Sorry, já dneska zapomněl natipovat. Ještě nemám zažitý ten denní rytmus :-D nebude se opakovat :thumbsup:
Díky týmu za skvělé tažení celou sezónou :klobuk:
Titul pro MIGHTY BULLS :clap: :yahoo:
Zatím parádní otočka :-D pojďme ještě jednou vyhrát :good:
Dneska výborný výkon chrto :clap:
Nic se nestalo, zkusil jsi to dobře. Někdy se stane, že je za noc čtyři i víc nerozhodných zápasů. Škoda, že zrovna dnes ne :-D Dnešní prohru si dávám stejně za vinu já, protože jsem o pár minut nestihnul změnit LA :hroza:
Bylo to fakt napínavý :-D já to tušil, že jak to bylo po dvou třetinách 3:0, tak ještě bude drama. Díky za skvělou sérii, která byla nahoru dolů. Lišky byly výborný soupeř :good:

Disciplína a): 5
Zdravím pánové :klobuk: Já se přihlásil na hokejforum až teď :-D Nevěděl jsem, že je tady diskuzní místnost týmu :good: a byl jsem přihlášený jen ktl. Je vidět, že se v NHL vyznáte a je pěkné, že se nám zatím daří. Snad se letos NHL dohraje s kompletní základní částí a náš tým udělá v playoff nějaký...