Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ZOH tipovacka - diskusia

(16.2. - 28.2.)

arek píše:vyborne, 3. miesto je nase :yahoo:
gratulujem vychodnarom, uz pred turnajom som ich tipoval na vitazov :good:
východniari ďakujú a taktiež posielajú gratulácie.
Veni, vidi, vici.
Táto tipovačka je asi najhoršia (môj výkon) akú som kedy tipoval :thumbsdown: :lol2:
arek píše:vyborne, 3. miesto je nase :yahoo:
gratulujem vychodnarom, uz pred turnajom som ich tipoval na vitazov :good:
Vyorne, pekne 3. miesto :winner3: . Gratulujem aj vitazom a aj porazenym. Drzali sa! :taptap:
Potom aj reprezentanti nezabudnite dalej tipovať :arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=1 ... 51#p230951 , o individuálne ceny sa stále hrá.
gratulujem východniarom k 1 miestu v tipovačke. :oslava: Bol to tesný vyrovnaný súboj, ale naši hokejisti ho rozhodli pre vás. :frajer2: Vedel som,že ak naši vyhrajú,bude to znamenať našu prehru podla toho čo sme mali natipované,remíza i výhra Švédska hovorila v náš prospech.V závere pri power play sa to vo mne bilo,na jednej strane som chcel aby naši urobili dieru do plánov favorizovaných tímov, ktoré s nami moc nepočítali na druhej ...Ale nech za túto cenu prehru prijmem ľahšie. :wink:

Ja som s výkonmi mojich kolegov z Moravy spokojný,myslím,že 2 miestom sme si hanbu neurobili,dobre reprezentovali náš rodný kraj a môžme byť s našim umiestnením spokojný.Kanálmi sa vracať domov na Moravu nemusime,Česko sme porazili a tak ciel je splnený. :D Aj keď ma mrzí,že zrovna v tento dôležitý den nenatipoval leci,mal som pripravenú taktiku,kde by sme tipovali aj na našich chalanov,takto som mohol hrať len s kartami ktoré mala natipované 2 formácia, ktorý tipovali pravidelne a bolo na nich ako aj na Baffyho s martinom spolahnutie za čo im dakujem. :thumbsup: Ale tak to už v tipovačke občas chodí. :ja_neviem: Cepi priznaj kde si schoval leciho aby sa pred play off nezranil? :D :smile03:
:clap: :clap: :clap:
som rozčarovaný z toho, že som nezískal v noci žiadne body, síce boli moje tipy zlé, ale dva body za jeden zápas som mal získať, tipovať sa dalo asi od štvrtej do deviatej, teda len 5 hodín, to sa proste nedá stihnúť, nemôžem byť stále zavesený na internete a vyčkávať, kým sa tie zápasy konečne objavia, bol som tu asi trikrát v ten deň, o desiatej, dvanástej a okolo druhej a nebolo to tam, domov som nestihol prísť tak, aby som sa zmestil, takže hoci som prakticky celú tipovačku bol v prvej päťke, alebo aj trojke tipérov, takýmto spôsobom som stratil reálnu šancu na dobré umiestnenie a už tom pre mňa nemá zmysel, čiže znechutenie ako sa patrí, niekedy nezaškodí trošku tolerancie voči tipérom
je mi to uprimne luto j0man :-( ale my admini a clenovia komisie bohuzial niekedy proste nemame cas, chodime do skoly alebo do prace. Ale nechcem sa na to vyhovarat. Stala sa chyba na nasej strane, za co sa ti v mene celej komisie ospravedlnujem.
Vychodnare :vitaz:
Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa :!:

Stredné Slovenskoooo :wawe: :wawe: :wawe:
Dean píše:gratulujem východniarom k 1 miestu v tipovačke. :oslava: Bol to tesný vyrovnaný súboj, ale naši hokejisti ho rozhodli pre vás. :frajer2: Vedel som,že ak naši vyhrajú,bude to znamenať našu prehru podla toho čo sme mali natipované,remíza i výhra Švédska hovorila v náš prospech.V závere pri power play sa to vo mne bilo,na jednej strane som chcel aby naši urobili dieru do plánov favorizovaných tímov, ktoré s nami moc nepočítali na druhej ...Ale nech za túto cenu prehru prijmem ľahšie. :wink:
ďakujeme, súboj to bol tesný, 2. miesto je tiež pekné

aké ste mali tipy na zápas SWE - SVK?
TA píše:
Dean píše:gratulujem východniarom k 1 miestu v tipovačke. :oslava: Bol to tesný vyrovnaný súboj, ale naši hokejisti ho rozhodli pre vás. :frajer2: Vedel som,že ak naši vyhrajú,bude to znamenať našu prehru podla toho čo sme mali natipované,remíza i výhra Švédska hovorila v náš prospech.V závere pri power play sa to vo mne bilo,na jednej strane som chcel aby naši urobili dieru do plánov favorizovaných tímov, ktoré s nami moc nepočítali na druhej ...Ale nech za túto cenu prehru prijmem ľahšie. :wink:
ďakujeme, súboj to bol tesný, 2. miesto je tiež pekné

aké ste mali tipy na zápas SWE - SVK?
od brata viem,že 2 mali poistené X a 2 mali na Švédov. :wink:
Gratulujem Ivanovi k 1.miesto v ZOH tipovačke, nech si užiješ tie ceny.
Taktiež aj Freddie, ktorá ma na to, že je baba nesmierne prekvapila a zaslúžene je patrí 2.miesto.
A Alessandro, tiež gratulujem. :good:
Gratuluju především Freddie, škoda že jsi v závěru ztratila to první místo :-)
Jinak dalším dvěma medailistům taky gratuluju :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES