Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Odlucenie KTL a HFka

Čumím na to jak blázen, a jsem zásadně proti, to trvá. :hroza: :thumbsdown:

Takže oznamuji konec působení týmu Army Men v KTL, pokud k tomu dojde. Nikdo na to neupozornil, nikdo dopředu nic neřekl, a teď se to dozvíme jen tak mimochodem ve zprávě den před přihlašováním týmů. Jděte se vycpat. :thumbsdown:
Dado: zlozenie komisie sa dost obmenilo oproti tomu, ktoreho clenom si bol ty.

azizek: nikto dopredu nic nepovedal? A co sme prave urobili tym rozposlanim SS? :giggle: prihlasovanie bude trvat do oktobra, to je malo casu na rozmyslenie?
Informovat den před začátkem přihlašování, a ještě stylem "jo a mimochodem..." ... bez komentáře. :thumbsdown:
dado myslim, ze nema vyznam sa natahovat. Ty si aj tak budes vzdy pisat len to svoje, darmo sa tu my mozme obhajovat. Koniec prihlasovanie je 3 dni pred zaciatkom 1. kola (zacina 6.10.).
Dado píše:
arek píše:Dado: zlozenie komisie sa dost obmenilo oproti tomu, ktoreho clenom si bol ty.
ale vsak nikto nebol za toto odlucenie. vy ste dostali hlasy preto, lebo si vela ludi myslelo, ze ja chcem z KTL spravit samostatny celok. samo to dobre vies. velakrat si robim srandu, som ironicky, sarkasticky, ale toto je fakt uplny vysmech...

kedy je posledny den prihlasovania timov?
dado ved na tvojom mieste by som mal asi nejaky pocit zadostucinenia ze nakoniec doslo na tvoje slova... ;) nechapem preco nie si spokojny :P

azizeka tiez moc nechapem, ze to a priori odpisuje este pred tym ako si to vobec vyskusa :P

ja mam ohladom noveho formatu tipovania otazku:
budu sa dat vidiet tipy ostatnych tipujucich? alebo len tipy svojho teamu? alebo len moje vlastne tipy?
Pro mně to je celkem překvapivá zpráva, dokonce se mi to taky moc nelíbí. Takhle sem zapl forum, natipoval a rovnou si mohl číst diskusi atp... ted se bude muset otevřít další okno. Samozřejmě mě zajímá, jak to bude vypadat a jaký bude systém. Pokavad to bude skoro stejný jako tady na foru, nebudu s tim mít problém.
petrik píše:azizeka tiez moc nechapem, ze to a priori odpisuje este pred tym ako si to vobec vyskusa :P
Jednoduché, jsem proti od začátku, a pokud se taková zásadní změna nekonzultuje se všemi, a dost brzy, tak to je prostě na palec dolu. Ještě to proberu z týmem, ale 90% je moje stanovisko definitivní...
Azizek píše:
petrik píše:azizeka tiez moc nechapem, ze to a priori odpisuje este pred tym ako si to vobec vyskusa :P
Jednoduché, jsem proti od začátku, a pokud se taková zásadní změna nekonzultuje se všemi, a dost brzy, tak to je prostě na palec dolu. Ještě to proberu z týmem, ale 90% je moje stanovisko definitivní...
s týmem :hroza: :oops:
Azizek píše:
petrik píše:azizeka tiez moc nechapem, ze to a priori odpisuje este pred tym ako si to vobec vyskusa :P
Jednoduché, jsem proti od začátku, a pokud se taková zásadní změna nekonzultuje se všemi, a dost brzy, tak to je prostě na palec dolu. Ještě to proberu z týmem, ale 90% je moje stanovisko definitivní...
zatial si to preberanie odloz, lebo este o tom prebehne diskusia a zrejme aj nejake hlasovanie medzi vsetkymi tipermi.
Proč odkládat? Když už víme jakou špínu jste si vymysleli, není od věci se dohodnout na postupu v případě že k tomu dojde.
idealne by asi bolo vyskusat si to na predsezonnom turnaji tipovania pripravnych zapasov aby si to kazdy mohol "osahat" a vytvorit nazor
Azizek píše:Proč odkládat? Když už víme jakou špínu jste si vymysleli, není od věci se dohodnout na postupu v případě že k tomu dojde.
spinu :hehe: okej, konaj ako myslis, len sa potom zas nestazuj, ze sme ta vopred neinformovali. :sarcasm:
petrik píše:idealne by asi bolo vyskusat si to na predsezonnom turnaji tipovania pripravnych zapasov aby si to kazdy mohol "osahat" a vytvorit nazor
to je v pláne petrík,tam sa to vyskúša v praxi. :wink:
petrik, ako vravis, dolezity bude predsezonny turnaj, tam sa to cele vlastne vyskusa..
dado, iste vies ze v modernizacii som s tebou suhlasil, avsak nechcel som tam poplatky, teraz to vyslo zadarmo, nikto ti samozrejme napad neberie, ale verim ze toto je lepsia realizacia, ako by sa mali timy alebo komisia na nieco take skladat
TT, dakujeme za kazdy nazor, mohol by si ale presnejsie napisat co je na tom vlastne take hrozne, nech to mozeme pripadne prehodnotit.. casu je do oktobra stale dost
hosting sa uz zial netyka ktl, to si vyrieste s adminmi.. nechcem byt ale ot
švolco píše:TT, dakujeme za kazdy nazor, mohol by si ale presnejsie napisat co je na tom vlastne take hrozne, nech to mozeme pripadne prehodnotit.. casu je do oktobra stale dost
Když vynechám to, že spousta lidí svítící topic na foru připomene že netipovali, a takhle budou zapomínat, tak bych zdůraznil to že naposledy se velká část vyjádřila proti něčemu takovému, a tohle mi připomíná tradiční "demokratický" styl "Budeme o tom hlasovat tak dlouho dokud to neprojde". Navíc jak říkám, informovat že se něco takového plánuje jeden den před začátkem registrací není standartní a slušný postup, obzvlášť když ta informace je jen tak mimochodem dopsaná k registračním pokynům. Možná kdyby se o tom dalo vědět před měsícem, že bych to tak neřešil, ale tohle beru jako nehorázný podraz, to mi na tom vadí nejvíc. Stačí takhle? :-)
Azizek píše:Informovat den před začátkem přihlašování, a ještě stylem "jo a mimochodem..." ... bez komentáře. :thumbsdown:
AD 1.) Prihlasovanie trvá mesiac a pol, čiže času ako čečiny
AD 2.) Nedalo a skôr informovať, najprv sa to muselo v zákulisí odskúšať a následne schváliť a až potom informovať o tom verejnosť, stačí? :klobuk_dole:
petrik píše: ja mam ohladom noveho formatu tipovania otazku:
budu sa dat vidiet tipy ostatnych tipujucich? alebo len tipy svojho teamu? alebo len moje vlastne tipy?
na toto mi nikto neodpovie?
osobne by sa mi velmi lubilo a myslim ze by to viacero ludi oslovilo keby sa dala zapracovat moznost pozriet si tipy daneho teamu na dany den. zadas den a team ktory ta zaujima a vypluje ti to tabulku so 4 stlpcami a v kazdom by boli tipy jedneho clena vybraneho teamu na zapasy konkretneho dna.

pomohlo by to k lahsiemu zorganizovaniu vnutroteamovej taktiky pri tipovani (rychlo a lahko si pozriem ze 3 moji spolutiperi tipli na dany zapas 1, tak ja teda dam 2 alebo X, atd), ale aj k usitiu taktiky na superov v zapasovych kolach
pripadne aspon pre ten vlastny team by to mohlo byt...

bolo by komplikovane nieco take zapracovat?
Dado píše:
švolco píše:petrik, ako vravis, dolezity bude predsezonny turnaj, tam sa to cele vlastne vyskusa..
dado, iste vies ze v modernizacii som s tebou suhlasil, avsak nechcel som tam poplatky, teraz to vyslo zadarmo, nikto ti samozrejme napad neberie, ale verim ze toto je lepsia realizacia, ako by sa mali timy alebo komisia na nieco take skladat
tak naco je v rozpocte 200 eur??? ked ja viem vybavit hosting do 20 eur... ach jaj. uz som sa ponukal...
200 € je teraz, o rok bude mozno viac, mozno menej, mozno nic... nulova cena bola IMO jednou z najzakladnejsich podmienok "modernizacie" KTL

