Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Odlucenie KTL a HFka

Dado píše:Mne vsak staci dobry vnutorny pocit, ze som mal aj tak pravdu a ze som niekomu pomohol. Aj tak vsetci zomrieme.
Kdyby ti stačilo to co píšeš, tak nemáš potřebu zakládat vůbec nějaké téma, a dělat si tu jen další politickou propagandu ty šašku... :roll:
Azizek píše:
Dado píše:Mne vsak staci dobry vnutorny pocit, ze som mal aj tak pravdu a ze som niekomu pomohol. Aj tak vsetci zomrieme.
Kdyby ti stačilo to co píšeš, tak nemáš potřebu zakládat vůbec nějaké téma, a dělat si tu jen další politickou propagandu ty šašku... :roll:
Že to píšeš zrovna ty. :rofl:
dejf píše:Že to píšeš zrovna ty. :rofl:
Já si nepamatuju, že bych tady někdy kandidoval, měl co příspěvěk to propagaci svého plánu, a ještě rozhlašoval že mě to vlastně nezajímá :-)
Vyjadrim sa ja ak mozem.

Zaciatky sutaze boli na fore, vsetci sme si na to zvykli a malo to svoje kuzlo. Boli casy ked bolo vela ludi co ich to bavilo malo cas a moznosti starat sa o sutaz vo velkej miere. Vyhodnocovat KTL bola radost i ked to nebolo nic jednoduche a az casom sa vzdy nasli nejake vychytavky ktore pomahali pri vyhodnoteni.
No uz vtedy bol plan, projekt a bol na 90% hotovy, mal ho na starost Matejko a predovsetkym nas programator Miso (prezyvku si nepamatam) mimochodom nas kamos. Boli tam vsak drobne problemy a aj na zaklade hlasu ludu sa od toho upustilo. Cas ale potvrdzuje ze tento krok skor ci neskor musel prist, ci uz z dovodov financnych, casovych alebo tiez ludskyck kedze stale viac sa prejavoval nedostatok casu a s vyhodnocovanim boli obcas problemy.

Kedze som sa vratil do KTL navrhol som arekovi tuto zmenu, nacrtli sme si nejake predstavy a na moje prekvapenie (mile) sa arek do toho pustil a vysledkom je nova verzia KTL stranky i ked moja predstava bola ak je to realizovatelne aby to sice fungovalo obdobne ako na KTL stranke ale aby to bolo sucast fora (lepsie povedane aby sa dali lahsie vkladat tipy - formou nejakeho vzoru na dany den a automaticky to vyhodnotilo ale to je tazko realizovatelne preto vitam formu akou to je teraz).
Samozrejme su veci ktore asi bude treba vychytat, veci ktore bude treba upravit, zmenit alebo vyriesit pre spokojnost vacsiny no ako zaciatok je to dobre.
Samozrejme je dobra otazka petrikova - ci uvidime tipy atd.
Tu je podla mna priestor na diskusiu, ja by som navrhoval aby si tipy videl maximalne vramci timu - po uzavierke moznosti tipovania ale by mali byt tipy k dispozicii aj pre ostanych uzivatelov aby sme sa vyhli tomu ze nebude inak konrola a uplne ideal keby GM kazdeho timu dostal mailom kopiu tipov vsetkych tiperov prave po tejto uzavierke v momente ked uz tipy budu moct vidiet vsetci tiperi - myslim ze je to postacujuca kontrola.

Urcite ale nesluhlasim aby sme videli tipy inych tiperov v case pred uzavierkou - odovodnovat to taktikou je prave to co sa mi nepaci - kazdy ma tipovat vlastnou hlavou, sikovny GM si casom moze urobit prehlad o tom kto ako priblizne ma tendenciu tipovat.

Jeden taky napad - ako niekto spominal ze mozes zabudnut natipovat ked to je na inej stranke - myslim arek ze to sa da vyriesit keby bol uzivatelky panel na KTL spolocny s HF forom a kludne by som tam dal do rohu status - Dnes si netipoval a ked odtipujes tak sa to zmeni na zelene pismo napriklad a bude Mas natipovane - hruby nacrt. a prave by to bolo zobrazene ci uz budem na HF alebo na KTL stranke. A k tomu by sa dal dat odpocet casu do prveho zapasu daneho dna aby sme aj videli ze kolko casu mame na zatipovanie.

Je vela veci co nam bude napadat a v ramci zlepsovania by bolo dobre keby sa tie napady spisovali do nejakej temy a postupne sa mozu predstavy uskutocnovat. Ale to je na dlhu debatu a vsetko je o zvyku.
Ak sa uskutocni nejaka debata otvorena aj verejnosti s komisiou na tuto temu rad sa zucastnim.

A zaverom dik arek za odvedenu pracu :klobuk_dole:

P.s: Dolezite je nepozerat sa na to hned ako na nieco zle a odtrhavanie HF a KTL lebo to nieje pravda, vsetko je jedna domena, jeden balik a jedna rodina ktora sa ma predovsetkym bavit a meni sa mozno len trochu forma ale nie podstata. :!:
veľmi pekne napísané janik, myslím že si to vystihol :good:

všetky tie pochybovačné reči sú tak zbytočné a tak neskutočne mi lezú na nervy, až som zvažoval, že kvôli niektorým jedincom s tým seknem.., ale to by som vlastne šiel proti sebe, lebo to celé nie je o tých pár " :censored: " ale o partii fajn ľudí, nadšencoch a vo väčšine prípadov správnych ľuďoch na rovnakej vlnovej dlžke, na ktorých som si už tak zvykol, že by mi vlastne chýbali.
Chcem preto posunúť takú malú prosbu :
- nehľadajme za každým vo všetkom chyby, tie urobí každý kto niečo robí. Skúste v sebe objaviť aspoň malinký kúsok pochopenia a nájdite spôsob, ako sa prispôsobiť, v lepšom prípade skúste byť troška nápomocní. Myslím si, že ak by ste svoj drahocenný čas venovali troška viac prospešnejším veciam (pre toto fórum samozrejme) tak by sme sa ďaleko skôr a lepšie posúvali ďalej a to tu predsa ide, nie..?
Pre všetkých ktorí si to vezmú aspoň troška k srdcu, odo mňa jedno obrovské ĎAKUJEM..! :yes: :wink2:
Dado a tá tvoja "automatika" by zostala tu na fore ? :eek2:
Ja myslím že forum také možnosti nemá, a ako by to vyzeralo? :hmm:
Dado píše:
To je teraz uz uplne jedno, ako by to bolo, ako by to fungovalo, ked sa presadili idey inych.
Idey iných? To ako tvoje?
uz sa za to nenatahujte :hroza:
dado sorry ale dost si odporujes, chcel si vlastny web aktualizovany, automaticke vyhodnocovanie ale uz sa ti nepaci ze bude automaticke vyhodnocovanie, ktl tranka aktualizovana ... neviem co povazujes za odlucenie KTL od HF ale toto nim urcite nieje, vsetko su to ti isti ludia z HF, je to pod domenou HF a jedine preco je to na tej stranke cele je ze nieje realne to buchnut na forum ako take a sorry ale tie reci ze uz je to jedno su smiesne, skor sam nevies ako by si to spravil... inak by si si stiahol vzro tohto fora na svoju stranku a naprogramoval to podla tojich predstav a sem prisiel s hotvou vecou ... potom by si bol frajer a mohlo by sa o tom diskutovat ale mam pocit ze ty len rad rozpravas ale skutek utek ... momentalne je realny projekt a o tom sa moze diskutovat ked ponuknes realnu funkcnu alternativu tak potom sa mozu ludia s tebou normalne bavit.

a nic v zlom ale ja by som pod tvojim projektom nechcel byt, neamm v teba ziadnu doveru a istotu ze to co by tam sa natipovalo by bolo vsetko koser a tu doveru si treba najprv vybudovat ale momentalne si takymi trapmnymi prispevkami a temamy tuto uroven znizil u mna na absolutnu 0. :|
Dado píše:
janik píše:uz sa ti nepaci ze bude automaticke vyhodnocovanie, ktl tranka aktualizovana ...
Mne sa snad sniva? Preco mi ludia lubia vkladat do ust slova, ktore som nepovedal? Preco ty popieras holokaust podporujes Hitlera?
A argumentujeme Hitlerom, well done :cool:
Dado píše:
janik píše:uz sa ti nepaci ze bude automaticke vyhodnocovanie, ktl tranka aktualizovana ...
Mne sa snad sniva? Preco mi ludia lubia vkladat do ust slova, ktore som nepovedal? Preco ty popieras holokaust podporujes Hitlera?
Dado nic v zlom ale nikto ti nic do ust nevklada no svojim spravanim ten pocit vytvaras, lebo ked si proti tomu ako to ma byt tak si aj proti automatickemu vyhodnocovaniu lebo v INEJ PODOBE to nieje v dohladnej dobe mozne takze si treba vybrat ci chces alebo nechces vyhodnocovanie... nemam pocit ze by sa ludia byli o to ze budu vyhodnocovat denne takze by ste si vsetci mali uvedomit ze toto je jedine riesenie ktore ulahci cely chod KTL inak sa jedneho dna zobudite a sutaz bude mrtva lebo aj to je podla mna realne i ked by to asi bolo dost krajne riesenie no ak by mala byt sutaz stylom ze to vyhodnoti niekto raz za tyzden tak to nemusi byt vobec.

TAKZE ESTE RAZ BUD SA TOHO NIEKTO Z VAS CHCE UJAT ALEBO SA SNAzTE POMOCT ODLADIT TO CO BUDE DO NAJLEPSEJ MOZNEJ PODOBY


p.s. na nejake impertinentne poznamky ohladne Hitlera mi nestoja za rec dadko...

p.s2: neviem o akom Denveri hovoris, a neohuris ma tym lebo sa bavime o KTL a pre chod a buducnot KTL to nema ziadny vplyv

p.s3: na Joe-a si nazor nemam preco menit, poznam ho ovela dlhsie nez teba a zatial som si nevsimol ze by spravil nieco co by ma ten nazor nutilo zmenit, narozdiel od teba ktory si dost odvazne dovoli posielat volebny program istym tonom, vytvara temy ktore su na hlavu a vymysla si podpisy ako male dieta aby sa hral na ublizeneho a snazil sa tahat na svoju stranu ludi ktori inak debatu ohladne toho ani nesleduju a len si vsimaju nejaky trapny podpis lebo inak ako trapnym sa nazvat neda :thumbsdown:

p.s4: do buducna ak chces aby ta ludia podporovali aj v rozhodnutiach ktore sa im zo zaciatku nemusia zdat spravne tak na to musis najprv podlozit cinnostou a celkovym spravanim lebo ked sa najprv niekto sprava ako somar a potom zrazu pride mozno s perfektnym napadom tak ma i tak malu sancu to presadit ... mozno aj preto nieje u vacsiny taky problem s novym formatom tipovania ked ho odsuhlasila komisia a ma podporu aj u stalic HF a KTL ako ked ty prides a zacnes slubovat veci ktore nie su podlozene nicim

a uz koncim s takouto debatou na verejnosti ak mas nieco na srdci staci napisat PM nepotrebujem robit show a hadat sa na diskusii len po tom co si tu povypisoval som mal potrebu ti povedat na to svoj nazor lebo uz toho bolo moc
Dado píše: Ohovaranie je velmi zavazny cin a ja sa nenecham ponizovat od nikoho. Neda sa proti tebe, Joe S. a podobnym bojovat inak ako touto cestou - dat ludom staticky na oci fakty.
dado tu ja prave vidim tvoj zasadny problem - ty by si len bojoval a bojoval :D

na to slovickarenie s tym proti comu si a proti comu nie si sa ti ja osobne uz zvysoka kaslem, bolo to tu premlete X-krat a k tejto teme sa uz davno nic konstruktivne pridat neda. ale pridam moje 2 centy k (podla mna) hlavnej pricine vzniknutych problemov.

