Ohlund píše:v kuchyni?
:bac:
Všechno to tu sleduje, jen ji neustále automaticky odhlašuje počítač a je moc líná strávit pět sekund svého drahého času zadáváním přihlašovacích údajů. :-D
BREAKING: #Flyers have acquired Sam Gagner & a pick from ARI for Nicklas Grossmann & the contract of Chris Pronger → http://bit.ly/1GSEu5i" onclick="window.open(this.href);return false;
:sok:
Na druhou stranu ten TBL 1st... :D
Výborně Hawks! :good: Win it all for Kimmo. 10 minut před zápasem se mi povedlo usnout a vzbudila jsem se až ráno, ale vzhledem k tomu, že postoupil tým, kterému jsem přála, mě to nemrzí. Mimochodem, finále v tomto složení jsem měla jako tip od začátku play off. I když to byla spíše taková legrace (...
:eek2: V pohodě si rolluju facebookem a teď tam na mě vyskočí toto, no čučím jak puk. Vůbec jsem to nečekala. Osobně jsem si moc přála McLellana, ale bohužel. Reference Hakstola však vypadají dobře. Hexyho úsudku věřím. Ve srovnání s Berubem už to o moc horší být nemůže, ne? Hodně štěstí. :good:
Nezbývá než jen smeknout před Kanadou. :klobuk: :klobuk: Neskutečné.


Obrázek
:giggle: :giggle: Po tomhle už jsem asi viděla všechno.
Já říkám Zacha. :frajer2: Typově mi sedí ke stylu Flyers, hraje na pozici, která se nám hodí... Osobně se však obávám, že to bude spíš bust než hvězda. Radši bych Barzala (pokud by byl k dispozici), ale ohledně toho Zachy mám prostě takový silný pocit, že na něho to padne. :D
Mě se líbilo Sýkorovo "Já ale nároďák netrénuju... Bohužel." :lol2:
Ale údajně má proti Lotyšům chytat Salák. :neviem:
Obrázek
:ee:
Rono píše:
Howard Eskin is reporting that the Philadelphia Flyers will be relieving Craig Berube from his coaching position tomorrow afternoon during a scheduled conference at 2pm.
:pray:
:nervozny: :poklona: :pray: Berube musí jít.
Tak, a máme po sezóně. Třeba doufat, že příští bude lepší (alespoň v rámci zábavnosti, zázraky čekat ještě nemůžeme). Voráček a Mason :klobuk:, letos se oba vytáhli. Giroux, Simmonds a Streit měli všichni dobrou sezónu. Vandevelde, White, Bellemare a hlavně Del Zotto příjemně překvapili. Zbytek prům...
Mason má v současné době save % 0.928, což je víc než Čechmánkův franchise record (0.925). :klobuk: Průměrný brankář. :frajer2: Představa, jak by jeho čísla vypadala, kdyby hrál za obranou, která patří do NHL a pod normálním trenérem...

1:10 :bye2:
Po dlouhé době zapínám zápas v týdnu. Dnes doufám v ovace pro Kimma, zápas s vysokým score a body pro Vorase a G. Ještě bychom k tomu mohli prohrát a bylo by to fajn.
https://vine.co/v/OYjE39Xmwum" onclick="window.open(this.href);return false; - nevím, jak se to sem vkládá. Ale souhlas. :giggle: :neviem: Berube must go. :thumbsdown:
Pokud někdo včera sledoval zápas Kometa-Ševci a to, co pak předvedli ve studiu. :lol2: Ačkoli je to aplikovatelné na většinu studia Buly (čijakžesetojmenuje) poslední dobou. :rofl:
Na má slova dojde, až Vincent způsobí turnover, který povede ke gólu. :-D I když, kdo ví. Posledně, když se vrátil po scratchi, měl, dalo by se říct, hot streak.
Tak Lecavalier za Umbergera není zrovna největší upgrade. :giggle:
Dnes dvě nudné třetiny, když už se zdála situace bezvýchodná, vyrovnal DZ suprovou střelou a nějakým zázrakem jsme otočili. :thumbsup:
Hextall. :poklona: Co jsem včera četla diskuze, tak si někteří mysleli, že za Coburna ani ten 1st rounder. :giggle:
Kimmo. :cry: Doufala jsem, že stihne ještě tu dnešní hru proti Rangers... Alespoň že to byla trade k Hawks, kterým bych stejně v play off přála. Ale divím se, kolik jsme za něj dostali. :thumbsup:
Po dvou třetinách 31:9 na střely pro Flyers. Leafs spolehlivě drtíme. Bohužel, skóre vypadá, tak jak vypadá a v bráně zraněný Mason. :hroza:
Cola byl poslán na farmu, Kimmo pravděpodobně nastoupí v sobotu. :)
Kane venku pravděpodobně na 12 týdnů.
Finch182 píše:
When questioned about the incident, Berube remarked that Lecavalier was playing well but wasn't producing enough for his liking .
A Rinaldo ho má v té produktivitě jako zastoupit, jo? :giggle:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
2006 CAROLINA HURRICANES