Pro nás určitě větší vítezství než Stanley Cup. Steve byl vždycky rudé křídlo.
Dalo se to čekat.
Jdeme si pro první výběr v draftu. Jací hráči se tam nabízí?
Taky nevím na co se čeká s Larkinem. Jasně dokazuje,že bude ta správná volba a Céčko si zaslouží.
S Henrikem už moc nepočítám,podle toho co čtu. Bohužel,ale zdraví je na prvním místě a než aby se měl trápit. Udělal pro Red Wings hodně a pokud už hrál se sebezapřením,měl by skončit.
Nějak uvolnit místo pro mladé musíme.Bohužel,výměny nejsou moc možné,kdo by taky bral kopyta za hodně peněz na hodně dlouhou dob.
Třeba se podaří během draftu vyměnit Nequika,uvidíme co s Greenem. Holland to Detroitu pěkně poku*vil. My kdybychom draftovali jedničku,tak bude pět let na farmě :-D
Proč v závěru nehrál Larkin nebo Mantha a byl tam Helm? Někdy Blashilla nechápu.
Není nad kvalitního brankáře,který hráčům dá pocit jistoty hned od první minuty :-D
Máš recht,ten zápas jsem nějak úplně zazdil :-D
Petr Mrázek zatím docela válí. Myslím,že za tři zápasy pouze dva obdržené góly a všechny zápasy vítězné. Tomášovi přeji ať se mu u Vegas daří,tak jak Petrovi u Flyers.
Ken stále hledá mobil? :-D
Celé je to prostě Kennyho chyba. To je všem tady jasné. Jeho rozhazování peněz,jakoby nebyl platový strop. Nesmyslné smlouvy apod. Mrzí mě,že Mrázek už není v Red Wings. Od nového roku vypadal v bráně jistě a chytal fakt skvěle. Teď jsem zvědav kdo bude dělat příští sezónu dvojku Jimmymu. Je jasné,ž...
Je mi líto Mrázka. S tímhle nemohl nic dělat. Isles nás pěkně v té přesilovce rozebrali. Bertuzziho bych za ten sekanec posadil na tribunu. Tuhle prohru má na krku on. Zápas jsme měli v pohodě dohrát.
Mrázek se nám pěkně rozchytal. Ve statistikách si výrazně polepšil a vyrovnal se v nich Jimmymu. Popravdě,teď jsem nakloněn výměně Howarda. Už jen kvůli věku.
Dneska dokázali,že to prostě nejde :-D Výhra nad Winnipegem byl takový předvánoční dárek.
A pak,že to nejde. Tak by mě zajímalo,kde je chyba. Nedostatečná motivace,uspokojení,že většina z hráčů má svůj plat jistý,tak proč by se měli snažit? Prostě je kopat do řití a ať potí krev. Hrát za Red wings by měla být pro ně čest.
Chtělo by to nový impuls pro tým. Pro mě by to byla výměna trenéra. Ten tým je psychicky na dně a dneska očekávám,že to bude opět debakl. Tipuji,že dostaneme gól v prvních pěti minutácha pak půjdeme do sra*ek.
I když nevím,jestli by se něco změnilo,ale asi v každém jiném týmu by už letěl trenér. Tohle je něco co prostě nechápu. Zápas jsem neviděl a nemám chuť se dívat ani na záznam. Nepamatuji se,kdybychom dostali desítku.
Taková Dacjukovka :-)
Co se mu stalo? On se snad zranil? Nevěřím. :-D
Jurčo na waiveru? :-D Došly v Chicagu tenisáky?
Ken si vzal brýle,aby nešel poznat :-D Nebo ho už nějaký fanda navštívil a udělal mu ozdobu pod okem :-D
Tohle musí být poslední kapka pro toho senilního dědka. Příští rok ať táhne do všech pekel.
Pokud Holland není totální idiot,tak si asi uvědomuje,že víc dát nemůže jen kvůli tomu,že peníze dal jiným,kteří si je ani nezaslouží. Já jen doufám,že tohle je poslední kapka a poslední rok,takzvaného generálního manažéra.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
2002 GOTEBORG