Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Spolecna Ceskoslovenska liga

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Chteli by ste spolecnu C-S ligu?

Můžete vybrat 1 možnost


Já by som to privítal lebo si ešte pamätám Ceskoslovenskú ligu a na SLOVANE dlhé roky celé sezony každý zápas vypredaný 11 150 divákov.Ak by bola spoločná liga tak si myslím že by zase bolo viac zápasov vypredaných ako nevypredaných.

ja by som suhlasil so spojenim lig . alee stim by cesi uuuuuuurcite nesuhlasili nechceli by si ohrozit svoju povest :eat: :haha2: :haha2: :haha2:

...

podla mna je to teraz nerealne..jednak ze od nas len 4 muzstva z 12 bude..jednak slovenska liga by sa tym pohrbila....
jednak..ked teraz robia muzstvo 20 tak neuvazuju zaviest cesko slovensku ligu..
a jednak z ceskej ligy by museli opustit 4 extraligu..

a keby tak bola napr. madarsko-ceska-slovenska to by nebol hokej ani futbal ale vojny :shock:

keby sa spojila liga bolo bi to zaujmavejsie a lepsie

CHcem! Preco? Pretoze najsilnejsie SVK kluby by sa tam nestratili a tak, ako maju co ziskat, tak aj CZE kluby maju co ziskat: Konfrontaciu s dalsimi silnymi muzstvami.
bolo by ot zaujímavé..ale česká liga a dosť vpredu ako tá naša..takže najprv by sme s mohli dostať na podobnú úroveň ako šr liga a pootm by sa dalo uvažovať o č-s lige samozrejme neplatí to pre vš. kluby na svk...ale myslím že by to bolo náročné z hladiska dopravy...a možno ani nie..kto vie...
adka32LM píše:bolo by ot zaujímavé..ale česká liga a dosť vpredu ako tá naša..takže najprv by sme s mohli dostať na podobnú úroveň ako šr liga a pootm by sa dalo uvažovať o č-s lige samozrejme neplatí to pre vš. kluby na svk...ale myslím že by to bolo náročné z hladiska dopravy...a možno ani nie..kto vie...
si fakt múdre dievča :fan:
Asi by viac vyhrávali česi...
Freddie92 píše:Asi by viac vyhrávali česi...
že asi :D , to je na 101%, že hej, by nás prekorčuľovali, proste sú lepší, čo sa týka ich ligy
yzy19 píše:
Freddie92 píše:Asi by viac vyhrávali česi...
že asi :D , to je na 101%, že hej, by nás prekorčuľovali, proste sú lepší, čo sa týka ich ligy
A to by Freddie kleplo :lol2: obzvlast kdyby odjizdely Kosice trebas z Pardubic s pytlem plny bananu :D
Ted vazne, myslim je v soucasnosti nema tenhle projekt sanci a to z mnoha duvodu, ktere se mi ale nechteji rozepisovat...
Ma by se to páčilo. :yes: K tomu by to chtělo ještě Trenčín :wink2: To bychom v Plzni viděli tuhé bitvy :box: :)
Tak mě by se to zamlouvalo, rozhodně to zvedne úroveň Extraligy (nebo jak by se to jmenovalo). Akorát by se asi docela často měnily ty divize a celkově by se musel jinak vyřešit systém sestupujících a nových týmů. Protože si nějak moc nedokážu představit "nepružnou" ligu.
:D Tak včera ještě půlka ligy vesele s touhle myšlenkou koketuje a dnes to skoro jednohlasně smetou. Kašpaři...:-P
Vedenie Slovanu a VSZ urobili velku chybu,mali si zaplatit nejaku cesku lobysticku skupinku a boli by hrali cesku ligu uz od novej sezony,kto nemaze ,ten nejde..Velmi zle urobeny business plan od vedenia slovenskych klubov,ale nemyslim,ze povedali posledne slovo,vratia sa s hukotom,ako HC LEV,po pripade nechat odpocuvat telefony managerov klubov a potom ich vydierat,verim,ze nieco uz vymyslia.

PS: Uz som si myslel,ze sa zbavime tych 2 klubov a tym padom bude mat Poprad vacsiu sancu na zisk titulu,budeme si musiet pockat.. :eek2: :sarcasm:
prekvapuje ma, že sa tu o tom tak málo diskutovalo
z môjho pohľadu je dobré, že to neprešlo, znamenalo by to obrovský úpadok našej domácej ligy a práve ona má byť liahňou talentov, dobré by to bolo len pre tie dva tímy, pre ostatné by to bolo viac než zlé, celkovo by klesla atraktivita, teda aj záujem sponzorov, médií atď., Košice a Slovan sa chceli zachovať mimoriadne sebecky
aj vo futbale sa už roky hovorí o tom, že najlepšie kluby vytvoria vlastnú ligu, to by bola katastrofa, TOP ligy by stratili svoje najlepšie kluby a doplatili by na to zase len menšie tímy v nich, zmenšila by sa hodnota súťaží a to ani nehovorím o tom, že Ligu majstrov by to pochovalo
som zásadne proti globalizácii ligových súťaží, či už vo futbale, alebo v hokeji, taká hádzanárska interliga, to bol iný prípad...
no neviem - každá minca ma dve strany, takže zareagujem...
ak by to bolo za podobných podmienok, ako v prípade Popradu v KHL, tak by tieto tímy vytvorili jeden super team pre tú spoločnú súťaž a pre domácu súťaž niečo ako farmu, kde by práve odchovanci, či dorastenci mohli dostávať dostatok priestoru. Takto ho v súčasných tímoch dostávajú veľmi málo, v Košiciach ešte ako tak... Možnosť občasného nasadenia trénerom v A-tíme, kde si zahrajú proti kvalitným tímom a kde si týchto mladých hráčov môžu všimnúť tréneri, či pozorovatelia z Čiech - by mal byť dostatočne lákavý motivačný faktor. Dnes je pre týchto talentovaných mladíkov najväčším problémom získavanie potrebných skúseností po boku skúsených starých borcov. (Ja osobne verím, že príchodom Ihnačáka do Košíc sa práve tento problém značne porieši).

Myslím že práve Poprad je dobrým príkladom, či takýto projekt je zaujímavý, alebo nie. Hráva KHL a jeho druhý tím v našej EL vôbec nie je fackovacím panákom, ako mnohí predpokladali. Verím že takto by si to vedeli zariadiť aj Slovan, aj Košice.
Mňa prekvapil postoj niektorých klubov z Čiech. Čakal som že to reálne zvažujú, myšlienka to bola podľa mňa veľmi zaujímavá a pre divákov v oboch krajinách samozrejme lákavá. Stále si myslím, že tento projekt ešte po zvážení všetkých zainteresovaných a doriešení detailov, čo sa týka financií a pod. má budúcnosť. No a ligu - jej kvalitu, či atraktivitu by to podľa mňa neohrozilo.
bublima plasla a zivot sa vracia do normalu :)
ako spomina jOman, odchodom Kosic a Slovana by sa mohla sk extraliga presunut na rybnik
ako kosican, by som zapasy s ceskymi supermi samozrejme privital, ked som bol maly prcek, ujo ma braval do starej stodoly na zapasy proti Jihlave, ci Litvinovu, kde to malo iny naboj, nadych, si tak matne spominam, ze aj zapasy medzi Duklou Trencin a Duklou Jihlavou mali osobitny naboj
momentalne nasu ligu sledujem len utrzkovite, vysledkovo, nepodcenujem ju, ale to je asi tak vsetko, to skôr si este pozriem leva z Popradu a ktohovie, ako sa vyvivnie situacia ohladom Slovana a jeho moznost rozsirit KHL
naopak kvitujem spajanie lig v ramci inych sportovych odvetvi, zenskej hadz.ligy (aj ked ani ta uz nie je co byvala), niekdajsej muzskej (kde to ale cesi unahlene domrvili a mozno uz aj olutovali) a najnovsim prikladom je ucast Interu a Levic v ceskej NBL, takze do buducna....
Walt: neverím, že by bol zo strany spomínaných klubov záujem o dva tímy, Lev je úplne mimo extraligového Popradu, ale tieto dva tímy by boli zložené takmer kompletne zo súčasného kádra
navyše myslím, že nemáme takú hráčsku základňu, aby dokázali uživiť Košice a Bratislava dve ďalšie mužstvá pre našu ligu, ktoré by mali dostatočnú kvalitu, tak či onak by to mužstvo nebolo tak silné, ako to v "nadnárodnej" súťaži --> stále zníženie úrovne ligy...a síce je pravda, že by sa otvoril priestor pre viac mladých hráčov, veď by to bolo tak 45-50 miest, na som skeptický v tomto, reálne by sa tých mladíkov tam dostalo tak 10, ale musím sa opakovať, úroveň ligy by klesla ešte viac a hlavne by stratila atraktivitu
inak som síce z BA, ale Slovan neznášam (hokejový, no najmä futbalový), chápem, že ty ako fanúšik jedného zo spomínaných klubov to vidíš inak, Košice aj Slovan sú ekonomicky celkom inde ako zvyšok ligy, ale prospelo by to len im
v hádzanej to nevidím vôbec tak čierne, lebo tam bol pomer zástupcov krajín spravodlivý, no 14:2, alebo 16:2 je málo, keby to bola nadnárodná liga, typu 8:6, alebo 10:6, tak by som tomu kvitoval, ale to by jednak Česi nikdy nedovolili a priznajme si, viac klubov, ako 2-3 z našej ligy by v ich ligu veľa vody nenamútilo
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO