Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HC Slovan Bratislava

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

2:2!!!Noo zaujimava seria,ale snad to Slovan zvladne.Skalica nema okrem 1 utoku absolutne nic a to musi Slovan vyuzit.Na moj vkus pada vela golov.U Paliho je to ok :) ,sme si zvykli,ale na Hoviho je to predsa len moc......
Alex píše:Skalica nema okrem 1. utoku absolutne nic.
Pašek, Višňovský, Hartmann a hlavne Zálešák sú podľa mňa celkom v pohode útočníci. A Rybár na našu ligu stačí.
Hovi za goly casto nemoze ked obrana mu nepomoze a zbytocne vylucenia tak isto

....Skalica ma dobrych hracov aj v inych utokoch, najviac sa mi paci Kutálek :D
no dnes to bola paradička :) som spokojny aj s hrou, aj vysledkom, aj divakmi.. kurnik len skoda ze som chory, do finale musim vyzdraviet
Svolco.Atmosfera bola super.Standing ovation pocas skoro 3 minut bolo super a ani gol na 4:2 ho neprerusil....
Skoda,ze sa nerozhodlo uz v Skalici,teraz to bude naozaj len o jednom zapase.Dufam,ze sa tom zapase zadari a do finale pojde majster.Zial zajtra nie som doma,tak nemozem ist na zapas.Tak dufam,ze este tuto sezonu sa na hokej v Samsung arene dostanem.

begbeee:Pasek a Zalesak.Z nich som sklamany,lebo maju(mali) na viac,ako na ansu extraligu a Hartmann s Visnovskym su uz stare kone(v dobrom),toto je pre nich uz len zablesk pred koncom.Ale aj tak nic vynimocne....
Alex píše:Pasek a Zalesak.Z nich som sklamany,lebo maju(mali) na viac,ako na ansu extraligu a Hartmann s Visnovskym su uz stare kone(v dobrom),toto je pre nich uz len zablesk pred koncom.Ale aj tak nic vynimocne....
Ja som nenapisal nič o tom, že kto na čo mal a ani to, že kto je aký starý.
Som napísal, že tí štyria útočníci sú na pomery našej extraligy dobrí. Proste Skalica má aj iných dobrých útočníkov ako len Pálffyho.
begbeee píše:
Alex píše:Pasek a Zalesak.Z nich som sklamany,lebo maju(mali) na viac,ako na ansu extraligu a Hartmann s Visnovskym su uz stare kone(v dobrom),toto je pre nich uz len zablesk pred koncom.Ale aj tak nic vynimocne....
Ja som nenapisal nič o tom, že kto na čo mal a ani to, že kto je aký starý.
Som napísal, že tí štyria útočníci sú na pomery našej extraligy dobrí. Proste Skalica má aj iných dobrých útočníkov ako len Pálffyho.
súhlas, zostáva len dúfať, že si konečne zahrajú aj finále, moc im to prajem... :good:
škoda alex škoda... tento rok nám to nevyšlo.. :|
Tie reči trénera že nevyhral lepší ale štastnejší sú podľa mňa trápne :?
Freddie92 píše:Tie reči trénera že nevyhral lepší ale štastnejší sú podľa mňa trápne :?
Však chápeš. Pomer striel bol 38:48 pre Skalicu, ale však Slovan bol lepší. Klassika.
BTW: po zápase, už odrazu nikto nejak nespomínal belasé "neporaziteľné" dresy. :frajer2:
Určite sa treba posilniť v obrane lebo to čo predvádzaju zadáci tento rok je hrozné. Dosť chýbal Sersen. No nevadí na budúci rok je titul opäť tam kde má byť. V Bratislave. A Skalici to celkom prajem.
no prekvapilo ma toto vyradenie..je to zaujimave..
len aby sa to iste nestalo aj nam
kosiceeeeeeeeeeee
begbeee píše:
Freddie92 píše:Tie reči trénera že nevyhral lepší ale štastnejší sú podľa mňa trápne :?
Však chápeš. Pomer striel bol 38:48 pre Skalicu, ale však Slovan bol lepší. Klassika.
BTW: po zápase, už odrazu nikto nejak nespomínal belasé "neporaziteľné" dresy. :frajer2:
nezavidte uz prosim vas, slovan vypadol, tak si to uz nehajte pre seba :thumbsup:
Bluesfan píše:Určite sa treba posilniť v obrane lebo to čo predvádzaju zadáci tento rok je hrozné. Dosť chýbal Sersen. No nevadí na budúci rok je titul opäť tam kde má byť. V Bratislave. A Skalici to celkom prajem.
veru, je to škoda tej obrany sersen, aj srdinko chybali.. treba to tam troska doplnit a bude to fajn :good:
maro píše:no prekvapilo ma toto vyradenie..je to zaujimave..
len aby sa to iste nestalo aj nam
kosiceeeeeeeeeeee
finale zvolen skalica by bola veru ina sranda :lol2:
švolco píše:finale zvolen skalica by bola veru ina sranda
A také aj bude. Zvolen má na to aby porazil Košice v stílke.
Slovan prehral tak bude sranda ak prehrá i Gašparovič,ich veľký fanúšik :D
http://rastaman.chrss.info/slovansux.jpg :lol:
take vtipi mam rad :lol: :lol: :lol:
Keby vcera hrali slovanisti tak ako ked prehlavali 1:0 ci 2:1 mohli to vyhrat bez problemov aj 5:2 a nie takto tu bude niekto sa rozculoval :lol: :D
Ten odkaz je bahno. Spodina. :ho*no:
Ten clanok je cisty grc :-O . Zrejme to pisal po desiatich pivach, alebo nema kus rozumu. Je to hanba :!: :thumbsdown:
To je už aký vymetenec čo to písal.Veď nechsa pozrie,koľko rozhodcovia pomohli za posledných 10 rokov Slovanu a potom nech na nich nadáva.Veď niekedy keď hrávali finálové zápasy Slovan proti Zvolenu,alebo Trenčín či KE tak vždy belasích držali nad vodou rozhodcovia.Prečo myslíte,že Mráz do*ebal po finále rozhodcu?No mal dôvod,lebo vyhrali Slovanu titul an úkor Zvolena a teraz na nich budú nadávať :thumbsdown:
S týmto jedným musím súhlasiť. Nedá sa schváliť Mrázovo konanie, ale to čo vtedy predviedli rozhodcovia ... to sa nedá ani opísať a do určitej miery to bola len ventilovaná frustrácia z ich výkonov. Všetci vtedy videli len oni nie.
:thumbsdown:
niekedy som slovanu fandil moc moc.. ale uz ma to prechadza.. na niektore veci sa fakt neda pzoerat a ekd som si rpecital tamto tak je mi az zel aky su je*nuty
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/W07W1aCmRUQ&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/W07W1aCmRUQ&hl=cs&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
Tam to vidieť v celej kráse.
Dome tresne 2x tvár o ľad ležiacemu...
Komentátor: "Nechápem prečo sa zapájajú ostatní." No asi preto aby zabránili vražde.
A vrcholne nevhodne pustená pesnička z ampliónov: Horkýže Slíže LaG song.
ten clanok je troska odveci, ale tam uz diskutujte vo svojich temach, nie sem begbee pridas stare video, ktore tu sem uz navyse asi pred mesiacom presne do tejto temy pridal tusim maro :roll2:
fakt uz si tam piste do temy zigo & skalica a slovan nechajte slovanom :fucker:
begbeee píše:
švolco píše:finale zvolen skalica by bola veru ina sranda
A také aj bude. Zvolen má na to aby porazil Košice v stílke.
:lol3: videli sme
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS