Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu

Přehled tématu: Greenock Greenskins

od Rethon » stř 13. úno 2019 19:56

Nějak nevim co s tim. Chvílema je to hrůza, jindy menší hrůza. Sice držím 6. místo a mí přímí konkurenti o play-off hrajou podobně jako já, ale nějak nevidím světlo na konci tunelu. Začal bych nabízet hráče za picky, ale s vědomím, co jsem draftoval letos, snad picky ani nechci a naberu všchno z .FA

od Rethon » pon 24. pro 2018 09:17

Děkuji Connorovi za parádní vánoční nadílku. Nejlepší na tomto výsledku je, že Rangers jsou jedním ze dvou týmů, se kterými nehraju odvetu.
GG - Rangers 2 : 15
propad na 7. místo a tedy mimo PO. analýzou si nechci kazit Vánoce, nicméně nešlo vůbec nic. Aspoň že jsem ho zmlátil ...

od Rethon » pon 17. pro 2018 11:18

GG - Říčany Phantoms 6 : 11

v sobotu 8:8, na konci 6:11, moc radosti tedy ode mě nečekejte. Zase se vrátilo do hry zraněníé a ovlivnilo matchup dvěma způsoby. Zaprvé zraněných bylo naráz 5 a tak jsem přišel o spot, zadruhé většina zraněných měla tento týden hrát 4 zápasy, takže jsem přišel i o tuhle výhodu. I díky tomu jsem měl o více než 5 člověkozápasů méně než soupeř, navíc díky rozdílnému počtu brankářů (4:2) to v poli bylo ještě mnohem výraznější a to jsem neustál. Frustraci odnesl Neal, kterému tedy teď přeji hodně zdaru v období, kdy se 100% zlepší. Teď měl ale pro tým snad i negativní hodnotu.

Vyhrál jsem 3 stats v rámci ligy, 6 bodů z toho je teda dost málo. A proti Rangers příště to bude chtít asi mnohem lepší výkon.

Jsem rád, že Petrymu se daří i po návratu Webera, a je tak hvězdnou týdne. Potěšil i Kaše, který si ten hattrick naplánoval hned potom, co jsem ho vzal.

Zklamání krom Neala i Girard. Poslední dobou přestal sbírat cokoliv užitečného. Snad se to otočí.

od Rethon » pon 10. pro 2018 16:36

GG - Monkeys piss 7 : 10

celou dobu vyrovnané, v neděli mi do výsledku hodili vidle brankáři, protože oba soupeřovi vyhráli a mně vyhrál jen Koskinen a Bishop ne. Tím skončily W 6:6 a L jsem prohrál 3:2. Navíc jsem prohrál zákroky o 5 ... Korunu tomu dodaly asistence, které jsem prohrál o 1 - mimojiné tu, co sebrali Girardovi. Taky to mohli nestihnout ...
Za povšimnutí stojí i výkon soupeřova Johna Gibsona. Chytal necelou třetinu, dostal 1 gól z 8 střel a připravil mě tím o 1,5 bodu (0,5 za W a 1 za SV). Bez něj by byl stav na konci 9:9.

Celoligově jsem vyhrál jen 2 kategorie (minimálně W sdíleně se Sellym)-Kdybych jich vyhrál 7 a měl výsledek 7:10, asi by mi to vadilo víc. Ale na to, že měl Selly 4 zraněné a já jen 2, to zase mělo být lepší ...

Hvězdou Mike Smith: 3-0, 1.88, .932 a 1 SO. Poté, co vypadal, že to má spočítané, se náramně chytil. Škoda, že se sesypal Dubnyk, protože moje squadra v brankovišti začíná jinak vypadat tak, jak jsem si to před sezónou představoval. Bishop spolehlivý (snad se nezraní v blbý moment), a Koskinen snad definitivně přetlačí Talbota a bude těžit ze stylu pána Hitchcocka.
Zklamání tedy Dubnyk - sice jednou vyhrál, pak ale 3 góly ze 6 střel a díky tomu jsem prohrál 2 kategorie.
V poli to byl týmový výkon, kterého se tradičně neúčastnil Neal. Tak nevim, zatím se držím nahoře i s ním a dávám mu dost času na rozehrání, ale čekám jen do žní...

V lize i přes prohru zůstávám 2., resp. 3. a již opět mě čeká souboj se sedmým týmem tabulky, tentokráte AndyF a jeho Říčany Phantoms. A protože rozdíl od 7. místa by se měl zvyšovat, bude to chtít vyhrát.

od Rethon » pon 03. pro 2018 12:55

GG - Raw Elite Vanillas 15 : 3
Konečně zase vydařený matchup se vším všudy. Nějak jsem si vloni na podobné výsledky zvykl a letos je marně hledám. Tentokrát se mi hráči snažili, v rámci celé ligy jsem vyhrál 5 kategorií (SHP, SOG, W, GAA, SO), výsledek proto zasloužený. Dokonce jsem si mohl dovolit trik s addem Della na poslední den - asi i kvůli tomu donutil Reva addnout Berniera. No a Dell nechytal :) To teda překvapilo i mě, že Jones bude hrát oba zápasy B2B, takže pokud to vyznělo jako trolling, nebylo to tak plánováno. Naopak mi ten add pak chyběl, abych vzal někoho na příští týden, kdy je situace s člověkozápasy trochu slabší.

Zklamáním týdne je Laine - to jako teď nebudeš dávat každý týden 10+ gólů nebo co? :) ... ok, 2 jsou v pohodě, horší je situace v bráně Minnesoty, kde dostává Dubnyk naloženo a s bilancí 0-2, 4.14 a .814 srážel můj golmanský tým dolů. Naštěstí byl sám a tím se dostávám k hvězdě týdne: WTF je Mikko Koskinen? 3-0, 0.99, .967 a 1SO ... rozhodně to byl super nápad si tohohle pána stáhnout z FA. Překvapením pro mě je, že to nebylo poprvé, co jsem si vzal brankáře na výpomoc a on nedostal gól -krom Koskinena ještě Georgiev no a Della bych teď asi počítat neměl :) Nicméně i Brossoit dostal jen jeden kousek, takže zatím velice šťastná ruka.
V poli cajk, zmíním jen Aberga, který se neustále pohybuje na hraně, že ho vyrazím, hodně jsem ho porovnával s Pominvilem a ten nakonec i šel, ale bylo to o kousek, nicméně 3+3 za týden, to si ho asi nechám ...

Zraněné okénko zavítá jen do Nashvillu - z něj mám 2/3 první lajny a obě dvě třetiny jsou na dlouho mimo. Asi to bude horší pro Nashville než pro mě, ale radost z toho taky nemám. Navíc kvůli Forsbergovi i Arvidssonovi jsem rád sledoval záznamy Preds a teď si je můžu nechat v klidu ujít.

Takže v lize parádní 3. místo, podle bodů by mělo být dokonce druhé, ale druhá divize (teď) sucks, takže má Connor dvojku jen proto, že ten rybník vede. Náskok na 7. místo slušný (18b) a teď následuje Selly a jeho opičáci, tedy tuhý boj v šestce. Snad z ní po těhle kecech nevypadnu... Selly má tedy svých starostí dost, protože má celkem asi 5 zraněných + Nylandera, tak uvidíme.

od Rethon » pon 26. lis 2018 12:37

Greenock Greenskins - Vladimir's team 7 : 7

Hvězdou týdne bezesporu Patrik Laine - nepamatuju se, že by někdo za týden udělal 11 gólů - mimochodem zbytek týmu přidal taktéž 11 kousků.
Zklamáním je pro mě situace v bráně. Prohrál jsem 2:3, což není to nejhorší. Víc mě trápí, že Bishop je IR a Dubnyk DTD (a obě dvojky byly už předem zabaveny), k tomu Smith ztratil pozici jedničky a tak z pohodlného stavu 3 jedniček jsem se dostal na stav 0 jedniček a musel trochu improvizovat, abych vůbec nabral starty. Georgiev se jako záplata uvedl náramně, když dal SO a dal mi naději, že bych mohl bránu dokonce vyhrát. Druhý start ale nevyšel, takže se až do konce bojovalo o W, SV% i GAA. Před posledním dnem jsem ve všem o kousek prohrával a poslední den měli hrací dny jen můj Smith a soupeřův Petersen. Ani jeden se ale nemusel dostat do brány - Smith je dvojka a Petersen chytal den předtím. Nejdřív mi konečně nastoupil Smith a nebyl daleko od SO. I 1 GA ale přehoupl GAA i SV% na mou stranu a dorovnal W. Pak ale nastoupil i Petersen a vyhrál, blbec. Tím jsem prohrál W i SV% - naštěstí pustil aspoň 2 kousky a zůstaly mi GAA.

I přes remízu zůstávám nad .500, celkově 4. a tedy v play-off. Kolem mě je to ale hodně těsné, teprve až 8. Rev má trochu ztrátu. A protože právě proti němu hraju další týden, mám obavu, že mu tu ztrátu pomůžu dohnat.

od Rethon » pon 19. lis 2018 13:06

Greenock Greenskins - Desert Ore Magmas 8 : 9

a to je za ten týden ten nejlepší výsledek, jinak to bylo horší. Asi jsem spíš rád, že i přes mizernou formu mé sestavy se daří hrát vyrovnaně, ale dlouhodobě tahle cesta do play-off nepovede. Nechce se mi iniciovat trejdy, ale pokud tam někdo najdete nějaký zajímavý pro obě strany, tak se nebráním.

Jsem rád, že jsem díky addu Poláka dotáhnul aspoň hity - sice udělal jen jeden, ale kdybych ho nevzal, tak bych o ten jeden prohrál. Bloky bohužel utekly o 4, střely o 7 a body o celý 1 kus. S tím teda polák pomoct neměl, to se měli víc snažit ti, co jsem v týmu měl.
Zajímavá volba u mě byla v neděli v bráně - rozhodl jsem se benchnout Bishopa za situace, kdy jsem jeho nasazením mohl získat srovnání WIN, ale kdyby fasoval, mohl jsem lehce prohrát GAA i SV%. Dopadlo to samozřejmě tak, že jsem ho měl nechat hrát, protože nefasoval, navíc vyhrál a připravil jsem se tak o výsledek 8:8. Tohle rozhodnutí si ještě vyhodnotím ...
Výhrou pro mě naopak bylo angažování Colemana, který se tím stal i hvězdou týdne. Na poslední 4 dny měl 3 zápasy, takže měl hodně příležitostí přispět. A i když jsem ani nevěděl, s jakými stats by mi měl vlastně pomoct, Blake mi to vysvětlil sám. Dal jediný SHP matchupu, dohromady 2+2, +4 14 SOG a 8 HIT. Nejlepší hráč týdne (z čehož je vidět, jak blbě hráli ti ostatní).
Vyšel i add Brossoitta na jednu noc - on mi vlastně vyhrál GAA a SV%.
Dlouhodobě slibně se jeví i angažování Pionka, Mike Greena po návratu pěkně sbírá body a i když jsem Bishopa využil jen jednou, tak ten měl hodně dobrý týden. Naopak kolonka zklamání je tak natřískaná, že to tu ani nechci vyjmenovávat. Hráčů na vyhazov už mám zase hodně, a tak je jen řadím správně do fronty.

Následuje FF, který se taky trápí. Uvidíme, jestli se někdo z nás chytne nebo to bude zoufalý duel. Máme na to jen 6 hracích dnů a kvůli tomu 2 dny narvaný k prasknutí, takže další divný týden.

od Rethon » pon 12. lis 2018 10:55

A Danny zachránil...

Greenock Greenskins - Seattle Bay 9 : 9

Hvězda týdne: 2 Dannyho starty v bráně
Zklamání týdne: Greenock Greenskins

Vážně to byla tragédie. Hlavně zezačátku mi nehrál ani nechytal nikdo pořádně. Bez úpravy skóre by to bylo 6:11, což ještě tak zle nevypadá, když odhlédnu od toho, že to bylo proti poslednímu. Ale celou dobu to bylo tak 3:14 a nakonec jsem na svou stranu překlopil několik G stats, které Danny stejně ignoroval - třeba porazit jeho 35 SV nebylo moc složité.
Důvodů neúspěchu je víc. Slabý rozpis pro moje ofenzivní hvězdičky, marodka, která mi brala člověkozápasy, když nebylo jasné, jestli např. Hertl nastoupí nebo ne, a v neposlední řadě i špatná forma těch, co hráli. Výjjimkou budiž Galchenyuk a Wilda Karlsson, kteří jako hlavní přispěli k výhře v PPP (btw. o bod). Na své poměry se moc nepředvedli ani cedníci, ale to jim musím nechat, že si vybrali pravou chvíli.

Následuje JKL a jeho pouštní squadra. Zdá se, že se mi vrací všichni z IR, tak jsem na to zvědav. Minimálně to znamená, že proběhne velký exodus ...

od Rethon » sob 10. lis 2018 12:27

Greenock Greenskins - Newark Diablos 10 : 7

Výsledek stejný jako minule, ale tento matchup zaujal tím, kolik stats bylo otevřených až do konce. Před sobotou jich bylo snad 12. Můžu být spokoejný, že jsem z toho vyšel dobře, ale trochu mrzí prohrané FW o 1. S tím jsem mohl něco udělat, kdybych jako 3. add místo křídla vzal centra, ale popravdě mě vůbec nenapadlo, že v téhle kategorii můžu bojovat.

Hvězdou týdne Bishop a finský výlet Laineho. Pochválím i Staala za 2+2, polovina z toho v PP, a pak sebe za add Pominvilla - 3+1 výrazě nad průměrem toho, co mi addi na týden předvádějí. Pominville si tím vysloužil místo v týmu i nadále, i přes slabší rozpis.

Marodka se ještě zesílila, v současnosti je to Hedman, Arvidsson a Hertl, takže jsem se rozloučil s taktéž zraněnými Palátem a Comtoisem. Tím se mi v týmu objevila spousta lidí, kteří jsou jen na výplň. Tak jsem se rozhodl vzít někoho dobrého natrvalo, ale nikoho jsem nenašel. Takže i když budu hledat dál, spíš doufám, jestli se z nějaké výplně nestane stálý člen. Snad to bude Pionk.

Teď Danny. A jak to tak bývá proti posldnímu týmu tabulky, vypadá to pro mě na pořádný debakl, od kterého mě může zachránit jen Danny sám.

od Rethon » pon 29. říj 2018 14:03

Greenock Greenskins - Kosatky 10:7

Zajímavý soubojs Ohlundem, který byl neustále vyrovnaný kolem 9:9. Chvíli to bylo 9:8, pak 8:9, pak zas 9:9 a v pátek jsem využil početní převahy a získal rozhodující náskok cca 10:6, který jsem pak při podobném počtu zápasů udržel až na výsledných 10:7. Musím pochválit své brankáře, protože i ve třetím letošním souboji byli lepší než ti soupeřovi. Poslední den jsem si mohl dovolit nasadit Bishopa bez obav z toho, že by cokoliv podělal, naopak s nadějí na SO. A i když mi místo prvního SO připsal první prohru, nezměnilo to nic. Takže v bráně 4:1.
V poli pak tradičně ztrácím A a PPA hned zpočátku, takže to asi nebude náhoda. Naopak ale tlačím v G a PPG, čímž to vyrovnávám nejen ve skóre, ale tentokrát i v bodech. G jsem vyhrál o 10, A jsem prohrál o 11, takže body mi utekly o 1 :( . Aspoň to bylo zajímavé až do posledního zápasu. Kromě golmanů vyzdvihnu Forsberga, který se nejvíc podílel na jasné výhře v G a PPG, když jich přidal hned 5, resp. 3. Navíc +3 v +/-, které jsem vyhrál taky až poslední den. Podobně :moj: Panarin za jeho 2+4 a +5 a 14 SOG, i když ostatních stats se prakticky nezúčastnil.
Blbcem týdne je Patrik Laine - měl to být hráč, co mě bude táhnout každý týden, a i když si první dva týdny splnil své aspoň v PPG, tak tentokrát nula nula nic a dokonce se objevil ve čtvrtý Laině.

Nastoupením Greena do hry se mi vyprázdnila marodka, aby mi ji hned poté zaplnily blesky. Palát měl těžit z obnovené spolupráce s Johnsonem a Kucherovem, ale teď spíš spolupracuje s Doktorem a Masérovem. Hedman si chtěl pojistit, že bude mít i letos slabý začátek, a radši se minimálně na týden zranil taky. Paláta oplakávat nebudu. Už jsem ho jednou vyměnil za Forsberga + zhoršení v bráně a protože Forsberga už mám, nic pořádného nepřinese. Hedmanovi ale asi pošlu na Floridu nějakou pozitivní energii, ať se dá co nejrychleji dokupy. Třetím marodem je Comtois, který popravdě zůstal v týmu jen proto, že jsem ho mohl přesunout na IR+ a nezabíral místo někomu jinému. Začal sice pěkně a pomohl mi s hity, ale právě on sedí na té židli, kterou si budou střídat různí hráči, které u mě budou na zkoušku.

Příští týden megaton v matchupu, kde hrajeme vlastně jen tři dny, protože ty zbylé 4 hrajou od každého tak 1-3 hráči. Trochu zvláštní, ale na druhou stranu to aspoň není jednotvárné. Vzal jsem Goldobina, protože hraje 2x mimo hlavní proud. On teda hraje i dnes, takže 3x, ale měl jsem vyplýtvané addy, takže jsem ho na dnešek nestihnul. Jsem zvědavý, jestli dopadne lépe než Sheary. Laťku moc vysoko nemá.
A hodně zvědavý jsem i na své brankoviště. Příliš často vidím v rozpise "@Tor", což mě moc velkým optimismem nenaplňuje, i když Torontu přecijen trošičku zvlhnul prach po těch prvních kanonádách.

od Rethon » úte 23. říj 2018 15:32

Greenock Greenskins - San Francisco Seals 6 : 9

No a to je lepší než předpokládaných 4:14, takže prima :) ... k tomu ten zápas začal tak, že první den udělal hapy náskok skoro ve všech statech v poli, zatímco já udělal "náskok" v golmanech Bishopovou prohrou za 3 góly a sv% 0.87. Protože hapymu nechytal nikdo, bylo to vyrovnané. Ale druhý den dal hned v prvním startu SO a ve druhém mu k dalšímu chybělo několik minut, takže po druhém dni jsem hořel i tady a schylovalo se k velkému debaklu. Pak si naštěstí i jeho golmani nechali vysvětlit, že pouštět góly není ostuda, a spolu s addem Domingua jsem pár věcí zremizoval a pár vyhrál, takže v bráně bilance 3 - 1 - 2, kde jedinou prohrou pro mě byl ten SO, který zůstal osamocen. V poli jsem pak urval střely a bloky a na kole štěstí vytočil lepší +/-, takže stravitelná prohra.
Nejsem zvyklý na to, že po pár dnech už nemusím řešit body, protože mám velkou ztrátu a malý potenciál, že hodně zaboduju.. Takže si na to budu muset zvyknout anebo s tím něco udělat. Bohužel mám zatím v týmu dost členů, kteří do této kategori příliš nepřispívají.

Za minulý týden pochválím Dubnyka, jehož 2 výhry, GAA 1.0 a .970 SV% byly hlavní příčinou, že jsem golmany vyhrál. V poli pochválíme 4+1 od Logana Coutura a 2+2 od Wildy Karlssona (oba včetně PPG). Naopak pick up Conora Shearyho se příliš nepodařil a již jsme se s ním rozloučili, hodně za očekáváním zůstávají i James Neal a Dougie Hamilton, u nich se ale loučení neplánuje. Obecně vzato tak čtvrtina týmu plní očekávání, čtvrtina je převyšuje a zbylá polovina nenaplňuje. Potřeboval bych, aby se to trochu srovnalo.

od Rono » úte 16. říj 2018 00:56

Zasloužená výhra. Gratulace. :serus:

od Rethon » pon 15. říj 2018 23:17

Greenock Grenskins - Lenochodi Wolves 11-7
Cenná a nečekaná výhra na úvod. Psal jsem už minule, že Rona považuju za největšího favorita na titul, k tomu cítím, že můj tým ještě bude potřebovat poladit, aby dokázal hrát stabilně dobře. Takže zatím zkouším hráče a uvidím. Třeba jméno Lajoie jsem slyšel prvně až před pár dny. Třeba mi ale pomůže zacelit díru po becích, kteří mi oproti minulé sezoně chybějí.
Zpočátku jsem to viděl na partizánskou válku - ty si seber všechny ty body a PP body a vyhraj to o parník, a já ušmudlám nějaký SO, SHP nebo SV a WINS a prohraju se ctí. No ale začal jsem dotahovat G a dobře jsem si vedl i v PPG a skoro ve všech brankářských statech a i když to bylo těsné, vedení mi vydrželo až do konce. S góly jsem otočil i bloky a nechybělo moc, aby se Rono nechal dohnat i v +/-.

Ani nevím, koho vybrat jako hvězdy. V bráně všichni střídali super výkony s otřesnými, v poli to byl spíš týmový výkon. Panarin a jeho 3+4 (3PPA) je dobrým příslibem, i když ty asistence nehrály roli, Laine se uvedl sice jen 2 góly, ale oba dal v PP, takže splinil očekávání. Stejně jako vloni se pomalu rozjíždí Hedman, takže doufám, že se rozjede pořádně (jako vloni).

Mám poznámku k SHP - hned zezačátku se ukázalo, jak zvláštní tahle kategorie je. Stav byl 1:1, kdy já měl bod za super akci Hertla a Rono vyrovnal nějakou asistencí při ENG proti Buffalu které odvolalo golmana i za stavu 0:3 a dostalo čtvrtýho.

Zjistil jsem, jaký mám bordel v cizích prospektech. Už podruhé se mi stalo, že jsem addnutého hráče považoval za něčího prospekta a ono ne. Už jsem mohl mít Kasperi Kapanena a mám prd :)

Teď hapy. Když jsem si spočítal, jak bych proti němu dopadl v prvním týdnu, tak 4:14. Mám se tedy nač těšit :)

od Rethon » pon 08. říj 2018 13:12

Nová sezona už začala, mé (ne)pravidelné zpravodajství z tábora zelenokožců ještě nikoliv. Tak to jdu stručně dohnat.

Offseason měla proběhnout ve znamení výměn 2 za 1, ale podařila se jen jedna. V nějakých týmech jsem nenašel nikoho, kdo by mi za tuhle směnu stál, někdo zase potřeboval měnit ve stejném poměru jako já a nakonec dva týmy měly nejasné vedení a nebyli tak k výměně moc nakloněny. Jediná výměna, kterou jsem uskutečnil s Ohlundem, mě ale potěšila, takže to celé nebylo fiasko. I když ztráta Granlunda a hlavně Werenskiho bolela, Laine to spraví. Navíc vhledem k možnosti keepování to pro mě v reálu bylo Granlund+Werenski za Laine+Hertl a to zní lépe.

Tím se dostávám ke keepování, což byla věc, nad kterou jsem si lámal hlavu asi půl roku. Keepoval bych totiž klidně 15 lidí, ale mohl jsem jen 10. Výměna pomohla, i když jsem doufal ve větší pomoc, takže jsem se musel rozloučit s Toewsem, Manthou, Schwartzem, Giordanem či Suterem. Podle začátku sezony to vypadá, že jsem nezvolil ideálně, ale věřím, že se to ještě změní. V útoku mi zůstali Laine, Forsberg, Arvidsson, Hertl, Couture a Panarin, v obraně Hedman, Parayko a Hamilton a v bráně Bishop a Dubnyk. Hertl a Parayko byli ti, u kterých jsem přemýšlel nejdéle, u Hertla rozhodla jeho univerzálnost a u Parayka věk a potenciál. A rozhodovaly trochu i sympatie. Mám představu, že keepovaná sestava v poli by mohla zůstat několik sezon prakticky beze změn, tak uvidíme.

Doplňovací draft byl takový rozporuplný. Strategii jsem měl, ale vše šlo pak nějak rychle a já se v tom trochu zamotal. Můj plán nadraftovat si v prvním kole BGA a pak někoho z mých bývalých hráčů vzal po prvním kole po Smithovi za své. Mí nejlepší bývalí hráči už byli sebráni a na Manthu jsem zapomněl. Místo toho jsem vzal vysoko Galchenyuka, protože mu v poušti věřím, a on se mi odvděčil tak, že se hned zranil. Stejně jako můj jediný homer, pan Zelený. Ke konci jsem zkusil pár riskantnějších kusů, kteří by mohli těžit z pozice v týmu anebo budou naopak zcela k ničemu. Po zkušenosti z minulé sezony mi ale nevadí mít několik lidí na odstřel hned od začátku - vloni to s tím vyhazováním bylo horší, když šlo o Skinnera, McDonaugha či Eberleho.

To nadšení z minulé sezony mě trochu opustilo, což má i pozitivní dopad - tedy že se nestává, že nemůžu dospat, abych se podíval na sestřihy a zjistil, jak ti moji borci zase zahráli. Jak se znám, zase mě to ale strhne.

V prvním kole Rono, největší favorit na titul (asi jako San Jose a Toronto dohromady). Zatím je to vyrovnané a i když to asi nevydrží, jsem rád, že jsem v polovině "týdne" stále ve hře.

od Rethon » pon 26. bře 2018 14:27

Dnes zhodnotím play-off + celou sezonu najednou.

Bez předchozích zkušeností s fantou jsem po draftu ani nevěděl, jestli mám dobrý tým nebo ne. Bral jsem hráče spíš citem než podle tabulek, což se někdy povedlo a někdy zase ne. Největší chybou bylo, že jsem Ohlundovi pustil Laineho, kterého jsem si před sezonou vytipoval. Bohužel jsem si taky stanovil limit $40 a nechtěl ho překročit víc než na $44. Nevšimnul jsem si, že Ohlund na další příhoz nemá, to bych ještě jednou přihodil. Škoda, takhle elitní hráči mi trochu chybí. Je pravda, že by pak můj tým vypadal jinak (chyběl by určitě Arvidsson, Couture, asi i Suter a McDonaugh), ale do budoucna by to bylo lepší.

Začalo se hrát a já se celou dobu držel nahoře. Nabral jsem super FA hráče Karlssona, Hertla a Namestnikova. Skončil jsem celkově třetí, pro potřeby p-o 2. jakožto vítěz divize. Měl jsem prakticky 2 týdny na to přivést do týmu posily na semifinále, ale nedokázal jsem najít nikoho, u nějž by se mi líbil rozpis i forma (nesnáším slovo kvalita), a nakonec jsem musel hlavně řešit náhradu za zraněného Bishopa. Lehtonen byl pryč a další jasná jednička volná nebyla. K dispozici zbývali borci z Chicaga a Montrealu a vyhrál to u mě nakonec Niemi, který má sice čísla na <>, ale v MTL mu to šlo. Takže hned jak jsem ho vzal, tak se zranil :eek2: . Naštěstí jen na chvíli.

Pak začalo SF a Rono si hned vyplácal všechny 3 addy, takže jsem věděl, že mě ničím nepřekvapí. Rozpis vypadal tak, že pravděpodobně budu mít šanci urvat SA i SV, když se na to zaměřím, tak jsem byl připravený před uzávěrkou vzít kohokoliv se zelenou fajfkou na další den. Našel jsem McElhinneyho (protože Anderson se zranil) a užuž jsem ho bral, když jsem zjistil, že už je po uzávěrce, protože v USA začal letní čas. :bitka3: Jak se pak ukázalo, tohle mě stálo postup, protože Toronto zahrálo 2 prima zápasy včetně 1SO a pro mě by to znamenalo výhru 10:8. Taky jsem chtěl vzít Anisimova, který měl pomoct s PP a měl 3 zápasy ve 4 dnech, ale tenhle add mi nakonec nechyběl, protože pán zahrál prdlačku. Nicméně musel jsem vzít jiného brankáře a vybral jsem celkem dobře Lyona z Philly, protože vyhrál a nedostal moc gólů. Lepší by bylo vzít Kinkaida, kterého jsem měl taky v hledáčku, ale narozdíl od Lyona a 4 dalších neměl u sebe zelenou fajfku. Zato ale pak vychytal SO, což jsem náležitě ocenil :hehe: Vše pak měla rozhodnout poslední noc, kde jsem se rozhodnul vzít Zajaca, aby mi pomohl v PP, místo abych si pojistil vedení v SA a SV tím, že bych vzal kohokoliv, kdo by chytal. Naopak ale riskoval ztrátu GAA, SV%, ... Věřil jsem totiž, že Bishop udrží náskok na Allena cca 6 SA a 12SV a Zajac zkusí ještě pro jistotu pomoct s PPA. No Bishop se zranil po 4 zákrocích a Zajac sice udělal 1 PPA, ale Ronovi hráči ten den asi 9, takže prohra 7-10 a boj o 3. místo.

To bych za normálních okolností hrál naplno, protože stát na bedně stojí za to i na 3. pozici, ale s Bishopem out do konce sezony (mojí) a Dubnykem s max 2 starty na to moc nebyla nálada. K tomu jsem si nechal Lyona a přibral Kinkaida a protože se oba dostali do hry jako střídající hráči hned druhý hrací den, měl jsem minimum startů zajištěné. Dokonce proháněli Reva i ve statistikách, ale ani v SV%, GAA a W to těsně nestačilo. V poli mi pak kvůli zranění vypadli postupně Rick Nash, Toews a Couture a bylo vymalováno. K tomu jsem si dovolil nastavit všechny dny předem automatickým tlačítkem a nevšiml jsem si, že mi hraje víc lidí než mám místa, takže jediný, kdo dal toho dne PPG zůstal taky jediný na benchi (Arvidsson), i když mi místo na soupisce zabíral DTD nehrající Toews :hroza: Nakonec to na výsledek vliv nemělo, ale happy jsem z toho nebyl. A korunu jsem tomu dodal poslední den, kdy jsem chtěl někoho vzít jen proto, že jsem mohl, ale i díky změně času jsem asi po roce vstával v 9.30 (mám cca 10měsíční dcerku) a pochopitelně nestihl nic.

Celkové 4. místo odpovídá mému počíná v základní části (3. místo je kousek), takže nemůžu být zklamaný. Je ale pravda, že jsem jako jeden z mála nevyhrál ani jednu sérii p-o. Teď přemýšlím, jestli se na další rok přejmenuju na Blues nebo na Capitals.

Už jsem psal v diskusi, napíšu i sem: mám zájem o 1 či víc trejdů, kdy nabídnu 2 hráče za jednoho, který se mi ale bude víc hodit. Nedotknutelých je jen pár (Hedman, Forsberg), o ostatních se můžeme bavit.

Díky všem za sezonu.

od Rethon » pon 05. bře 2018 13:26

Dnes začnu rubrikou "co bylo pro mě nového". Ještě nikdy jsem matchup tolik nevypustil - prakticky jsem jenom nastavoval active lineup a doufal, že nějaké body uhraju a Diablos nevyhrají o parník. Ti sice o parník vyhráli, ale já si uhrál krásnou prohru 7:10 a to bohatě stačilo.
Chtěl jsem tohoto volného týdne využít k sehnání posil na SF, ale nějak se nepodařilo. Takhle bezradný jsem na trhu volných hráčů ještě nebyl, což je druhá novinka do rubriky. Přispělo k tomu i Dannyho převzetí Bostonských Tigrů a vyfouknutí Gallaghera, kterého jsem měl vyhlídnutého a chtěl ho brát pár dní nato, ale to se nedá nic dělat, beru to tak, že by mi ho vzala i Cathy, kdyby hrála dál.

Matchupem samotným se zabývat nechci, vyzdvihnu jen Arvidssonových 2+5 bodů a +5 - chytil se v pravý čas. Jen by mohl ještě přidat sekundární stats. Hedman se pak dostal na první místo mezi obránci, což je přesně to, proč jsem za něj v aukci utratil balík. Nevím přesně, jak se ty žebříčky počítají, ale rozumím, že čím výš, tím líp :)

Celkově tedy po základní části 3. místo celkově s 57,4% úspěšnosti, ale hlavně 1. místo v divizi a přímý postup do semifinále. Předsezónní očekávání to tedy dost předčilo.

A můžu si dovolit zhodnotit i celou základní část. Na začátku to vypadalo, že jsem měl štěstí na match-upy, protože jsem sice sbíral vítězství, ale celkově jsem ve statistikách vůbec nevynikal - snad kromě +/-. Nakonec jsem vyhrál 5 statistik (G,P,+/-,SOG a BLK), v 10 (včetně všech brankářských) skončil v top5 a hůře jsem zůstal jen ve 4 - ano, jedna z nich jsou FW, kde ligu s přehledem uzavírám, přesto jsem v tom dokázal 2 match-upy vyhrát :)

I když byl draft, resp. aukce klíčovou součástí (nejen) této sezony, tak důležitým faktorem byly i povedené příchody z řad Free Agents. Namestnikov, Hertl a hlavně Wilda Karlssonů do týmu perfektně zapadli a předčili mnohé zamýšlené opory. Dost tak zkomplikovali moje rozhodování ohledně toho, koho si nechat do další sezony. To bude velké peklo a jsem rád, že to nemusím řešit hned. Budu se pak snažit být aktivní na přestupovém trhu a trochu tu situaci usnadnit sobě, ale i třeba někomu jinému ... ale uvidíme, k tomu potřebují být vždy aspoň 2.

Tak a teď druhý bye week po sobě, teď už ani tu sestavu řešit nemusím, a pak v plné síle na semifinále.

od Rethon » pon 26. úno 2018 15:34

:jupi: YES!!! :yahoo:
Normálně bych se kvůli výsledku jednoho zápasu základní části tolik nevzrušoval, ale tohle dost dobře znamená postup do p-o s bye na první kolo v kapse. Psal jsem, že cílem minulého kola bylo udržet náskok na Lenochody a to vyšlo nad očekávání. Zapomněl jsem zmínit, že to chce udržet náskok i na Diablos z Newarku, ale to se taky podařilo.
Greenock Greenskins - Kosatky : 14 - 3. Lenochodi prohráli nečekaně 5-12, Newark Diablos nakonec otočili na 10-7, což mi ve výsledku dává náskok 26 bodů na druhé Diablos a 32 na třetí Lenochody. To už bych si měl pohlídat. I když ten můj tým dokáže být pěkně škodolibý ...

Proti Kosatkám jsem měl zase výhodu víc "mangames" - hlavně v první polovině týdne. Využil jsem to k neuvěřitelnému vedení 16:0 po pátku. To beru jako svou rubriku "co jsem tento týden zažil nového", protože takový rozdíl dva dny před konce jsem ještě v svém zápase neviděl). Pak se to trochu zamotalo a já se začal obávat, aby to Ohlund v neděli ještě neotočil, protože těsných cats tam bylo dost. Naštěstí ale jeho parta neudělala skoro nic, stejně jako ta moje, a výsledek tak zůstal parádní. Dokonce jsem zase vyhrál FW. Sice o 2, ale počítá se to. Těsných cats bylo nakonec asi 11 a skoro všechny v můj prospěch, takže to srdíčko a štěstíčko se udrželo na mé straně. Uff.

Hvězdou týdne je pick-up Ryan Miller, kterého jsem musel vzít místo těch odpadlíků z Philly. Hned prví zápas udělal SO, druhý sice prohrál, ale dostal jsen jeden gól, a třetí zápas sice fasoval 5 kousků, ale to jsem už G stats neřešil a nechal ho sedět. Takže 1 SO, GAA 0,5 a SV% 98,7%, k tomu i pěkných 78 resp 77 SA a SV.

Zklamání je naopak víc, ale většinou to zachraňvali aspoň slušnými nebodobými stats, takže nebudu žádného zoufalce jmenovat. Pravdou ale je, že by mi nevadilo, kdyby si v St. Louis a Columbusu vzpomněli, co dělali na začátku sezony jinak, že vyhrávali.

Takže teď Rono a jeho vlčí Lenochodi a potom v ideálním případě týden volno a pak semifinále. :frajer:

od Rethon » pon 19. úno 2018 14:24

A je to tady, první ze dvou zápasů s přímým konkurentem o první flek v divizi je za mnou. Před zápasem jsem chtěl jakoukoliv výhru nebo i neprohru, v průběhu se to pak přelévalo, takže cílem zůstávala jakákoliv výhra. A dopadlo to výhrou Greenock Greenskins 10 - 7 Newark Diablos.
Přesto zůstává trochu pachuti, protože před nedělí to bylo efektivně 12-5. Mohl jsem ztratit G (+1 a horší rozpis), mohly se zamíchat různé věci, ale na SV a SA jsem si věřil, že to uhraju. Náskok kolem 30 v každé kategorii a já v bráně Neuvirtha s Bishopem a soupeř King Henrika s Kinkaidem. Neuvirth se zranil po 3 gólech (11SV) a Lunddíra odchytal celý zápas, i když dostal 7 kousků (a připsal si tak 30 SV). V noci pak Kinkaid udělal něco kolem 40 SV a Bishop, aby ho dorovnal, dostal 3 góly ze 4 střel a šel. Takže nakonec prohra o 23 SA a 18 SV. Inu, asi když už jsem ten seriál "co je tento týden pro mě nového" začal, tak se mi pánové v bráně (+ trenéři) postarali o zajímavé pokračování. Nakonec můžu být rád, že tahle hrůzostrašná noc nezvrátila golmanské stats uplně (v tom mě aspoň soupeřův Lundqvist vyšel vstříc). Takže golmani 3:2 pro mě.
V poli jsme si rozdělili, že přesilovka je moje, 5-5 soupeře. Já pak jen ukradnul ty góly, k tomu přidal hity, bloky, střely a výhra byla na světě.
Pochválíme Dougieho Hamiltona za jeho hat-trick a celkově bilanci 4+1 (3PPG), k tomu nějaké hity a bloky a střely, potom obrozeného Toewse (1+4, zo toho 2 PPA), to je po té mizérii poslední doby pěkný přízpěvek. Nesmím zapomenout na Hedmana (0+5, z toho 4PPA) a jako Hamilton nějaké střely, bloky a hity. No a nakonec výjimečně i sebe za moje pickupy na tento týden. Floridské duo Malgin + Matheson předvedlo dohromady 4+3 (1+3 v PP), což je pro tyhle týdenní posily slušný nadprůměr.

Tabulka je pořád zbytečně těsná. Náskok na druhý flek 14 bodů, na třetí 18. P-O bych už ale měl mít zajištěné - těch 65 bodů rozdílu je sice méně, než kolik bodů je ještě ve hře (76), ale to by chtělo pěknou divočinu.
Takže teď Ohlundovy Kosatky, které jsou v boji o P-O už jen teoreticky. Cílem je udržet náskok na Ronovy Lenochody, abych si pak ve vzájemném zápase mohl dovolit i mírnou prohru.

od Rethon » pon 12. úno 2018 11:28

Konečně výhra, i když 10-8 proti zraněními zdecimovanému týmu soupeře není žádný zázrak, zvlášť když v poli jsem moc bodů neuhrál. Nicméně poté, jak celý matchup probíhal, je jakákoliv výhra úspěchem.
Hvězdami jsou golmani - 5W 0P .947 a 1.80 1SO znamená výhru 7:0.
Na facku je Keith. Už ani nemluvím o zklamání, protože tohle předvádí pravidelně, ale už by se mohl trochu probrat nebo skončí na waivers.
No a novinkou, o které jsme psal minule, je status SUSPENDED. Forsberg dostal trest na 3 zápasy (což ve srovnání s tím, co procházelo Crosbymu, je fakt výsměch) a mě překvapilo, že musel zůstat na soupisce, protože IR+ na tohle nefunguje. No, škoda.
Celková situace je stále napjatá. V tabulce sice stále držím vedení v divizi, dokonce jsem si asi o bodík polepšil, ale pořád jsou soupeři na dostřel a pravděpodobně rozhodnou vzájemné zápasy - s Newarkem teď a s Lenochody naposledy. Tak uvidíme, moc rád bych tu skupinu vyhrál, když už ji vedu tak dlouho, a vyhnul se tak prvnímu kolu P-O.

od Rethon » stř 07. úno 2018 09:27

Tak tohle hodnocení by se dalo pojmout taky pozitivně - že jsem se oproti minulému týdnu zlepšil. Ale těžce tedy převládají negativa. 6-11 proti Dannyho Seattlu Bay je nepřijatelná porážka. Narozdíl od Dannyho se mi vyprazdňovala marodka a stejně jsem toho nedokázal využít. Dost depresivní byly hlavně přesilovky, kde jsem sice sem tam získal body, ale Danny byl pořád o chlup přede mnou, až se ke konci utrhl a krom PPG to skončilo o parník. Golmani 0-5-2 ... tady k tomu toho nemám moc co říct. Je to loterie, ve které jsem tento týden táhnul fakt blbá čísla.
Co se nových zážitků týká, tak poprvé jsem si vyzkoušel jaké to je, když se mi hráči hromadně vrací z marodky. Na jejich náhradníky jsem si už zvyknul a bylo těžké se s nimi rozloučit. Na následující týden už mám díky Forsbergovi taky jednu novinku, ale k ní až příště.
Hvězdami týdne Logan Couture a Viktor Arvidsson, oba 6 bodů. Hlavně u Arvidssona je to příjemné vzkříšení.
V tabulce se držím pořád na prvním místě v divizi, protože soupeři se přiblížili jen nepatrně, resp. hráli spolu a srovnali se za mnou se stejným odstupem. Jestli ale nezačnu něco hrát, tak ten první flek neudržím. 57 bodů náskok na p-o ale vypadá dostatečně...

od Rethon » pon 22. led 2018 10:38

Tak tenhle týden mám dvě možnosti, jak začít své hodnocení, a obě jsou pozitivní.
Tak třeba: YES, konečně jsem vyhrál FW :clap:
Anebo: v neděli jsem získal nečekané body a vyhrál jsem střely o 3 a +- o 1 :wave:

Takže výsledek Greenock Greenskins - Monkeys piss 5 - 13

Týden, kde jsem si chtěl prakticky zajistit p-o, šel po celou dobu prdelí napřed. Špatně bylo snad všechno a chvíli to dokonce vypadalo, že uhraju 0. Mí hráči se rozdělili na 3 části. První část byla zraněná, druhá měla bye week a třetí hrála tužku. Bylo mi z toho zle. A asi nejen mně, protože najednou se objevilo, že je Granlund DTD kvůli nemoci. Takže to chudák taky dost prožíval, zdá se. K tomu navíc soupeřovi hráči nezářili, ale uhráli vždycky tolik, aby těsně vedli. A když se z těch mých mátohů někdo vzchopil, tak přidali taky. To bylo frustrující.
Udělal jsem několik tahů, abych zmírnil nevýhodu v zápasech, ale neměl jsem uplně šťastnou ruku. Vzal jsem Janmarka, protože mu to docela šlo, ale během 2 zápasů, co za mě hrál, vytvořil jen -2, 2FW a 3 BLK, zbytek 0 včetně SOG. Tak jsem ho vyrazil a vzal místo něj Lewise (měl i víc zápasů) no a pan z jarmarku dal v dalším zápase 2+1, z toho 1 PPG. Takže kdybych si ho nechal a vyhodil místo něj Oleksiaka (další výplň), tak jsem prohrál "jen" 7-11. Před nedělí řeším dilemma, jestli nechat chytat Elliotta proti WSH nebo ne. PHI na B2B proti WSH, Elliott poslední dobou velká díra, v ideálním případě můžu získat 1.5 bodu (když vychytá SO) a v nejhorším případě můžu 1.5 bodu ztratit (prohraje a soupeřův Gibson překlopí GAA na jeho stranu). No pravděpodobnější se zdálo to, že to s ním v bráně nedopadne dobře, tak jsem ho nechal na lávce. A oni vyhráli 2:1, Gibson dostal 5 a střídal, takže tady jsem taky ztratil bod (nechat ho hrát, bylo by to +1 pro mě, -1 pro soupeře). Takže neudělat tahy, které nevyšly, byla by to prohra 8-10. Takhle je to 5-13 a hlavně že to už je za mnou. A už aby byly za náma všechny ty šílené týdny s bye weeky a teď ASG. Teď se aspoň nemusím bát, že neudělám minimum G startů.

Těžko hledat hvězdu týdne, vyzdvihznu 3, kteříto aspoň nepodělali a společně přispěli i k historické výhře v FW: Tomáš Hertl (1+3, 39FW, William Karlsson 2+1 22FW, Timo Meier 2+1 20FW)

Tabulka říká, že už nejsem první. Na body jsem třetí, ale protože držím první plac v divizi, svítí u mě dvojka. Mí nejbližší soupeři totiž viděli, jak bídně na tom jsem, a přes víkend radši zařadili zpátečku, aby mě nepředběhli. To jsou teda hodní. Náskok na p-o se smrsknul na 60 bodů. Pořád je to dost, ale taky vím, že dokážu zázraky. Snad se mi už začnou vracet lidi, Schwartz i Forsberg už snad nebudou absentovat tak dlouho.

od Rono » pon 15. led 2018 16:03

Výjimečně ti budu fandit a toho Sellyho vydrť! :fan: :jn: Sorry, Selly, ale chci do PO.

od Rethon » pon 15. led 2018 13:41

Greenock Greenskins - Boston Tigers 13 - 5

Asi budu vypada neskromně, ale tahle výhra je slabá a měla být výraznější. Měl jsem výraznou početní výhodu způsobenou jak mou aktivitou sehnat hráče, kteří nemají týden volna, tak i neaktivitou soupeřky v tomtéž směru a v neposlední řadě i soupeřčinými zraněními, která zabírala spoty v sestavě zdravým hráčům (Bailey, Niederreiter a na poslední zápas i Monahan). Navíc byla Cathy na hraně co se týče G startů - za Canes chytá v 2018 víc Ward, ale tentokrát dostal jen 1 zápas a zbylé 2 měl Darling, což přesně stačilo. :jn:
Takže početní výhodu jsem proměnil ve výhru ve všech statech v poli krom tradičních FW, i když teď už to bylo opravdu o prsa (69-76). A na stranu druhou v golmanech jsem dostal 2:4 a ty 2 body jsem vyhrál čistě jen na počet (SA,SV). Mrázek naopak potvrdil své letošní hrozně statistiky svým druhým SO v sezoně a bylo. Dubnyk pak mohl pomoct k výsledku 14 - 4, kde stačilo, aby vyhrál, nebo aspoň 13 - 4, kdyby neprohrál, ale on prohrál v OT. Takže 13 - 5. Ne že by za to mohl jen on ...

Golmanský stats jsou vůbec tím, co mi na lize vadí nejvíc. Zaprvé má 2-4 týpků v bráně podobný vliv na výsledek jako cca 18 lidí v poli, a zadruhé se do toho započítává spousta stats, které ten golman tolik neovlivní (W,L,SA, SV). Takže když se to sečte, tak cca čtvrtina/pětina stats je nezasloužená.

Ale zpět na pozitivní notu. Mikael Granlund 2+4, +4 (1+1PP) a hlavně Dougie Hamilton 3+2, +8, 16 SOG jsou hlavní hvězdy týdne. Granlund potvrzuje, že špatný začátek sezony je pryč. Hamilton dává naději v totéž.
V tabulce jsem zpět nad 60% a zůstávám na čele. Moji nejbližší divizní soupeři vyhráli 14:3 a 11:4, takže žádný trhák se nekonal. Ještě se však vylepšila šance na postup do play-off, protože na 4. místo je už náskok 76 bodů. A protože příští zápas hraju právě proti Sellymu, který je 4., můžu udělat definitivní krok k postupu. Nebude to ale žádná sranda, počty jsou i po pár úpravách tentokrát proti mně a týden volna má dost lidí, které nechci pouštět na waivers. Třeba Hedman, ktarý se parádně rozehrál a už je na marodce. :bitka3: Chlapi, dávejte si pozor na ta kolena ... pane Giordano, opatrně prosím, nebo dostanete flastr. :hroza:

EDIT: taky Dubnyk za tu OT prohru nedostal L, moje chyba, takže to mohlo dopadnout ještě hůř, tedy 13:6.

od Rethon » pon 08. led 2018 13:33

10:7 výhra proti Connorovým Rangers je jako sen. Od začátku to vypadalo na debakl a nic nenapovídalo tomu, že bych mohl vyhrát - nejlepším scénářem se jevila těsná prohra. I proto jsem se začal zaměřovat spíš na příští týden, kde jsou velké rozdíly v počtech zápasů. Ale uhaluzil jsem A o 1, udržel jsem PPG na remíze, udržel jsem bloky a překlopil hity a hlavně nasázel několik G, čímž jsem vyhrál i P a SH% a překvapení je na světě. 2-4 prohra u golmanů je vlastně ok. Tam jsem čelil velké početní převaze, co se zápasů týká, a tak jsem rád za vyhrané GAA a SV%. Proti kvartetu Bobrovsky, Smith, Howard, Ward to potěší. Narozdíl od soupeře jsem náhodou strefil brankáře, co bude fasovat, a nechal Dubnyka na lavičce proti Coloradu. Bylo to proto, že byl potvrzený jako starter pozdě, tak jsem vsadil na kolegy, kteří byli potvrzení dřív. Takže klika, žádný skill. V poli jsem pak prohrál jen PPA, PPP a tradičně FW - s tím se dá taky dobře žít.

Pochválím probuzeného Toewse (2+3; +4) a Hedmana (1+1, +3, 17 SOG, 15 HIT, 8 BLK), který se snad už konečně rozhodl přispívat tak, jak se od něj očekává. Zklamáním je naopak Arvidsson, který se oproti začátku nějak zadrhává. I když je nutné dodat, že bez jeho 4 HITů bych tu kategorii prohrál. Podobně jako bez Panarinovy asistence bych A zremizoval, takže mi jeho 0+1 vlastně nevadí.

Tímhle zápasem skončila exkurze do druhé skupiny a teď začíná boj o play-off. Začínáme s Cathy. Novým prvkem pro mě tenhle týden bude to, že hodně týmů má off week, takže bude dost málo zápasů. 1 povedený zápas tak může znamenat hodně a 1 nechytající golman ještě víc.

Na závěr tradiční pohled na tabulku. Ta série proher z konce roku mě stála hranici 60%, takže už jsem pod ní. První místo ale zatím zůstalo, takže dobrá nálada mě ani můj tým neopouští.

od Rethon » sob 06. led 2018 11:08

Přes Vánoce jsem tomu moc nedal a moji hráči taky ne. Výsledkem byly dvě prohry 7:11. Nejdřív s JKL, který na mě nastartoval tak, že jsem už od začátku věděl, že je zle. Od debaklu mě zachránili golmani (5:1) a hlavně Bishop. Následoval AndyF, který mi vrátil porážku z prvního kola. Tam jsem to zase musel zachraňovat v poli, protože golmani i přes slušná čísla dostali 0:7. Tady musím vyzdvihnout soupeřův "push your luck" skill, protože vzal na výpomoc Sarose a získal tím 3 body (W a SO přetočil z remizy na win a SA a SV otočil úplně). Mně hodně pomohli W. Karlsson a Granlund, oba s 4+1.

Kromě vánočního útlumu mě taky začala kosit zranění. Už se tím sice opakuju, ale moje velké opory Schwartz a Forsberg jsou na IR, k nim se během těch dvou týdnů na cca týden přidali Dubnyk, Couture, Werenski a Mantha a to už je trochu moc. Tohle bych nerad opakoval. Za ty relativně těsné prohry jsem pak celkem rád. Snad aspoň takhle dopadne i současný matchup s Connorem. Je to stále souboj s druhou divizí, takže mě to tak netrápí, ale nějaká výhra by se zase hodila. Upínám se k příšímu týdnu a odvetě s Cathy, snad jí vrátím prohru z první půlky.

Připomínám, že stále nabízím Toewse. Stále nepřišla nabídka, kterou bych přijal. Chci za něj srovnatelného hráče bez ohledu na pozici, který nezískává tolik bodů za FW. Teď se navíc celkem rozjel :)
2007 ANAHEIM DUCKS