Podepisuji :klobuk:
4:2
1:3
4:2
1:4
3:2
2:4
2:2
3:1
5:3
3:1
1:3
4:2
5:2
3:1
4:1
Signed :klobuk:
Chtěl bych poděkovat za zaslání sošky pro vítěze KTL. I když je menší, než ty předchozí, je minimálně stejně tak krásná, jako její předchůdci. Navíc je třetí v pořadí, za což náleží velké poděkování celému týmu. http://i.imgur.com/c2PlRIX.jpg Ale jinak musíte uznat, že to holkám spolu sluší. Co říká...
:sok: Námět na skvělý článek na stránky KTL ... udělat analýzu, když byl Chris GM, kolikrát a zda vůbec odehrál sezónu s hráči, se kterými nastoupil do sezóny :lol: Vždyť každý, i ten nejhorší sportovní fanoušek, ví, že tým se musí sehrát a hráči si musí sednout. :hroza: :scare: :hroza:
Kluci, díky za super sezónu, totální chill out a žádné nervy. Tak to má být, prostě si užívat tipování od začátku až do konce. Samozřejmě díky všem soupeřům do jednoho za to, že to s námi vydrželi, i když nám zrovna nefandili. Nemůžeme se zavděčit všem, to by bylo pak něco v nepořádku. See you in th...
A vyplatilo se. Jsme rádi, že HF věřilo. To samé jsme dělali my. A stejně jako HF věřilo nám, my věřili HF. Děkujeme za podporu. :-D :jupi: :jupi: :jupi:
NYI-BUF 3:2
NYR-MIN 3:1
PIT-NJD 5:2
WSH-TBL 3:2
CBJ-MTL 2:2
FLA-DET 2:3
CAR-BOS 1:3
CHI-COL 4:0
DAL-LAK 2:1
CGY-VAN 3:2
ARZ-TOR 3:2
SJS-EDM 3:2
Přijímám
3:2
3:1
4:1
3:2
4:1
2:2
4:2
1:3
4:1
2:1
Potvrzuji a zároveň se omlouvám za prodlevu, nakolik jsem byl mimo republiku a pár dní jsem nebyl online.
Podepisuji :good:
Dnes z prdele kliku ... jinak na FB jsem něco založil, pošlete případně odkazy na vás a můžu vás přidat.
Po dovolené zpět v plné síle a odhodlání :klobuk: ... při cestě domů jsem zaslechl o výměně Jágra na Floridu a říkám si ... WTF? To už nechce bojovat o SC? No, snad ho aspoň uvidíme na mistrovství světa ještě :-D ... takže se o víkendu zaklimatizuju, podívám se, jak si týmy stojí a hurá na to. :box:
Zdravím všechny ... díky Tiborovi, že mi nabídnul jedinečnou možnost porvat se po roce opět o titul. Z minulosti se žít nedá a čeká nás tvrdá práce. V posledním kole jsem začal pomalu ladit na play off, uvidíme, jak to bude vypadat dál. Čeká nás tvrdá práce a nic než tvrdá práce. Ať nám to šlape. :g...
Díky tedy za pochopení. Bohužel v tomto kole KNIGHTS tipovali někdy také jenom dva lidi, takhle se prostě o play off nebojuje. :nono:
Od 6 kola a na play off přijímám smlouvu.
Hmm aj boss si ukončí zmluvu sám od seba.. to už je bordel ked si tipéri robia čo chcú, teraz budú knajti len 2 ?!? . Neako to ide s tou KTL dolu vodou pomaly, tipuje stále menej ludí, tipéri si rušia zmluvy sami, 2 tímy máme už len 3-členné a to ešte jedna bublina nepraskla :? :thumbsdown: Myslím,...
S koncem právě probíhajícího kola ukončuji smlouvu s týmem Knights.
Omlouvám se, že jsem včera nenatipoval. Úplně jsem na to zapomněl, navíc jsem se přesouval pár set kilometrů a na návštěvě se věnoval lidem, takže KTL mi byla v tu chvíli úplně volná a ani jsem si na ni nevzpomněl :lol2: Tak snad jsem se svým prvním výkonem za vás alespoň trochu revanšoval :jn:
Souhlasím.
Souhlasím :good:
Zříkám se pozice GM z časových důvodů, díky za pochopení.
Co na to říct ... :oops: :roll:
Ještě se hrají dva zápasy, EDM-VAN a LAK-ANA, ale to již nemění na tom, že jsme vyhráli a stali se vítězi KTL sezóny 2013/2014. Good job guys :clap: :oslava:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
2006 CAROLINA HURRICANES