Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIPOMIENKY, NAVRHY, NAPADY, OTAZKY A STAZNOSTI

polovica zakladnej casti, ale uz naozaj by ste mohli urcit kolko timov pojde do playoff :!:

a preco nie som v All Star :plac: snazim sa ako vol, konecne som si mohol vybojovat vysledkami miesto, este aj kolo som vyhral a nie som tam :butt:

:D
WildCelt píše:polovica zakladnej casti, ale uz naozaj by ste mohli urcit kolko timov pojde do playoff :!:
chceli sme vam to pôvodne supnut pod vanocny stromecek Obrázek ale ked uz ste taki nedockavi Obrázek v prvom rade sme museli poriesit situaciu okolo WC :roll: KH :roll: vysledkom by teda malo byt 7 postupujucich do PO, pricom 1 tim po zakl. casti z oboch. konf. sa automaticky kvalifikuje do 2.kola, ak sa nemylim, je to v podstate totozne s predchadzajucou sezonou
cepi píše:
WildCelt píše:polovica zakladnej casti, ale uz naozaj by ste mohli urcit kolko timov pojde do playoff :!:
chceli sme vam to pôvodne supnut pod vanocny stromecek Obrázek ale ked uz ste taki nedockavi Obrázek v prvom rade sme museli poriesit situaciu okolo WC :roll: KH :roll: vysledkom by teda malo byt 7 postupujucich do PO, pricom 1 tim po zakl. casti z oboch. konf. sa automaticky kvalifikuje do 2.kola, ak sa nemylim, je to v podstate totozne s predchadzajucou sezonou
čo krútiš očami čo my máme s tým?WC sa zrušili my nie,bože kedy už prestanete s týmito trápnimi vecami ohladom nás :roll:
_____________
to nie ja krutim ocami to smajlovia :angel: c.
Neviem, kam to napisat, tak to pisem sem. Dakujem za pekny vianocny darcek, ktory som si bol pred chvilou vyzdvihnut na poste :) :thumbsup:
Neviem, kto za to moze, ale to snezenie je :super:
Další co nepochopil systém... Tak znovu.
Army Men -> 2 výhry + 1 prohra na nájezdy -> 7 bodů + 38 bodů natipovaných -> 45 bodů
Vy -> 2 výhry + 1 výhra na nájezdy -> 8 bodů + 34 bodů natipovaných -> 42 bodů

Co na tom nechápeš? :roll: Už je to třetí kolo stejným systémem...
Tož to je jiná otázka :lol2:
co rozhoduje pri rovnosti bodov na konci zakladnej casti :?:
WildCelt píše:co rozhoduje pri rovnosti bodov na konci zakladnej casti :?:
hmmm, to sme nedali do pravidiel ? :hmm:
sorry

mam pocit ze minulu sezonu to bol priemer vypocitany z umiestneni teamov v jednotlivych kolach (cim nizsi priemer tym lepsie) co sa mi osobne zda byt dobre kriterium
a ked je priemer rovnaky? (nie je to teoreticka otazka, prave to nastalo medzi nami a DD, aj ked samozrejme este jedno kolo..)
Ono pri rovnosti bodov je ten priemer ak sa nemýlim vždy rovnaký, nie? Podľa mňa by sa mal počítať počet prvých miest v kolách.
nie je, lebo
10. miesto – 1 bod ; 9. miesto – 2 body ; 8. miesto – 3 body ; 7. miesto – 4 body ; 6. miesto – 5 bodov ; 5. miesto – 6 bodov ; 4. miesto – 7 bodov ; 3. miesto – 9 bodov (7+2) ; 2. miesto – 11 bodov (9+2) a 1. miesto – 14 bodov (11+3)
A tim bol desiaty a druhy, ma teda 12 bodov, priemer miest 6
B tim bol stvrty a siesty, ma rovnako 12 bodov, ale priemer miest 5
B tim teda vitazi
kde vázne vyhodnocování?
.:Mike:. píše:kde vázne vyhodnocování?
Ohlund ma problemy s pocitacom :-( a my ostatni nemame subory potrebne k vyhodnocovaniu. Ale dnes vecer to mozno Joe urobi rucne, bude dobre si to ale skontrolovat, ci to spravne spocital :)
arek píše:
.:Mike:. píše:kde vázne vyhodnocování?
Ohlund ma problemy s pocitacom :-( a my ostatni nemame subory potrebne k vyhodnocovaniu. Ale dnes vecer to mozno Joe urobi rucne, bude dobre si to ale skontrolovat, ci to spravne spocital :)
Nechci rejpat a i tento problém vcelku chápu, ale zkrátka KTL momentálně ztrácí úplný význam!
Pokud se nemýlím tak nejsou vyhodnoceny nějaké tři, čtyři dny a nikdo z nás neví tedy jak na tom ten náš tým je. Nevím jestli mám tipovat v klidu a tutovky nebo riskovat. Prostě všechno je to v mlze.
Chápu že tento problém může nastat, ale sakra proč není alespoň určen jeden nástupce za Ohlunda? Takhle to opravdu nemá moc smysl. A myslím, že nemluvím jenom sám za sebe.

A když už si tady stěžuji tak by mi jenom zajímalo kdy mi přijdou ceny. :) Taky po nich nijak zvlášť extra neprahnu, ale kdyby přišli určitě by potěšili. :) :frajer2:
nastupca by bol aj urceny, horsie je, ze subory na vyhodnocovanie mal len ohlund :-(

tak sa robi, co sa da a btw. nechyba vyhodnotenie za 4 dni, ale chyba len utorok a streda (vecer to snad bude komplet)
Dawe4 píše:
arek píše:
.:Mike:. píše:kde vázne vyhodnocování?
Ohlund ma problemy s pocitacom :-( a my ostatni nemame subory potrebne k vyhodnocovaniu. Ale dnes vecer to mozno Joe urobi rucne, bude dobre si to ale skontrolovat, ci to spravne spocital :)
Nechci rejpat a i tento problém vcelku chápu, ale zkrátka KTL momentálně ztrácí úplný význam!
Pokud se nemýlím tak nejsou vyhodnoceny nějaké tři, čtyři dny a nikdo z nás neví tedy jak na tom ten náš tým je. Nevím jestli mám tipovat v klidu a tutovky nebo riskovat. Prostě všechno je to v mlze.
Chápu že tento problém může nastat, ale sakra proč není alespoň určen jeden nástupce za Ohlunda? Takhle to opravdu nemá moc smysl. A myslím, že nemluvím jenom sám za sebe.

A když už si tady stěžuji tak by mi jenom zajímalo kdy mi přijdou ceny. :) Taky po nich nijak zvlášť extra neprahnu, ale kdyby přišli určitě by potěšili. :) :frajer2:
zastupcom som mal byt ja, ziadal som uz davnejsie ohlunda, aby aj mne poslal tie subory na vyhodnocovanie, zial neposlal :ja_neviem: no a takto to dopadlo.
Co sa tyka cien, tak to beriem na seba :-( . Naslo by sa viacej dovodov, preco to tak meska, ale nebudem sa tu hlupo vyhovarat. Teraz nemam doma krabicu, ktora by velkostne sedela k tvojim cenam (2x tricko, figurka a puk, ak sa nemylim), ale hned ako zozeniem, poslem ti to :yes: Vela ludom som uz ceny poslal, a od vas, ktorym som este neposlal, poprosim chvilku strpenia :)
arek píše:PORADIE KRITERII, KTORE ROZHODUJU O UMIESTNENI PRI ROVNOSTI BODOV NA KONCI ZAKLADNEJ CASTI:

1. Celkový počet bodov získaný vo všetkých kolách
2. Porovnanie vzájomných zápasov
3. Priemer umiestnení z jednotlivých kôl
v tom prvom bode sa do tych bodov rataju zo zapasovych kol len tipovacie body alebo vsetky body :?:
WildCelt píše:
arek píše:PORADIE KRITERII, KTORE ROZHODUJU O UMIESTNENI PRI ROVNOSTI BODOV NA KONCI ZAKLADNEJ CASTI:

1. Celkový počet bodov získaný vo všetkých kolách
2. Porovnanie vzájomných zápasov
3. Priemer umiestnení z jednotlivých kôl
v tom prvom bode sa do tych bodov rataju zo zapasovych kol len tipovacie body alebo vsetky body :?:
vsetky
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG