Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIPOMIENKY, NAVRHY

arek píše:Volne dni pocas zapasovych kol sa nebudu tipovat timovo, ani individualne.
tomu nejak nerozumiem, poprosim vysvetlit :D
niektore dni v zapasovych kolach sa nehraju zapasy ktl, pretoze je prilis malo nhl zapasov... podla minulorocneho systemu zapasovych kol, sa okrem bodov za vyhry, pocitali aj body za spravne tipy a aj ked sa nehrali zapasy ktl, body za spravne tipy sa pocitali normalne (co si vela tiperov, aj vratane mna :D , neuvedomovalo a tak v dane dni vobec netipovali a zbytocne prichadzali o dolezite body pre svoj tim). Tento rok sa nezapasove dni v zapasovych kolach pravdepodobne nebudu ani vypisovat, tipy z tychto dni nebudu platne ani v timovych, ani v individualnych tabulkach :) snad som sa nezamotal pri tom vysvetlovani
Tak to je pořádná hovadina... :thumbsdown:
švolco píše:niektore dni v zapasovych kolach sa nehraju zapasy ktl, pretoze je prilis malo nhl zapasov... podla minulorocneho systemu zapasovych kol, sa okrem bodov za vyhry, pocitali aj body za spravne tipy a aj ked sa nehrali zapasy ktl, body za spravne tipy sa pocitali normalne (co si vela tiperov, aj vratane mna :D , neuvedomovalo a tak v dane dni vobec netipovali a zbytocne prichadzali o dolezite body pre svoj tim). Tento rok sa nezapasove dni v zapasovych kolach pravdepodobne nebudu ani vypisovat, tipy z tychto dni nebudu platne ani v timovych, ani v individualnych tabulkach :) snad som sa nezamotal pri tom vysvetlovani
tak o tom som ani ja nevedel tak aspon sa to zrusi a bude pokoj

Inak mam navrh: Vsetkym uzivatelom pred novou sezonou KTL by sa mohli poslat cez PM pravidla pre novu sezonu KTL aby to nemusel nikto kladat a tak ked mu pride PM tak si chitac ci nechtiac precita a bude aspon informovany a myslim ze by to nemalo nikomu vadit!
Azizek píše:Tak to je pořádná hovadina... :thumbsdown:
prečo hovadina, niektoré tímy na tom stratili výhru v konferencii :lol2:
To je jejich problém, že ignorují pravidla... Nevím proč se přizpůsobovat nepřizpůsobivým. Připomíná mi to českou justici. :yes: :thumbsdown:
janik píše:
arek píše:Volne dni pocas zapasovych kol sa nebudu tipovat timovo, ani individualne.
tomu nejak nerozumiem, poprosim vysvetlit :D

jednoducho...uplne free day :D
Vazena komisia chcem vediet ako budu rozlozene konferencie. Kedy to bude oznamene :?: :)
janik píše:Vazena komisia chcem vediet ako budu rozlozene konferencie. Kedy to bude oznamene :?: :)
vyčkaj ;) všetko bude včas oznámené
a v akom stave je ten predsezonny turnaj tipovania pripravnych zapasov kde by sa mal otestovat novy system vyhodnocovania? na to ze pripravne zapasy zacinaju uz o par dni je okolo toho nejak podozrivo ticho... :hmm:
petrik píše:a v akom stave je ten predsezonny turnaj tipovania pripravnych zapasov kde by sa mal otestovat novy system vyhodnocovania? na to ze pripravne zapasy zacinaju uz o par dni je okolo toho nejak podozrivo ticho... :hmm:
mal som pokazeny PC a novy mi prisiel az dnes. Pripravne zapasy zacinaju tusim v pondelok, tak snad to stihneme :)
jak to vyhodnocujete že tam máte chyby?
já mám mejt celkově 18bodů a mám 10b :ja_neviem: :?:
.:Mike:. píše:jak to vyhodnocujete že tam máte chyby?
já mám mejt celkově 18bodů a mám 10b :ja_neviem: :?:
vdaka za upozornenie, nasie som chybu, napravim :thumbsup:
jj lebo asi u viacerých to zblblo, čo som pozrel
Nesedí to celkově... u nás taky ne, jenom Matthew je tam správně a to ještě bůhví jak k tomu došel ;)) ...

Wanic: 2 + 8 + 6 = 16 (12)
Matthew: 4 + 14 + 4 = 22 (22)
Miku: 6 + 0 +0 = 6 (12)
onixboom: 4 + 6 + 11 = 21 (14)

tipy uvedený v závorkách tam jsou uvedený
uz by to malo byt vsetko spravne :)
Včera sa tipoval zápas St. Louis : Florida, ale Cats hrali v Tampe :hmm: .
Ohlund píše:Včera sa tipoval zápas St. Louis : Florida, ale Cats hrali v Tampe :hmm: .
no vsimol som si prave :scare: tak ten zapas nebudem ratat do vysledkov.
arek píše:
Ohlund píše:Včera sa tipoval zápas St. Louis : Florida, ale Cats hrali v Tampe :hmm: .
no vsimol som si prave :scare: tak ten zapas nebudem ratat do vysledkov.
dnes bol tiez v rozpise jeden problem, miesto dallasu tam bol columbus, tak si pripadne zmente tipy
Dado píše:Co tak premenovanie konferencii na pocest dvoch tragicky zosnulych clenov HFka?
ma to svoje opodstatnenie ale podla mna nie dobry napad po prve ich neoznal takmer nikto a neviem celkovo mi to nepride ako vhodne, je to sice smutne ze zomreli na druhu stranu ale neboli to nijak moc velke osobnosti sutaze ... to zas tiez treba brat do uvahy
ja som napisal svoj nazor...

open je jeden zo zakladatelov celeho hf a byvaly admin to je osobnost ktl a hf... z mojho pohladu, nie ten co zial zomrie... to nas caka i tak vsetkych
Dado píše:Co tak premenovanie konferencii na pocest dvoch tragicky zosnulych clenov HFka?
urcite nie...my sme si napr. chorcheho uctili premenovanim timu na celu sezonu, ale v ramci premenovania konf. urcite nie a pokial viem, chorche ani cheater neboli extra "zazrati" do KTL...janikov navrh by mi neprekazal
mne by sa dost lubilo keby sa najde nejaky pamatnik co si pamata uplne zaciatky KTL a ako sa cela tato sutaz vyvijala aby napisal na stranku do sekcie "Info o KTL" rubriku "Historia KTL" - aby tieto veci neupadli do zabudnutia a aj sluzobne mladsi ucastnici mali aspon zakladnu predstavu co sa v KTL dialo predtym ako sa stali jej sucastou.

aspon par viet o kazdej sezone napr. stylom:
v sezone XY sa pocet timov zvysil na XY. pribudli timy A, B a C, naopak oproti predchadzajucej sezone skoncil tim D. vyznamkou novinkou bolo zavedenie pravidla o bla bla a tiez bla bla bla. v zakladnej casti sezony sa najviac darilo timu E, v PO ale prekvapujuco vypadli uz v prvom kole. sampionom konferencie X sa stal tim F, ktory ale vo finale nestacil na sampiona konferencie Y tim G, ktory sa po vitazstve X:Y na zapasy tesil zo zisku titulu
a tak dalej

pripadne by tam niekde mohli byt archivovane tabulky po ZC a pavuky PO vsetkych rocnikov... ;)
to by som si celkom rad precital aj ja, dobry napad :good:
vela veci najdete dolu v archive chlapi.. teda aspon rocniky, kym je tipovacka na tomto fore :)
283 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS