Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Svedska Ellitesierien

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Roman Čechmánek prestupuje do Linkopingu !

Ted jsem četl, ľe jsou ©védové ľádaným zboľím v NHL, no není se co divit, ale myslím, ľe pro jejich ligu to bude velmi blbé

Bartečko zostáva v Lulea HF, "Patrí do naąej mozaiky," tvrdí ąportový ąéf

Lulea 19. júla (TASR) - Slovenský hokejový reprezentant a majster sveta z MS 2002 Ąubomír Bartečko podpísal nový trojročný kontrakt so ąvédskym klubom Lulea HF, v ktorom pôsobil aj v minulej sezóne. Rodák z Keľmarku nedostal adekvátnu ponuku zo zámorskej NHL a tak bude naďalej pôsobi» v Elitserien.
Tridsa»ročný µavý krídelník odohral v minulom ročníku za Luleu 50 zápasov, v ktorých zaznamenal 14 gólov a 26 asistencií. V staronovom pôsobisku bude slovenský krídelník patri» medzi najlepąie platených hráčov sú»aľe.

"Ąuboą je dôleľitou súčas»ou v naąej hráčskej mozaike. Potvrdil to svojimi výkonmi v minulej sezóne. Dokázal nám, ľe vie hra» dopredu aj dozadu a navyąe patrí medzi produktívnych hráčov," povedal na adresu Bartečka ąportový riaditeµ ąvédskeho klubu Lars Modig.

...

ja fandim jednoznacne likopingu..doma su neporazitelnyyy...

Likoping je nej nej nej :D

A taky MODO :)

kde to hra krizan???asi v modo nie???

Bindo píše:kde to hra krizan???asi v modo nie???
To nevim...ja jim zas tak moc nefandim...ja jen tak trochu sleduju vysledky... :D

no uÄľ som si to zisti krizan hra za modo si pametam Äľe minulu sezonu dal aj gol a bol naj brankar vo SWE lige

Vysledky 1. kolo:
Skelleftea AIK - Brynäs IF 3:3 /za domácich R. Lintner 1+0/
Färjestad BK - Lulea HF 4:3
Linköping HC - Frölunda HC 5:2 /M. Cibák za hostí 1+0/

¨Liknköping porazil Frölundu? Tak to se divim...ale sem rad :P

Za Linköpings odchytal celý zápas Roman Čechmánek.První střetnutí ve ąvédské lize mu vyąelo velice dobře. :cool:

1. kolo:

Timra IK - Modo 3:0 2.09
HV 71 - Malmo IF 3:2
Djurgarden IF - Mora IK 5:2
Skelleftea AIK - Brynas Gavle 3:3
Farjestad - Lulea HF 4:3
Linköpings - Frolunda 5:2

V druhom kole sa vyznamenal Karol Krizan ked vychytal prvy shotout sezony :)

Celková tabulka:
1. Timra IK 4 3 1 0 0 0 11 : 4 11
2. Modo 5 3 0 0 1 1 13 : 12 10
3. Brynas Gavle 4 2 1 1 0 0 12 : 6 9
4. Farjestad 4 2 0 2 0 0 15 : 13 8
5. Djurgarden IF 5 2 0 1 0 2 18 : 14 7
6. Mora IK 5 2 0 1 0 2 18 : 19 7
7. Skelleftea AIK 5 2 0 1 0 2 15 : 17 7
8. HV 71 4 2 0 0 0 2 12 : 10 6
9. Lulea HF 4 2 0 0 0 2 12 : 11 6
10. Linköpings 4 1 0 0 0 3 9 : 12 3
11. Frolunda 5 0 0 2 0 3 12 : 21 2
12. Malmo IF 5 0 0 0 1 4 8 : 16 1

5. kolo:
Malmo IF - Lulea HF 2:3
Brynas Gavle - Modo 4:3pp
Farjestad - Djurgarden IF 3:2
Skelleftea AIK - Linköpings 3:2
Frolunda - HV 71 1:6
Timra IK - Mora IK 4:2

Daląí zápasy:


3. kolo:
30.09.2006 Timra IK - Brynas Gavle
HV 71 - Lulea HF

8. kolo:
30.09.2006 Linköpings - Malmo

15. kolo:
30.09.2006 Skelleftea AIK - Frolunda

6. kolo:
02.10.2006 Mora IK - Malmo IF
Modo - Farjestad

03.10.2006 Frolunda - Timra IK
Djurgarden IF - Skelleftea AIK
Lulea HF - Brynas Gavle

7. kolo:
05.10.2006 HV 71 - Djurgarden IF
Malmo IF - Frolunda
Skelleftea AIK - Farjestad
Lulea HF - Modo
Timra IK - Linköpings
Brynas Gavle - Mora IK

Sakra...MODO prohralo... :cry:
Ale je druhy, to de...
:lol:
Ale 1. by bylo lepsi.. :wink:

KAROL KRI®AN odchytal opat vynikajuci zapas mal 26 zasahov 96,7% uspesnost zasahov pricom inkasoval len raz a svoj tím doviedol k dalsiemu vitazstvu :cool: :cool: :cool: Karol dokazuje ze je to momentalne najlepsi brankár v Europe. :!: :!: :!:

Presadil sa aj Surovy ktory strelil gol svojho tĂ­mu Lulea :cool:

OpenFire píše:KAROL KRI®AN odchytal opat vynikajuci zapas mal 26 zasahov 96,7% uspesnost zasahov pricom inkasoval len raz a svoj tĂ­m doviedol k dalsiemu vitazstvu :cool: :cool: :cool: Karol dokazuje ze je to momentalne najlepsi brankár v Europe. :!: :!: :!:

Presadil sa aj Surovy ktory strelil gol svojho tĂ­mu Lulea :cool:
samozrejme, zato, ľe je Slovák tak je najlepsí.
No najlepsí brankar v Europe je momentalne Hovi zo Slovana, ci sa ti to páči alebo nie!

bohuzial chlapci musim vas sklamat,ani jeden ani druhy.si myslite,ze sa v celej Europe nenajde lepsi brankar ako Karol alebo Sasu :?: :shock: neviem presne ktory by to mohol byt,ale urcite sa taky najde,a nielen jeden podla mna

kajo píše:bohuzial chlapci musim vas sklamat,ani jeden ani druhy.si myslite,ze sa v celej Europe nenajde lepsi brankar ako Karol alebo Sasu :?: :shock: neviem presne ktory by to mohol byt,ale urcite sa taky najde,a nielen jeden podla mna
Kajo máą pravdu.Lepąími gólmanmi ako Kriľan alebo Sasu,sú Ičo Murín a Jano Laąák. :wink:

Toto sa tu neda nedat. V sobotu bol SK den vo svedsku 10b slovakov.

VĂ˝sledky sobotĹ

TAkze Surovy opat bodoval, a opat 3 body 1+2, len potvrdzuje to ze ho je v Europe naozaj skoda, pretoze si myslim ze jednoznacne do NHL patri a v Pitts mohol hravat spokojne aj v druhom utoku, taktiez skvelu formu ma Lintner, Sekeras, a aj BArtecko, Obsut taktiez patri k najlepsim, no je dobre ze na MS mame z coho vyberat.... ja by som este skusil Seka v repre ak by to slo take skusenosti ako ma on tak to fakt padnu vhod.

...

nasi brankari vedia davat aj goooly :cool:

http://youtube.com/watch?v=LMlaAdMP6iU

:lol: :lol: LOL, ale pekne sa tešil :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS