Uzávěrku přestupů můžete sledovat v našem chatu v místnosti Trade Deadline 2019.
A komu tím prospívá? Stejně to bude při nejlepším 1st round exit a co z toho? Vypadalo to na boj o Hughese/Kakka, takhle z toho bude velký nic.

K tomu momentálnímu runu příspívá hlavně neskutečná PP a luck jako kráva. Jinak jsme pořád stejně špatný, hlavně defenzivně.
Z #GibsonForVezina je #LoseForHughes :cry:
Holy moly, Kaše :scare:
Kdo nás teď bude bavit? :cry: palec dolů pro Oilers :lol2:
Koski’s agent: We want 3 years and $6M

Pete: That’s Holtby money, seems a little steep

Koski’s agent: *holy fuck he thinks I mean per year*

Pete: Would you do $4.5?
:rofl:
arek píše:
stř 12. pro 2018 09:57
s Hitchcockom sa sance zvysili. Pod jeho vedenim mame statistiku 8-2-1 a uz sme na WC spot :good:
Good old PDO got right. To je celý. K žádnému extra zlepšení pod ním nedošlo.
Lol, plus minus... :hroza:
Poslední místo v Centralu. :hroza: It's over. Ne, že bych to osobně nečekal, ale říkal jsem si, že by jsme mohli být někde v tom playoff bubble. No, s tímhle rozhodně ne a možná tak dobře. Bowmanovy decisions ten pád hodně urychlily... Jestli si však neuvědomí, kde se moměntálně nacházíme, a bude po...
Co sakra zase Lainemu je*lo v palici tuhle sezónu? :lol: Já se už se fakt snad ničeho nedočkám, přitom ty sezóny patřím k topu, ale krůček chybí.

Oriňak pecka :wave: To bude brutální lajna.
Takže prd dynastie, akorát z toho bude one-year wonder a všichni pryč z Californie :giggle:
petrik píše:
pát 09. lis 2018 11:29
co toto kua je? toffoli v prdeli, vallati v prdeli, nikto nepodpisany... mam sa akoze vytesovat ze sa aspon zaujimame o johnnyho?
Však Johnny už podepsal v Canucks, takže nic,, a to jsme ještě trejdovali Cholowskiho do Dallasu za nějaký garbage :hroza:
Kouknu, 53 gólů, říkám si "ha, další Richard v kapse", a ono ani ho*no :lol: Mohl jsem mít 3, mám z toho jeden, jednou o gól, jednou o asistence... No co už, nebýt petrikova zranění :jn: Ale týmově to vypadá na slabší sezónu (petrik asi chyběl, dávám mu pomyslný status MVP playera), play-off jsme z ...
Pěkně, další superstar dynamic duo bude, to budou bitvy na západě :good:

Btw. kolik má Ovce gólů za kariéru?
Budu teď za sobce, ale Maurice Richard byl můj cíl :wave: Je bomba, že jsem to zvládl i přes zranění a dal padesátku :good: Macák k tomu Art Ross, dobré dynamic duo jsme vytvořili. Škoda, že nám zmizel depth, play-off je prostě jiný, tam to sami s Macákem nezvládnem. Uvidíme, doufám, že z toho ještě...
The bad news for the Ducks - they've lost 4 in a row. The good news - for the first time this season they allowed fewer than 25 shot attempts against from the slot Tohle asi mluví za všechno, upřímně do teď jsem z vašich zápasů viděl jen highlights a praise na Gibbyho, ale včera jsem konečně zkoukn...
Dobře to kampaňuješ. :moj: Zatím všechno hraje do karet, jen by to chtělo přihodit i nějaký ty Wins, aby tam byla aspoň nějaká reálná naděje :giggle:
Je to tam :cup: :vitaz: jak říká petrik, pojďme na dynastii!

Týmově i individuálně parádní sezóna, jen ten Laine nemusel dávat o gól víc (nebo tam byl někdo s 50?) :hroza:
Kurňa to LA vypadá na papíře fakt dobře, až se divím, že EHM něco takovýho dokázalo dát dohromady. :giggle: Posunul jsem se do TOP6, odehrál sezónu v PPG pace a udělal 40+ gólů, tak se mi to líbí. Jen tam pořád chybí ten pomyslný poslední krok do finále SC, tak snad to přijde co nejdřív ať se tomu t...
Je mi to víceméně jedno, ale nebudu trhat partu, nechal bych to tady :giggle:
André DeBlois (LAK) v kempu prohrál boj s Brendanem Gallagherem a sezónu začal až ve třetím útoku.
pěkně no :hroza:

Týmová stránka jinak vypadá dobře, za mě v pohodě :) Možná jak píše rambo, to klubové bodování by se hodilo.
Rono :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: Parádní práce, je to skvělý.

Btw koukám, že před tradem jsem měl PPG pace, potom 11P in 23GP... :hroza: Snad další sezona v LA bude lepší.
Give me more ice-time... :hroza: Nevím, jestli jsem takovej dřevák, nebo to je bad luck, ale s tím počtem střel bych mohl těch gólů dávat asi víc... :hmm:

A Lu si očividně došel pro mastnou smlouvu a kašle na to :lol2:
Jdem tu ligu lig zničit s Macákem :petrik:
Heh, já si řekl, že tuhle verzi prostě budu pracovat s tím co hra udělá a sám žádný trejdy vymáhat nebudu. No koukám, že to můj borec dělá za mě :lol2: Vytvořil jsem si ambiciozního plejera :giggle: Čekal jsem od Canes teda ale víc, jestli s 61 bodama vyhraju týmovou produktivitu, tak to je hodně ma...
Ty vole, to jsem se sem chystal dát ráno, dneska se mi nějak nechtělo. Předběhl jsi mě :-D Každopádně bůh no, ale Vezina nebude, nebude tolik wins, to dostane nějaký overrated Hulibrk nebo někdo takový. To je můj takovej side goal pro letošek, kampaňovat Gibsona :giggle: Snad bude spolupracovat :jn:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
2006 CAROLINA HURRICANES