Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VOLEBNÝ GULÁŠ

kedze mame uz 3 kandidatov na volne miesto v komisii (z ktorych niektori uz hodili do placu aj zaujimavy program :D ), mozno bude mat zmysel aj tema kde by sa mohla robit volebna kampan, volici ale aj kandidati navzajom by mohli reagovat na program resp. vyhlasenia jednotlivych kandiatov atd
skratka diskusia o volbach a kandidatoch

nech sa paci
Ak máte milí potencionálni voliči nejaké otázky na mňa, tak sem s nimi. V nedeľu odchádzam na týždeň preč, tak prosím, čím skôr nejaké otázky, aby som na ne mohol odpoveda´t, keďže negarantujem pripojenie na internet.
Tazke ja slubujem dvojnasobne platy, nulovu nezamestnanost, znizenie ceny piva na polovicu a taktiez znizenie danoveho zatazenia pre liehoviny. Co na to moji potencialni volici? :frajer2:
Nakoľko je už počet a aj menoslov kandidátov ako stablizovaný, tak sa rozhodnem si trochu prihriať gulášik.

Prečo by som mal byť zvolený?
Z jednoduchého hľadiska. Ako jediný som poskytol pevne dané tézy, tkorých sa budem držať pri mojom prípadnom účinkovaní v komisii Klubovej tipovacej ligy (ďalej len "komisia")

Sú 4 tézy málo?
Áno, sú, ale podotýkam, sú tu štyri skutočne základné body, ktoré sú pre mńa najdôležitejšie. To, že som ich napísal neznamena´, že budem sa venovať len im. Chcem byť plnohodnotným členom komisie a pomáhať rozvíjať KTL správnym smerom. Takže čo chcem ešte robiť mimo týchto 4 téz? Napríklad chcem diskutovať na tému automatizácie KTL, ktorý v súčasnom stave považujem za unáhlenú, ale treba myslieť na budúcnosť vzhľadom na to, že sa KTL nesmie spoliehať len na jedného vyhodnocovateľa. Ďalej by som rád prispel k nájdeniu sponzora KTL, i keď už teraz viem, že moje kontakty nie sú najlepšie, a tak to bude sizyfovská úloha.

Čo ak nepresadím ani jednu z téz?
Teraz je ešte predčasné takto rozprávať. Nie som ešte ani členom komisie a aj keby som bol, tak verím, že sa mi podarí ich presadiť. A nebude to len jedna. Ale ak by takáto situácia nastala, tak to závisí len a len na Vás či mi dáte dôveru v ďalších voľbách. Zároveň aj Vaše ohlasy rozhodnú či vôbec sa pustím do kandidatúry pri aprílových voľbách.
toto mi príde troška zbytočnosť, aký predvolebný guláš, prosím vás..?
Mám pocit, že to má byť o tom, že sa prihlásia záujemcovia, ľudia zahlasujú (aj tak zväčša podľa sympatií, ako na základe nejakých programových téz a podobných nezmyslov) a bude to, vyberiete si do komisie kandidáta, ktorý dostane najviac hlasov a bude vybavené.
Nerobte z toho kabaret, je to zaujímavé, jednoduché fórum, kde chodia ľudia ktorí majú spoločný záujem a baví ich to tu. Mám za to, že je takmer jedno kto bude v tej komisii, hlavne nech je to človek, ktorý to bude chcieť robiť.
Prajem všetkým pekný deň.
konecne niekto normalny :good: presne tak to ma byt, mas moj hlas :D
Walt píše:toto mi príde troška zbytočnosť, aký predvolebný guláš, prosím vás..?
Mám pocit, že to má byť o tom, že sa prihlásia záujemcovia, ľudia zahlasujú (aj tak zväčša podľa sympatií, ako na základe nejakých programových téz a podobných nezmyslov) a bude to, vyberiete si do komisie kandidáta, ktorý dostane najviac hlasov a bude vybavené.
Nerobte z toho kabaret, je to zaujímavé, jednoduché fórum, kde chodia ľudia ktorí majú spoločný záujem a baví ich to tu. Mám za to, že je takmer jedno kto bude v tej komisii, hlavne nech je to človek, ktorý to bude chcieť robiť.
Prajem všetkým pekný deň.
tezy su aj podla mna nezmyselne (a nielen tie co tu TF pisal :D). skor ide o to aby sa kandidati prejavili, vyslovili svoj nazor na rozne veci ohladom KTL - co sa im paci, co sa im paci menej, co by sa podla nich pripadne dalo vylepsit, ako si to predstavuju atd - a aby si tieto svoje nazory navzajom konfrontovali v rozumnej konstruktivnej diskusii na zaklade ktorej by si potom na nich mohli volici vytvorit nazor a vybrat si

osobne si mi zatial najviac sympaticky prave ty - vidiet ze uz nie si pubertiak a ze mas rozu,my a realny pohlad na vec a hlavne ochotu pomoct :good:
A ako inak, než tým, že predstavím svoj plán budú, si získam sympatie? Druhá vec - tento postup absolútne nechápem. Veď sakra, keď idem niečo robiť, tak to idem robiť poriadne. Idem to robiť s nejakým cieľom. Svoj cieľ som tu prezentoval a myslím si, že už len to je ukážka toho, že chcem to robiť poriadne so snahou niečo zmeniť, niečo dosiahnuť. To je hádam úplne prirodzené, že nechcem byť v komisii len pro forma, ale chcem to robiť najlepšie ako dokážem. Mne sa naopak zdá trochu, že ostatní kandidáti idú do toho strmhlav. Určite aj oni majú nejkaé plány, tak prečo ich ale taja? Tomu fakt nerozumiem.
petrik píše:tezy su aj podla mna nezmyselne (a nielen tie co tu TF pisal :D). skor ide o to aby sa kandidati prejavili, vyslovili svoj nazor na rozne veci ohladom KTL - co sa im paci, co sa im paci menej, co by sa podla nich pripadne dalo vylepsit, ako si to predstavuju atd - a aby si tieto svoje nazory navzajom konfrontovali v rozumnej konstruktivnej diskusii na zaklade ktorej by si potom na nich mohli volici vytvorit nazor a vybrat si

osobne si mi zatial najviac sympaticky prave ty - vidiet ze uz nie si pubertiak a ze mas rozu,my a realny pohlad na vec a hlavne ochotu pomoct :good:
Tomuto skutočne nerozumiem. Najskôr píšeš o tom, že nejaké tézy sú zbytočné - to znamená, že nejaký program, vízia kandidáta je nanič (asi do komisie ísť treba bez vízie, bez programu, proste prísť, držať hubu a krok).

To s tým vekom myslíš vážne. Včera ma tu kde-kto presviedčal, že tu nenastáva veková diskriminácia. Tento príspevok to krásne neguje. Ja si myslím, že na veku vôbec nezáleží. Pokiaľ má človek nejaké plány, vôľu a chuť ich zrealizovať, tak je jedno či je mladý alebo starý.
Zajímavé téma :-) Řeknu snad jediné - Mějte rozum, volte Joe-a nebo Walta :)
tak to troška odľahčím, aby to nevyzeralo príliš vážne a nebodaj nevraživo, veď ide predsa o zábavu a tak by bolo dobré to vziať za ten správny koniec, veď naozaj o nič vážne nejde... :smile03:
Dnes mám dobrú náladu a tak sa s ňou troška podelím a s ostatnými, posielam všetkým skvelú skladbu, ktorá by v podstate mohla byť mojím volebným motívom, chcem aby komisia fungovala, ako názov tejto skladby : Kryštof - Sqele :)
Pre mňa je táto kapela neskutočné počúvateľná, majú úžasný sound, tak dúfam poteší a pre tých, ktorým sa to nepáči, stačí maličkosť - nekliknúť na odkaz...

http://www.youtube.com/watch?v=-4MSv7UQ ... re=related
ThrashersFan píše:
petrik píše:tezy su aj podla mna nezmyselne (a nielen tie co tu TF pisal :D). skor ide o to aby sa kandidati prejavili, vyslovili svoj nazor na rozne veci ohladom KTL - co sa im paci, co sa im paci menej, co by sa podla nich pripadne dalo vylepsit, ako si to predstavuju atd - a aby si tieto svoje nazory navzajom konfrontovali v rozumnej konstruktivnej diskusii na zaklade ktorej by si potom na nich mohli volici vytvorit nazor a vybrat si

osobne si mi zatial najviac sympaticky prave ty - vidiet ze uz nie si pubertiak a ze mas rozu,my a realny pohlad na vec a hlavne ochotu pomoct :good:
Tomuto skutočne nerozumiem. Najskôr píšeš o tom, že nejaké tézy sú zbytočné - to znamená, že nejaký program, vízia kandidáta je nanič (asi do komisie ísť treba bez vízie, bez programu, proste prísť, držať hubu a krok).

To s tým vekom myslíš vážne. Včera ma tu kde-kto presviedčal, že tu nenastáva veková diskriminácia. Tento príspevok to krásne neguje. Ja si myslím, že na veku vôbec nezáleží. Pokiaľ má človek nejaké plány, vôľu a chuť ich zrealizovať, tak je jedno či je mladý alebo starý.
samozrejme ze na veku nezalezi. zalezi na pristupe. kludne si viem predstavit 13 rocneho usera s rozumnym pristupom alebo naopak 40 rocneho s "nerozumnym" pristupom. ale povacsinou to byva naopak.
ja ta nekritizujem za nizky vek (vobec neviem kolko mas rokov a nechystam sa to ani zistovat - rovnako neviem ani kolko rokov ma Walt, aj ked by som mu na zaklade jeho vytupovania tipol min. okolo 30). pre mna za mna mozes mat kludne aj 40 rokov, ale tvoj doterajsi pristup a vystupovanie vo "volebnej kampani" mi pripominaju pubertiaka
priklad:
Walt pise v zmysle: "som tu a ak uznate za vhodne som ochotny pomoct s cim budete potrebovat" - to je podla mna ten idealny pristup pre kazdeho clena komisie (nielen pre tych co momentalne kandiduju ale aj pre nas co uz v komisii sme).
na druhej strane tvoj pristup je podla mna typicky pubertalne sebavedomy a ked to trochu pritiahnem za vlasy anarchisticky: "som tu a chcem dosiahnut toto, toto a toto" - pritom su to vo vacsine pripadov totalne nepodstatne veci ktore by pre KTL prakticky nijaky uzitok nepriniesli. a ten jediny bod ktory neriesi komisiu (rozdelenie teamov) je taky dopleteny ze ani po opakovanom precitani som z neho nezmudrel. najskor vravis ze najlepsie by bolo zrusit konferencie, na zaver zase ze sa mali ponechat aj divizie a medzi tym este apelujes na castejsie stretavanie sa teamov vramci konferencii a pritom celu zakladnu cast sa tabulky robia samostatne pre kazdu konferenciu zvlast...

zda sa mi ze to mas vsetko mierne nespravne pochopene. ze komisiu beries ako "zakonodarny organ s riadiacou mocou" a chces sa do nej dostat aby si aj ty mal nieco z tej moci a mohol tak presadzovat svoje predstavy. to si ale uplne mimo
komisia je v prvom rade na to aby sluzila KTL, zabezpecila jej pokial mozno bezproblemove fungovanie a ak sa predsa len nejake problemy vyskytnu tak ich cim skor vyriesila k co najvacsej spokojnosti vsetkych.
nikto z nas co sme momentalne v komisii tu nie je preto ze by mu robilo dobre nieco ovladat, niecomu vladnut, o niecom "dolezitom" rozhodovat. sme tu lebo nam na KTL zalezi a chceme jej pomoct.

PS: ked mas nejaky konkretny napad na zmenu ktory by podla teba mohol KTL pomoct (mam na mysli body tvojho programu), mas prakticky rovnaku sancu ho presadit ako clen komisie aj ako radovy tiper. v oboch pripadoch musis svoj napad predostriet komisii a presvedcit o jeho vyhodnosti vacsinu jej clenov. ci si ty sam clen komisie alebo nie pri tom nehra vobec ziadnu ulohu, radi privitame dobre napady aj od beznych userov.
cize ak chces ist do komisie len aby si mohol presadzovat svoje napady, to mozes urobit rovnako aj ako radovy tiper. byt v komisii neznamena vymyslat nove pravidla resp. zmeny tych sucasnych - to je povedal by som len velmi okrajova cast povinnosti clenov komisie ;)
Myslím si, že TF nemá v žiadnom prípade pubertálne vyjadrovanie.. To sa treba potom pozrieť na to, ako sa vyjadrujem ja, a ako on. Je tam veľký, nie veľký, obrovský rozdiel..

A s tými návrhmi, že aj nečlen komisie môže niečo navrhnúť, tak to je dosť zbytočné, keďže "obyčajní" useri nemajú prístup k topicu komisie KTL a tak sa ani nedozvedia, aký je pohľad na jeho názor, návrh a pod. Či to prejde, či sa to páči, atď..
A keď nie je KTL komisia "vládnucím orgánom", prečo je ten topic tak tajný? Tomu celkom nerozumiem...
to, ze je topic uzavrety verejnosti je hadam uplna samozrejmost. Neviem co si vy predstavujete, ze tam robime, ale okrem schvalovania pravidiel tam riesime aj rozne veci, ktore su povedzme "prekvapeniami" pre tiperov a nechceme, aby sa o nich vedelo uz od zrodu napadu. Je to napriklad vytvorenie facebook stranky, spravovanie KTL stranky, tvorba noveho loga KTL, alebo aj hladanie sponzora. Ja toto povazujem za zakulisne temy, ktore vy tiperi vidiet nemusite. A co sa tyka pravidiel, tak o vsetkych Vas informujeme. Pripada mi to tak, ze len ste zvedavi a preto to chcete otvorit verejnosti.
Dalsie veci dost trefne okomentoval petrik. TF ide na to dost zhurta, podobne ako dado. Ale nechcem sa ako clen komisie zapajat do tychto predvolebnych "bojov", takze koncim. :)
Este jedna vec pre TTho - vobec nie je pravda, ze si neziaduca osoba v komisii.
arek píše:Este jedna vec pre TTho - vobec nie je pravda, ze si neziaduca osoba v komisii.
Já mám takovej pocit že vůbec tady na foru jsem persona non grata :D
TT1905 píše:
arek píše:Este jedna vec pre TTho - vobec nie je pravda, ze si neziaduca osoba v komisii.
Já mám takovej pocit že vůbec tady na foru jsem persona non grata :D
Pomaly z každého je len emo.
Som rád arek, že si uviedol, prečo je ten topic skrytý.. Nikto iný mi to nebol schopný napísať..
yzy19 píše:Pomaly z každého je len emo.
Co tím chtěl básník říct? :sad2:
zda sa mi ze to mas vsetko mierne nespravne pochopene. ze komisiu beries ako "zakonodarny organ s riadiacou mocou" a chces sa do nej dostat aby si aj ty mal nieco z tej moci a mohol tak presadzovat svoje predstavy. to si ale uplne mimo
komisia je v prvom rade na to aby sluzila KTL, zabezpecila jej pokial mozno bezproblemove fungovanie a ak sa predsa len nejake problemy vyskytnu tak ich cim skor vyriesila k co najvacsej spokojnosti vsetkych.
Neuveriteľne si protirečíš. Na jednej strane tvrdíš, že nie je zákonodarný orgán s riadiaciou mocou, na strane druhej hovoríš, že zabezpečuje bezproblémové fungovanie (to znamená, že má riadiacu moc).
Walt pise v zmysle: "som tu a ak uznate za vhodne som ochotny pomoct s cim budete potrebovat" - to je podla mna ten idealny pristup pre kazdeho clena komisie (nielen pre tych co momentalne kandiduju ale aj pre nas co uz v komisii sme).
Pre teba je to ideálny prístup lebo ako členovi komisie ti asi vyhovuje, že ti Walt bude len a len nápomocný. Za to môj prístup
na druhej strane tvoj pristup je podla mna typicky pubertalne sebavedomy a ked to trochu pritiahnem za vlasy anarchisticky: "som tu a chcem dosiahnut toto, toto a toto"
ti asi nevyhovuje lebo tieto návrhy sú proti tvojej srsti. Aspoň tak som si to ja vydedukoval lebo skutočne mi nejde do hlavy ako môžeš nejaký cieľ považovať za niečo detinské. To mám ísť do niečoho bez vízie, bez cieľa? Len tak strmhlav so zatvorenými očami nevediac kam kráčam?
pritom su to vo vacsine pripadov totalne nepodstatne veci ktore by pre KTL prakticky nijaky uzitok nepriniesli.
Ak sú to nepodstatné veci tak potom čo ako člen komisie robíš? Pýtam sa priamo teba, nie celej komisie. Ja prinášam návrhy, ktoré by zatraktívnili celú ligu, ktoré by ligu spravili viac "užívateľoskou", ktoré by prospeli k transparentnosti. Ty si to neuvedomuješ, ale ja fakt nemám neviem čo riešite v tej komisii. Tento tvoj príspevok mi ukazuje, že asi nič lebo by si inak moje návrhy nenazval zbytočnými. Skôr mi to pripadá, že potrebuješ mať pokoj od ľudí ako ja, ktorí by prinášali nejaké návrhy. Akoby si bol lenivý za ne čo i len hlasovať.

