Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

2. kvalifikacne kolo: DEADLINE dnes o 23:59!!!

Sem budú umiestnené témy, ktoré su staré a preto na fóre už nemajú čo robiť, ale zároveň nebudú zmazané.

Ktory z tychto timov je vam najviac sympaticky?

Atlanta Thrashers
9%
6
Boston Bruins (1)
13%
9
Calgary Flames
1%
1
Chicago Blackhawks (1)
1%
1
Colorado Avalanche (2)
13%
9
Detroit Red Wings (1)
13%
9
Los Angeles Kings (1)
3%
2
Minnesota Wild (1)
3%
2
Montreal Canadiens
7%
5
New Jersey Devils
10%
7
Philadelphia Flyers (1)
6%
4
Pittsburgh Penguins (2)
9%
6
St. Louis Blues
6%
4
Tampa Bay Lightning
6%
4

Opat Phila
kedze moji oilers sa do tohto kola nedostali, tak som musel pouvazovat komu dam svoj hlas. Rozhodol som sa pre habs, ktori su mi celkom sympaticky (okrem gaineyho :frajer2: ). A aj preto lebo ide o frankofonnu cast Kanady :cool: :good:

A cudujem sa, ze flames este nemaju ani jeden hlas, zeby debil vazne hlasoval za Colorado? :D
no to je pravda, ale ja som nemyslel len klub, ale cele mesto. Ja sam viem po francuzsky, tak preto je mi ten frankofonny region sympaticky :yes:
Minnesota Wild
Samozrejme že Calgary :)
(Ale nezdá sa mi že by tu CGY fandili len traja ľudia :bitka3: )
maros píše:ja som za montreal a vzdy budem :D :P
Moje řeč!!! Go Habs Go!!! :thumbsup:

Obrázek
:) Montreal Canadiens

:D Fandim již celá léta a nikdy nevyměnim
Hvězda minulosti a náš bývalý velký kapitán,,C" Bob Gainey.V současti GM a smutný trenér. :D Ale sluší mu to v našem dresu s číslem 23 a přílbou na hlavě :yes:

Obrázek
Zase Boston :wink:
Jedine BLACKHAWKS!!!!!
Atlantaaaaaaaa. Tá ma ale prekvapuje. 7 hlasov. My to ešte vyhráme, lebo Atlanta nikomu neprekáža (okrem lúzerov z Tampy :-D). Síce nemáme taký početný fanklub ako Colorado alebo Detroit, ale v zásade ten kto nefandí Coloradu alebo Detroitu tak ich zväčša nenávidí. Preto vidím víťazstvo Atlanty reálne :). Super.
ThrashersFan píše:Atlantaaaaaaaa. Tá ma ale prekvapuje. 7 hlasov. My to ešte vyhráme, lebo Atlanta nikomu neprekáža (okrem lúzerov z Tampy :-D). Síce nemáme taký početný fanklub ako Colorado alebo Detroit, ale v zásade ten kto nefandí Coloradu alebo Detroitu tak ich zväčša nenávidí. Preto vidím víťazstvo Atlanty reálne :). Super.
Já tam vidím 5 hlasů :shock:
Asi som mal hmlu pred očami. :). Samozrejme, Atlanta má 5 hlasov ;-).
ThrashersFan píše:Asi som mal hmlu pred očami. :). Samozrejme, Atlanta má 5 hlasov ;-).
I tak je to pěkný :-)
NHLfanAVS píše:
UZAVIERKA DRUHEHO KOLA: 8.3. 2009 - STREDA - O 23:59!!!


V prvom kole hlasovalo cca. 90 ludi, mame co este dohanat!
Dado chcel si napísať 8.4.2009, nie :?:
No u mně samozřejmě na plný čáře jsou DEVILS!!! :)
ostavam verny COL
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS