Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Exluzívny rozhovor pre hokejforum - Peter Budaj (COL)

Sem budú umiestnené témy, ktoré su staré a preto na fóre už nemajú čo robiť, ale zároveň nebudú zmazané.

SUPEEEEEEEEEEER! :clap: :clap: :clap: Máte,máme fasa krstného otca! :D
:?: Vo Svajciarsku a v Rakusku sa pred mesiacom skoncili ME vo futbale; sledoval si ich, resp. mal si medzi timami svojho favorita?

:?: Ktoremu sportu "holdujes" pocas letnej prestavky?, davas prednost golfovej, ci tenisovej particke?

:?: Do ktoreho z celkov zamorskej ligy sa najradsej vracias, resp. kde su podla Teba ti najhlucnejsi fanusikovia?

:?: Rick Dipietro, ci Martin Broduer sa vyznacuju skvelou palicovou technikou, ako si v tejto cinnosti pocinas ty?

:?: Ako sa pozeras na situaciu ohladom dalsieho zmensovania vystroja s umyslom docielit vyssiu golovu efektivitu?, nie je to rana pod pas hokejovym brankarom?

:?: Prekvapila by Ta pripadna vymena?
:?: Si spokojný zo svojim výkonom na tohtoročných MS v Halifaxe?

:?: Ako sa pripravuješ na nový sezónu NHL?

:?: Kto je tvojim brankárskym,dalo by sa povedať "idolom" alebo vzorom?

:?: Venuješ sa hokeju aj mimo sezóny?

:?: Aký je tvoj názor na prestavbu Štadióna Ondreja Nepelu?Dal by si radšej prednosť novej hale?

:?: Tento rok sme bojovali na MS o záchranu.Kto mal na tom podľa teba najväčší podiel?Hráči,tréner,alebo vedenie?
ale to je nefer ja uz nemam co polozit vsetko take lepsie tu uz je :-( :-(
Vymysli si,pozri si nejaké články s hokejistami a niečo prevezmi :P
- chystaš sa tento rok na nejake kempy alebo na nejake akcie kde ťa budeme mocť vidieť?
No nazdar Peťo. :wink:

Tak pripravil som si pár otázok na teba tak snaď mi na ne odpovieš. :roll:

Ako si spokojný s touto sezónou?

Túto sezónu si bol na začiatku brankárska jednotka ty, ale potom si už, len prevažne robil náhradníka Theodorovi v čom vydíš príčinu, že si si neudržal celú sezonu post brankárskej jednotky?

Dúfal si, alebo si vedel, že sa váš tím túto sezonu dostane dostane do play-off?

Aké boli tvoje pocity-myšlienky, ale nie, len tvoje, ale aj spoluhráčov, keď ste zistili, že v 1. kole play-off dostanete za súpera Minesotu, ktorú ste porazili?

Po úspešnej série s Minesotou ste sa dostali do 2. kola play-off, kde ste dostali súpera Detroit, ktorý ľahko cez Váš tím prešiel do 3. kola ply-off. Kde ty vydíš chybu v čom, že Vaš tím neuspel nad Detroitom? Vaša hra asi nebola taká, ako proti Minesete, že?

Ak sa nemýlim tak túto sezónu si mal možnosť si po 1. krát v NHL zachyať v play-off zápase. Aký to bol pre teba pocit, alebo čo to pre teba znamenalo, že si odchytal 1. zápas v play-off.?

Ako dlho plánuješ, alebo, ako dlho by si chcel ešte ostať v Colorade?

Čo si sľubuješ od novej sezóny?

Vieš už nejaké novinky zmeny, aké nastanú vo vašom tíme od nevej sezóny? Peter Forsber bude pôsobiť aj túto sézonu v Coloráde?

A ešte na záver posledná otázka zavítaš cez prázdniny do dediny Senné v okrese Veľký Krtíš?

Tak to by bolo asi zatial všetko maj sa dobre. :wink:
:?: Proti jakému hráči v NHL se ti nejhůře chytá?
:?: Jak se ti v Coloradu líbí?
:?: V kolika si se začal věnovat hokeji?
:?: Pokud bys byl vyměněn, chtěl by si hrát raději na západě nebo východě anebo je ti to jedno?
:?: Z jakého důvodu nosíš na drese číslo 31?
:?: Jaké je tvé oblíbené jídlo?
:?: Věříš že vyhraje Avalanche příští sezónu Stanley Cup?
:?: S jakým z kluků z týmu si nejvíce rozumíš?
:?: Kdo chodí poslední na tréninku z ledu?
:?: Kdo bývá před zápasem v kabině první?
:?: Jaký je nebo byl tvůj oblíbený tým v NHL(v dětství)?
:?: Jaký je tvůj oblíbený brankař v NHL?
:?: Jakou posloucháš hudbu?
:?: Jaký máte vztah mezi sebou s Theodorem, chodíte spolu na pivo?


Dík za odpovědi,měj se pěkně :wink:

:?: Kto s tímu ma problémy s lietaním a ako ho ty znášaš, keďže lietanie nie je v zámorí ničím výnimočným?

:?: Návrh na 84 zápasov v NHL bol síce zadrhnutý, ale ako by si ho vnímal ako hráč?

:?: Sleduješ prieťahy o arénu pre MS 2011? Aký je tvoj názor na tieto "tance"?

:?: Vnímaš aj ty ako brankár nové dresy od spoločnosti Rbk, ktoré zažili svoju premiéru tento rok?

:?: Aký si bol žiak v detstve? Výstrajal si alebo si sa vedel vmestiť do kože?
no pekne sa nam tie otazky nakopili :thumbsup: ale vybrat 5 z nich pre HF :sad2: ale tak dado aspon nemusi vymyslat dalsie "pre seba" :D
Prihliadaj aj na to,že ja nemám ešte podpis od nikoho,od žiadneho hokejistu,žiadne dres,nič,bývam daleko od "civilizácie" :lol2: ... :oops: :D

Hehe,ale sa zaliečam,čo? :lol2:
Ale ked ma nevyberiete,nebudem vešať hlavu,v živote som nič nevyhrala... :)
menim zlozenie otazky :D
cepi píše: :?: Prekvapila by Ta pripadna vymena?
:arrow: :?: Co hovoris na odchod Jose Theodora a prichod Andrew Raycrofta?
PODFUK! :D
Jak se Ti Denver jako město líbí a jak daleko máš svůj byt od Pepsi Center :?:
Sice je na to ještě dost času, ale chystáš se po ukončení aktivní kariéry s hokejem i nadále pokračovat (co takhle GM Avalanche :D ) :?:
Jak hodnotíš letní změny v kádru Colorada :?:

Díky moc, ať se Ti dobře chytá a přeji hodně štěstí :wink:
- keby si mal vybrat lubovolneho hraca ako posilu pre colorado do najblizsej sezony, kto by to bol?
- ktora arena NHL sa ti najviac/najmenej paci a v kde sa Ti najlepsie/najhorsie chyta?
- ako je to u Teba s povestnou brankarskou povercivostou? :) mas nejake predzapasove ritualy ktore za ziadnych okolnosti nemenis?
- keby si si mal vybrat, co by si vyhral radsej - stanley cup alebo zlatu olympijsku medailu?
- aky popularny je v denveri hokej? nie je v tieni "tradicnejsich" americkych sportov - basketbalu, am. futbalu, baseballu?
- mas v NHL nejaky "neoblubeny" klub za ktory by si (ak by si si mohol vybrat) nechcel hrat?
- aky je tvoj nazor na zavedenie platoveho stropu po vyluke - vnimas to s odstupom casu ako krok spravnym smerom?
- co si myslis o tom ze pocet draftovanych slovakov uz dlhsiu dobu kazdorocne klesa a tento rok dokonca nebol vybraty ani jeden slovensky hokejista? myslis ze je mozne aby sa u nas zrazu prestali rodit hokejove talenty? caka nas na slovensku po odchode sucasnej generacie hokejistov o cca 5-10 rokov obdobie "hokejoveho temna" ?
Pridávam:
:?: Si brankár v NHL,kde hrajú aj tvoji krajania či spoluhráči z reprezentácie.Už si si na to asi zvykol,ale necítiš sa čudne,keď stojíš v bránke a strieľa na teba Slovák,či dokonca kamarát?
:?: Chodíš v lete na nejaké hudobné festivaly?
:?: Toto leto sa žení tvoj spoluhráč Marek Svatoš,kedy sa na to chystáš ty? :P
:?: Si známy tým,že si veľký fanúšik futbalu.Nemal si niekedy v živote chuť vymeniť hokejový dres za futbalový a byť radšej futbalistom?
:?: Ak áno,bol by si aj ako futbalista brankárom?
:?: Aký máš vzťah ku golfu?Veľa hokejistov pri ňom relaxuje.
Tak na koniec dam nieco aj ja :)

:?: Dozvedel som sa,ze si hraval na husle...Je to pravda?Ak ano najdes si cas aj dnes na "fidlikanie"?
:?: Mna by zaujimalo nieco aj o tej "bitke" s Hannum Toivonenom(Ako ste sa na tej bitke dohodli?Preco k nej doslo? a tak...)...Pobil si sa viac krat?

Danke....
NHLfanAVS píše:su to: Mike, cepi, Thrashersfan
parááda :yahoo: :yahoo:
Fíha, ja som niečo vyhral? :)... Super.
cestne prehlasujem, ze z Dadovej strany neboli ziadne kulehy co sa tyka vyhercu cepiho :D

rozhodol som sa inak, svoj vitazny podpis venujem niekomu inemu, ak to bude aktualne, dozviete sa komu :smile03:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS