tak sa toho skús zúčastniť bez toho, aby sa zasa vyrábal nejaký akože problém. Tipér naviac ti neublíži, ale pomôcť môže...Azizek píše:Zas tak mi na tom draftu nezáležípetrik píše:ja som to pred 2 rokmi robil tak ze tiperom o ktorych som mal v drafte potencialny zaujem som poslal PM s otazkou ci by im nevadilo keby som ich draftoval do Falcons...
Tipujte MS ve fotbale 2026 na https://www.tipovaci-liga.cz
Playoff Draft diskusia
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
