škoda posledných dvoch dní, druhé miesto v konferencii by bolo krajšie, no najviac ma naštvali tí čaptaví dreváci z LA (mohli by zostúpiť do AHL :sarcasm: ) takto nám odjebať výhru proti Ice catom, kvôli ktorej budeme mať za tretie miesto navyše aj len delené body. To je fakt smola, miesto priebežne...
arek píše:
pát 07. pro 2018 07:36
aby si sa neposral :bee:
sorry tím, včera som to nezvládol a nenatipoval som :panika: (ale aj tak by som nemal plný počet bodov, ktorý bol nevyhnutný na výhru v súboji, lebo určite by som dával v zápase sabres kríž)

:scare:
Lucker cepi, inak sa nedá konečný výsledok ani nazvať, ten gól (navyše GWG) Martineza, to bol čistý trolling z jeho strany.

Ale na druhej strane výsledok 7:8, to po tom, aké stavy boli celý týždeň, resp. aj pred nedeľnými zápasmi, by som mal brať všetkými desiatimi. Aspoň som veľa nestratil.
petrik píše:
stř 28. lis 2018 21:37
oni si zo mna zase robia prdel...
oni sa ti na to vy*ebali? ako by povedal klasik, ta toto ne, nám bolo vhodné odovzdať body bez boja, ale teraz našich súperov musíte porážať :dup:
dnes to teda bolo :lol2: také divné výsledky, že to ani veštica Elvíra by netrafila, našťastie tím falcons zabudol nastúpiť. Preto takéto víťazstvo ani neteší, síce je to proti holubom, tak sral to pes a tak im treba :hehe:

:oslava:
FLYERS FAN píše:
čtv 22. lis 2018 19:37
Ze ma Hextall stale zamestnanie
:hmm:
druhá výhra v rade, pocit, ktorý je pre mňa nepoznaný a nakoniec aj priebežná play off priečka je riadny šok (len škoda, že som ostal tesne pod 50%, ale imp ešte to dokázal v nedeľu v góloch skorigovať). Ale brutálny matchup :good: základom úspechu bolo v tie dva silné dni (streda a piatok) dobre tr...
super chlapY, nakoniec sme to dali, super kolo v podaní všetkých :winner1: bol to veľmi zaujímavý súboj o prvú priečku v podstate celé kolo, raz sme boli na čele my, potom arekovci a nakoniec skvelým záverom sme ich opäť predbehli :super: len tak ďalej, konečne sa bude dobre pozerať na tabuľku sezón...
arek píše:
úte 20. lis 2018 13:26
to musime dat
práveže nemusíte :jn:
chlapy, zatiaľ super, posledný deň kola zajtra bude riadna dráma, máme len dva body náskok pred modrými analfabetmi, tak snáď to dáme :pray: Veľa šťastia pri tipoch :frajer: PS: kajo, ak si to všimneš, nemáš natipovaný zápas ANA-VAN, tak to skús doplniť, lebo ako vidno, každý jeden tip môže rozhodnú...
Lukas33 píše:
pon 19. lis 2018 20:32
Momentálne stále hľadáme FA náhradu za Quicka, nádejne vyzerá Anderson
are you sure? :lol2:
Wau, výhra 12:3, to som ani vo sne nečakal, najvyššia moja výhra v yahoo v tejto lige a zrazu som len veľmi tesne pod 0,5 (čo tiež u mňa ešte nebolo) a odrazilo sa to aj v tabuľke, keď som zrazu hneď za play off priečkami, je to úplne opačný pocit, ako vlani, keď v čase okolo jesennej vínnej cesty s...
fantomas píše:
pon 12. lis 2018 12:45
Week 5 - vs Colorado Dragons, win 11:5
a to do sobotnej noci vyzeralo celkom vyrovnane :scare: škoda, no aspoň tam vidím progres v porovnaní s vlaňajškom
arek píše:
pon 05. lis 2018 20:26
Jednotlivci - https://www.ktl.hokejforum.com/subdom/k ... ednotlivci
Dobrá práca a super umiestnenie Redyho :cool:

Len taká technická pripomienka, už druhý rok som GM Drakov ja :psst:
po druhej prehre druhá výhra, tentokrát s Antym, ale výsledok 9:7 možno označiť ako sklamanie, lebo spočiatku to vyzeralo oveľa lepšie :?

+ tímu je ale, že ofenzíva sa mi prebrala, za posledný týždeň nebol ofenzívne lepší tím ako moje Colorado :good:

(a napriek tomu EK 0+0 :lol2: )
Áno, je to úspech najmä po nevydarenom prvom kole, a cením si to druhé miesto o to viac, že sme ho dosiahli v nenávidenom zápasovom kole :good:

A teraz už iba vydržať v takejto forme, aby sme tento rok dosiahli niečo veľké :klobuk:
cepi je nepoučiteľný s vyžieraním cudzích prospektov :lol2:
sranda, že aký je rozdiel medzi bodovým ziskom a víťazstvami v jednotlivých dueloch a ako majú niektorí smolu na matchup. V našej konferencii vychádza toto porovnanie asi najpresnejšie u nás (zatiaľ) a u Blue angels
chlapy, v dnešnom rozpise máte zlý začiatok zápasu Calgary - Colorado. Je tam čas 21:00 a hrá sa o druhej v noci :giggle:
tretie kolo, druhá prehra, zranenia hráčov bolo cítiť, no trochu šťastia (t. j. nebyť Raantovej choroby), by to mohla byť (a bola by) remíza :?

No nevadí, v ďalšom kole snáď to bude lepšie a Antyho roz*ebem :bitka:
tak po prvom kole, ktoré sa v jeho druhom týždni nedalo hodnotiť inak ako katastrofa, som v druhom kole pripísal výhru nad nanim, ale bolo to riadne s odretými ušami (po sobote som už neveril). :plus: Ale veľa plusov som nenašiel, jedine Colorado duo a včerajší Huttonov výkon proti Anaheimu. :minus:...
Tak nech sa to neopakuje, lebo za trest si budeš musieť dať do avataru logo San Jose alebo Big Joea :lol2:
chlapY, v sobotňajšom rozpise je uvedený pri zápase Bruins-Wings zlý čas, nehrá sa o jednej v noci, ale už o 21:00, tak to opravte, aby nevznikli z toho problémy. ď :)
moji hráči asi zabudli dávať góly, inak si to neviem vysvetliť, dúfam, že do ďalších týždňov sa preberú (a že Willie podpíše konečne zmluvu :bitka: ). Ale aspoň je to stále celkom tesný súboj s tomasinhom (síce len vďaka cedníkom, keďže tí tomasinhovi by nechytili ani taxík, ako povedal :rev: )
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
2017 PITTSBURGH PENGUINS