Čaute chlapi.Ja som veľmi spokojný s Vami spoluhráčmi.Počas celej sezóny sme podávali štandartné výkony a s prehľadom sme postúpili do play off a dostali sme sa až do semifinále konferencie.Celkom fajn. A Ixovi nerozumiem ani ja. Najprv že bude tipovať aj budúcu sezónu a potom že nie. To je celý on ...
Rado, tie pyrane to sú kto?Myslím predtým?Či úplne nový tím???
Zatiaľ nám to ide pekne.Len do nich krokodíly.
Dnes, t.j. štvrtok sme opäť vyhrali, tuším 25:22 (výsledky ešte nie sú).Takže 28 bodov.Super BWall,Redy.Kde je Ixo?Dnes s nami tuším nehral. :hop: Nie, ty to len pekne isti tými opačnými výsledkymi, je to potrebné.
Prajem Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Neberiem si z nich príklad.Len som si myslel, že som natipoval a pritom som na to zabudol.
Vieme Redy.Ixo daj opačné výsledky ako ja :D Zas budem mať 6 bodov(alebo ešte menej).
Nazdar hoši. Dávno som tu nezavítal.Aj ja sa pripájam.Všetko dobré ti prajem Rado.Do konca ostáva ešte niekoľko dní,tak treba sa pokúsiť to nejako udržať. :) Zatiaľ výborný výkon mojich spoluhráčov :good:
Dík za mrkvu. Dnes to bol Ixo a Redy supervýkon :good:
Dnes BWall 12 bodov,vynikajúci výkon.Vďaka nemu sme vyhrali.
Rado dík za papiere,tento týždeň sa zanesú tam do podniku.
Ako nevyšlo Ixo?Je to okej.Ak by nám vyšiel aj posledný deň, bolo by to pekné umiestnenie.Ale je to sobota a tá nám nejde. :D No pošli na gmail.
B.Wall,Redy perfektne.
Zdravím všetkých spoluhráčov nášho tímu. Tak ideme na to hoši. :cinka:
súhlasím
ja som to všetko prečítal :D
Dnes boli rozhodujúce zápasy Anaheim-Minesota a Atlanta-Florida.Že sme dali ixky.A hlavne Ixo chytil 3 ixky.Asi preto sa aj volá IXO :D
Tiež si myslím.Chlapi ospravedlňujem sa,nestihol som tipnúť.Mám trochu problémy.Ešte raz sorry :-(
Je to nejako o ničom celá KTL.Vôbec to tu nežije.Teraz sme hrali so slabými,Ixo výborne.Dnes 20 bodov sme získali + 3 body za výhru.Neviem ani ako stojíme,či sme sa posunuli trochu viac.Nevieš Rado čo sa stalo, že sa nevyhodnocuje poriadne?
Nedeľu sme vyhrali,nie je ešte vyhodnotené.Však nebalíme to v tomto kole, to je jasné.Ideme sa posunúť na vyššie priečky.
Obrovská bieda!!!!! :-(
Dnes ďalšia katastrofa,len 22 bodov z toľkých zápasov. Z Ixových slov cítim pesimizmus.Veď sme už v play off,treba sa na to pripraviť, hlavne aby bola pohoda v tíme ohľadom tipovania.Tak hore hlavu a treba skúsiť viac ixiek dávať,netreba sa báť.A Ixo zas trochu menej :-P
Pár dní voľna nám padne vhod.Nejako nám to nejde.Strácame 14 bodov na 1.miesto,čo je dosť veľa.Ešte sa bude hrať 6 dní,tak sa pokúsime vyšplhať trošku vyššie.
ja som celkom spokojný s naším výkonom,držíme sa,neviem čím to je,asi preto, že :D sú súperi slabí
veď som chlapi kritizoval len naše rady,že sme si to pokašľali sobotu a vidíte ich...akú diskusiu som vyvolal
Sobotu sme to všetko pokašľali. Dnes hráme s IC.Musíme vyhrať. Hockey Kent možno zaváhajú s Evil Insiders.Ešte zabojujme o 1.miesto a na sobotu zabudneme.
ja viem že to všetko sleduješ,to som len tak napísal,chcel som ti ukázať,že viem dávať smajlíky.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
2011 BOSTON BRUINS