Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIPOMIENKY, NAVRHY, NAPADY, OTAZKY A STAZNOSTI

švolco píše:dawe ale bavime sa o tom ci takymto stylom alebo takym aky bol predtym, ze sa nepocitalo skore ako hlavny faktor
No mě se líbí tenhle styl, který je tu momentálně zaveden. Líbí se mi to a jak říkám. Takhle bych odehrál celou soutěž.
Mě se tenhle styl taky líbí, nevím co máte proti němu. Ač jsme loni měli v zápasových kolech docela štěstí, stejně mi přišla nefér. Tak jak je to teď je to zajímavější, férovější, lepší. Tohle je (Narozdíl od toho chaosu co tu vznikl) věc za kterou si komise zaslouží pochvalu.
Ja som za tento styl hlasoval už v komisii,presne pre tie dôvody čo tu petrík, už spomínal aj teraz ,tak to nebudem opakovať,som s tým spokojný.Nevadilo by mi keby to takto fungovalo v každom kole,naopak myslím,že by to súťaži len prospelo. :wink:
Vidno, ze viacerym to vyhovuje tak, ako to je, tak uz nenapisem o tom ani prispevok. Prisposobime sa.
Ale este poznamka k Waltovi: naco je podla teba tento topic? :hroza:
arek: máš pravdu, ospravedlňujem sa. Ale čo ti preboha prekáža na týchto argumentoch? Áno, hovorím ich stále lebo sú ďaleko silnejšie ako vaše pseudoargumenty.

Poviem to na plnú hubu, už fakt neznesiem tieto petrikove drísty. Aká súťaź o najväčšieho šťastlivca? To akože my môžeme za to, že ostatní hrajú tak zle proti nám? To akože im niečo bráni, aby boli lepší? Nie. Mali lepšie natipovať, rovnako ako aj my. Navyše celé tipovanie je o šťastí, takže o čom tu preboha točíš? Rovnaký prípad je v druhej konferencii aj Blue Angels.
sorry ale to by podla mna uz nebola sutaz v tipovani potom, ale sutaz o najvacsieho luckera co sa tyka rozpisu zapasov KTL za tym si stojim
Mimochodom, keď už chceš argumentovať tak sa vyjadruj presne lebo nemáme šťastie na rozpis (to je maximálna hovädzina, keďže každý z konferencie má podobný rozpis), ale šťastie na slabšie výkony našich súperov. Ale vari aj v hokeji sa znehodnocuje víťazstvo tímu po slabšom výkone?

Prosím ešte raz mi súvisle napíšte, čo chcete dosiahnuť týmto doslova debilným systémom? Spravodlivosť? To sotva, keď zápasy tvoria menej ako 10% celkového výsledku. Tieto zápasové kolá nemajú absolútne žiadny zmysel a len vyvolávajú takéto konflikty.
A skôr ako sa nejaký najväčší objaviteľ ozve s tým, že to hovorím preto lebo náš tím by na tom získal, tak hovorím, že je to pravda. Áno, som kvôli tomu nasratejší a vyjadrujem sa expresívnejšie, ale nech by to bolo akokoľvek, tento mišung je absolútna zbytočnosť a len a len ste sťažili prácu Stevenovi a Ohlundovi, ktorí musia pripravovať rozvrh reps. vyhodnocovať, pričom aj ich práca je degradovaná nejakým úplne blbým nápadom.
ThrashersFan píše:A skôr ako sa nejaký najväčší objaviteľ ozve s tým, že to hovorím preto lebo náš tím by na tom získal, tak hovorím, že je to pravda. Áno, som kvôli tomu nasratejší a vyjadrujem sa expresívnejšie, ale nech by to bolo akokoľvek, tento mišung je absolútna zbytočnosť a len a len ste sťažili prácu Stevenovi a Ohlundovi, ktorí musia pripravovať rozvrh reps. vyhodnocovať, pričom aj ich práca je degradovaná nejakým úplne blbým nápadom.
Takéto veci nerobím len ja ale aj ďalší členovia komisie. Nechcem totiž aby to vyzeralo, že všetko čo sa týka rozpisu robím ja :roll:
ludia dobri ved sa tu nedohadujte, nikdy to nebude vyhovovat kazdemu, mne sa tento system pozdava a viete preco? lebo dava moznost vstupu dalsich timov aj pocas rozbehnuteho zapasoveho kola co je najdolezitejsie, ved ked je raz tim dobry tak dokaze vyhrat aj teraz uhra dost bodov v tabulkovej casti a aj dost zo zapasovej casti, ak tim nieje prvy mozme jednoznacne povedat ze ten tim NEBOL v danom kole proste najlepsi

treba podakovat kazdemu co sa pricinuje o chod celeho fora a KTL, mnohi nemaju sajnu co je to za praca a lahko sa kritizuje, podla mojho nazoru tato kombinacia je prave pouzitelna pre celu ZC rozelenu na niekolko takychto kol

a velke dik za dobru pracu cela komisia a vsetci co tvoria tuto KTL a HF komunitu :good:
ThrashersFan píše: Poviem to na plnú hubu, už fakt neznesiem tieto petrikove drísty. Aká súťaź o najväčšieho šťastlivca? Nie. Mali lepšie natipovať, rovnako ako aj my. Navyše celé tipovanie je o šťastí, takže o čom tu preboha točíš? Rovnaký prípad je v druhej konferencii aj Blue Angels.
Mimochodom, keď už chceš argumentovať tak sa vyjadruj presne lebo nemáme šťastie na rozpis (to je maximálna hovädzina, keďže každý z konferencie má podobný rozpis), ale šťastie na slabšie výkony našich súperov. Ale vari aj v hokeji sa znehodnocuje víťazstvo tímu po slabšom výkone?
kludne ma mozes chytat za slovicka a polemizovat o roznych vyznamoch terminov "stastie na rozpis" alebo "stastie na slabsie vykony superov", ale neviem co tym vlastne sledujes? :ja_neviem: podstata je predsa kazdemu jasna (aspon dufam).

toto je tipovacia sutaz. kazde tipovanie je svojim sposobom o stasti, uspech sa vopred neda garantovat. stastie v tipovani je teda zakladny predpoklad uspechu v takejto sutazi a tiez by podla mna malo byt rozhodujucim kriteriom pri hodnoteni uspechu/neuspechu. v podstate sa hlada team co ma najvacsie stastie v tipovani

v zapasovych kolach su vsak na uspech potrebne az 2 "druhy" stastia:
1) stastie v tipovani (aby team natipoval co najviac bodov)
2) (nech je po tvojom :D) stastie na slabsi vykon supera (aby team natipoval na viac bodov ako konkretny super v konkretny den)

pri starom systeme vyhodnocovania zapasovych kol bol dolezity v podstate len ten druhy typ stastia. to ako dobre team v skutocnosti tipoval nebolo nijako zohladnene a to odporuje tomu co pisem vyssie o kriteriach podla ktorych by sa podla mna mal hodnotit uspech v tejto sutazi.
pri sucasnom modele vyhodnocovania su tie 2 druhy potrebneho stastia v pomere cca 90:10 v prospech podla mna dolezitejsieho kriteria, co (opat iba podla mna, netvrdim ze vsetci musia mat rovnaky nazor) urobilo vyhodnocovanie zapasovych kol spravodlivejsim ako to bolo v minulych sezonach

samozrejme ze v oboch konferenciach su teamy ktoym tento novy system pomohol aj uskodil, vas som vybral preto ze ste najextremnejsi pripad aktualneho kola.

rozdiel medzi KTL a NHL alebo hokejom vseobecne je ten, ze v KTL na rozdiel od hokeja sa da vykon jednotlivych teamov objektivne zmerat. v NHL nikdy nevies ci by team co svoj zapas vyhral bol vyhral aj v pripade ze by hral proti niekomu inemu - v KTL to vies.
ked dala dnes ottawa atlante 5 golov a vancouver montrealu ani jeden, neznamena to ze keby boli hrali spolu tak by ottawa bola vyhrala 5:0. v KTL to vsak plati
preto ma tymto argumentom (porovnavania zapasov KTL a NHL) tiez nepresvedcis. a ak prejdes k argumentu ze potom su zapasove kola v KTL zbytocne tak sa s tebou hadat nebudem, ale opat mam na to iny nazor. preco sa mi zapasove kola pacia a preco sa mi nezdaju zbytocne som uz pisal predtym
TF laskavě se uklidni, jedinej kdo tady vyvolává konflikty jsi ty.
kludne ma mozes chytat za slovicka a polemizovat o roznych vyznamoch terminov "stastie na rozpis" alebo "stastie na slabsie vykony superov", ale neviem co tym vlastne sledujes? podstata je predsa kazdemu jasna (aspon dufam).
Ja v tomto vidím dosť veľký rozdiel. Na rozpis sa málokto môže sťažovať.

Nesúhlasím s tým šťastím. Prečo to neustále berieš z pozície porazeného? Teda, že oni mali málo bodov, ale i tak vyhrali. Prečo to neberieš z tej strany, že mohli nás súperi poraziť lebo sme získali málo bodov? Prečo to neberieš z toho pohľadu, že oni mali nešťastie, že získali menej bodov ako my? Ja by som to nenazýval šťastím, ale skôr zhodou okolností.

Skôr by som ako silnejší motív nespravodlivosti videl to, že sa počítajú iba 2 najlepšie tipy z tímu. A toto je práve častejší prípad, že tím ako celok 4 tipérov získa viac bodov ako súper, ale prehrá lebo zo súperovho tímu vyskočil niekto s výkonom dňa. Prečo napr. by sa nemohlo spraviť, aby v zápasovom kole by sa poč´tiali všetky výkony (zároveń by sa vymazalo taktizovanie z hry), ale zrušila by sa táto hlúposť. Náš prípad je extrémny, nebojím sa povedať, že taký ako zápas Isner-Mahut. Takýto výkyv sa určite dlho znova neobjaví.
pri sucasnom modele vyhodnocovania su tie 2 druhy potrebneho stastia v pomere cca 90:10 v prospech podla mna dolezitejsieho kriteria, co (opat iba podla mna, netvrdim ze vsetci musia mat rovnaky nazor) urobilo vyhodnocovanie zapasovych kol spravodlivejsim ako to bolo v minulych sezonach
ale keď je ten pomer 90:10 tak prečo to voláte a tvárite sa, že je to ešte zápasové kolo? To je len tabuľkové kolo s nejakými pár bodmi, ktoré majú malú (tým, že tvoria len <10%), ale zároveň i veľkú (tým, že tím môže poskočiť aj o tri miesta vďaka týmto bodom hore) váhu. Keď už sa počítajú body, tak prečo sú tieto body v takom nepomere? Veď práve pre zápasové kolo je táto, pre mňa, zhoda okolností priznáčná spolu s bodmi za výsledok.
TF laskavě se uklidni, jedinej kdo tady vyvolává konflikty jsi ty.
Na to, aby som vyvolal konflikt treba to, aby sa nechala druhá strana strhnúť. To sa zatiaľ nestalo, takže žiaden konflikt som tu nevyvolal. A nabudúce prosím, ak fakt len toto potrebuješ napísať, tak by bolo lepšie (hoc na toto máš plné právo) keby si si to nechal radšej pre seba.
ja tu tiez ziaden konflikt zatial nevidim, normalna vymena nazorov ktora zatial nijako neprekrocila hranice slusnosti :thumbsup:

TF - prave v tom sa nase nazory na zapasove kolo lisia - pre teba su dolezite body ktore team ziska za vysledok zapasu, pre mna su dolezitejsie body ktore team ziska tipovanim a samotne zapasy vnimam len ako spestrenie a pomocku na vytvorenie lepsej konkurencnej atmosfery a tym padom zatraktivnenie KTL. samotne vysledky zapasov su sice podla mna dobre na vzajomne prekaracky a hecovacky medzi teamami, ale na rozhodovanie o tom ktory team bol pocas celeho priebehu kola v tipovani "lepsi" mame podla mna aj lepsie a objektivnejsie kriteria - t.j. pocet natipovanych bodov
ThrashersFan píše:
TF laskavě se uklidni, jedinej kdo tady vyvolává konflikty jsi ty.
Na to, aby som vyvolal konflikt treba to, aby sa nechala druhá strana strhnúť. To sa zatiaľ nestalo, takže žiaden konflikt som tu nevyvolal. A nabudúce prosím, ak fakt len toto potrebuješ napísať, tak by bolo lepšie (hoc na toto máš plné právo) keby si si to nechal radšej pre seba.
Když už tak rád chytáš za slovíčka, tak by sis měl uvědomit, že jsem použil vid nedokonavý, tedy "VYVOLÁVÁ". V žádném případě jsem tedy nenapsal "VYVOLAL". K tomu abys něco mohl VYVOLÁVAT není potřeba "strhnutí druhé strany", narozdíl od situace kdy bys něco VYVOLAL. :fucker:
petrik píše:TF - prave v tom sa nase nazory na zapasove kolo lisia - pre teba su dolezite body ktore team ziska za vysledok zapasu, pre mna su dolezitejsie body ktore team ziska tipovanim a samotne zapasy vnimam len ako spestrenie a pomocku na vytvorenie lepsej konkurencnej atmosfery a tym padom zatraktivnenie KTL. samotne vysledky zapasov su sice podla mna dobre na vzajomne prekaracky a hecovacky medzi teamami, ale na rozhodovanie o tom ktory team bol pocas celeho priebehu kola v tipovani "lepsi" mame podla mna aj lepsie a objektivnejsie kriteria - t.j. pocet natipovanych bodov
A právě v tom máš jednoznačně pravdu :good:
kajo píše:Vidno, ze viacerym to vyhovuje tak, ako to je, tak uz nenapisem o tom ani prispevok. Prisposobime sa.
Ale este poznamka k Waltovi: naco je podla teba tento topic? :hroza:
nuž niekedy sa to pýtam aj ja... :?:
nie je divne, ze sa v zakladnej casti ani raz nehra tak ako sa hra playoff :?: vyhovarat sa na stastie na rozpis zapasov KTL, to sa mozem vyhovarat aj na rozpis NHL, ze keby sa ten zapas hra vtedy a ten vtedy, mal by som miesto jednej vyhry, 2 vyhry :?:
WildCelt píše:nie je divne, ze sa v zakladnej casti ani raz nehra tak ako sa hra playoff :?: vyhovarat sa na stastie na rozpis zapasov KTL, to sa mozem vyhovarat aj na rozpis NHL, ze keby sa ten zapas hra vtedy a ten vtedy, mal by som miesto jednej vyhry, 2 vyhry :?:
cakal som kedy sa ozves, ale cakal som nejaky lepsi prispevok od teba (co do kvantity aj kvality :D)
k tomuto uz nemam co ine napisat len co som uz pisal kusok vyssie v svojich poslednych 2 prispevkoch k tejto teme :P
:eek2:
a co sa ty mas co starat do druhych, mas urceneho supera v dany den, vopred, mas ho porazit, co je na tom zle, neferove
ja napr. ked tipujem proti X timu, rozmyslim si, ci dam remizy, lebo viem, ze oni remizy nedavaju alebo tiez dam iba tutovky, ovplyvnuje ma super
raz je to taaak raz je to taaak ako v cirkuse :scare:
švolco píše:raz je to taaak raz je to taaak ako v cirkuse :scare:
ospravedlnujem sa za svoju zbytocnu poznamku bez hlavy a paty, vcera som mal trochu vypite
:lol2: :lol2: :lol2:
petrik píše: cielom je aby hrali "silni" viac zapasov medzi sebou cim by si teoreticky mali brat navzajom body a "slabi" tiez viac zapasov medzi sebou cim by mali mat vacsiu sancu ziskat viac bodov a dosiahnut vramci kola lepsi vysledok
okrem toho ze delit timy na silne a slabe v tipovani je blbost, ste zmenili system aby bol akoze spravodlivejsi a teraz nech hraju silni spolu a slabi spolu, nech slabi naberu body? to nie je ani atraktivne, ani spravodlive
Prosim vas komisia, uz nechajte tie zapasove kola aspon tak ako su, mate ten problem ze si myslite ze stale sa ma vymysliet nieco nove, ze nieco treba zlepsovat,ale nic nove netreba, ktl bola dobra aj ked boli len tabulkove kola, aj ked boli aj zapasove kola ale uz to ide niekam, kde sme to nechceli mat
nejako vam nesedi 8 kol, naco je 8 kol, co bolo zle na 6 kolach, naco sa vsetko muselo menit, nechapem, vzdy bolo 6 kol, tak preco je teraz 8, ak si spominam tak dovod bol, ze moze timu stacit jedno vydarene kolo a moze sa dostat do playoff, tak sa pytam stalo sa to niekedy :?: :?: :?: ja si spominam len na tim chacharov a ti vyhrali kolo a do playoff sa nedostali
system na 4. kolo je "z nudze cnost"
na to aby mohli hrat teamy z opacnych konferencii proti sebe kazdy s kazdym 2x by sme potrebovali 20 dni, tie ale pre 4. kolo k dispozicii nemame :P
mame ich menej, takze sme to museli nejako inak vymysliet. okrem tejto moznosti ktora sa nakoniec schvalila bola dalsia moznost aby hrali kazdy s kazdym 2x iba s niektorymi 2-3 nahodnymi teamami iba 1x :P viem si predstavit ze to by sa vam pacilo este menej (teorie typu "preco prave my shrame s teamom XY iba raz a s teamom YX 2x)
takto rozdelene na top5 a low5 teamov kazdej konferencie to ma aspon aku-taku logiku a system, kazdy vie preco hra s niekym 2x a s niekym iba raz
je pravdepodobne ze takymto stylom (medzikonferencne) sa bude neskor hrat este 1 zapasove kolo, potom to mozeme urobit zase naopak (2 zapasy top5 vs. low5 a 1 zapas top5 medzi sebou a low5 medzi sebou) uvidime podla poctu dni a aktualneho poctu teamov (ak sa nahodou zmeni)

wildo - 8 kol je okrem ineho aj preto aby teamy ktore vzniknu az pocas sezony (napr. fire birds) mali vacsiu sancu prekonat ten deficit 1-2 kol a realne zabojovat o PO.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG