Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marek Svatos

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Marekovi sa konecne zadarilo o trocha viac.2+1 je uz ovela lepsie.Zial pre COL,moc to nepomohlo.Ale snad taketo zapisy bude mat Marek uz castejsie a pravidelne.

mas pravdu ale ja by som nechcel aby odisiel z Colorada pretoze v druhom time uz nebude mat ziadnu sancu!!!!!ale ked sa mu tak bude darit tak mozno prestupy ale neverim tomu

Matejko to bude asi tym ze sa mu nedari a chce velmi ziskat puk a tym protihraca fauluje!!!! :( :( :( len dufam ze tuto krizu prekona

Na to ze mal Marek Ice Time okolo 13:50 dva goliky je super bilancia. U Peta mi pripada cim mensi IceTime tym lepsie hra.

Peto ci Marek :D ale nie stava sa Eman :wink:

kuko píše:Peto ci Marek :D ale nie stava sa Eman :wink:
Chybicka sa vloudila. To asi preto ze je Piatok :D

Chlapi Marek uz nahral dva zapasy :o Co sa deje?

ani on nehral co mu je??? :shock:

medik911 píše:ani on nehral co mu je??? :shock:
Hovori sa ze ma problemy so slabinami.Ale to je neoficialne..

No tak toto nieje vobec dobre u slovakov zavladla epidemia :cry: a nevies ci je to vazne??? :cry:

Snad to neni vazne,kedze nie je zapisany na listine zranenych......

Dnes dal Marek konecne gol po dlhsej dobe a hadam ich bude este viac.Marek sice otvaral skore ale Col ajtak prehrali.Obaja brankary dnes asi nemali svoj den.

KOnecne vykupenie len ci mu to vydrzi nejako mu to nejde zeby to bolo zraneniami????? :?

Verim, ze prisiel ten spravny moment..... A Marek (#40 ) sa rozbehne, a do konca sezony uz ho nic nezastavi. :cool:

Ked som v noci pozeral(pocuval) zapas,tak som sa potesil z toho golu.Konecne sa Marek presadil golovo.Ale hned som dostal strasne blby pocit.Ze ked sa konecne presadil Marek,tak sa prestane darit Petovi.Zial aj sa tak stalo. :? :( Ved aj posledny zapas,kedy Marek skoroval(proti EDM dal 2 goly),tak to Petovi moc neslo(inkasoval 6 golov).....Ale snad sa uz dockame trebars zapasov,kde Peto vychyta shutout a Marek da hatrick :cool: :)

No konecne mu to tam od novembra padlo.Dufam ze teraz to bude ovela lepsie a bude mu to tam padat.Pomohlo mu to preradenie do 1.line

posledne hral len 8 minut, na lade je ho malo vidiet a ak striela je dost neefektivny ...

mozno by mal trener trosku zamiesat formacie, pripadne by som ho poslal na 2 tyzdne na farmu ...s takym platom by sa mal ovela viacej snazit

podoba sa trosku na Gabbyho, ked sa mesiace hadal s klubom kvoli zmluve a potom hral cez sezonu pod ocakavanie ...nastastie teraz hra Gabby super, dufam ze sa aj Marek zobudi ...:?

hop hop

Konecne sa Marek presadil!!!!Uz tobolo trocha dlho co neskoroval(vyse mesiaca).A nastrelil aj zrdku..Dufam,ze sa tymto golom nastartoval opat zacne davat vitazne goly,ako v minulej sezone!!

Chlapi co si myslite o spekulaciach o vymene Mareka? Podla mna by mu to mohlo velmi prospiet, ale neviem ci to co bolo aspon som to volakde dnes cital ze vedenie Colorada uvazuje nad jeho uvolnenim.
Nech ide hed od toho Prifajceneho Quenevilla ktory si mysli ze nic nehra ked dostane moznost 5,6 min v zapase a potom ho necha sediet na tribune.
Mal stale hravat v Prvom alebo druhom utoku a podla mna by sa chitil a Col by bolo v inej nepostupovej situacii ako teraz. Thats my idea.

No neviem, ja by som ho nemenil on este svoje kvality podla mna ukaze ja mu verim ze sa chyti, je to z casti aj pravda ze aj Svatosove goly chybaju pretoze golovo to sam Hejduk a Sakic nemozu utiahnut, ale hlavna chyba Col je na nestabilnej obrane, Svatos podla mna po tejto tribune pojde hore, ja mu verim ze sa chyti...

GO SVATOS GO !!!

mna toto najviac stve ked aj Marek aj Peto B. dostanu minimum casu na lade a trener dokaze vypustit z ust ze ma slabe vykony. ved to sa ani nezohreje na lade a musi si sadnut ved to je chore a aj peto ked hra dokaze davat goly aj asistencie a ked nehra tak neboduje ved to je logika ked hram tak je vacsia sanca bodovat a on ukazal svoje schopnosti ked pri desiatich minutach na lade dokazal davat vitazne goly a nebol to len jeden alebo dva a ked to ten blb nepochopi tak je slaby trener a nema tam co robit a preto je aj COL tam kde je zrejme sa nedostane ani do PO. radsej nech marek odide do ineho timu kde mu daju prilezitost tak ako jurcina isiel do WAS a ma ice time okolo 30 min . marek verime ti tak sa drz :)

Ale no tak...Marek tuto sezonu fakt nic nehra. To je sice pravda, ze menej casu na lade=menej bodov a golov, ale ked v time je hrac ktory za ten isty cas ukaze viac, tak preco by tam mal postavit Svatosa? Trener sleduje timove zaumy a nie hracove... Marej by potreboval nabijaca. Minuly rok to bol Turgeon, tento rok nema nikoho. Nadarmo sa postavi do utoku s hejdukom a stastnym, ked vsetci su strelcami a nikto nahravacom. MArek potrebuje makat na sebe, je este mladym hracom, jeho cas verim ze pride... A ci by mu prospela vymena do nejakeho slabsieho klubu? Hmm....mozno by hraval viac ako 5-6 minut, ale zeby zacal sypat goly ako na beziacom pase, o tom silno pochybujem... :roll:

dnes 12 gol v sezone a to pri dvoch strelach a 7 minutach na lade nieje vobec zle dufam ze sa dostane do formy a na dalsiu sezonu mu to bude sypat :cool:

nebol tento gol vitazni????
205 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS