Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VOLBY DO KOMISIE - KAMPAN A DISKUSIA

kandidati do volieb hlaste sa v nasledovnej teme: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=7472

v tejto teme prosim miesajte svoje volebne gulase, zverejnujte volebne programy, diskutujte, hadajte sa (vramci slusnosti), agitujte, presviedcajte, slubujte, podplacajte, ohovarajte... (pouzita literatura: petrik :D )
Dado píše:Budem kandidovat len v pripade, ak sa najdu taki, co podporia moje zakladne navrhy pred volbami:

:arrow: modernizacia KTL
:arrow: vlastny, pravidelne aktualizovany web KTL
:arrow: automaticky system vyhodnocovania
:arrow: zatraktivnenie tipovacky a ziskania viac tiperov (reklama, ceny atd.)

Kandidoval som aj pred rokom. Mal som velky pocet hlasov, bol som zvoleny. Odstupil som chvilu po zvoleni tak, ako som to slubil v pripade, ze nesplnim svoj program. Vo vtedajsej komisii by nepresiel ani jeden moj navrh. Tentoraz sa chcem uistit, ze sa budu clenovia novej komisie uberat rovnakym smerom. Ak nie, tak kandidovat nebudem. Tymto preto oslovujem zvysnych kandidatov, aby sa spolocne zobudili a chceli pre KTL to najlepsie, lebo podla poslednych vyjadreni ide dole vodou a niekto hovori dokonca o pauze. Ak i nadalej budete mat nepochopitelne zmyslanie a branit sa kroku vpred, pridete postupne o drvivu vacsinu tiperov a ja budem svoj projekt realizovat tam, kde ho uvitaju.
Dado podla ocakavania nesklamal :thumbsup:

No a moj nazor k tvojim bodom:
modernizacia KTL & zatraktivnenie tipovacky a ziskania viac tiperov (reklama, ceny atd.) – takto zovseobecnene to vyzera super, ale na moj vkus prilis abstraktne. Mohol by si pls konkretizovat ako by si to chcel dosiahnut s obmedzenym rozpoctom ktory ma KTL k dispozicii?
vlastny, pravidelne aktualizovany web KTL – v tomto ti drzim palce, uz aj vlani som sa s tymto tvojim bodom stotoznoval. Vlastnu stranku uz KTL nejaku dobu aj ma, jediny problem je s tym pravidelnym aktualizovanim. Je super ze v pripade zvolenia budes ochotny sa do toho pustit :thumbsup:
automaticky system vyhodnocovania – na toto som bohuzial od minulej sezony nazor nezmenil. Kym mame cloveka ako Ohlund ktory je ochotny robit vyhodnocovanie kazdy den manualne prakticky okamzite po skonceni posledneho zapasu a v podstate zadarmo, automaticke vyhodnotenie (zvlast ak by nebolo zadarmo) neprinesie ziaden upgrade oproti sucasnemu stavu. a silne pochybujem ze ludia ktori sa rozhodli s KTL skoncit tak urobili preto ze neboli spokojni s vyhodnocovanim ci co sa to snazis naznacit
Pri sucasnom sposobe vyhodnotenia vieme aj relativne uspesne Ohlunda nahradit v pripade ze sa nieco stane (tuto sezonu sa mu na par dni dodrbal comp a vyhodnotenie mohol namiesto neho bez problemov zrobit Joe – aj ked to bolo s pardnovym meskanim). Ak by nastal nejaky problem s automatickym vyhodnotenim, bude mozne to rovnako bezproblemovo riesit? To je jedna z hlavnych veci co ma od toho odradza.
Ina situacia by bola keby sme nevedeli zohnat cloveka co by robil vyhodnotenie manualne ako teraz Ohlund, v tom pripade by som bol ochotny (resp. prinuteny) to s tvojim automatickym vyhodnotenim risknut.