Rozdelenie tímov môžem znova vysvetliť. Nerobí mi to problém:
- V súčasnom stave sú konferencie zbytočné, takže navrhujem dve riešenia:
1. Zrušiť samotné konferencie
2. Zmeniť štruktúru ligu (túto alternatívu ja preferujem):
- Zmena štruktúry ligy má ďalšie dve alternatívy.
1. alternatíva so zachovaním divízii - tímy by hrali najviac zápasov proti tímom z vlastnej divízie, menej proti tímom z vlastnej konferencie a najmenej proti tímom z druhej konferencie.
2. alternatíva so zrušením divízii - tímy by hrali viac proti tímom z vlastnej konferencie a menej proti tímom z druhej konferencie.

Zmenou štruktúry ligy by zároveň sa stratili bodové rozdiely medzi konferenciami (narážam na to, že by sa nestalo už (resp. by to bolo vysoko matematicky nepravdepodobné), že líder jednej konferencie by bol v druhej mimo postupovej sedmičky). A to z toho dôvodu, že tímy by hrali viac zápasov proti konferenčným rivalom, a tak by si navzájom pobrali body.
nikto z nas co sme momentalne v komisii tu nie je preto ze by mu robilo dobre nieco ovladat, niecomu vladnut, o niecom "dolezitom" rozhodovat. sme tu lebo nam na KTL zalezi a chceme jej pomoct.
Ver mi, že ja nepotrebujem mať nejakú moc, či čo ty tvrdíš. Prepáč, ale toto sú úplné bludy, ktoré nemáš ničím podložené. Ja chcem len ukázať tipérom, že práca v komisii sa dá robiť inak. A to je hlavný dôvod aj toho, že prečo som nedal svoje návrhy do topicu s návrhmi, ale sám kandidujem na post člena komisie.

Ďalším dôvodom je to, že ako člen komisie mám väčšiu šancu presadiť tieto návrhy, ktoré mimochodom doposiaľ nikomu zásadne neprekážali (len komisii, asi to nebude náhoda, asi komisii prekáža, že už nebude tajná, nooo, to o niečom svedčí...). Prečo mám väČšiu šancu? Budem mať väčší dosah na ostatných členov komisie, budem s nimi častejšie v kontakte a budem ich môcť (keďže budem s nimi častejšie v kontakte) aj viac presviedčať o výhodnosti týchto návrhov. O tom svedčí aj fakt, že takmer žiadny významný návrh z dielne samotných tipérov zatiaľ nebol nijako zakomponovaný do pravidiel KTL.
TT1905 píše:
yzy19 píše:Pomaly z každého je len emo.
Co tím chtěl básník říct? :sad2:
Non grata tu nie si.. Nikto tu nie je non grata..
arek píše:to, ze je topic uzavrety verejnosti je hadam uplna samozrejmost. Neviem co si vy predstavujete, ze tam robime, ale okrem schvalovania pravidiel tam riesime aj rozne veci, ktore su povedzme "prekvapeniami" pre tiperov a nechceme, aby sa o nich vedelo uz od zrodu napadu. Je to napriklad vytvorenie facebook stranky, spravovanie KTL stranky, tvorba noveho loga KTL, alebo aj hladanie sponzora. Ja toto povazujem za zakulisne temy, ktore vy tiperi vidiet nemusite. A co sa tyka pravidiel, tak o vsetkych Vas informujeme. Pripada mi to tak, ze len ste zvedavi a preto to chcete otvorit verejnosti.
Dalsie veci dost trefne okomentoval petrik. TF ide na to dost zhurta, podobne ako dado. Ale nechcem sa ako clen komisie zapajat do tychto predvolebnych "bojov", takze koncim. :)
Este jedna vec pre TTho - vobec nie je pravda, ze si neziaduca osoba v komisii.
Ja sa ťa spýtam presne naopak. Prečo by sme to nemali vedieť? Rokovania o sponzorovi beriem, to sa nemusí vedieť, ale predsa napr. schvaľovanie pravidiel, tvorba loga, vytvorenie facebook stránky. To sú všetko, všetko veci, ktoré musia byť verejnosti (keďže toto je vec verejná) poskytnuté k nahliadnutiu. Nie je to nič tajné. Navyše potom rádový tipér ani nevie o čom komisia rokuje. A potom príde sem človek, ktorý chce kandidovať do komisie a nevie o nej nič lebo nemohol vidieť o čom sa v nej rokuje. To len a len nahráva do karát stabilným členom komisie a mierne znemožňuje úplne klasickú a niekedy potrebnú obmenu radov. Nehovoriac o tom, že niektorí dokonca dali do fóra peniaze. Takže sa chtiac-nechtiac stali (ak to pritiahnem za vlasy) majiteľmi fóra. Takže by hádam o takýchto veciach mohli vedieť, nemyslíš?
Ja sa ťa spýtam presne naopak. Prečo by sme to nemali vedieť? Rokovania o sponzorovi beriem, to sa nemusí vedieť, ale predsa napr. schvaľovanie pravidiel, tvorba loga, vytvorenie facebook stránky. To sú všetko, všetko veci, ktoré musia byť verejnosti (keďže toto je vec verejná) poskytnuté k nahliadnutiu. Nie je to nič tajné. Navyše potom rádový tipér ani nevie o čom komisia rokuje. A potom príde sem človek, ktorý chce kandidovať do komisie a nevie o nej nič lebo nemohol vidieť o čom sa v nej rokuje. To len a len nahráva do karát stabilným členom komisie a mierne znemožňuje úplne klasickú a niekedy potrebnú obmenu radov. Nehovoriac o tom, že niektorí dokonca dali do fóra peniaze. Takže sa chtiac-nechtiac stali (ak to pritiahnem za vlasy) majiteľmi fóra. Takže by hádam o takýchto veciach mohli vedieť, nemyslíš?
co sa tyka loga, tak niekolkokrat sme ziadali vsetkych :!: tiperov vo verejnych temach o vytvorenie navrhu loga. Vsetko neuspesne. Ale ja nevidim ziadny dovod na to, aby boli temy o tvorbe pravidiel, alebo fb stranky spristupnene verejnosti. Naco? Ved to je uplne mimo. Nemame vam spristupnit aj forum adminov a modov? To, co tvrdis, ze neviete o com komisia rokujte, podla mna nie je uplne pravda. Nie ste predsa hlupaci, aby ste nemali zakladnu predstavu o fungovani komisie. Nepoznate iba detaily, ale tie ani nepotrebujete, pokym nie ste v komisii. A k tomu nahravaniu stabilnym clenom komisie - tak to funguje v kazdej oblasti zivota. Vsade maju vyhodu skusenejsi pred neskusenejsimi.
Dalej by som sa uz radsej nezapajal do vasich kampani. Prajem vsetkych kandidatom vela stastia a vidime sa v komisii :)
Joe S. píše:Tazke ja slubujem dvojnasobne platy, nulovu nezamestnanost, znizenie ceny piva na polovicu a taktiez znizenie danoveho zatazenia pre liehoviny. Co na to moji potencialni volici? :frajer2:
Mas moj hlas :clap:
arek píše:co sa tyka loga, tak niekolkokrat sme ziadali vsetkych :!: tiperov vo verejnych temach o vytvorenie navrhu loga. Vsetko neuspesne. Ale ja nevidim ziadny dovod na to, aby boli temy o tvorbe pravidiel, alebo fb stranky spristupnene verejnosti. Naco? Ved to je uplne mimo. Nemame vam spristupnit aj forum adminov a modov? To, co tvrdis, ze neviete o com komisia rokujte, podla mna nie je uplne pravda. Nie ste predsa hlupaci, aby ste nemali zakladnu predstavu o fungovani komisie. Nepoznate iba detaily, ale tie ani nepotrebujete, pokym nie ste v komisii. A k tomu nahravaniu stabilnym clenom komisie - tak to funguje v kazdej oblasti zivota. Vsade maju vyhodu skusenejsi pred neskusenejsimi.
Dalej by som sa uz radsej nezapajal do vasich kampani. Prajem vsetkych kandidatom vela stastia a vidime sa v komisii :)
Dean mne osobne včera povedal niečo v tom zmysle (presne si to nepamätám, nebudem citovať), že tým, že som nebol v komisii, tak neviem čo prejednáva. Takže v tomto ste nejak nejednotní. Vieme alebo nie? :) To vyzerá akoby ste tvrdili raz jedno, raz druhé v závislosti od toho, čo sa vám kedy hodí. Ale inak máš pravdu. Nie som hlúpy, viem približne o čom diskutujete, ale detaily neviem. Mimochodom neviem či si celkom pochopil čo chcem. Ja nechcem, aby ste diskutoval pred verejnosťou. Ja chcem, aby už uzavreté topicy, uzavreté témy a rokovania boli sprístupnené verejnosti.

K časti, ktorá je podtrhnutá poviem len to - Vždy je niečo po prvý raz :-)

Ešte na záver dodám jednu vec. Prosím, nepozerajte sa na mňa len cez tie tézy. Ak ich nesplním tak to neznamená, že sa urazím a budem všetko bojkotovať. Mne nejde len o presadenie téz. Tie sú sícem ojou prioritou, ale chcem aby som bol prospešný per komisiu. Ja som ochotný každý rozumný návrh podporiť.
ThrashersFan píše:
Dean mne osobne včera povedal niečo v tom zmysle (presne si to nepamätám, nebudem citovať), že tým, že som nebol v komisii, tak neviem čo prejednáva. Takže v tomto ste nejak nejednotní.
Ty stále hladáš nepriateľov a z niečoho nás obvinuješ.Nám nevadí,že kandiduješ rovnako ako u ostatných chalanov sme radi,že máte ochotu nám pomôcť a byť členom komisie.Problém je v štýle ako túto kampaň vedieš.Raz nás obviňuješ,že si kandidátov do komisie dosadzujeme ako sa nám hodí,raz nás obviňuješ,že nič nerobíme ,inokedy pridáš,že hladáme takého člena čo bude v komisii držať hub. a krok,takým človekom nazývaš aj Walta napríklad,pritom vôbec nemôžeš dopredu vedieť,ako tam bude vystupovať on,Joe , alebo aj další kandidát ktorého zvolíte,potom nás obvinuješ,že tvoje návrhy sú nám proti srsti,chceš ukázať tipérom,ako sa dá inak robiť v komisii,chceš rozhodovať o tom koľko členov má komisia mať,skrátka samé obviňovania a seba vykreslovania ako spasiteľa KTL, ktorý jediný to potiahne dopredu,bude tvrdo robiť,čím skrátka len ukazuješ svoju nezrelosť a namyslený prístup voči ostatným kandidátom, ktorých takto zhadzuješ.A ked sa ti niekto snaží ukázať,že to není dobrá cesta ktorou si sa vybral a sám sebe tým škodíš,lebo si staviaš ľudí zbytočne proti tvojej kampani, tak len nariekaš v chate,že nám vadí tvôj vek a žiadny zasra. nebude môcť byť zvolený,že ho skrátka medzi seba neprijmú ľudia.Skús nad tým porozmýšlať a verím,že pochopíš,že ti nikto zle nechce,len ťa chceme upozorniť na chyby ktorými si moc ludí na svoju stranu nezískaš. :wink:
Ja len tak pomimo dodam, ze ak by v komisii islo o vek, tak steven by v nej nebol :smile03:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES