Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIPOMIENKY, NAVRHY, NAPADY, OTAZKY A STAZNOSTI

pre tych co z nazvu nepochopia - tema kde sa bezni tiperi KTL mozu obracat na komisiu so vsetkym co ich trapi alebo o com si myslia ze by sa tym komisia mala zaoberat (sanca ze vam niekto z komisie odpovie je celkom vysoka, tak sa nehanbite :D )
No, keďže ešte nei ste rozhodnutí, či to potiahnete v pätici alebo nie, tak ja dávam návrh riešenia.

Podľa mňa by komisia nemala vybrať člena, ale malo by sa o ňom rozhodnúť vo voľbách. Prečo? Dadov mandát vznikol na základe hlasovania, takže by aj jeho náhrada mala byť tak vybratá. Ak by sa tak nestalo,t ak by polovicu komisie (teda troch členov) vyberala samotná komisia, čo už je veľa a vyvoláva pochybnosti, či si tam nedosadzuje ľudí, ktorí sú im "pohodlní". Z tohto dôvodu by som navrhol, keď sa rozhodnete, že zoberiete ďalšieho člena, aby sa šiesty člen komisie vybral hlasovaním spomedzi kandidátov na tento post, ktorí by sa mohli prihlásiť do nejakého termína...
zatial sme sa este definnitivne nerozhodli ci budeme priberat 6. clena, ale ak ano, zatial nikto nevyjadril namietky proti tomu aby to bolo cez dodatocne volby.

mal by niekto vobec zaujem stat sa 6. clenom komisie? mozno by nebolo od veci keby ste tu (zatial cisto nezavazne) prejavili pripadny zaujem kandidovat na tento post ;)
(mozno sa ukaze ze to nikto robit nechce :D )
zatial nikto? :D budeme musiet chtiac-nechtiac zostat v patici? :D

v kazdom pripade - pripadni zaujemcovia mozu zacat rozmyslat nad odpovedami na nasledujucich par otazok :
1. Ako si predstavujes svoju ulohu vramci komisie?
2. Preco by si mal byt zvoleny prave ty? V com by bola komisia s tebou lepsia ako doteraz? Cim by si chcel vramci komisie prispiet k skvalitneniu fungovania KTL?
3. Kolko casu denne / tyzdenne mozes resp si ochotny obetovat pre pracu v komisii?

odpovede budu podmienkou prihlasenia sa do volieb (ak sa vobec nejaki kandidati najdu :D )
a preco nie Ohlund :?: :!: uz len koli tomu, ze bude vyhodnocovat by tam mal byt, aj keby nic ine robit uz nebude...
vyhodnocovatelia (ohlund, prip. niekto dalsi) dostanu pristup do fora komisie aby mohli priamo riesit prip. problemy atd, ale nebudu clenmi komisie (s vyhodnocovanim je aj tak dost kazdodennej roboty, nebolo by fer na nich nahadzat este dalsie povinnosti spojene s pracou v komisii - aj ked by to bolo len vyjadrovanie sa k navrhom novych pravidiel a hlasovanie o nich)
Facebookovska stranka nejak nezije :wink: Na stranke KTL su napr. nove rozhovory s ucastnikmi. Chcelo by to spravit nejake "promo" na facebooku. Urcite by som aj ja prihodil odkaz na hokejforumsku facebookovsku stranku, nech o tom vie co najviac ludi.
Jak pozerám na tie prihlášky všimol som si že nám asi ubudnú hned 4 tímy, FireBirds,Borci,Cassovia a Mustangs, hlavne u FB by to bola škoda keby skončia... sú už tie prihlášky uzavreté? alebo máte neaké info ohladom tých prvých 3 tímov?
Ano je pravda, ze timy ubudli a to je velka skoda. Informacie niesu bohuzial ziadne a ked tak pozeram po timoch tak skoncia aj Bibbers, pretoze Hannu zamieril do MB. Za Fire Birds tipoval j0man a ten je uz clenom Army Men. Od Warriors som cakal, ze podaju prihlasku ale nakoniec tomu tak nebolo.

Prihlasovanie timov malo koncit vcera a myslim, ze je zbytocne to predlzovat. Podla mna uz sa do KTL nezapoji ziaden tim.
Vzhledem k zisku j0mana do týmu jsem rád že FB končí :lol2: Ale jinak je to škoda, každej tým kterej zmizí bude chybět...
Jedna otazka: Kedy dostaneme ceny za vitazstvo v KTL :?:
kanter píše:Jedna otazka: Kedy dostaneme ceny za vitazstvo v KTL :?:
niektorym som uz zaslal, deanovi som dnes zabalil ale este neposlal, postupne vam vsetkym poslem.
kajo píše:Ako som vcera uz spominal v chate, bud by sa nemali hrat vobec zapasove kola alebo tak, ako to bolo v minulych rokoch. Teraz je to uplne, ale uplne zbytocne.. v podstate je to tabulkove kolo (+-3 body kazdy den) :biglol:
kajo píše:
kajo píše:Ako som vcera uz spominal v chate, bud by sa nemali hrat vobec zapasove kola alebo tak, ako to bolo v minulych rokoch. Teraz je to uplne, ale uplne zbytocne.. v podstate je to tabulkove kolo (+-3 body kazdy den) :biglol:
takze ako "duchovny otec" noveho systemu vyhodnocovania zapasovych kol sa ho pokusim obhajit :D

v prvom rade dufam a viac-menej aj ocakavam ze sa v diskusii na tuto temu dokazeme odosobnit od toho ako novy system "pomohol" resp. "uskodil" nasim konkretnym teamom v tomto druhom kole. to znamena argumenty typu "novy system je super lebo sme vdaka nemu skoncili vyssie ako by to bolo pri starom systeme vyhodnocovania" resp naopak - bol by som radsej keby boli argumenty za resp. proti lespie zdovodnene :D

nuz a teraz moja obhajoba :)
k sposobu vyhodnocovania zapasovych kol som mal vyhrady prakticky odkedy sa taketo kola do KTL zaviedli (tusim 2 sezony dozadu alebo tak nejak). wildo si moje vyhrady urcite bude pamatat :) takze teraz ked som mal ako clen komisie moznost s tym nieco urobit, pripravil som navrh na zmenu a podarilo sa mi presvedcit kolegov o tom ze by mohlo stat za to to vyskusat.

na starom systeme mi najviac vadil fakt, ze na to aby bol team v zapasovom kole uspesny vobec nemusi "dobre" tipovat. staci aj priemerne ci podpriemerne tipovanie a stastie na superov ktori maju prave zly den. a naopak ani dlhodobe dobre ci nadpriemerne tipovanie nie je nijakou zarukou uspechu ak nahodou mate smolu na superov ktorym sa prave proti vam podari natipovat este lepsie.
podla mojho nazoru by tato sutaz mala byt v prvom rade o tipovani a teda kto dobre tipuje mal by byt vo vyhode oproti tym co tipuju horsie. v zapasovych kolach vyhodnocovanych po starom toto nebolo vobec zarucene a to mi vadilo. stastie v rozpise bolo dolezitejsie ako stastie v tipovani, resp. tiperske umenie.
na druhej strane ale myslienku zapasovych kol podporujem, lebo su podla mna atraktivnym spestrenim zakladnej casti KTL. co ich vsak v mojich ociach robi atraktivnymi nie je fakt ze aj so slabym (slabsim) tipovanim sa da uspiet. pre mna je atraktivne to ze sa teamy KTL stretavaju vo vzajomnych zapasoch, snazia sa jeden druheho porazit, cim podla mna vznika vyborna atmosfera zdravej rivality - hecovacky, podpichovania, atd.

takze som hladal system ktory by tuto atmosferu zachoval, ale zaroven odstranil to co mi vadilo - t.j. podla mna nespravodlive vyhodnocovanie. podla mna sa to tymto sposobom uspesne podarilo. hlavny vplyv na konecny vysledok teamu v zapasovom kole ma to ako dobre team tipoval, ale kazdy ma sancu si svoju poziciu este vylepsit bodmi nahranymi v zapasoch KTL. tieto sa konecnom pocte bodov nahranom vramci kola budu podielat cca 10 percentami, co je podla mna dostatocne (podla niekoho mozno nie)
s pomerom akym momentalne rozhoduju o uspechu v zapasovom kole body natipovane a body za "stastie v rozpise" - t.j. pomer cca 90:10 - som ja osobne uplne spokojny. z mojho pohladu to dokonale splnilo ucel za akym som tento system vymyslal - t.j. vyhodnocovanie zapasovych kol je podla mna ovela spravodlivejsie ako po starom :-P
ja len dodám, že systém vyhodnocovania, nech už je akýkoľvek, je predsa rovnaký pre všetkých, alebo sa mýlim..? :hmm:
kolko dni ma 2. kolo :?: :?: :?:

19 ci 20 :?:

a co sa tyka zapasovych kol, o tom potom :D teraz musim spravit nieco strasne :lol3: :hanba:
Jo tak to by mě taky zajímalo, 19/19 a 20/20 působí dost směšně :lol2:
hej, lebo ten datum 20/20 je aj 1/X v 3. kole, ale zase vo vyhodnoteni 2. kola :scare: je 20 dni na kolo, takze som zmateny :scare:
a preco sa tu nedaju upravovat prispevky :?: :D
je to mierne zavadzajuce :D skusim vysvetlit:
2. kolo ma 20 kalendarnych dni, ale jeden den z toho sa nehrali ziadne zapasy NHL, takze v ten den ani Ohlund neopravoval tabulky a teda tam bude mat na konci kola napocitanych len 19 dni...
v kazdom pripade dnes by malo 2. kolo koncit a zajtra zacina tretie - opat tabulkove
Tak proč se nesmaže ten topic 20/20 u 2. kola proboha? Zbytečně to plete.
Ja poviem len jednu poznámku, ktorá podľa mňa hovorí za všetko:

- Výhodnejšie je prehrať dajme tomu 16-18 ako vyhrať 12-11.
ThrashersFan píše:Ja poviem len jednu poznámku, ktorá podľa mňa hovorí za všetko:

- Výhodnejšie je prehrať dajme tomu 16-18 ako vyhrať 12-11.
ano
len z toho neviem ci si s tym spokojny alebo nie :D
ThrashersFan píše:Ja poviem len jednu poznámku, ktorá podľa mňa hovorí za všetko:

- Výhodnejšie je prehrať dajme tomu 16-18 ako vyhrať 12-11.
no ved presne o tom to je. Tento rok uspeju v zapasovych kolach timy, ktore tipuju kvalitne, kdezto pominule roky to bolo o tom, kto mal viac stastia.
To je hezký, ale pořád mi nikdo neodpověděl, proč se nesmaže to téma co tam je navíc :?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS