BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

arek píše:
stř 04. bře 2020 22:47
tak nasou posilou na Playoff sa stava stary harcovnik a dlhorocny anjel j0man Tak vitaj spat j0man a dufam, ze nie si sklamany z toho, ze ides nam
ďakujem pekne, som polichotený, že si zo mňa spravil jednotku draftu :-D a samozrejme sa teším na našu ďalšiu spoluprácu, verím, že pomôžem k obhajobe :box:
Zmeny v Blue Angels:
  • lucime sa excelentom. Exo u nas posobil dlhsie, takze za vsetko velka vdaka a poklona :poklona: V roku 2019 sme i vdaka nemu ziskali nas prvy titul :cup:
  • novym clenom timu sa stava veteran, matador KTL, takisto byvaly veduci KTL, ci zakladatel timu Ice Cats WildCelt. Ocakavania su obrovske :-D Vitaj medzi anjelmi Wildo :moj:
  • nasa playoff posila z minulej sezony j0man podpisal v Crazy Meerkats
Takze do sezony 2021 v tomto zlozeni:
arek - GM
Walt
hapy
WildCelt

:wave:
no tak este nepredbiehajme :stop2:

hadam prejdem lekarskou prehliadkou, predsa len uz nie som najmladsi :-P a uvidime co este agent vydoluje od areka, moze to byt jedna z poslednych zmluv, ktore podpisem a treba sa zabezpecit na dochodok :giggle:

len aby to nedopadlo nejako takto :mf:
tak vitaj Wildo :klobuk:
som rád, že ťa znova vidím, :wink2: :yes:
Tak ti to zacina Wildo u BA ,v losovani konferencii to dopadlo dobre,nemusim riesit ako oddelit tych fans v tyme ICE CATS ktory ti tu v nasom meste ostali za ty roky verny do dnesnych dni :klobuk: a predideme sporom s tymi co ta tiez radi uvidia v meste ale fandia tymu maciciek. :) Tak good luck v novej sezone prajem. :)
Tak dnes zaciname, co najviac stastnych tipov, uvidime kam nas az zavedu :bavme:
:nervozny:

Do nich anjeli!
2657 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS