Extreme7

Ako sa Ti páči/nepáči to, že SR20 hrá túto sezónu v extralige :?: Sú to pre Teba a pre celý tým + alebo - :?: Proti ktorému týmu z extraligy sa mi chytalo najlepšie a proti ktorému najhoršie :?:

J.H. Mne sa tato sezona velmi pacila v tomto muzstve. Podla mna je to vynikajuci projekt pre mladych hracov a ma ovela viac plusov ako minusov. Je to najlepsia cesta pre mladeho hraca na Slovensku. Najlepsie proti KE, ZV, TN ..najhorsie proti SK, KK a LM vynimka tu je vyhra v LM :)

Chcel by som vedieť, či sa o Teba zaujímajú niektoré kluby, tak ktoré konkrétne :?: (lebo som Ta videl chytať v zápase Zvolen - SR20 a chytal si fakt parádne...)

Mam nejake ponuky.

canes

Ja by som sa Ta chcel spytat, ci nezavitas na hokejforum niekedy kecnut :D a za ktory tim NHL by chcel chytat najradsej :?:

Nepoznal som toto forum ale brat mi ho ukazal, tak chodim tam niekedy. Najradsej za jeden z klasickych kanadskych klubov ako Montreal, Vancouver, Edmonton alebo Calgary.

janik

Ja by som sa rad dozvedel, co Ta priviedlo k hokeju a tak isto aky mas pohlad na juniorske reprezentacie a co hovoris na podmienky ake tu maju hokejisti zaciatocnici, a ako si spominas na svoje zaciatky ty

K hokeju ma priviedol otec. Starsi brat hraval hokej, hra ho aj mladsi ja chytam, takze sme taka hokejova rodinka. Na svoje zaciatky spominam velmi rad. Zo zaciatku som hral aj chytal, cize som nejako pendloval. Lenze vo vyssej kategorii to uz neslo, tak som sa rozhodol pre post golmana; dufam ze som urobil spravne. Podmienky na Slovensku nie su najlepsie pre mladych. V inych krajinach, ktore maju lepsie ekonomicke zazemie je to neporovnatelne lepsie.

maro

Ja by som v prvom rade este dodatocne pogratuloval k vybornym vykonom na MS juniorov, kde si patril medzi najlepsich brankarov a chcel by som sa opytat, ako si vnimal konfrontaciu nasich mladych hokejistov a hokejistov z vyspelych hokejovych krajin a co hovori na Tavaresa...buduceho Crosbyho..

Dakujem! Bolo tam citit rozdiel vo vyspelosti hraca ako individualitu, mam na mysli, ze hocijaky hrac z SWE RUS CAN a pod. bol individualne na vyssej urovni a to podla mna rozhodlo. Nemame takeho kanoniera ako je Gaborik alebo Hossa co je skoda! John je typ hraca zabijaka. Cely zapas nic dostane chvilocku pred brankou a je tam gol. Vie to trafit a z minima vytazi maximum. Na MSJ nehral stabilne trener ho posielal na presilovky a aj to mu stacilo na to aby dal tolko golov kolko dal na MSJ.

Alex

Aj ja blahozelam k super vykonom na MS...

DAKUJEM!

1. Na MS Cechach bolo vela agentov a pozorovatelov.Docital som sa,ze uz boli aj nejake tie kontakty...Bolo uz nieco konkretne :?: Ak mozes tak prezrat viac..

Ano bolo tam nespocetne mnozstvo agentov, skautov a manazerov nielen z NHL ale aj inych europskych klubov. Boli za mnou nejaki manazeri. Rysuje sa nieco zo zamoria uvidime ako to dopande kazdopadne by som chcel narok posobit v zamori.

2. Je realne,ze tento rok budes na drafte. Ak by si bol draftovany, siel by si do zamoria, alebo potiahol este jeden rok (sezonu) na Slovensku :?:

Teraz je to tak. Su dve cesty do NHL jedna je draftom a druha bez. To znamena ze ak ma nejaky klub o Vas zaujem ponukne Vam kontrakt a ste ich hracom. Neviem ci si ma ten ktory klub vyberie v drafte alebo pôjdem bez, zatial je realnejsia ta druha moznost. HMM nie narok by som chcel odist do zamoria.

3.Aky je tvoj hokejovy(sportovy) a nesportovy vzor :?: Ak teda mas....

Sportovy je Roger Federer! Je to Pan Tenista a neskutocne dobry clovek. Nesportovy? Tak tu nemam ziadny.

4. Si povercivy :?: Respektive mas nejake ritualy :?:

Neviem ci je to povercivost ale mam stale tu istu rozcvicku. Pomodlim sa pred zapasom to by tiez mohla byt povercivost :)

cepi

Zdravim Julo, v prvom rade Julo dodatocna gratulacia k Tvojmu vybornemu individualnemu predstaveniu na MS´20

Vdaka!

Smerom k 20tke mam na Teba mozno trosku netradicnu otazku, ale pre nasich tipujucich v KTL urcite zaujimavu..ako vnimas system turnaja MS, z pohladu toho, ze prve 2 timy z kazdej skupiny maju zaruceny priamy postup do stvrtfinalovych bojov :?: stotoznujes sa s touto vyhodou priameho postupu pvych 2 timov z kazdej skupiny :?:

Podla mna je tento system spravodlivejsi ako system co bol pred tym. Napriklad nasa 20tka pred niekolkymi rokmi vyhrala skupinu tym padom by bola podla noveho systemu v semifinale lenze hrala stvrtfinale so svajciarmi ti skoncili 4ti v skupine a prehrali na sam.najazdy a to je podla mna nespravodlivejsie. Mne sa viac pozdava ten system ktory je.

Opustime mdzinarodne prostredie a zamierme na rodnu hrudku; zaujimalo by ma, ako si sa v Puchove citil, kde svoj extraligovy stan rozlozila rerezentacna 20tka, mam na mysli atmosferu v meste a samotnom time

Na Puchov mam len krasne spomienky. Je tam vsetko co potrebuje mlady hrac pre svoj hokejovy rast nic mi tam nechybalo!! Atmosfera v meste bola super a bolo citit ze sa tam hra Extraliga.

Kto je, resp. bol v time takym najväcsim soumenom, bavicom a co hovoris na atmosferu, navstevnost na Vasich domacich zapasoch

Tak tu je viac soumenov, spomeniem napr. Daliho Jancovica, Misa Kozaka, Jakuba Suju Kristiana Krajcika, ci Mateja Cesika ..boli sme vynikajuca partia!! Navstevnost nebola vysoka, ale ti sklani ktori chodili stale na zapasy tak ti vytvorili peknu atmosferu a boli stastni ked sme dali gol hoci to bol na 1:5.

Prezrad, co puchovske dievcata, al. dievcata z okolia, bolo sa na co pozerat :?: :smile03:

Nooooo :D tak bolo bolo :D ale bolo malo casu :D hehe

Na PO posilnis tim Spisskej Novej Vsi, aspiranta na postup do extraligy, ktory podla vsetkeho zvedie suboj o jedine postupove miesto s Banskou Bystricou..co ocakavas od svojho pôsobenia na Spisi :?:

Jednoznacne postup! A nezabudnutelny zazitok ked bude "plny dom"

Ako je dobre zname, domaci priaznivci dokazu vytvorit svojmu timu neopakovatelnu atmosferu, urcite aj to zohralo rolu v Tvojom pripade, resp. prichode

Asi to ma najviac laka. Ked som bol maly tak som snival, ze raz budem chytat pred plnym novoveskym zimakom a dufam, ze sa mi to tentokrat splni.

Poznas sa s niektorym hracom Spisskej aj osobne :?:

Skoro so vsetkymi s niektorymi som hraval aj v juniorskych sutaziach. Nepoznam iba novych ktori prisli.

Ako je zname, v tejto sezone si si dres extraligovej 20tky obliekol posledny krat, kedze od tej nasledujucej uz nesplnas „kriteria" startu v nej..nevylucujes po pripadnej uspesnej PO anabaze na Spisi zotrvat v tomto time aj na dalsiu, resp. dalsie sezony :?:

Nie chcem ist do zamoria presadit sa tam ak; to nevyjde tak by som rad zakotvil niekde v Europe.

Najde sa v slovenskej extralige brankar, ktory Ta nejakym spôsobom zaukal, oslovil :?:

Velmi sa mi paci Miro Lipovsky. Su tu aj dalsi golmani ako Sasu Hovi alebo Miro Simonovic.

Motiv masky, môzes nam o nom prezradit nieco viac a neplanujes v blizkej buducnosti jej graficku inovaciu :?:

To bolo tak, ze ja aj Tomas Hiadlovsky sme dostali dve masky a mali sme si vybrat. Motiv bol rovnaky, len farby boli prehodene. Mne sa ten motiv paci. Ano, ak bude moznost tak si dam nejaky vlastny motiv.

NHL, aky je Tvoj vztah k nej :?: Sledujes, zaoberas sa touto prestiznou ligou intenzivnejsie, resp. mas v nej svoj oblubeny tim, ktoremu fandis :?:

Zatial o nej len snivam :) Oblubene timy su kanadske s tradiciou..pacia sa mi ale aj kluby ktore maju zimaky pri mori :D Ako je Tampa Florida, LA .


Snom urcite kazdeho brankara je zakotvit za velkou mlakou, ake su Tvoje ambicie v tomto smere :?:

Chcem si raz obliect dres timu z NHL!

Môzes nam prezradit meno svojho oblubeneho brankara :?:

Nemam nikoho konkretneho. Snazim sa od vsetkych golmanov zobrat pozitiva.

Martin Broduer, ci Rick Dipietro sa vyznacuju skvelou palicovou technikou, ako si v tejto cinnosti pocinas ty :?:

Nerad sa sam hodnotim ale treneri mi vycitaju ze vela nou hram :D takze v tejto cinnosti si trufam rad sa hram s pukom.

Ako sa pozeras na zakulisne reci, ktore sa siria v NHL, okolo dalsieho zmensovania vystroja s umyslom docielit vyssiu golovu efektivitu :?:

Podla mna je to blbost.Teraz to je dobre podla mna, take akurat, ja osobne som s tym nemal nikdy problem ale bolo by to na hrane s riskovanim zraneni.

A na zaver kratucky dotaznik oblubenosti:

Film: Nebezpecne znamosti

Auto: BMW M6 , Audi A5

Miesto: Slovensko, exoticke krajiny a Svajciarsko

Kapela, interpret: Nemam vyhradeny styl pocuvam vsetko co sa mi paci a zaujme ma

Herec, herecka: Jessica Simpson a Nicolas Cage

Zaluby: rôzne sporty, internet, spanok, dobre jedlo, TV

Za Tvoje odpovede Ti v mene celeho HF velmi pekne dakujeme a Tvoje vykony budeme po tomto exkluzivnom rozhovore sledovat o to pozornejsie :smile03: vsetko dobre :!:

VDAKA!

-) rozhovor bude coskoro zverejneny aj na hlavnej stranke SNV http://www.hk-snv.sk/
-) specialne podakovanie pre Matejka