to bola jedna z hlavnych veci co sa mi pred casom nepacila na tvojej "vizii" - ze to smrdelo spoplatnenim KTL co by bol IMO veeelmi nestastny krok. a dalsia vec co mi velmi vadila ze si predkladal len krasne ciele ktore chces dosiahnut, ale len minimalne si konkretizoval sposoby ako... bol si same chcem zmodernizovat KTL, chcem zautomatizovat vyhodnotenie, chcem samostatnu KTL stranku ale neodlucit KTL od HF... ale ked sme sa pytali ako to chces konkretne spravit a co by to stalo tak si napisal (ak sa dobre pamatam, nechce sa mi to v archive hladat) ze podrobny niekolkostranovy "projekt" by si vypracoval az potom keby sme ti to cele schvalili. a este ze to co si dokazal s eurolanche by nas malo presvedcit o tom ze by pre teba nebol problem poriesit aj KTL
ale to je akoby si prisiel za ministrom dopravy a oznamil mu ze mu chces postavit krasnu supermodernu dialnicu - ale projekt a cenu mu predlozis az ked bude podpisana objednavacia zmluva :P a ze keby mal o tvojich schopnostiach nejake pochybnosti aby sa pozrel aku krasnu priehradu si uz predtym dokazal vybudovat :P

to sme ti to mali len tak na blink schvalit bez akychkolvek relevantnych informacii?

ale to uz je teraz historia, nic na tom uz nezmenime a pre momentalnu situaciu to nie je az take podstatne. nechapem vsak co sa ti na tychto krokoch sucasnej komisie smerujucich k zmodernizovaniu KTL a splneniu viacerych bodov z tvojho pamatneho volebneho programu nepaci? ze to nie je v tvojej rezii? (posobi to takym dojmom) IMO by si mal byt jeden zo spokojnesich userov. tipovanie sa sice presuva na samostatnu stranku, ale ty si nikdy nenapisal ako by si tu automatizaciu chcel technicky realizovat vramci HF stranky :P (ale ja som co sa tychto technickych internetovych veci analfabet, takze to asi nie je diskusia pre mna)
Dado píše:To je uz jedno pisat, ako by som co spravil. Aj tak by to tak nebolo a ja by som vsetko zistoval a vsetkych nahanal zbytocne...
suhlasim s tym ze uz je to jedno... ;)
len ma prekvapil ten tvoj postoj, skor som cakal nieco ako "keby ste boli dali na mna, mohlo to vsetko byt uz pred rokom", skratka kritika skor toho ze sa realizuje v podstate tvoj napad, ktory sa ale pred rokom este odmietal a zrazu je uz OK - ale predpokladal som ze budes v podstate spokojny s tym ze nakoniec doslo na tvoje slova.
to ze kritizujes uz samotny fakt ze sa nieco take ide robit ma prekvapilo :hmm:
Dado píše: Kritizujem to preto, lebo mne to ludia vycitali, ze ja chcem dat prec KTL z tohto fora. Urcite si medzi nimi bol aj ty, ale nechce sa mi to naozaj hladat. Pritom som to nechcel spravit takto, ako to spravili teraz. A na zaklade toho, ze niekto o mne rozsiroval klamstva, tak ludia volili inych, ktori sa o odluke ani nezmienili. Ale tak, co si zvolili, to maju.

Prave teraz prisiel rad na volebny program - oni ho nemali vobec (alebo niektori v uplne minimalnej podobe), ale ludia ich volili na zaklade "sympatii". Kebyze len vedeli, co ich caka... Som zvedavy, kto sa o rok opovazi kandidovat bez volebneho programu. Nech sa teraz volici necuduju, co sa deje. Volili velke nezname, maju ho mat.

Ked sucasna Komisia spravi ine veci, ktore som uz ja pred rokom navrhoval a aj teraz, tak aj to mi bude jedno. Keby som chcel byt hajzel, tak by som mohol napisat, ze pekne mi rozkradli napady a prizivili sa na mne. Mne vsak staci dobry vnutorny pocit, ze som mal aj tak pravdu a ze som niekomu pomohol. Aj tak vsetci zomrieme.
jj, ja som bol medzi nimi tiez :yes: ako vravim, vadilo mi najma ze si predkladal len ciele, ale nie konkretnu cestu k ich dosiahnutiu a ze som sa bal ze by to znamenalo nutnost spoplatnenia KTL.
na sucasnej iniciative novej komisie je podla mna super jedna vec - prakticky nulove nakldy (okrem casu co tomu dani ludia venovali). ak prax ukaze ze to bol krok spravnym smerom tak super, bude vela muziky za malo penazi. ak sa novy system v praxi neosvedci tak sa svet nezruti - kedykolvek je mozny bezbolestny navrat k staremu formatu, straty by boli prakticky nulove. je to klasicky low risk - high reward pokus, ktory IMO za to urcite stoji, ja osobne im drzim palce

myslim ze keby si bol pred rokom ponukol nejake konkretne riesenia (konkretne sposoby ako chces jednotlive body svojho programu - najma tu akutomatizaciu vyhodnotenia - dosiahnut) tak by si aj minulorocnu komisiu bol mozno presvedcil. a mozno by tvoje riesenie bolo aj lepsie ako to co urobili teraz, to uz teraz nezistime :ja_neviem:
dado, odkedy vznikla KTL, tak bola snaha zautomatizovat ju. Bol aj rozrobeny jeden projekt, nevymyslam si, potvrdit to moze napr. janik, zial sa nedorobil. Tak netvrd prosimta, ze sme ti rozkradli napady, pretoze tie napady tu boli uz davno pred tebou :hroza:
Dado píše:Prave teraz prisiel rad na volebny program - oni ho nemali vobec (alebo niektori v uplne minimalnej podobe), ale ludia ich volili na zaklade "sympatii". Kebyze len vedeli, co ich caka... Som zvedavy, kto sa o rok opovazi kandidovat bez volebneho programu. Nech sa teraz volici necuduju, co sa deje. Volili velke nezname, maju ho mat.
jo a este k tomuto - je jasne ze volebny program beries smrtelne vazne, ale IMO ho strasne ale straaaasne precenujes.
samozrejme v realnom zivote vo volbach ktore rozhoduju o nasej buducnosti na najblizsich XY rokov je velmi dolezity (bohuzial aj tam drviva vacsina ludi rozhoduje iba podla sympatii :P :giggle:) ale tu...? :ja_neviem:

v komisii je 6 ci tento rok dokonca 7 ludi. vies kolki z nich musia mat nejaku predstavu, viziu, skratka nieco co by mohli napisat do volebneho programu - o tom co nove, lepsie by chceli do KTL po zvoleni priniest?
0 - zero, null, nada, niente.
na to aby KTL bez problemov dalej fungovala kludne staci partia ludi co su ochotni obetovat volny cas na udrzanie statusu quo z predchadzajucej sezony. samozrejme nejake nove napady, vylepsenia, skvalitnenia atd su vzdy vitane, ale pre fungovanie KTL nie nevyhnutne. takze v kazdom potencialnom volebnom programe adepta na flek v komisii by podla mna bohato stacil jeden jediny bod: predpokladam ze budem mat pocas roka dostatok volneho casu a som ochotny ho venovat organizacnym zalezitostiam spojenym so snahou o bezproblemovy priebeh sezony KTL
takychto ludi KTL na svoj chod bezpodmienecne potrebuje, ludia s novymi napadmi su sice plusom, ale bez takychto "ciernych robotnikov" su uplne zbytocni, aj so svojim potencialne ohurujucim volebnym programom.

ale to uz som zasiel silno off topic :giggle: sorry
Z tejto zmeny, priznam sa, nie som velmi nadseny. Tipovanie formou prispevkov je s KTL spate, fungovalo to uz x rokov a pokial sa najde schopny vyhodnocovatel (akymi iste boli wild, norvic, ohlund,...to len tak namatkou spominam, nechcem na niekoho zabudnut), tak si myslim, ze zmena potrebna nebola. Mozno aj prave z tohto dovodu som ja osobne nehlasoval vo volbach za Dada, pretoze bolo jasne, ze chce pristupit prave k tejto modernizacii.

Na druhu stranu nechcem znechutit niekoho v praci, za ktoru navyse ani nic nedostava, ked este ani sam neviem, aky dopad by to malo na celu sutaz. Takze sancu tomu by som rozhodne dal (ked sa uz tak v komisii rozhodlo), Hovorim nie som prilis nadseny, ale rad sa necham prekvapit.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS