Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

JEDNOTLIVCI

(2.3. - 11.4.)

JEDNOTLIVCI
Malý dotaz, pak to smažte :-) Již bude končit první kolo playoff a zde není, jak si na tom stojí jednotlivci ve všech týmech. Díky
nestojí si nijak.V play off KTL sa body jednotlivcov nerátajú,je to iba tímová súťaž.Jednotlivci dostanú ešte 2 x šancu v tejto sezone tipovať.A to play off NHL a MS. :wink:
nechcem tu spamovať, ale ten, kto vyhodnocuje, by mohol urobiť aspoň záverečnú tabuľku - predpokladám, že nie je problém urobiť taký výstup z vyhodnocovacieho súboru. Inak, kde v pravidlách je uvedené, že súťaž jednotlivcov sa počas play-off nekoná?
:!: ani minuly rok nebola a ani tento byt nemala :!:
myslím si, že pro zpestření, jak se tu psalo, by nebylo špatné uvádět po kole celkovou tabulku, jenom se sečtou veškeré dosažené body, nebo? :-)
boss píše:myslím si, že pro zpestření, jak se tu psalo, by nebylo špatné uvádět po kole celkovou tabulku, jenom se sečtou veškeré dosažené body, nebo? :-)
to mas zbytocne, pretoze vsetci netipuju rovnaky pocet zapasov/dni a ked aj natipuju a uz postupili, pochybujem, ze Ohlund ich body rata
boss. Ty si dáky múdry. Vyskúšaj aj ty po celú sezónu robiť vyhodnotenia 24 tímov, čiže 96-tich hráčov, plus dákych voľných tipérov... Máš to číslo cez 100... Myslím si, že by ti to nebolo jedno, kebyže si v Ohlundovej koži... Kritizuješ mu aj sfarbenie vyhodnocovania, no prečo si ho nepoprosil, či by sa to nedalo zmeniť? V Play Off by to bolo aj tak zbytočné, robiť vyhodnotenie jednotlivcov, pretože ako bolo spomínané, niekto odtipuje viac zápasov a niekto menej (v PO)... Ohlund odvádza skvelú robotu. Vyskúšaj sa raz aj ty vžiť do jeho kože, alebo skús urobiť vyhodnotenie pre všetky tímy v základnej časti... Potom ťa budeme my prosiť, nech spravíš ešte tú a tú zbytočnosť...
yzy, nebud agresivny
WildCelt píše:yzy, nebud agresivny
Nie som. Toto som napísal s absolútnym kľudom, no trochu aj so sklamaním, že sa niekomu nepáči Ohlundova skvelá robota.
yzy,ok je to jedno boss to chce proste inak a každy môže vyjadriť svoj názor :ja_neviem: :smile03: , a fakt som si nemyslel že by mohla ist KTL dalej aj bez wildaka ale Ohlund to robi jednoducho skvele :cool: :cool: :cool: a im obom patri moje velke DAKUJEM
yzy19 má svůj názor a jak ho vyjádří je jeho věc, já jsem vyjádřil jenom svůj názor a jak jsem ho vyjádřil, je taktéž moje věc a že nejsem spokojený? Asi si zle pochopil, spíše to byly návrhy na zkvalitnění něčeho, co podporuji, takže asi tak. Když bys tuto sezónu podpořil server tak, jako já, určitě by ti nebylo jedno, kde je jaká maličkost, zvláště, když jsem člověkem, který když něco dělá, tak to musí být do posledního puntíku tip ťop. Ale jak říkám, zamýšlet se nad sebou místo tebe určitě nebudu, jenom se při takových odpovědích jako si napsal, raději pousměju, myslím si svoje o daném přispivateli a přejdu je. :yes:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS