Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HC Slovan Bratislava

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

ja to tu uz nechcem prilis rozoberat, cele je to nestastne a je dost smutne, ze sa z toho robi afera ako z bulvarneho platku, v tomto suhlasim s Milosom, ze vsetko sa casom poriesi, obidvaja si to casom snad vydiskutuju a pôjde sa dalej
kazdopadne, mne tieto veci dost dvihli zlcou a to hned po zapase, ked sa Miro veelmi nestastne vyjadril hlaskou "ak to bolo ciste, preco mam potom stehy na tvari", no este viac potom, ked vedenie belasych riesilo u kompetentnych v KHL presetrenie tohto zakroku.....aka bola odpoved KHL? - tento vystavny strom sa dostal do rubriky ako jeden z hitov tyzdna.....

ja som tie veci dost rozoberal na hp, lebo na niektore bludy sa nedalo len tak prizerat, tak sem capnem zopar mojich postov, reakcii, nech si na to spravi kazdy nazor sam, je to môj pohlad na vec, nevnucujem ho nikomu, respektujem aj Milosov nazor, nie som nijako zaslepeny tym, ze som fanusik Bruins, aj Zdena, to vôbec nie je o tom, nakolko Mira si vazim rovnako ako Zdena, nezabudam, co spravil pre slovensky hokej ako taky, preto som bol dost prekvapeny z jeho prvotnej pozapasovej reakcie, ktora sa vsak pochopit dala, kedze po zapase je clovek v dost emocionalnom rozpolozeni.....no to, ze nereaguje na pokusy Zdena o skontaktovanie, to mi uz moja kucerava hlava neberie.....ak by Miro nehraval NHL, nehraval dokonca za Bruins, nebol spoluhracom samotneho Zdena, dokazem to ako tak pochopit, ale toto mi opät hlava neberie

"ale no, lebo je to môj kamarat, tak ho mile rad pustim, resp. sa ho ani len nedotknem....boze...pocas zapasu sa akekolvek kamaratstvo neguje, dam ti hit, ci strom, musis ho jednoducho prijat a ist dalej....ak nie, si uflukana baba
je to hokej, je to zamestnanie, ktore so sebou prinasa aj rizika, urazy, s tym treba jednoducho pocitat, pokial by bol Miro trebars kuchar-casnik nieco podobne by sa mu sotva prihodilo, ale hokej je tvrdy sport, ktory (zial) prinasa aj taketo pripady.....bolo spomenute, ze ak by si Zdeno vysliapol na takeho Jagra, hned by bol tento strom oznacovany za pamätny a Zdeno by bol za to vynasany do nebies.....davat toto do suvislosti s nejakym kamaratstvom....heh....zaujimalo by ma inak, ci Zdeno a Miro boli taki kamarati aj pred samotnym stretnutim, ci si pravidelne telefonavali, smskovali a pod; neviem no, no zrazu tu poniektori z nich robia doslova najväcsich priatelov.....ale ked ani po takomto case, nie je Miro schopny, ci ochotny akceptovat jeho ospravedlnenie (nech uz je riesene akoukolvek formou), co si ma clovek o tom vsetkom pomysliet...."

"Zdeno po zapase odpovedal (pre istotu) diplomaticky, kedze den pred zapasom sa vyjadril "Ako budú reagovať fanúšikovia Slovana, nemôžem kontrolovať. Samozrejme, že budem trochu sklamaný, ak budú pískať." po zapase sa vsak rozhodol pre tazke profesionalne vyjadrenie z dielne NHL:D co bolo urcite to najspravnejsie riesenie
niekde bolo dokonca spomenute, ze takto to funguje aj medzi zapasmi BOS a MTL, pane jo, to je fakt prirovnanie:D pribeh uplne z ineho sudka, kde je to uplne, ale uplne cele o inom, mohli by sme zacat aj skoncit ich vzajomnou niekolkorocnou rivalitou, takze davat to do nejakej podobnej suvislosti, cele zle
piskat sa piskalo, ok, ak si zapiskali len v tomto stretnuti a nebude sa to opakovat, ok, vyjadril sa urcity druh protestu? piskot = slusna forma vyjadrenia nesuhlasu s niecim / vulgarne skandovanie = primitivna forma, kazdy nech si vyberie co je mu blizsie.......to, ze Zdena vypiskali skalni fanusikia Slovana, tomu sa necudujem, su to fanusikovia telom aj dusou, vidia to predsa len inac, Zdeno im zranil ich najlepsieho hraca, ikonu, to sa ospravedlnit, resp. pochopit da, no ak sa k nim pridali aj pocetni "prisediaci", ktori pomaly nemaju sajnu o hokeji, o hitoch (vystavynch, aky predviedol Zdeno) a pridu sa tam len vyonanovat na jednej konkretnej osobe, to je tazko pochopitelne.....aj ked na Slovensku ani tak nie.....zazili sme uz jeden lockout, aj nasich NHL borcov (aj Satana) v nasej extremnej lige, vysledok, primitivizmus najvyssieho zrna, otrasne, ubohe, zahanbujuce
pozastavil som sa aj na vyjadrenim "oficialneho vyhlasenia" od "vernych Slovanu" (vyberam tu najzaujimavejsiu pasaz)
"mohol proste povedať, áno, dostal som pokyn a mojou úlohou bolo Mira zostreliť"
lol lol lol toto mysleli "verni Slovanu" hadam len zo srandy, ale to by sa nedalo pochopit ani len zo srandy....tazko na toto normalne reagovat, radsej neriesit + ich bonus, v podobe transparentu "Loz ma kratke nohy", dovi dopo
podciatknute, podtrhnute, cas je najlepsi lekar, ten casom zahoji tak fanusikovske, ako aj Mirove rany (a to nielen na dusi) a bude opät vsetko ok"
Vyjadrenie Mira Satana k uvedenej veci,: http://sport.aktuality.sk/c/141602/miro ... -kamarata/" onclick="window.open(this.href);return false;
no nemuzu si pomoct, ale dyt to je cistej zakrok. Nechapu proc se to porad resi... Kamrad nekamarad, hraji proti sobe v (soucasnosti) nejlepsi lize sveta a tam se s tvrdosti musi pocitat..

Chapu, ze pro Mira to musi byt tezky (v jeho letech bude navrat o dost tezsi nez kdyby mu bylo 25...)

Snad se da dokupy a zapomene se nato, ale ja v tomto pripade stojim na Charove strane :)


v khl nevidane :good:
švolco píše:

v khl nevidane :good:
Podla man to je uz prehnane nezdravo...
Sunbeam píše:Podla man to je uz prehnane nezdravo...
Neviem, čo na tom vidíš prehnané. Ja by som to skôr nazval obdivuhodné. Že toľko fanúšikov vycestuje za svojim týmom, aby ho povzbudili. Samozrejme tam bolo veľa slovákov, žijúcich, alebo študujúcich v Prahe, ale bolo tam aj veľa fanúšikov, čo museli cestovať zo Slovenska. :thumbsup:
http://sport.aktuality.sk/c/143717/slov ... a-svatosa/" onclick="window.open(this.href);return false;

No tak to som zvedavý či Svatoš a Mikúš nakoniec skončia v Slovane. Toho Mareka je škoda, že sa už nedokáže presadiť v NHL. :-(
Marco píše:http://sport.aktuality.sk/c/143717/slov ... a-svatosa/

No tak to som zvedavý či Svatoš a Mikúš nakoniec skončia v Slovane. Toho Mareka je škoda, že sa už nedokáže presadiť v NHL. :-(
Dnes v posledný den prestupového obdobia v KHL Slovan podpísal aj Mikuša -(zmluvu bude mať aj na budúcu sezonu),ktorý sa tak v tíme stretne aj so svojim bratom,takže odpoved je áno :thumbsup: podpísali obidvoch.

Zajtra Slovan čaká mimoriadne dôležitý zápas s Čechovom,po 2 domácich zaváhaniach s Ćerepovcom a Minskom potrebujú naplno bodovať tak som na to velmi zvedavý,ako sa im bude dariť, už sa na zápas velmi teším a dúfam,že chalani to zvládnu a play off im neutečie. :wave: :wave:
Milosi chystas sa do Rigy?
cepi píše:Milosi chystas sa do Rigy?
Nie nejdem tam cepiku,lebo ten program je tak postavený ,že v podstate doletia,dovezu ich na štadion a hned po zápase domov letecky,žiadna prehliadka mesta nič.Pôjdem aj s priatelmi budúcu sezonu,na tak 3 dni cca 2 zápasy do Moskvy,ked sa aj popozeráme trochu ako to v Moskve vyzerá,pamiatky,pivko,hokejové zápasy .... atd všetko dohromady. :wink:
ani nie koniec februara a slovan ma po sezone. Nevychladnu nam hraci z tej nasej "reprezentacnej zakladne" do majovych MS?
jäzva :arrow: http://www.hokej.sk/liga_rus/clanok1064 ... lom_Ci.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

.....a zatiaľ čo napríklad v markízackom teleráne sa už vystriedal kompletný Slovan vrátane cheerleaderiek (chýbajú ešte pán rolbár s upratovačkami) :lol:

hp podobne :arrow: http://www.hokejportal.net/?q=clanok/me ... stor/44991" onclick="window.open(this.href);return false;

osobne ma to ale nejako netrapi, NHL forever
http://www.hcslovan.sk/sk/spravy/na-khl ... vu-sezonu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Marty Skoula v Slovane, dufajme ze sa pod Cadom rozpamata
Slovanu ide.....6 zapasov - 7 golov.....+ ta jedina usmudlana vyhra v slovenskom mori
zeby novacikovsky syndrom druhej sezony? :jn:
Nj, sophomore slump jak vysity… :D tohto zajaca uz budu len tazko nahanat, aj ked je len zaciatok sezony…
Len dufam ze budu mat dost rozumu a nevyhodia po par dalsich prehrach trenera… ktoreho pred par mesiacmi s velkou slavou podpisali na 5 rokov :D
Príde tréner Čada do kabíny a hovorí: - Viem, chlapi, ako zabezpečiť, aby ste vyhrávali. - Ako, tréner? - Spravíme z vás kapelu.


reflexy :dudo:
http://www.hokejonline.com/clanky/slova ... -a-ticara/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ak si dobre spominam z OH, tak prave tito dvaja najviac podkurovali Slovakom :hmm: (samozrejme Kopitara neratam). Asi dobre posily pre Slovan. Len co na to povie Jakub :hmm:
12-0 od betonárov z CSKA :rofl: :rofl: :rofl:
"Pride Krejči do krčmy a pýta si pivo. 10-tku alebo 12-tku? pýta sa krčmár. 10-tku, 12-tku sme mali v Moskve..... :haha:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES