Začala mi už třetí sezona v keeperu, tak jsem se odhodlal taky vytvořit topic a trošku ty moje "hvězdy" představit
2021/2022 Keepers
Mark Scheifele
Mathew Barzal
Jack Eichel
Andrei Svechnikov
Gabriel Landeskog
Mark Stone
Cale Makar
Aaron Ekblad
Seth Jones
Ilya Sorokin
Semyon Varlamov
Thatcher Demko
Prospekti 2021/2022
Anton Lundell
(via trade)
Alexander Romanov
(via trade)
Ville Heinola
(via trade)
Josh Norris
2021/2022 Draft results
13th round (152.) - Brayden Schenn
14th round (161.) - Jared Spurgeon
14th round (162.) - Alexander Radulov
14th round (168.) - Ryan Ellis
15th round (176.) - Chris Kreider
16th round (185.) - Joel Eriksson Ek
16th round (192.) - Jaccob Slavin
17th round (200.) - Filip Hronek
18th round (209.) - Viktor Arvidsson
19th round (224.) - Duncan Keith
19th round (225.) - Tomáš Tatar
Trades
1)
Juuse Saros + 21.kolo
Rangers
14.kolo
Modrobílá Šlechta
2)
Mika Zibanejad + Martin Nečas + 20.kolo
Newark Diablos
Mathew Barzal + 16. kolo
Modrobílá Šlechta
3)
Mathew Barzal + Cole Caufield (prospekt) + 14.kolo
Monarks de Québec
Elias Pettersson + Filip Forsberg + Chandler Stephenson + Alexander Romanov (prospekt) + 23. kolo
Modrobílá Šlechta
4)
15. kolo
Vladimir's Team
Bryan Rust + 23. kolo
Modrobílá Šlechta
Cíl pro tuhle sezonu? Pokusit se vylepšit umístění z min. sezony, tzn. postoupit do SF..
week 1: Modrobílá Šlechta vs. Raw Elite Vanillas
5:10
week 2: Modrobílá Šlechta vs. San Francisco Seals
11:7
week 3: Modrobílá Šlechta vs. Greenock Greenskins
5:11
week 4: Modrobílá Šlechta vs. Rangers
6:9
week 5: Modrobílá Šlechta vs. Newark Diablos
6:12
week 6: Modrobílá Šlechta vs. Monkey piss
13:3
week 7: Modrobílá Šlechta vs. Monarks de Québec
7:6
week 8: Modrobílá Šlechta vs. Lenochodi Wolves
9:6
week 9: Modrobílá Šlechta vs. San Francisco Seals
9:7
week 10: Modrobílá Šlechta vs. Greenock Greenskins
5:12
week 11: Modrobílá Šlechta vs. Vladimir's Team
12:4
week 12: Modrobílá Šlechta vs. Newark Diablos
9:1
week 13: Modrobílá Šlechta vs. Monkey piss
14:3
week 14: Modrobílá Šlechta vs. Raw Elite Vanillas
14:3
week 15: Modrobílá Šlechta vs. Lenochodi Wolves
13:2
week 16: Modrobílá Šlechta vs. Ricany Phantoms
9:8
week 17: Modrobílá Šlechta vs. Greenock Greenskins
7:7
week 18: Modrobílá Šlechta vs. Hats under Windmill
11:3
week 19: Modrobílá Šlechta vs. Lenochodi Wolves
15:1
week 20: Modrobílá Šlechta vs. Hats under Windmill
15:3
History
2019/2020
Keepers
Mark Scheifele
Mika Zibanejad
Gabriel Landeskog
Kyle Connor
Mark Stone
Evgenii Dadonov
Andrei Svechnikov
Rickard Rakell
OEL
Tyson Barrie
Tuukka Rask
Juuse Saros
Trades
1)
Bo Horvat + Anthony Mantha
San Francisco Seals
Tyson Barrie + Kyle Connor
Modrobílá Šlechta
2)
Mark Scheifele + Evgenii Dadonov
Modrobílá Šlechta
Alexander Ovechkin + Sean Monahan + Petr Mrázek
Newark Diablos
3)
Evgenii Dadonov
Kosatky
Teuvo Teravainen
Modrobílá Šlechta
4)
Tyson Barrie + Lars Eller
Kosatky
Ryan Johansen
Modrobílá Šlechta
5)
Jonathan Toews + Seth Jones + 19.kolo
Modrobílá Šlechta
Kyle Connor + Ryan Johansen + 15.kolo
Monkeys piss
6)
Ryan Strome
Greenock Greenskins
Jaccob Slavin
Modrobílá Šlechta
7)
O. Palát + J. Toews
Hats under Windmill
P. Dubois
Modrobílá Šlechta
8 )
Dvorak + 23rd round
San Francisco Seals
19th round
Modrobílá Šlechta
9)
Niskanen + Backlund + 20 round pick
Hats under Windmill
Klefbom (IR) + 18 round pick
Modrobílá Šlechta
Umístění - nepostup do playoff
2020/2021
Keepers
Mika Zibanejad
Pierre-Luc Dubois
Mark Scheifele
Andrei Svechnikov
Gabriel Landeskog
Mark Stone
Victor Olofsson
Quinn Hughes
Seth Jones
OEL
Semyon Varlamov
Juuse Saros
Trades
1)
Q. Hughes
Modrobílá Šlechta
T. Teravainen + I. Provorov
Kosatky
2)
Olofsson + 23rd round (MŠ)
Modrobílá Šlechta
17th round
San Francisco Seals
2)
T. Rask + 22nd round
Hats Under Windmill
14th round
Modrobílá Šlechta
3)
Makar + Monahan + 14th round
Modrobílá Šlechta
Q. Hughes + P.L. Dubois + prospekt B. Byram
Newark Diablos
4)
Jack Eichel + Andre Burakovsky + Anton Lundell
Modrobílá šlechta
Sean Monahan + Victor Olofsson + Trevor Zegras
Monkeys piss
5)
Killorn + 22. kolo
Lenochodi Wolves
19. kolo
Modrobílá Šlechta
6)
Andre Burakovsky
Hats Under Windmill
Nikita Zaitsev + Ville Heinola (prospekt)
Modrobílá Šlechta
Umístění - 5. místo
Začala mi už třetí sezona v keeperu, tak jsem se odhodlal taky vytvořit topic a trošku ty moje "hvězdy" představit :)
[size=150][b]2021/2022 Keepers[/b][/size]
Mark Scheifele
Mathew Barzal
Jack Eichel
Andrei Svechnikov
Gabriel Landeskog
Mark Stone
Cale Makar
Aaron Ekblad
Seth Jones
Ilya Sorokin
Semyon Varlamov
Thatcher Demko
[b][size=150]Prospekti 2021/2022[/size][/b]
Anton Lundell [i](via trade)[/i]
Alexander Romanov [i](via trade)[/i]
Ville Heinola [i](via trade)[/i]
Josh Norris
[b][size=150]2021/2022 Draft results[/size][/b]
13th round (152.) - Brayden Schenn
14th round (161.) - Jared Spurgeon
14th round (162.) - Alexander Radulov :ahoj:
14th round (168.) - Ryan Ellis :hroza:
15th round (176.) - Chris Kreider :slintac:
16th round (185.) - Joel Eriksson Ek
16th round (192.) - Jaccob Slavin
17th round (200.) - Filip Hronek :ahoj:
18th round (209.) - Viktor Arvidsson
19th round (224.) - Duncan Keith :ahoj:
19th round (225.) - Tomáš Tatar :ahoj:
[b][size=150]Trades[/size][/b]
1)
Juuse Saros + 21.kolo :arrow: Rangers
14.kolo :arrow: Modrobílá Šlechta
2)
Mika Zibanejad + Martin Nečas + 20.kolo :arrow: Newark Diablos
Mathew Barzal + 16. kolo :arrow: Modrobílá Šlechta
3)
Mathew Barzal + Cole Caufield (prospekt) + 14.kolo :arrow: Monarks de Québec
Elias Pettersson + Filip Forsberg + Chandler Stephenson + Alexander Romanov (prospekt) + 23. kolo :arrow: Modrobílá Šlechta
4)
15. kolo :arrow: Vladimir's Team
Bryan Rust + 23. kolo :arrow: Modrobílá Šlechta
Cíl pro tuhle sezonu? Pokusit se vylepšit umístění z min. sezony, tzn. postoupit do SF.. :!:
week 1: Modrobílá Šlechta vs. Raw Elite Vanillas [color=#FF0000][b]5:10[/b][/color]
week 2: Modrobílá Šlechta vs. San Francisco Seals [b][color=#0000FF]11:7[/color][/b]
week 3: Modrobílá Šlechta vs. Greenock Greenskins [color=#FF0000][b]5:11[/b][/color]
week 4: Modrobílá Šlechta vs. Rangers [color=#FF0000][b]6:9[/b][/color]
week 5: Modrobílá Šlechta vs. Newark Diablos [color=#FF0000][b]6:12[/b][/color]
week 6: Modrobílá Šlechta vs. Monkey piss [b][color=#0000FF]13:3[/color][/b]
week 7: Modrobílá Šlechta vs. Monarks de Québec [b][color=#0000FF]7:6[/color][/b]
week 8: Modrobílá Šlechta vs. Lenochodi Wolves [b][color=#0000FF]9:6[/color][/b]
week 9: Modrobílá Šlechta vs. San Francisco Seals [b][color=#0000FF]9:7[/color][/b]
week 10: Modrobílá Šlechta vs. Greenock Greenskins [color=#FF0000][b]5:12[/b][/color]
week 11: Modrobílá Šlechta vs. Vladimir's Team [b][color=#0000FF]12:4[/color][/b]
week 12: Modrobílá Šlechta vs. Newark Diablos [b][color=#0000FF]9:1[/color][/b]
week 13: Modrobílá Šlechta vs. Monkey piss [b][color=#0000FF]14:3[/color][/b]
week 14: Modrobílá Šlechta vs. Raw Elite Vanillas [b][color=#0000FF]14:3[/color][/b]
week 15: Modrobílá Šlechta vs. Lenochodi Wolves [b][color=#0000FF]13:2[/color][/b]
week 16: Modrobílá Šlechta vs. Ricany Phantoms [b][color=#0000FF]9:8[/color][/b]
week 17: Modrobílá Šlechta vs. Greenock Greenskins [b][color=#800000]7:7[/color][/b]
week 18: Modrobílá Šlechta vs. Hats under Windmill [b][color=#0000FF]11:3[/color][/b]
week 19: Modrobílá Šlechta vs. Lenochodi Wolves [b][color=#0000FF]15:1[/color][/b]
week 20: Modrobílá Šlechta vs. Hats under Windmill [b][color=#0000FF]15:3[/color][/b]
[b][size=150]History[/size][/b]
[size=150][b]2019/2020[/b][/size]
[b]Keepers[/b]
Mark Scheifele
Mika Zibanejad
Gabriel Landeskog
Kyle Connor
Mark Stone
Evgenii Dadonov
Andrei Svechnikov
Rickard Rakell
OEL
Tyson Barrie
Tuukka Rask
Juuse Saros
[b]Trades[/b]
1)
Bo Horvat + Anthony Mantha :arrow: San Francisco Seals
Tyson Barrie + Kyle Connor :arrow: Modrobílá Šlechta
2)
Mark Scheifele + Evgenii Dadonov :arrow: Modrobílá Šlechta
Alexander Ovechkin + Sean Monahan + Petr Mrázek :arrow: Newark Diablos
3)
Evgenii Dadonov :arrow: Kosatky
Teuvo Teravainen :arrow: Modrobílá Šlechta
4)
Tyson Barrie + Lars Eller :arrow: Kosatky
Ryan Johansen :arrow: Modrobílá Šlechta
5)
Jonathan Toews + Seth Jones + 19.kolo :arrow: Modrobílá Šlechta
Kyle Connor + Ryan Johansen + 15.kolo :arrow: Monkeys piss
6)
Ryan Strome :arrow: Greenock Greenskins
Jaccob Slavin :arrow: Modrobílá Šlechta
7)
O. Palát + J. Toews :arrow: Hats under Windmill
P. Dubois :arrow: Modrobílá Šlechta
8 )
Dvorak + 23rd round :arrow: San Francisco Seals
19th round :arrow: Modrobílá Šlechta
9)
Niskanen + Backlund + 20 round pick :arrow: Hats under Windmill
Klefbom (IR) + 18 round pick :arrow: Modrobílá Šlechta
Umístění - nepostup do playoff
[size=150][b]2020/2021[/b][/size]
[b]Keepers[/b]
Mika Zibanejad
Pierre-Luc Dubois
Mark Scheifele
Andrei Svechnikov
Gabriel Landeskog
Mark Stone
Victor Olofsson
Quinn Hughes
Seth Jones
OEL
Semyon Varlamov
Juuse Saros
[b]Trades[/b]
1)
Q. Hughes :arrow: Modrobílá Šlechta
T. Teravainen + I. Provorov :arrow: Kosatky
2)
Olofsson + 23rd round (MŠ) :arrow: Modrobílá Šlechta
17th round :arrow: San Francisco Seals
2)
T. Rask + 22nd round :arrow: Hats Under Windmill
14th round :arrow: Modrobílá Šlechta
3)
Makar + Monahan + 14th round :arrow: Modrobílá Šlechta
Q. Hughes + P.L. Dubois + prospekt B. Byram :arrow: Newark Diablos
4)
Jack Eichel + Andre Burakovsky + Anton Lundell :arrow: Modrobílá šlechta
Sean Monahan + Victor Olofsson + Trevor Zegras :arrow: Monkeys piss
5)
Killorn + 22. kolo :arrow: Lenochodi Wolves
19. kolo :arrow: Modrobílá Šlechta
6)
Andre Burakovsky :arrow: Hats Under Windmill
Nikita Zaitsev + Ville Heinola (prospekt) :arrow: Modrobílá Šlechta
Umístění - 5. místo