Výborná robota kluci,uvod celkem vyšiel,jen nezaspať na vavrínech :wink: Streetman gratulka i k individuálke,pekne ti sekundovali Zezynko s Vojtou. :)
Fuuu tak čakal som kadekoho hore, ale vás kluci moc ne sa priznám,o to vetší je to prekvápko pro nás :klobuk: dolu HanSolo super forma a Totti s majom su hned jen o kousek za nim ,tešíme se na další souboje s vami i inými kolegami v konferenci :box: :klobuk:
Super trefa kluci,ked som videl tie výsledky dnes,myslel som,že to bude prepadák,ale Streetman chytil ale super formu atakuje 1 misto v individualke a s Zezynkom vám to tam pekne napadalo.Jen tak dál kluci :good: :klobuk:
Myslím,že Robinho ako nováčik vhupol do ligy rovnýma nohama a s Stefanom utvorili silný útok ,ktorému to v tomto kole šlape na 1 :wink: doplnený vami dvomi skúsenými mazákmi s medikom Lorde,jen tak dál :klobuk:
Lord má nápad na oživenie ALL STAR duelu KTL,nechám ho,nech to vysvetli sám,vás kolegovci poprosíme o názor,nech vieme,či by ste do toho išli.DAkujeme. :)
Deadline na prihlásenie do KTL bol určený den 30.9.2019 a 21 hodine.Po tomto termíne sa už nebude dať prihlasovať nové tímy do sezony 2019/2020 ,súpisky prihlásených tímov doplnať áno. :wink2:
Dangerous Dragons -podpisovanie zmluv :klobuk:
BB BARANI -podpisovanie zmluv :klobuk:
Knights - podpisovanie zmluv :klobuk:
Smlouvu pro novou sezonu dostali na podpis Vojtari ,Zezy a Streetman :box: :oslava:
Masters Gremmlins -podpisovanie zmlúv :klobuk:
Henk,Barry,Jarda,Kreids :klobuk:
Zas by to ale nutne nemuseli byt len Kanadani nebo Amici po kom by se to premenovalo,toto je web cesko\slovensky a v NHL hralo dost nasich hracov legiend ako Demitra ,Bondra,Sarky ....i z druhej strany Hasek,Jagr,Hrdina ....tak by to mohli byt aj nasi ku ktorym.tu maju chalani asi blizsie nez k Wayn...
Hungry Piranhas - podpis zmluv :klobuk:
Wild Horses - podpisovanie zmluv :klobuk:
Evil Insiders - podpisovanie zmluv :klobuk:
:yes: :wink2:
Ja som ich zažil,takže čo sa mna týka,klidne by to mohlo zustat. :) A ak zmena,no možno nejaké legendy nášho,nebo asi skôr zámorský NHL kedže o tipovačku ich ligy,se tu jedná. :)
Fire Birds - podpisovanie zmluv :klobuk:
Hockey Kent - podpisovanie zmluv :klobuk:
Griezzlies - podpisovanie zmlúv :klobuk:
SPIDERS - podpisovanie zmluv :klobuk:
Ice Cats -podpisovanie zmluv
Crazy Meerkats - podpisovanie zmluv
Prihlasujem finalistu minulej sezony ICE CATS.Logo ostava nezmenene. :yes: :klobuk:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
2008 DETROIT RED WINGS