Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia

deno24 ma prvy nabeh na trestny bod :lol:
Borec, no... Asi to chtěl otestovat :lol3:
paci sa mi novy "image" vyhodnocovania, dobra robota :thumbsup:
hlavne, ze to funguje a tak ako som chcel :)

jedna chybicka tam sice bola, ale uz som vzorec opravil, vlastne 180 vzorcov :D
no co je zapad? nejako zatial v porovnani s nasou konferenciou pokulhavate :D :fucker:
No a? O silach nasej konferencie sa presvedcis v playOff. Zatial hrame len tolko co musime. :D
:D
sorry ale prave playoff je cas kedy sa sila konferencii neda moc porovnavat kedze az na velke finale sa cele PO hra len vramci konferencii :lol:
pls mohol by mi niekto vysvetliť tento bod?
# tiper moze za ineho tipera odoslat prispevok s jeho tipmi len pod jeho nickom, akekolvek zneuzivanie tejto moznosti je neferove a na zvazeni kazdeho ci chce takymto sposobom podvadzat

znamená to,že napr: ak ja by som z nejakého dôvodu nemohol odoslať svoje tipy, tak ich môže odoslať napr. lilo68 pod svojím nickom(a dopíše dôvod, prečo odoslal moje tipy pod sebou) alebo sa musí prihlásiť pod mojim nickom?

a taktiež kedy dostáva tiper bonusové body? lebo nejak to neviem nájsť...
pod tvojim nickom

na konci kola, ti nad ciarou boduju
v minulej sezóne (ak sa nemýlim) bolo pravidlo, že ak tipér nenatipuje 3x za sebou, GM má právo s ním zrušiť zmluvu...platí to aj teraz alebo sa niečo zmenilo? lebo nikde som to teraz nenašiel

neviem či sa mi to zdá, no nejak mi tu chýbajú pravidlá, ktoré tu ale minulý rok boli!!! alebo to došlo až k tak veľkým zmenám, že už neplatia? :eek2:
ale platia, hadam ich uz konecne dam dokopy cez vikend, uz fakt musim, zajtra zacnem :oops:

5x po sebe je to
konferencia eagles riadne slape, u nas prvi PT by neboli v eagles ani len na bodovanej pozicii :oops:
no to aj minuly rok tak bolo, ked kent doplatil na nespravnu konferenciu a nedostal sa do PO :buch:
Chcem sa spytat ci je to normalne ze mi neodosiela prispevky? uz druhykrat pozeram ze mi to neodoslalo, pricom som natipovala, vcera rano o desiatej na vecer, a pozeram ze v hodnoteni mam n.....navyse mi forum ide neuveritelne pomaly....cim to je? Na kazdom prehliadaci mi to neuveritelne dlho trva, hoci po odoslani mi ukaze prispevok, pozeram ze budem to musiet kontrolovat inym sposobom...skusala som Mozillu, Explorer, Operu i Chrome.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Capppy - problém je potom u teba, lebo nik iný s tým problém nemá...
neviem či zle čítam, ale podľa čoho sa určuje poradie pri rovnosti bodov?zaujíma ma to pred posledným kolom, lebo je pravdepodobná táto možnosť, teraz som štvrtý, ale mám viac správnych tipov aj % úspešnosť ako tretí,to isté vidím aj na 10. a 11. mieste, prečo? :?
j0man píše:neviem či zle čítam, ale podľa čoho sa určuje poradie pri rovnosti bodov?zaujíma ma to pred posledným kolom, lebo je pravdepodobná táto možnosť, teraz som štvrtý, ale mám viac správnych tipov aj % úspešnosť ako tretí,to isté vidím aj na 10. a 11. mieste, prečo? :?
Mne sa zdá, že to poradie pri rovnosti bodov je podľa abecedy :).
j0man píše:neviem či zle čítam, ale podľa čoho sa určuje poradie pri rovnosti bodov?zaujíma ma to pred posledným kolom, lebo je pravdepodobná táto možnosť, teraz som štvrtý, ale mám viac správnych tipov aj % úspešnosť ako tretí,to isté vidím aj na 10. a 11. mieste, prečo? :?
pocas kola su tiperi aj timy s rovnakym poctom bodov zoradeni podla abecedy

na konci kola

timy pri tabulkovom systeme v pripade, ze maju rovnaky pocet bodov, obsadzuju rovnake miesto (ziskavaju rovnako bonusove body)
timy pri zapasovom systeme v pripade, ze maju rovnaky pocet bodov, obsadzuju miesta najskor podla vzajomneho (vzajomnych) zapasu, vacsieho poctu vyhier, ak nic nerozhodne, tak rovnake miesto (ziskavaju rovnako bonusove body)
tiperi v pripade, ze maju rovnaky pocet bodov, obsadzuju rovnake miesto (ziskavaju rovnako bonusove body)

ak sa vo vsetkych pripadoch jedna napr. o 2 timy (tiperov), spolu obsadia 3. miesto, 4. miesto je neobsadene a ten co je po nich je na 5. mieste
dakujem velmi pekne za odpoved :)
Kedy bude zverejnený rozpis druhého kola :?: Mal byť už včera (25.10.) a dnes je už 26.10 :D.
uz je
BF-HK dnes skoncilo na najazdy? :thumbsup:
len nechapem celkom tomu vysledku vo vyhodnoteni ze 22-20 :?: :eek2:
porozmyslaj a urcite na to prides :D
sedim v robote, myslis ze sa mi chce rozmyslat ? :D
prezrad ;)
ale tak teda skusim:
normalne 11-11, po predlzeni 13-13, po prvej serii najazdov 15-15 a po druhej 22-20 :?:

:D som sikovny :?:
221 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS