Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Král draftu - diskuse

Sem budú umiestnené témy, ktoré su staré a preto na fóre už nemajú čo robiť, ale zároveň nebudú zmazané.

Král draftu

1. Potrebuju aby se mi prihlasilo 30 jedincu nejlepsi by bylo aby kazdy fandil jinemu klubu NHL aby mohl kazdy hrat za svuj oblibeny tym.

2. Ja spocitam vsem soucasnym klubum NHL body od sezony 00-01 kdy NHL nemenila tymy,udelam prumer bodu a vyjde mi tabulka s poradim tymu od sezony 00-01 do 08-09.V poradi ktere mi vyjde budete vybirat 19 kol draftu(12 utocniku,6 obrancu,1 brankar).V kazdem kole bude poradi tymu stejne.Samozrejme ze tym co ziska v prumeru nejvice bodu a bude tedy v tabulce za poslednich 9 sezon 1. bude vybirat v draftu jako posledni.

3. Budete muset dbat na platovy stop!!!Aby kazdy nevybiral jak se mu zlibi.Moje mez bude rovnych 60 mega.Platy najdete na nhlnumbers.com....uznavat budu mzdy na sezonu 09-10 ne Cap Hit!Zapocitavat se budou i bonusy!

4. Az skonci 19. kolo a vsechny tymy budou mit 19 hracu tak si kazdy ucastnik hry sestavi Depth Chart.Je mi jedno jestli budete mit 8 centru a 4 kridla to je vas problem!

5. Delka hry bude zalezet jen na vas protoze se bude cekat az si dotycny vybere hrace.Takze kdyz si 11 tymu jeste dnes vybere sve hrace a 12. nebude pritomen tak se bude cekat az si vybere aby nebyl osizen o nejakeho hrace.Z tohoto duvodu muze hra trvat i mesice.Ja doufam ze to stihneme do konce prazdnin :lol2:

6. Vybirat se bude z aktivnich hracu ale nejen NHL!I KHL,AHL,OHL proste muzete vybirat i hrace kteri nikdy NHL nehrali nebo nebyli do letosniho draftu jeste vybrani.Pokud je mzda nektereho hrace z jine ligy zjistitelna bude se pocitat.Novym hracum NHL kteri jeste tuto soutez nehrali a nemaji v tehle lize smlouvu se bude zapocitavat mzda 0,750 mega(novackovsky kontrakt).Pokud nejaky hrac z NHL letos odesel do jine ligy a jeho mzda nebude znama bude se zapocitavat jeho mzda ze sezony 08-09.

7. V cem je vtip cele hry?Ja udelam anketu ve ktere se bude hlasovat o nejlepsi tym.Kdo bude v ankete hlasovat vam oznamim pozdeji.

8. Uz ted se muzete prihlasovat.Napisete jen tym a ja vas zapisu.Doufam ze v prubehu hry nekdo neoznami ze se hrou konci to by se me a ostatnim asi nelibylo.Pokud se o nejaky tym bude uchazet vic borcu-tym ziska ten kdo se uchazel jako prvni.

Pokud se vam neco nezda tak piste :wink:
Jestli se hra rozjede tak ja jsem prvnim ucastnikem a mym tymem je Vancouver Canucks :-P
Ja sa hlásim prvý, takže Wanic tím mať nebude. Môj tím bude Phoenix Coyotes :)
tak jestli to klapne, tak se taky přihlásím a vezmu si Dallas. ( Pokud na něm bude Come on England trvat, tak si klidně vyberu někoho jiného :D )
yzy19 píše:Ja sa hlásim prvý, takže Wanic tím mať nebude. Môj tím bude Phoenix Coyotes :)
netrvam na tom ze si kazdy musi vybrat svuj oblibeny tym ale bylo by to lepsi :wink:
mensi doplneni aby sme si rozumneli....tym co bude v tabulce za poslednich 9 sezon jako 1. bude v draftu vybirat jako posledni tedy 30.,60.,90. atd atd
Anaheim Ducks by som si vybral
ja sa hlásim tiež, leo mne daj hocijaký tím :).
kanter píše:ja sa hlásim tiež, leo mne daj hocijaký tím :).
vyber si :wink: z tech volnejch samozrejme :D
Pittsburgh Penguins :) .
No tak moc fanoušků San Jose jsem tu neviděl... tak Žraloky ;)) ... I když asi budu vybírat až 28... ale co se dá dělat....
Wanic píše:No tak moc fanoušků San Jose jsem tu neviděl... tak Žraloky ;)) ... I když asi budu vybírat až 28... ale co se dá dělat....
vzhledem k tomu ze si clenem Grizzlies tak ti prozradim ze budes vybirat jako 26. :D
leo píše: 3. Budete muset dbat na platovy stop!!!Aby kazdy nevybiral jak se mu zlibi.Moje mez bude rovnych 60 mega.Platy najdete na nhlnumbers.com....uznavat budu mzdy na sezonu 09-10 ne Cap Hit!

6. Vybirat se bude z aktivnich hracu ale nejen NHL!I KHL,AHL,OHL proste muzete vybirat i hrace kteri nikdy NHL nehrali nebo nebyli do letosniho draftu jeste vybrani.
Tyhle podmínky si odporujou, protože nevíš platy hráčů z ostatních soutěží.
dejf píše:
leo píše: 3. Budete muset dbat na platovy stop!!!Aby kazdy nevybiral jak se mu zlibi.Moje mez bude rovnych 60 mega.Platy najdete na nhlnumbers.com....uznavat budu mzdy na sezonu 09-10 ne Cap Hit!

6. Vybirat se bude z aktivnich hracu ale nejen NHL!I KHL,AHL,OHL proste muzete vybirat i hrace kteri nikdy NHL nehrali nebo nebyli do letosniho draftu jeste vybrani.
Tyhle podmínky si odporujou, protože nevíš platy hráčů z ostatních soutěží.
to mas pravdu ale taky je hodne mala pravdepodobnost ze nekdo bude vybirat hrace z techto lig a kdyz uz tak budu pocitat novackovsky kontrakt ktery bude dejme tomu 0,750 mega.
leo píše:
Wanic píše:No tak moc fanoušků San Jose jsem tu neviděl... tak Žraloky ;)) ... I když asi budu vybírat až 28... ale co se dá dělat....
vzhledem k tomu ze si clenem Grizzlies tak ti prozradim ze budes vybirat jako 26. :D
:D no tak to je ještě dobrý....
Ja budem vyberať medzi prvými :).
tak si beriem edmonton
No skusim aj ja. Philly
Tak se hlásím taky, a vybírám si Tampu Bay :thumbsup:
znie to zaujímavo, asi už vieš po čom siahnem STL Bules, ale ak by mal o túto vec záujem aj Bluesman, či Bluesfan, navrhujem niečo ako správnu radu a my sa už navzájom cez pm dohodneme na ďalších krokoch v tejto súťaži, či prípadných rozhodnutiach... :smile03:

nápad hodnotím, ako príjemné oživenie na tomto fóre (ak sa to rozbehne teda) :good:
ivan23 píše:znie to zaujímavo, asi už vieš po čom siahnem STL Bules, ale ak by mal o túto vec záujem aj Bluesman, či Bluesfan, navrhujem niečo ako správnu radu a my sa už navzájom cez pm dohodneme na ďalších krokoch v tejto súťaži, či prípadných rozhodnutiach... :smile03:

nápad hodnotím, ako príjemné oživenie na tomto fóre (ak sa to rozbehne teda) :good:
Rozbehnúť by sa to dalo ľahšie aj vtedy, kebyže poznáhaňe ešte niekoho, kto sa sem neprihlásil a pravidelne chodí na fórum. Ja sa o to pokúsim.
Rád bych se přihlásil, ale mám dotaz - O prázdninách tu vůbec nejsem. Tento týden jen do středy večer a kdy se tu objevím příště to nevím. To je asi překážka co?
Dawe4 píše:Rád bych se přihlásil, ale mám dotaz - O prázdninách tu vůbec nejsem. Tento týden jen do středy večer a kdy se tu objevím příště to nevím. To je asi překážka co?
to je velka prekazka....pokud se hra zdrzi jen kvuli jednomu ucastnikovi i na nekolik dni musel by ho nekdo nahradit :?
zatim je nas 10 coz neni spatne po 24 hodinach ale nvm nvm jeslti se tu najde dalsich 20 zajemcu :?
leo píše:zatim je nas 10 coz neni spatne po 24 hodinach ale nvm nvm jeslti se tu najde dalsich 20 zajemcu :?
Tak navrhujem, aby mal každý dva tímy, čo vy na to :?:
Buffalo SABRES beriem
528 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG