Uzávěrku přestupů můžete sledovat v našem chatu v místnosti Trade Deadline 2019.

Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu

Přehled tématu: ICE CATS

od Chris » stř 20. úno 2019 20:51

Každopádne sa chcem podekovať ako tým,čo už odišli Vojtovi i Palimu za pomoc,ale špeciálne Rambovi a Zezynkovi za tento výsledok ktorý sme spolu dosiahli,každý jeden den mne s vami bavil ,každý ste si našel svoji roli ako pomôcť tímu aby pomohol tímu a dostal nás do play off. :) :clap:

A vítame medzi nami Dancheza :klobuk: :klobuk: ,je to jednak super tipér ale i chalan a to si vážim,že nám chtel prijit.To ukáže čas,če podarí i neco uhrát,konkurentov máme silných a už ted se tešime na suboje s nimi. :) :wink: ted máme pred sebou poslední kolo ZC . :) :)

od Chris » stř 20. úno 2019 20:31

nani92 píše:
stř 20. úno 2019 17:11
čo stojí za takou rýchlou a častou výmenou tipérov?
chalani vedí každý jeden.Každopádne chcem podekovať Palimu aj za toto kolečko,bol to ako návrat do čias v Evil ,len on už je na dôchodku ako honziss a je mu tam fajn.Nemal som ho do toho uvrtávať,návrat do stejné reky nikdy není taký istý.Takže jeho angažovanie byla moje chyba ako GM.Sorry Pali,dúfal som,že tebou se to uzavrie ,Zezynko a rambo pryč už nepudou,kým sami nebudú chtit. :) Pavúci už byli mimo play off a tak ked bolo jasné,že s Palinkom to nevyjde,riešili sme s Mikeom presun Dancheza k nám a zároven návrat Sergiona k tímovej tipovačke,čo ste videli aj na stránke KTL ,že mel chut a šanci si váži,hned aj písal do témy pavúkov a sezonu dotipujú poctivo až do konce.A za to zaslúžia podakovanie.Super kluci.Takto to má byť a doufejme,že si z vás zoberu príklad i ostatné tímy včetne vášho nanni :klobuk: :klobuk:

od nani92 » stř 20. úno 2019 17:11

čo stojí za takou rýchlou a častou výmenou tipérov?

od Chris » ned 27. led 2019 18:47

Tak na úvod sa chcem za všetko čo pre mačičky odviedol Vojtarimu podekovať,vybojovali sme spolu titul a tak budeme mít na spoločné posobení i hmatatelnou spomínku. :wink: :) Dakujeme Vojtíšku za všechno ,good luck v dalšom posobení v KTL. :)

Pro GM menší zdelení,ak budete mať chut svoj tým posilniť či už pre koncom ZC prípadne play off ozvite sa Vojtarimu,je pripravený pre volný trh a možno ziskate spolahlivho tipera ,nejen pro túto sezonu. :wink: :)

od Chris » čtv 24. led 2019 17:54

Vojtari Gratulujem k 2 miestu v jednotlivcích ,kousek chybel i k tomu 1, ale bolo to super kolo a zaslúžene si tam kde si :klobuk: :klobuk:

Po 2 výhrach v duelových kolách a trápeni v tom minulom,sme konečne zapli i v tom tabulkovom a krok za krôčikom ideme za postupom do play off.Velký podiel na nom máš ty rambo ,ceníme si to , :wink: :) Díky kluci všetkým 3 :wink: :klobuk:

od Chris » pon 31. pro 2018 16:12

Prajem areckovi ,mojim kolegum od maciciek i konkurentom v KTL i vsem lidem z HF veseleho Silvestra,vela pohody,ziadne nehody a vse nej do noveho roku 2019 ,hlavne zdravicka,potom se zmakne vsechno. :klobuk: :) :klobuk:

od Chris » sob 08. pro 2018 09:31

arek píše:
pát 07. pro 2018 07:36
diky, ze ste tym poslednym zapasom (LAK-NJD) otocili stav s dragons
na začiatku sezony som bol osobne na zápase New Jersey :Washington 5:0 kde čerstvého víteze SC diablici rozobrali na šroubky ,diváci se tam skvelo bavili ,Ovečka dostala i po kokose :-D a tak po tej šnúre prehier Jersey sme riskli,že to konečne zlomia,majú svoju silu a určite nebudú prehrávať všechno. :wink: Ale bol to super duel,kajčo to tam skvelo triafal a mali sme i štastie,take výhry sa cení :) :wink: Akurát škoda,že to bolo v den kedy mal Redynko 30,ale čo,hlavne nech je zdravý,štastný a darí sa mu v láske i živote. :wink: Vše nej popral sem i osobne,ale napíšu to i tu ,kde tak radi chodíme už roky aj vdaka tebe arečku ,cepikovi a petríkovi :wink:

od Chris » sob 08. pro 2018 09:12

boss píše:
úte 11. dub 2017 13:42
Námět na skvělý článek na stránky KTL ... udělat analýzu, když byl Chris GM, kolikrát a zda vůbec odehrál sezónu s hráči, se kterými nastoupil do sezóny Vždyť každý, i ten nejhorší sportovní fanoušek, ví, že tým se musí sehrát a hráči si musí sednout.
Ked si toto Pavlíku napísal,zasmial som sa na tom,zaslúžil som si to za minulosť ,spolu sme v Evil dosiahli na 2 tituly ,na ktoré budem rád spomínať,my dva sme byli dosť tvrdohlavý a každý chtel delat veci po svém,boli sme ako ohen a voda ,spolu to skrátka nešlo,ted je každý na svém písečku a venuje sa svojmu týmu.A je nám fajn. :) :good: Ale spätne ti musím dať za pravdu,s chalanmi rambom,Zezym,Vojtarim sme sa zohrali za tie 2 sezony čo sme spolu,vieme o svojich kladoch i slabších miestach,pôsobia na mna neraz upokujujuco ked začnem strácať občas pri slabších výsledkoch pokoj :-D :wink: a tipovanie s nimi si užívam,zohrali sme sa,každý si ide to svoje ale nezapomínají i na tým a za to im chcem aj touto cestou podakovať ,urobil som to aj osobne,ale je čas napísať to aj verejne,nielen preto,že sme vyhrali 1 titul pre ICE CATS a aj v duelových kolach si ideme svoje,ale preto,že si rozumieme a vieme kde nás tlačila topánka a na tom sa snažíme pracovať spolu.Díky chalani. :) :wink:

V našich dueloch,ten 1 sme líp zvládli my,ten druhý vy,pekne ste nás vyškolili a zaslúžene dali na frak.Takže sme si kvit i ked teda vy jasne,(Angels a Drexel su skúsený matadori a tešia sa na dalšie kolá aby vám to vrátili a dostali za seba v tabulke ) kde excelujú happy a Reddy ( gratulka k zvoleniu za vaše výkony do ASG chalani,máte formu ako hrom :klobuk: )

ale su silný spolu aj ako tým a určite ešte dajú o sebe vedieť v dalšom kole :wink2: )nám šlapali vo výbornej forme hrajúci koníci a Kenti na chrbát a držali v napätí až do predposledného dna tohto kola.A Gremmlináci čihali v tesnom závetrí na naše prípadné zakopnutia.Určite ešte to tu roztočia,majú parádnu formu od úvodu sezony,bez väčších zavahaní. :klobuk: Klobouček pred týmito 4 týmami za toto kolo dolu,išli si svoje a prejavilo sa to na konečnom výsledku. :) Ale zase netreba zaspať na vavrínoch,je tu nové kolo a týmy ako Drexel Dragons,Gremmlináci,Angels a dalšie na ktoré netreba zabúdať,každý má svoju silu :frajer: si na nás brúsia zubky a tešia sa na nové suboje ako i my s nimi. :) :wink:Takže čo bolo bolo,dnes nám začína nové kolo a hlavne nech sa pri tom všetci spolu zabavíme. :yes:

od Joe S. » pát 07. pro 2018 09:04

arek píše:
pát 07. pro 2018 07:36
aby si sa neposral :bee:

od rambo001 » pát 07. pro 2018 08:34

No věcné dary v podobě sudů s různým obsahem můžete poslat Milošovi on to pak rozdělí. :oslava:

od arek » pát 07. pro 2018 07:36

diky, ze ste tym poslednym zapasom (LAK-NJD) otocili stav s dragons :good:

od Chris » sob 03. lis 2018 22:37

No tak po letnom odpočinku Ice vstúpili do novej sezony v nezmenenej zostave,oslavy titulu sme si užili počas leta,trochu trvali aj počas 1 kola novej sezony :-D :wink: ale už pomalu krok za krokom počas 2 kola sme si pripísali pár cenných skalpov v 2 duelovom kole :) už po dnešku je jasne,že obsadíme 2 miesto a tak sme aspon čiastočne napravili zaváhanie v tom 1.Dodatočne chcem pogratulovať kolegom z Blue Angels ale i Masters Gremlins k parádnemu vstupu do novej sezony kde obsadili 1 miesto v 1 kole, :klobuk: :) :)

na čo Masteráci naviažu aj v tom 2 :klobuk: :klobuk: :klobuk: Tešíme sa na dalšie súboje s nimi,velká konkurencia nás vždy dobre navnadí na súboje v novej sezone,či už s Masters,Kentom,Falcons alebo Angels,Evilákmi ,Drexelákmi,rytiermi a dalšími súpermi. :box: :box: Všetkých prihlásené týmy vítam znovu v hre,o rok sa snad na stratené miesta vrátia i Blue Flyers ktorý si dávajú snad len menšiu pauzu a vrátia sa o rok do hry. :) :)
Chcem sa podakovať kolegovcom z Ice za poctivú robotu počas obidvoch kôl,v tom 1 nám štastena nebola moc naklonená,ale času na nápravu bude ešte dosť,postupne sme na tom začali pracovať už v tomto 2 kole.Pred 3 kolom dojde v našom týme k menšej zmene,na čom sme sa dohodli už v priebehu 2,ale na to bude dosť času v dalšie dni. :box: :) :) Dnes koniec hlásenia,pekný večer i víkend prajem všetkým zúčastneným kolegom v KTL i mimo neho. :klobuk: :)

od Chris » ned 08. dub 2018 10:25

petrik píše:Gratz :klobuk:
Díky kolego :klobuk: ,ICE se konečne taky dočkali,už byl nejvyšší čas :)

od petrik » ned 08. dub 2018 06:48

Gratz :klobuk:

od Chris » ned 08. dub 2018 01:16

dejf píše:Tak teda gratulace. Zaslouzene, ve finale jste podavali maximalni vykony.
Dakujeme pekne Flyers a dejf za gratulácie :) a musím vám to oplatiť,išli ste ako píly celé play off,vrátili požičané vlanajšíemu premožitelovi týmu Evil,vyradili vítaza vaši konference petríkovcov a i vo finále ste podavali super výkony ako v jednotlivcoch dejf i Connor a Fleyers,klobúk dolu páni :klobuk: tak i týmovom výsledku,tie X ste chytali vo velkom štýle :klobuk: prinútili makať naplno ak sme sa k 1 titulu pre ICE CATS chceli prepracovať bolo to finále ako sa patrí,plne prekvapivých výsledkov,zvratov a za toto vám tiež musím zagratulovať páni :klobuk: tešíme sa na dalšie súboje v budúcej sezone s vami i dalšími týmami. :) :klobuk:

od dejf » sob 07. dub 2018 17:59

Tak teda gratulace. Zaslouzene, ve finale jste podavali maximalni vykony.

od FLYERS FAN » sob 07. dub 2018 13:55

Congrats

od Vojtari » sob 07. dub 2018 13:36

Je to taaaaam :D :-D

od Chris » sob 07. dub 2018 12:21

excelent píše:Gratuluji k mistrovskému titulu KTL :cup: :cool:

Dakujeme pekne Exo :) Ja tebe tiež k super sezone v individuálke a postupu do finále konference v týmovej tipovačke,dobrá robota :wink: :klobuk:

od excelent » sob 07. dub 2018 10:10

Gratuluji k mistrovskému titulu KTL :cup: :cool:

od Zezy » sob 07. dub 2018 07:17

no byly to nervy...hlavne dnesni noc kdy posledni zapasy se vyvyjely tak nejak na plichtu nastesti to zvladlo blues a ducks :jupi: a my muzem oslavovat dekuji za sezonu kluci chrisi vojto luky byly ste super kolegove klobouk dolu :good: :klobuk: chlapi uzivejte titulu a dalsi sezonu snad ve stejne sestave zde tu!

od Chris » sob 07. dub 2018 07:00

Je to tam Wildo a medik konečne vyšlo to o čom ste snívali ked ste bojovali za mačičky,titul pre ICE CATS kým ja tu budem GM ,máte svoje čisla dresov vo vítrinke ICE CATS ,dakujem za to čo ste pre mačky odviedli za robotu :klobuk: :klobuk:

a :clap: :clap: :clap: :oslava: :oslava: Chcem sa podakovať hlavne Zezymu,Vojtarimu a rambovi ktorý šli ako píly,makali na 100% individuálka šla bokem,všetko dali pre úspech týmu a dočkali sa za to zaslúženej odmeny v podobe 1 titulu pre ICE CATS.Dakujem páni za to všetko čo ste pre ICE odviedli sezonu a hlavne play off s vami som si užíval a máte svoj 1 titul v kapse zaslúžene vyhrali sme základní čast KTL a ted pridali i play off :good: :oslava: :oslava: :oslava:

Ked som získal svoj 1 titul v drese Evil Insiders vzali sme ICE CATS titul spred nosa v rozhodujúcu noc ,ked boli k nemu velmi velmi blízko,vtedy som si povedal,že tú "krádež" raz tu musím splatiť a vybojovať pre mačičky titul lebo si zaslúžia byť uvedený medzi vítazmi KTL a dnes to vyšlo vdaka páni :klobuk: :clap: :clap: :clap:

od Zezy » sob 07. dub 2018 06:41

jooooooooooooooooooooo mistřiiiiiiiiiii!!!!!!!!! titul je náš!!!!!!!!!!!! :yahoo: :jupi: :wave:

od Chris » čtv 29. bře 2018 05:38

Pani sme tam ,postupili sme do finale,uz po 2 dueloch Rags nam to inkasovanym golom na 2:2 vybojovali.Este som taku radost z inkasovaneho golu Rags nemal a Connor taky iste ne. :-D i vam pomohli k matchballu :-( :clap: :wave:

od Chris » pát 16. bře 2018 20:24

No po gratuláciách našim konkurentom k postupu do play off som sa prepracoval i do našej témy :-D S vami sme si všetko napísali osobne,ale patrí sa pochváliť vás 3 i tu v tejto téme na HF tak podme na to. :) Velká gratulacia a podakovanie vám 3 chalani,za nasadenie,bojovnosť trpezlivosť.a že ste k výborným výkonom pridali i trochu rozumu k tipom čo nás nakoniec vynieslo až na 1 miesto v lige po ZC ,za čo pred vami :) :good: Velká gratulácia Zezymu a Vojtarimu k individuálke ,to boli skvelé výkony od vás páni a velký klobúk dole robili ste nám radosť a tahali tým k popredným metam v lige.Zaslúžene patríte k TOP tiperom ligy :klobuk: :)

Velké podakovanie i poklonu by som chcel napísať kolegovi rambovi,ktorý si aj ked v individuálke mu to nevyšlo letos tak dobre ako vlani,svoju cestu ako doplnať našich 2 bodových lidrov a tipy našiel,čo bolo velmi cenné,podla tabulky se to nezdá,ale my 3 vieme aký velký prínos pre ICE Cats si znamenal a budeš znamenať :) :wink: velmi dobre sa mi s tebou spolupracuje si super chalan a dobre sme si rozumeli až na tu 68 :-D :-D :wink: a za to vám všetkým 3 ale špeciálne tebe za to všetko patrí velke DAKUJEM odo mna. :) :frajer: Good luck v play off :wink:
1998 NAGANO