pises ze sa nenechas ponizovat a ohovarat, ale mohol by si sa zamysliet nad tym ci take reakcie okolia urcitym sposobom nevyvolavas svojim pristupom ty sam. stale sa stavias do pozy "utlacaneho", resp. "napadnuteho" ci "urazeneho" ktory ma nielen pravo ale priam svatu povinnost urputne branit svoju cest, povest, nazory, dobre meno a dobre ze nie aj pocestnost - a vo vacsine pripadov sa branis podla hesla ze najlepsia obrana je utok :P

s takymto pristupom nie je problem najst "partnera na diskusiu" (v tomto pripade Joe) ktory zareaguje tiez protiutokom a uz sa roztaca spirala uplne zbytocnych a nic neriesiacich vzajomnych urazok a invektiv

verim ze keby si zmenil ton svojich (najma nesuhlasnych) prispevkov z agresivneho, bojovneho na viac zdovodnujuci a menej provokacny, ziskal by si si tu ovela vacsi respekt k tvojej osobe aj nazorom ako tymto zbytocnym rozputavanim zabomysich vojen ;)

no offence, iba pokus o dobru radu do buducna
este maly priklad pre lepsie pochopenie toho o co mi ide ;)

namiesto bombasticko-provokacno-populistickych vyhlaseni typu " SOK! Cierny den pre KTL! odlucuje sa od HF, uz sa nebude tipovat na tomto fore!" atd, ktorych jedinym moznym vysledkom uz vopred boli off-topic hadky a vzajomne urazky si mohol napisat pokojny, vecny, zdovodnujuci a neprovokacny prispevok kde by si jasne a s minimalnou sancou na nespravne pochopenie vysvetlil ze si rad ze sa KTL bude automatizovat, len sa ti nepaci sposob akym sa to ide robit, pripadne dal nejake protiargumenty, protinavrhy ako by sa to podla teba bolo dalo urobit lepsie atd. vysledkom takehoto prispevku by mohla byt konstruktivna diskusia o konkretnych veciach a nie zabomysie vojny o slovickach a vytrhovani z kontextu :P

peace be with you ;)
Dado píše:Ja beriem kazdu konstruktivnu kritiku na urovni, ktorej tu je bohuzial minimum. Niekedy mam fakt blaznivy pocit, ako by mali ludia strach z kritiky niekoho z """vyssieho""" miesta alebo co. Jednoducho, su radi, ked je vsetko vzdy fajn, za kazdu cenu. Ale toto uz naozaj nechcem rozoberat do detailov.

Stale ma vsak velmi prekvapuje to, ze nikto sa verejne v tomto topicu nepozastavil tym, ze niektori ludia si tu doslova robia co chcu a velmi dobre sa zabavaju na tom, ze mi do ust vkladaju veci, ktore som nikdy nepovedal - myslim si, ze som na to jasne, zretelne a inteligentne poukazal v "quoteoch". Petrik, nehram sa na ziadnu obet, nepozadujem ziadnu lutost ci nebodaj odskodnenie. Ziadam len reakciu zdravych ludi. Ako by si sa citil ty, keby tebe niekto vlozil do ust nieco? No nebolo by to len tak nieco - spravil by to s takym cielom, aby ta zhovadil. Tak, ako sa to stalo v mojom pripade - spojil dve veci a chcel, aby som vyzeral ako chory schizofrenik, ktory si serie do huby. Predpokladam, ze by si mu to normalne vysvetlil a bolo by po vsetkom. A potom by sa on zacal navazat do tvojho sukromneho zivota, nebodaj do rodiny...

No uplne mi zostava rozum stat, ze sa taktiez nenasiel nikto, kto by odsudil atak na moj sukromny zivot (az na jedneho nemenovaneho cloveka, no nie verejne). Co keby som ja teraz niekomu zacal nadavat na jeho profesiu? Ako by ste sa zachovali?
:scare: cele zle, cele zle :ee:
aj si cital co som ti pisal? ak ano tak si si to asi velmi k srdcu nezobral, lebo aj tento prispevok je pisany stylom "ja som uplne nevinna obet, zli ludia mi tu "ublizuju", ohovaraju ma, vkladaju mi do ust veci co som nepovedal, navazaju sa do mojej prace a sukromneho zivota a co je najhorsie - vobec nikomu to neprekaza"
opat je to prispevok ktory nemoze viest k nijakej konstruktivnej diskusii, jeho jedinym potencialnym vysledkom mozu byt dalsie zbytocne "nesuhlasne" prispevky od ludi na ktorych sa stazujes a dalsia vlna hadok... :thumbsdown:
Dado píše:Ja beriem kazdu konstruktivnu kritiku na urovni, ktorej tu je bohuzial minimum.
Jestli to nebude tím, že jediné zprávy na úrovni byly, jsou a budou jen ty tvoje :)
omg :giggle: uz to tu radsej uzamknem.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES