9tileté čekání na trofej nám konečně skončilo :oslava: :clap: :yahoo:
Fantomasi, a co případná výměna našeho kapitána? Po tom jaka je ted v klubu situace tak to vypadá ze jistým setrvání si muže byt jista jen hrstka hráčů. Myslis ze Joe (jako kapitán a vůbec jeden z tahounů) po dalším krachu v PO v týmu zůstane? EDIT: jak tak koukám víceméně si to shrnul o trochu dřív...
První třetinu jsem viděl asi od 10. minuty takže moc nemůžu hodnotit. Výborné PK kde jsme LA nedovolili jedinou střelu a naopak jsme to byli my, kdo zahrozil. Závěr samozřejmě jak z říše snů – 2 góly do šatny během minuty? To bylo celkem silné kafe i na lišáka Suttera. Hlavně Nieto, nezazmatkoval, k...
Ja doufám, že to bude opačně a žraloci letos konečně prorazí, Nemůžou přece donekonečna v PO paběrkovat. Takze Sharks in 7
Jo tak jasné nač do toho sahat, když to tak dobře funguje, jen jsem chtěl poukázat na to, že teprve čas ukáže, jak se Hertl bude projevovat až si na něj soupeři budou davat mnohem větší pozor ale jak říkaš změnu to zatím nepotřebuje
Furt se z toho nemuzu nějak vzpamatovat :-O Kazdopádně je to pořád jen začátek, jak už tady bylo řečeno, Hertla ještě nikdo pořádně nezná, ale je to určitě příjemné ... jen tak dál. Pro nejbližší zápasy má tedy Hertl místo v 1. útoku pravděpodobně jisté. Kéž by mu to tam padalo i nadále.
Čekají nas Rags... tak jsem zvědav, mohli bychom je přejet klasickým skóre 4:1 :) Jinak zdravím všechny fanoušky Sharks :wave: