Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ZOH tipovacka - diskusia

(16.2. - 28.2.)

ospravedlnujem sa tiperom, ktori uz potvrdili ucast na repre tipovacke, ale nemali este spristupnene svoje tipovacie fora. Totizto som sa dostavil na net az teraz vecer. :yes:
z repre Moravy uz potvrdili vsetci tiperi, takze Dean hor sa do urcenia formacii a najazdov. :smile03:
V teme furious dogs pisal x-men, že nebude tipovat za stredne slovensko, cize by mal byt nahradeni ...
ano sopka som uz informoval :yes:
ale to by nemal vyberat GM, ale mal by nasledovat najlepsi tiper v poradi nie?
a kde mam to tipovacie forum? Alebo mam tipovat do standardneho?
ved tu vo fore ZOH 2010 Vancouver - tipovanie mas uplne navrchu subforum Zapadne Slovensko. A tam tipujes.
debil píše:a kde mam to tipovacie forum? Alebo mam tipovat do standardneho?
ok uz vidim.
a mohol by niekto vymazat tipy hossu81, aby ich videli len ludia zo stredneho slovenska a nie vsetci? diki
mam otazku...mozem tipovat, mam v tom trosicku zmatok :(
dakujem
mozes :) individualne
opravte dakto chybu v rozpise hra sa SVAJCIARSKO-KANADA, nie SVAJCIARSKO-nazi :!: :)
Woow prvé miesto :-P
Freddie92 píše:Woow prvé miesto :-P
Army Men vedou tipovačku ZOH :-D :wawe:
Gratuluju :-)
Hm,tak dnes jsem asi rozhodl v prodloužení o našem postupu,co? :frajer2: :cinka: :oslava:
Jj podobne ako pri All Stars Game spravil Dean velmi dobre ked si do tímu vybral teba. :thumbsup:
Gratulujem k postupu do finále, ale tam to budete mať ťažké, po slabšom začiatku sú východniari celkom rozbehnutí a určite sa len tak nedajú.
Jo Baffy rozhodl jsi to jako Krejci :good: Zato ja podavam vykony jako nas mancaft vcera :lol2: :x
:oslava:
Kuaa už som druhá :verysad: Budem plačkať... :verysad:
:lol2:
Baffy píše:Hm,tak dnes jsem asi rozhodl v prodloužení o našem postupu,co? :frajer2: :cinka: :oslava:
tak tak starký výborne výkony počas celej sezony podávaš.A dnes si rozhodol o našej výhre v predlžení ty :good: Tvojim schopnostiam som veril,preto som ti aj dal dôveru vo výbere a na nájazdoch a tento ťah mi vyšiel. :wink: Poistil som Alessandrom prípadnú výhru Svajčiarov a hned za ním som dal teba.A podarilo sa :wawe: Tak podme chalani sa pokúsiť urobiť ten posledný krok a dostať sa na vrchol. :box: A keby to aj nevyšlo ,tak hlavný úkol s ktorým nás naši fanúšikovia z Moravy posielali na ZOH a to poraziť v derby nášho úhlavného rivala tím Česka sme splnili a tak nás čakajú po prílete domov bujaré oslavy,to sa u nich rovná výhre. :oslava: :oslava: :frajer2:
kua tieto ťahy ktoré ako GM musím robiť, mi pripomínajú šachovú partiu s Karpovom :D .Nad každým ťahom musím premýšlať a všetky kroky poriadne zvažovať,lebo každý jeden chybný ťah či už vo výbere formácie na zápas,či v nájazdoch nás môže stáť prehru.Ale aspoň je to zaujímavejšia partia pre nás GM. :wawe: :box:
mohli by sa niekde zverejniť výsledky playoff?
Vo finálovom súboji ale aj v zápase o 3. miesto bol úspešnejší tím zo Slovenska.
Ved bodaj by nie, ked českí hokejisti balia kufre a tí slovenskí sa po prekvapujúcom postupe tešia na súboj s Kanadou a boj o medaile .

Východné Slovensko začalo turnaj najhoršie ale nakoniec dokráčali až na vrchol. :thumbsup:
Posledné miesto obsadili tipéri stredného Slovenska, tím sa nepodarilo postúpiť zo skupiny ale v posledných 2 hracích dnoch ked im už o nič nešlo podali najlepšie výkony . :roll:
vyborne, 3. miesto je nase :yahoo:
gratulujem vychodnarom, uz pred turnajom som ich tipoval na vitazov :good:
Skoda, ze nasim GM bol slovak, ktory fandil kazdemu len nie svojej rodnej krajine. A formacie urcoval na zaklade toho, kto dal proti Slovensku. Vedel som uz vopred, ze sme strateny, ale aspon na to 4. miesto sme to mohli dotiahnut. Sme ho mali naozaj za trest. To uz radsej x-mena by som bral na post GM. :eek2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES