Coo???TO preco?
Tipujte MS ve fotbale 2026 na https://www.tipovaci-liga.cz
Nalezeno 6 výsledků hledání
- pát 23. lis 2007 13:53
- Fórum: NHL - Týmy
- Téma: WASHINGTON CAPITALS
- Odpovědi: 4066
- Zobrazení: 725622
- čtv 22. lis 2007 07:27
- Fórum: NHL - Týmy
- Téma: WASHINGTON CAPITALS
- Odpovědi: 4066
- Zobrazení: 725622
No je to obrovska skoda...Velmi skvelo zacali a teraz same prehry...Aj dnes v noci zasa prehrali nad Carolinou.Skoda no
- sob 29. zář 2007 17:50
- Fórum: NHL - Týmy
- Téma: WASHINGTON CAPITALS
- Odpovědi: 4066
- Zobrazení: 725622
Podla mna to tento rok Washington dotiahne dost daleko....Omnoho dalej ako minuly rok....Proste su

- stř 07. bře 2007 09:33
- Fórum: NHL - Týmy
- Téma: WASHINGTON CAPITALS
- Odpovědi: 4066
- Zobrazení: 725622
Zubrus odisiel??chorche píše:Takze Caps sa nakoniec na novych zmluvach nedohodli a porobili vymeny ake porobili, za zedom im nemusi byt smutno, jeho vykonnostna krivka bola uz niekolko sezon ohnuta smerom nadol a inu tendenciu v takom mantavom klube ani nepredpokladam, zato strata Zubrusa moze mrziet.
- pát 02. bře 2007 19:02
- Fórum: NHL - Týmy
- Téma: WASHINGTON CAPITALS
- Odpovědi: 4066
- Zobrazení: 725622
Aha tak ja sem vas potom zle pochopil ja sem myslel ze este ani vcil tych par zapasu nebude hrat.No sak ale kazdy clovek sa pomyli

- pát 02. bře 2007 15:45
- Fórum: NHL - Týmy
- Téma: WASHINGTON CAPITALS
- Odpovědi: 4066
- Zobrazení: 725622
Podla mna je Olaf Kolzig
brankar a je velka skoda ze tychto par zapasu nebude hrat.