A na zaver mi este neda aby som sa nevyjadril k tvojmu pristupu. Minuly rok siz komisie odstupil akonahle v nej tvoje navrhy nepresli. Ty to mozno chces prezentovat ako vlastne “hrdinstvo“ resp. ze si dodrzal co si slubil, ja mam na to trochu iny nazor.
Pre mna osobne by mala byt primarnym zamerom s ktorym by kandidati mali vstupovat do volieb “snaha pomoct KTL v com budem vediet a moct“. Neklast si nejake podmienky ze “pomozem, ale iba ak toto a toto“ tvoj primarny ciel (aspon tak to na mna posobi) by som skor nazval “snaha pretvorit KTL na svoj obraz“. Bud mi pomozete KTL zmenit tak ako si to ja predstavujem alebo sa kaslem na vas. Chyba mi u teba ochota pracovat v teame, ty posobis dojmom ze chces tomu teamu len sefovat. A neakceptujes ak ta vacsina prehlasuje, namiesto toho urazene odchadzas.
Aj v minulom roku bol jednym z tvojich volebnych bodov samostatny pravidelne aktualizovany KTL web. Samostatny web mame a k jeho pravidelnej aktualizacii si mohol ako clen komisie vyznamne prispiet – namiesto toho si z komisie odisiel lebo dalsie tvoje navrhy nepresli.

Pripadas mi ako nejaky milionar co sa rozhodne pomoct chudobnym africanom. Rozhodne sa ze im zabezpeci kvalitne satsvo. A ked sa africania ozvu ze super, dakujeme, ale nedalo by sa radsej zabezpecit jedlo a lieky? Tak sa urazi a nastvany odide s tym ze ked nechcu jeho saty tak im neda nic :P

Skratka ked chces KTL uprimne pomoct tak by si mal byt ochotny jej pomahat v tom co bude povazovat za spravne a co odsuhlasi nova komisia a nie iba v tom co povazujes za spravne ty
Dado píše:Budem kandidovat
osobne to,ci ta vitam, ale teraz k bodom, v podstate budem strucny, jasny
Dado píše: :arrow: modernizacia KTL
:?: mohol by si byt v tomto rozsahu nejako konkretnejsi?, detailnejsi?
Dado píše: :arrow: vlastny, pravidelne aktualizovany web KTL
:arrow: http://ktl.hokejforum.com/ co tam viac treba.....ako spomina petrik a v podstate aj ty, jedine pravidelna aktualizacia
Dado píše: :arrow: automaticky system vyhodnocovania
pre mna je automatickym vyhodn. systemom Ohlund :yes: tam nie je co riesit, odvadza paradnu pracu, za co mu patri velke podakovanie :klobuk_dole: riesi to len pre potesenie :giggle: (samozrejme, po skonceni sezony ho neminu drobne na kavu, :wink: o ktore by ale vôbec nestal, bol to v podstate môj navrh a pokial bude HF pokladnicka disponovat € kopkou, nie je opät co riesit)
automaticka vyhodnocovacka by snad prichadzala do uvahy, ak by s tym Ohlund prastil...no na rad by prisli dalsie ? ktore spominal aj petrik.....urcite by nebola zadarmo, bola by zarucena 100% funkcnost systemu? a pod.; v tomto bode sa jednozacne podpisujem pod petrikov nazor
Dado píše: :arrow: zatraktivnenie tipovacky a ziskania viac tiperov (reklama, ceny atd.)
urcite ano, ceny su urcite atraktivnym, ci motivujucim cinitelom, no staci si spomenut na uvodne rocniky, kde sa hralo v podstate len pre zabavu a stale to malo tu stavu, bez toho, aby si niekto zakladal na cenach....riesime pohladne sosky, samozrejme, ceny ako take by zrejme zvysili sutazivost, no tu opät vystava ? sponzora, penazi, ci baliaceho pracovnika :D (arek by o tom vedel rozpravat :D

takto, môj nazor, preco KTL jemne povedane stagnuje, je fakt, ze to tu "KTL starsinu" casom akoby zunovalo.... :ja_neviem: ak to porovnavame aj s nasimi uvodnymi rocnikmi, ked sa nas topic patril medzi najviac zijucich a tetkom....neviem, mam pocit, akoby to mnohych casom zunovalo...mitch sa odhlasil z dôvodu casovej zaneprazdnosti, ale to podla mna nie je o tom, ak by ho to bavilo, tak ako kedysi, nie je o com a tak to podla mna prislo aj u ostatnych userov, ktorych by to akosi prestalo bavit, resp. uz ich to zdaleka nechyta, tak ako kedysi.....preto samozrejme kvitujeme akukolvek zaangazovanost, dadovu nevynimajuc, ale v komisii sa musia ludia drzat hesla Strong Crocodiles "vsetci za jedneho, jeden za vsetkych" no tak nejako :D
Ak sa smiem vyjadriť, tak to spravím.. Musím súhlasiť s petrikom a aj cepim.. Mňa napr. prestáva tiež baviť KTL.. Zdá sa mi tá sezóna pomerne dlhá, stereotypná, ale to nie je dôvod, prečo KTL meniť.. Proste človek si odtipuje, lenže keď to robí už dlho, tak sa mu to zunuje, ako napr. aj mne. Ešte by som rád vyhral teraz titul, čo by bolo čerešničkou na torte, ale nie kvôli cenám.. Prikladám k tomu takú prestíž, KTL beriem ako NHL a chcem sa zapísať do histórie.. To, čo človek moc nikoho nezaujíma.. Ak by sme do KTL lákali len tipérov na základe cien, ktorí si odtipujú svoje, tak by HF moc nemalo zmysel, pretože by sme ľudia chodili hlavne kvôli tipovačke.. Ale zas sa mi nepáči ani ako tomu bolo minulý rok navrhnutie, že KTL by sa mala presunúť na druhý web.. (teraz to tuším nebolo spomenuté).. KTL patrí HF a mnohí tipéri s ňou chcú skončiť len preto, lebo sa im zunovala, dlho v nej pôsobia..
Dadov spôsob prejavu mi pripadá dosť subjektívny, nemyslí v podstate na nič, už píše akoby tie veci boli hotové.. Píše, píše, no KTL ako už spomínal petrik pracuje s obmedzenými financiami a nie je všetko možné splniť.. Ten automatický systém vyhodnocovania je absolútne nevýhodný v porovnaní s Ohlundom, keďže za to by sa viac muselo platiť.. KTL má ten svoj nádych takej jednoduchej súťaže a mne osobne by sa znechutilo to nejako modernizovať, robiť z toho veľkú šou pomaly.. A ešte niečo.. Dado mi nepripadá tak, že by na HF chodil pravidelne. Síce tipuje, ale príde, raz niečo napíše, ofrfle, navrhne a potom ho tu 2 mesiace niet..
Ja osobne som spokojný s KTL a skončiť s ňou chcem len preto, že ma nebaví tipovať, resp. je to pre mňa moc dlhé a rovnaké.. Ale zas tieto zmeny to nijako neovplyvnia..
Akurát čo je na KTL super je PO, vtedy to ožije a človek je nedočkavý, ako zahral jeho tím.. Ale počas sezóny na to nekladiem taký dôraz.. PO je výnimočné.
Dado. Neviem, ake mas zdroje, ale pauza v KTL urcite nebude. O to sa nikto bat nemusi, KTL bude aj v buducej sezone :yes: Co sa tyka poslednej sezony, ano, stagnovala, priznavam, ze aj chybou komisie.

Pred rokom si sa dostal do komisie a nafuknuto a zbrklo si z nej odisiel, lebo sa nediali veci, ktore si si ty prial. Presiel rok a opat nam tu predstavujes tvoje strucne 4 body programu, ktore nedokazes rozobrat na drobne. Kde je nejaky presny navrh tej tvojej stranky, struktura, funkcie, plan financneho zabezpecenia, personalne obsadenie (kedze ho chces pravidelne aktualizovany) atd atd? Mal si na to rok a nic si nedokazal dotiahnut! Takze v tomto nam ponukas rovnake nic, ako moze ponukat hocikto. Si hadam nemyslis, ze teraz ti to vsetci odklepneme bez toho, aby sme vedeli, o co presne pojde.

A kandidovat budes iba pod podmienkou, ze sa zrealizuju tvoje body programu? :hehe: Tak to rovno ani nemusia byt ziadni ini ludia v komisii, vsak naco, ked aj tak by sa urobilo vsetko len po tvojom. No a nehovorim o tom, ze ak by nebolo po tvojom, tak by hrozilo, ze sa zas nafuknes a odides.

Ale inak, ja som otvorenejsi modernizovaniu KTL viac ako pred rokom, aj automatizacii vyhodnocovania, ak by nebolo ina moznost. Bez problemov by sme o tom mohli vsetci v komisii rokovat, problem je vsak dado v tebe a v tvojom pristupe a spravani sa. V komisii KTL by mali byt ludia, ktorym na KTL skutocne zalezi a maju ju doslova v srdci. Ked si teba zhodnotim, tak vobec nemam z teba taky pocit. Zda sa mi, ze si chces KTL urobit len a len posvojom a nedokazes akceptovat ziadne ine (nase) nazory. A k tomu spravaniu...o tych ohovarackach cepiho a petrika, ze vraj znicili KTL, netreba hovorit, svoj charakter si ukazal aj tym vyhrazanim sa, ak na tvoje podmienky nepristupime, tak si SVOJ :hehe: projekt zrealizujes inde. Poznamenal by som, ze je to nas projekt, tebou bude akurat tak technicky upraveny. Mimochodom, keby sme tak velmi chceli KTL zmodernizovat, tak by sme to uz davno urobili, nie sme ziadni neschopaci ako si ty myslis, kazdy mame svoje kontakty :)
Dado píše:A co ked Ohlund prestane? Co ked zomrie?
Hochu mám z tebe pocit, že by ti nebylo proti srsti to zařídit jen aby bylo po tvým :grc:
Kandidujem

co by som rada presadila?

:arrow: zenska krv vo vedeni :cinka:
:arrow: zatraktivnenie tipovania, bonusove body - trebars pre najlepsi tim dna; vraj kedysi bol pokus aj pri jednotlivcovch, mozno by sa to dalo oprasit a nieco vymysliet, alebo pre najlepsieeho jednotlivca a tim kola
:arrow: propagacia, podpora webu cez facebook
:arrow:r ozhovory, clanky,
:arrow: co takto rozsirit tipovanie aj na khl? prispelo by to mozno k atraktivite tipovania
:arrow: dat smrnc aj tipovacke jednotlivcov, aby tu bola aj ista motivacia tipovat, aj ked zakladna klubova sezona sa ukonci(hlavne ak teraz vacsina kasle na tipovanie)
:arrow: prisnejsi sankcny system za nenatipovanie, resp automaticke odhlasenie zo sutaze ak nenatipuju cele tipovacie kolo, bez ospravedlnenia
:arrow: a urcite dalsie napady pribudnu

:wave:


______
Cathy píše:1) :arrow: zenska krv vo vedeni :cinka:
2) :arrow: zatraktivnenie tipovania, bonusove body - trebars pre najlepsi tim dna; vraj kedysi bol pokus aj pri jednotlivcovch, mozno by sa to dalo oprasit a nieco vymysliet, alebo pre najlepsieeho jednotlivca a tim kola
3) :arrow: propagacia, podpora webu cez facebook
4) :arrow:r ozhovory, clanky,
5) :arrow: co takto rozsirit tipovanie aj na khl? prispelo by to mozno k atraktivite tipovania
6) :arrow: dat smrnc aj tipovacke jednotlivcov, aby tu bola aj ista motivacia tipovat, aj ked zakladna klubova sezona sa ukonci(hlavne ak teraz vacsina kasle na tipovanie)
7) :arrow: prisnejsi sankcny system za nenatipovanie, resp automaticke odhlasenie zo sutaze ak nenatipuju cele tipovacie kolo, bez ospravedlnenia
8) :arrow: a urcite dalsie napady pribudnu
ad 1) - :good:
ad 2) - Bonusové body jsou blbost, současný systém bodování je naprosto vyhovující. Bodovat ještě navíc umístění, to by zbytečně rozhodilo systém a jen způsobilo velké rozdíly v tabulce, a ta by přestala odpovídat skutečným tipům. Rozdělit bonus body podle počtu tipovaných zápasů nejde, a zase dávat stejné bonus body za den kdy se hraje 10 zápasů jako za den kdy se hrají 2 je nesmysl. :thumbsdown:
ad 3) - Hokejforum facebook má -> http://www.facebook.com/hokejforum, stejně tak KTL -> http://www.facebook.com/pages/KTL-Klubo ... 9433495166, jinak větší propagace by neškodila, to souhlasím. :thumbsup:
ad 4) - Jednoznačně pro, konkrétně na rozhovorech bych se rád podílel, pokud bych se dostal do komise, takže :good:
ad 5) - Nesmysl, spojovat NHL a KHL do jedné tipovačky je hloupost, a zase samostatná tipovačka KHL by 100% nenašla tolik zájemců aby mělo smysl ji provozovat. :thumbsdown:
ad 6) - Nad tím jsem taky přemýšlel, ale zatím mě nic konkrétního nenapadlo, ale je fakt že by to chtělo něco vymyslet... :thumbsup:
ad 7) - To jestli členové týmu tipují nebo ne, to je na GM aby si ohlídal... Pokud je mu jedno že tým tipuje ve dvou, ve třech lidech, je to jeho věc. GM má možnost takové hráče vyměnit. Zasahovat do této oblasti pomocí pravidel a omezení je zbytečné. :thumbsdown:
Zatial sa mi to páči kolko nových ludí sa hlási :thumbsup:
Už tu bolo niekolko dobrých nápadov a dosť ludí sa ponúka na tie rozhovory,články alebo aktualizáciu webu, to je super a určite by to súťaž znovu oživilo. Zatial sú to len reči a sluby ale keby sa podarilo tie dobré nápady zrealizovať tak budúcnosť KTL je ružová ako to forum dnes.
TT celkom dobre si vystihol tie body u Cathy, ale ten tím a tipér dna sa mne celkom pozdávajú a rozmýšlal som o tom už túto sezonu, nedával by som zato bonusové body ale mohlo by byť zato aspoň malé ocenenie ako tipér kola pre toho kto by mal najviac krát vykon dna alebo niečo podobné. Problem je s tým počtom zápasov že väčšinou sa hrá len 5-6 denne a to by malo dosť ludí rovnako, ale soboty sú také stabilné a vtedy je zápasov vždy dosť, s tým by sa niečo dalo vymyslieť.
KHL a prísnejší systém NIE. Mne tá volnosť nevadí, nie každý má čas alebo chuť tipovať pravidelne, a vylučovať ich zato? Odkedy vyhodnocujem ja tak som nedal ani jeden trestný bod, nevadí mi to ked 1-2 tipéri za den nenatipujú správne alebo podobné maličkosti.
Jasně, vyhlašovat tipéra dne, a na konci třeba dát nějaký ocenění, proč ne, proti tomu bych nic neměl, ale určitě ne bonusový body, to je nesmysl :-)
:hmm: ale tiper tyzdna by sa mohol vyhlasovat... nieco ako NHL three stars of the week :)
rád by som pripomenul, že komentovať a pripomienkovať návrhy protikandidátov je dosť nekorektné. Ostatní kandidáti s tým nemusia súhlasiť, ale nekomentujte to prosím vás. Každý si predsa urobí svoj názor a potom sa rozhodne. Neberte to v zlom, ale nech to nepôsobí ako negatívna propaganda. Len toľko...
Ja osobne svoju predstavu o tom, čo by som rád priniesol či presadil neskôr doplním.
Dado píše:
Walt píše:rád by som pripomenul, že komentovať a pripomienkovať návrhy protikandidátov je dosť nekorektné. Ostatní kandidáti s tým nemusia súhlasiť, ale nekomentujte to prosím vás. Každý si predsa urobí svoj názor a potom sa rozhodne. Neberte to v zlom, ale nech to nepôsobí ako negatívna propaganda. Len toľko...
Ja osobne svoju predstavu o tom, čo by som rád priniesol či presadil neskôr doplním.
Poto, by vobec nevznikla diskusia... Ale na druhej strane si pozri, pod aku palbu som sa dostal ja.
ja si tiez myslim ze slusna konstruktivna diskusia medzi kandidatmi aj ostatnymi usermi nie je na skodu (pokym nesklzne do vulgarnosti a urazok). volici aspon ziskaju lepsi prehlad o nazoroch a postojoch jednotlivych kandidatov ku konkretnym problemom / predstavam / napadom a budu sa tak moct vo volbach lepsie rozhodnut :yes:
áno to je pravda, slušnej konštruktívnej diskusii sa nebránim, ale nech je zmysluplná. Napíšme svoje predstavy, povedzme si čo chceme a vieme presadiť, akým spôsobom a hlavne prečo a ide sa ďalej. Nechcem aby sa to zasa zvrtlo do polohy, že si tu poniektorí budú do krvi vysvetľovať, že toto je na h...o lebo tak. Ja som asi stará škola, nerád riešim veci konfliktne, tak ma berte s rezervou...
Walt píše:áno to je pravda, slušnej konštruktívnej diskusii sa nebránim, ale nech je zmysluplná. Napíšme svoje predstavy, povedzme si čo chceme a vieme presadiť, akým spôsobom a hlavne prečo a ide sa ďalej. Nechcem aby sa to zasa zvrtlo do polohy, že si tu poniektorí budú do krvi vysvetľovať, že toto je na h...o lebo tak. Ja som asi stará škola, nerád riešim veci konfliktne, tak ma berte s rezervou...
no sposob akym jednotlivy kandidati tieto diskusie vedu tiez moze (resp. mal by) mat pre volicov vypovednu hodnotu... ;) :)
Rozmýšlel jsem se vcelku dlouho nad tím jestli mám kandidovat. Podíval jsem se na plusy i mínusy a jestli vůbec mám co dát této skvělé soutěží nazvanou KTL. Nakonec jsem si řekl - "Sakra proč, ne?"

Přiznám se že volební program sestavený doopravdy nemám. Každopdáně slíbit můžu velkou aktivitu a takový ten mladý pohled a elán.

Další věc, kterou bych rád zmínil je má aktivní účast na webu KTL. Celá tato soutěž je zábavná a baví mi. Psát analýzy, články a dělat rozhovory mi velice láká a věřím, že by to mělo pomoci zvýšit aktivitu mezi tipaři v diskuzích a tím pádem liga by v průběhu zákl. části snad výrazně ožila.

Přemýšlel jsem například o předkole play off a nebo nějakém Superpoháru, kterého by se zúčastnil vítěz celé KTL a vítěz Elite Trophy (který by celkově měl být vržen do lepšího světla a vylepšit mu trochu image). Superpohár by se mohl tipoval během celého play off NHL a nebo třeba jen úplného finále. Zde to chce ještě doladit nějaké ty detaily.

Každopdáně tím chci říci, že KTL potřebuje trochu vylepšit a zatraktivnit a tyto přídavné poháry atd. by mohli být klíčem. Zkrátka nějaká přidaná hodnota (něco na víc, ne jen zákl. část, play off a konec sezóny) a v tomto směru bych mohl být nápomocen.

Voličům vzkazuji jediné. Nenechte se oblbnout a volte srdíčkem. :frajer2:

Tímto končím mé hlášení. Čest soudruzi. :klobuk_dole:
Dado všetko len chce, ale vôbec tu nie je u človeka istota, že by niečo naozaj aj dodržal po minuloročnom odstúpení. Takýto prístup sa mne nepáči, keď to človek vzdá, lebo "vie" že jeho nápady neprejdú a pri tom v tej komisii moc dlho nepobudol. Život nie je tak ľahký, aby ti ľudia len všetko odsúhlasili a potom by si si v podstate všetkým jednoducho prechádzal, tak, ako sa to tebe páči, no napr. sa to nepáči ostatným..
Kydáš na komisiu, že kvôli nej KTL stagnuje, ale podľa mňa nie je dobré priniesť veľa zmien naraz, doslova veľa zmien a potom nemať čo ponúknuť ďalšie obdobie.. Treba to robiť postupne, lebo KTL stagnovať naozaj bude, či budeš v komisii, alebo nie.
A hovoríš o tipéroch, aby čakali na voľné miesto v tímoch, aby sa pretláčali, no ako to chceš dosiahnuť? Na všetko treba v dnešnej dobe pomaly financie a myslím si, že Slováci sú tak lakomí, že nebudú do toho moc vrážať, keď z toho nič mať nebudú.. Je to dosť náročné a preto obdivujem tvoju snahu, no treba byť trochu reálny. A nezabudni sa znovu uraziť a vypisovať mi, že som kkt, dr.o a neviem čo všetko, že ma neberieš vážne, ale pri tom reaguješ na moje príspevky celkom vážne..
Plus ešte ľudia.. Kde ste boli do teraz ohľadom tej aktualizácie webu? Prečo ste sa neozvali skôr, keď by vás tak bavilo písať články dobrovoľne? Toto smrdí klamstvami, hlavne ohľadom tej aktualizácie webu. Množstvo ľudí len píše, ako by ich to bavilo, ale v skutočnosti tomu tak nemusí byť.. Radšej si to najprv treba odskúšať.. Po 5 článkoch to človeka nemusí až tak baviť..
Dado píše:Este som zabudol dalsi bod programu:

:arrow: Odtajnenie vsetkych topicov tykajucich sa KTL a Komisie KTL (samozrejme, iba clenovia Komisie by mohli prispievat do svojho topicu, aby nevznikol bordel, ale ostatni by si to vsetko mohli citat a reagovat v inom topicu)
populista :D :D :D (no offence - just joking ;) )
yzy19 píše:Plus ešte ľudia.. Kde ste boli do teraz ohľadom tej aktualizácie webu? Prečo ste sa neozvali skôr, keď by vás tak bavilo písať články dobrovoľne? Toto smrdí klamstvami, hlavne ohľadom tej aktualizácie webu. Množstvo ľudí len píše, ako by ich to bavilo, ale v skutočnosti tomu tak nemusí byť.. Radšej si to najprv treba odskúšať.. Po 5 článkoch to človeka nemusí až tak baviť..
Pokud myslíš třeba mě, rozhovory jsem dělal pro web Army Men, a přestal jsem s tím jen proto že nebyl čas, takže v tom nic špatného nehledej :-)
TT1905 píše:
yzy19 píše:Plus ešte ľudia.. Kde ste boli do teraz ohľadom tej aktualizácie webu? Prečo ste sa neozvali skôr, keď by vás tak bavilo písať články dobrovoľne? Toto smrdí klamstvami, hlavne ohľadom tej aktualizácie webu. Množstvo ľudí len píše, ako by ich to bavilo, ale v skutočnosti tomu tak nemusí byť.. Radšej si to najprv treba odskúšať.. Po 5 článkoch to človeka nemusí až tak baviť..
Pokud myslíš třeba mě, rozhovory jsem dělal pro web Army Men, a přestal jsem s tím jen proto že nebyl čas, takže v tom nic špatného nehledej :-)
Nemyslím tým nikoho osobne, ale vo všeobecnosti... Nie je to až tak ľahké, ako sa to môže na prvý pohľad zdať, už aj kvôli tomu, ako si napr. spomenul, nedostatok času.. Treba si byť absolútne istý, že to človek môže robiť a hlavne poriadne (nie napr. 1 článok za mesiac, či 2 týždne).
yzy19 píše:Plus ešte ľudia.. Kde ste boli do teraz ohľadom tej aktualizácie webu? Prečo ste sa neozvali skôr, keď by vás tak bavilo písať články dobrovoľne? Toto smrdí klamstvami, hlavne ohľadom tej aktualizácie webu. Množstvo ľudí len píše, ako by ich to bavilo, ale v skutočnosti tomu tak nemusí byť.. Radšej si to najprv treba odskúšať.. Po 5 článkoch to človeka nemusí až tak baviť..
Na to ti odpovím naprosto přesně a s grácií. :)

Tento ročník KTL byl můj vůbec první, který jsem odehrál od úplného začátku a montovat se do nějakých záležitostí vedení mi ani nenapadlo.

Teď pomalu začíná nová sezóna, já se otrkal trochu více a jsem i zkušenější a vím co očekávat od KTL, ale i od přispívajících.

A jen bych rád upřesnil. Co slíbím to splním a opravdu nemám rád lidi, který člověka hodnotí a prohlašují že jsem vlastně lhář a přitom mě vůbec neznají.

Tečka. :)
Dawe4 píše:
yzy19 píše:Plus ešte ľudia.. Kde ste boli do teraz ohľadom tej aktualizácie webu? Prečo ste sa neozvali skôr, keď by vás tak bavilo písať články dobrovoľne? Toto smrdí klamstvami, hlavne ohľadom tej aktualizácie webu. Množstvo ľudí len píše, ako by ich to bavilo, ale v skutočnosti tomu tak nemusí byť.. Radšej si to najprv treba odskúšať.. Po 5 článkoch to človeka nemusí až tak baviť..
Na to ti odpovím naprosto přesně a s grácií. :)

Tento ročník KTL byl můj vůbec první, který jsem odehrál od úplného začátku a montovat se do nějakých záležitostí vedení mi ani nenapadlo.

Teď pomalu začíná nová sezóna, já se otrkal trochu více a jsem i zkušenější a vím co očekávat od KTL, ale i od přispívajících.

A jen bych rád upřesnil. Co slíbím to splním a opravdu nemám rád lidi, který člověka hodnotí a prohlašují že jsem vlastně lhář a přitom mě vůbec neznají.

Tečka. :)
Znovu sa zopakujem, nenarážal som na teba, ani na nikoho iného konkrétne. Myslel som to vo všeobecnosti. Písať články na silu, preto, že som to sľúbil a musím to dodržať nejde. Musí to človeka baviť a po prvé, ten človek musí mať aj čas a musí si byť istý, že v budúcnosti sa tomu môže plnohodnotne venovať. Preto to sem píšem, aby mnohí nepísali, ako by aktualizovali web a pod. a pri tom by ich to nebavilo, čo by nakoniec dospelo k tomu, že to robili zbytočne a zbytočne sa ponúkali.
yzy19 píše:
Dawe4 píše:
yzy19 píše:Plus ešte ľudia.. Kde ste boli do teraz ohľadom tej aktualizácie webu? Prečo ste sa neozvali skôr, keď by vás tak bavilo písať články dobrovoľne? Toto smrdí klamstvami, hlavne ohľadom tej aktualizácie webu. Množstvo ľudí len píše, ako by ich to bavilo, ale v skutočnosti tomu tak nemusí byť.. Radšej si to najprv treba odskúšať.. Po 5 článkoch to človeka nemusí až tak baviť..
Na to ti odpovím naprosto přesně a s grácií. :)

Tento ročník KTL byl můj vůbec první, který jsem odehrál od úplného začátku a montovat se do nějakých záležitostí vedení mi ani nenapadlo.

Teď pomalu začíná nová sezóna, já se otrkal trochu více a jsem i zkušenější a vím co očekávat od KTL, ale i od přispívajících.

A jen bych rád upřesnil. Co slíbím to splním a opravdu nemám rád lidi, který člověka hodnotí a prohlašují že jsem vlastně lhář a přitom mě vůbec neznají.

Tečka. :)
Znovu sa zopakujem, nenarážal som na teba, ani na nikoho iného konkrétne. Myslel som to vo všeobecnosti. Písať články na silu, preto, že som to sľúbil a musím to dodržať nejde. Musí to človeka baviť a po prvé, ten človek musí mať aj čas a musí si byť istý, že v budúcnosti sa tomu môže plnohodnotne venovať. Preto to sem píšem, aby mnohí nepísali, ako by aktualizovali web a pod. a pri tom by ich to nebavilo, čo by nakoniec dospelo k tomu, že to robili zbytočne a zbytočne sa ponúkali.
Jsem rád, že si tak starostlivý!
Například já osobně jsem arekovi na chat psal ještě před mou kandidaturou, že bych se rád podílel na webu a celkově jeho aktualizaci.

Vím do čeho jdu a může voliče a nebo spíše tebe? :D uklidnit, že to myslím doopravdy vážně!
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES