Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

2. kvalifikacne kolo: DEADLINE dnes o 23:59!!!

Sem budú umiestnené témy, ktoré su staré a preto na fóre už nemajú čo robiť, ale zároveň nebudú zmazané.

Ktory z tychto timov je vam najviac sympaticky?

Atlanta Thrashers
9%
6
Boston Bruins (1)
13%
9
Calgary Flames
1%
1
Chicago Blackhawks (1)
1%
1
Colorado Avalanche (2)
13%
9
Detroit Red Wings (1)
13%
9
Los Angeles Kings (1)
3%
2
Minnesota Wild (1)
3%
2
Montreal Canadiens
7%
5
New Jersey Devils
10%
7
Philadelphia Flyers (1)
6%
4
Pittsburgh Penguins (2)
9%
6
St. Louis Blues
6%
4
Tampa Bay Lightning
6%
4

Ak môžem pridať moje postrehy:
Odkedy sledujem NHL všimol som si, že v našich končinách sa extrémne fandí trom teamom, skúsim vymenovať príčiny (som presvedčený, že to ovplyvňuje NHL boom v našich končinách po páde starého režimu a vtedy sa rodila fanúšikovská základňa):
Detroit (suvisi to s tým, že sú už dlho najlepší klub NHL - v takom celkovom razení, Yzermanovi a Lidstromovi), Colorado (ma to suvis s Quebecom, Stastnymi, Sakicovi, Forsbergovi a Royovi a uspechom) a Pens (úspechy hned pade rezimu, Jagr, Lemiuex, Crosby, Malkin, ceska era Pens na cele s Hlinkom).
Veľmi zaujímavý a klasický príklad je Dallas. Pamätám, keď hrali o pohár, strašne veľa ľudí im fandilo (Belfour, Modano, Hatcherovci...) a odrazu je tam ticho, ani v tejto ankete ani jeden hlas. Úspešné teamy priťahujú a ja už veľmi všímam na nete ako sa vyvinie táto situácia s Coloradom. Predpokladám, že ešte minimálne 1-3 sezóny si ani neškrtnú.
inak fandovia Caps ma trosku prekvapili, resp. anketu neriesili..XruC, Nocny Vlcik, J.R.-20 jasna Caps 3jka :) nic to, mackovia maju uz hlasy 2 :wawe:
pridavam sa opat ku canadiens
Ja sa pridávam k St. Louis Blues :good:
Zostavam verny DETROITU
GO PENS GO !!!
Let's go Bruins
ta colorado no ta coooo
ja som za montreal a vzdy budem :D :P
Blues :good: a ten počet ľudí hlasujúcich za COL prekvapil aj mňa...
THRASHERS!!!!!!
ina moznost ako RED WINGS u mna nie je :good:
rozmyslal som medzi pens a hawks, nakoniec moj hlas dostali pens...
Hlasoval jsem za Bolts :good:
jasna volba AVS :cool: :cool:
New Jersey :cool:
pravi fans fandia v dobrom aj zlom, pre mna za mna moze byt colorado posledne aj 5 sezon po sebe a fandit im neprestanem

dal som im aj hlas (aby som nahodou nebol jednym z anonymov :D )
Dala som Detroit, mám ho veľmi rada. :good:
Opäť Kings.
begbeee píše:Veľmi zaujímavý a klasický príklad je Dallas. Pamätám, keď hrali o pohár, strašne veľa ľudí im fandilo (Belfour, Modano, Hatcherovci...) a odrazu je tam ticho, ani v tejto ankete ani jeden hlas. Úspešné teamy priťahujú a ja už veľmi všímam na nete ako sa vyvinie táto situácia s Coloradom. Predpokladám, že ešte minimálne 1-3 sezóny si ani neškrtnú.
¨

Tak na Dallásek mi kamaráde nesahej, sice jsem pro něj nehlasoval, hlas jsem dal PHILLY (stejně jako nyní), ale těmto 2 týmům fandím prakticky stejně, holt hlas šlo dát jen 1. Dallásku fandím pro styl hry kterým se prezentuje prakticky již od stěhování z Min, tento klub miluji jako celek, na hráčích mi až tak nezáleží, i když je pravdou že Morry je pro mě hokejová IKONA a spolu s RICHIEM z PHILLY pro mě prototyp ideálního hokejisty........ :yes: :yes: :good: :good: !!!!
Blueland forever :-P
Tampa Bay Lightning
Tak opet som Hlasoval za Minnesotu maximalne vidim sance na osemfinale pre Divochov
Hlas poslán Tampě Bay :frajer2:
Bolts
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS