvyšnych členov :)
ale na tvojom mieste by som prihlasil Army men cim skor.. pretoze je pravdepodobnejsie ze to neprejde, tak aby si nepovedal ze si mal malo casu.. prihlasenim timu ziskavas len povolenie na podpisovanie tiperov, nie je to este o startovani v sezone .. tak ak si ho chces nechat, prihlas tim radsej sam .. aj ked nemyslim ze by niekto chcel "kradnut" iny tim
Dado píše:Nechapem, ako moze niekto "ukradnut" tim, ktory ma pravoplatne zvoleneho manazera...
treba si nastudovat pravidla KTL :) http://ktl.hokejforum.com/index.php/info-o-ktl/pravidla" onclick="window.open(this.href);return false;

Prihlasenych je uz 12 timov
švolco píše:ale na tvojom mieste by som prihlasil Army men cim skor.. pretoze je pravdepodobnejsie ze to neprejde, tak aby si nepovedal ze si mal malo casu.. prihlasenim timu ziskavas len povolenie na podpisovanie tiperov, nie je to este o startovani v sezone .. tak ak si ho chces nechat, prihlas tim radsej sam .. aj ked nemyslim ze by niekto chcel "kradnut" iny tim
Sice nechápu, co jiného než čirá prachsprostá demence může vést k hlasování proti povolení takovéto výjimky, ale budiž... Přihlášeno, ovšem beru to jako registraci ochranné známky spíš než přihlášení do soutěže... :thumbsdown:
Tak se nauč číst
Dado píše:
arek píše:
Dado píše:Nechapem, ako moze niekto "ukradnut" tim, ktory ma pravoplatne zvoleneho manazera...
treba si nastudovat pravidla KTL :) http://ktl.hokejforum.com/index.php/info-o-ktl/pravidla" onclick="window.open(this.href);return false;

Prihlasenych je uz 12 timov
Prepac Arek, ale ja tam nikde nevidim nieco v zmysle, ze po skonceni sezony GM a vsetci clenovia timu stracaju svoje funkcie a tym padom su vsetky timy volne kazdemu a tomu rychlejsiemu...
tak to tam sice pisane nie je, ale je tam ze clenovia timu uz nemaju platne zmluvy, pretoze tie platili len do konca sezony a GM nestracaju pravo na svoj tim, ale ak ho neprihlasia pocas prvych 10 dni, tak ho moze prihlasit hocikto iny.
dnes tusim konci ta 10-dnova lehota, kolko mame prihlasenych? :) stale 12 ci niekto dalsi pribudol?
petrik píše:dnes tusim konci ta 10-dnova lehota, kolko mame prihlasenych? :) stale 12 ci niekto dalsi pribudol?
momentalne 15. Mozes to sledovat aj tu, priebezne ich tam doplnam: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=7695" onclick="window.open(this.href);return false;
tak a uz mame 16 timov :)
Najnovsim timom je Master Gremlins (GM Selly), takze uz mame 17 :)
18. tím súťaže Mighty Bulls :thumbsup:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS