Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST. LOUIS BLUES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ahoj ivan, ako sa cítiš už lepšie? Horúčka?
JJ veď to ja stále rozprávam o jedom a tom istom tričku ... a ako sme vraveli, bolo by fajn objednávať to priamo z ich shopu spoločne na dobierku alebo ako. Potom keď sa rozhodneš s tým kamošom skontaktovať a bude ochotný, tak pls nezabudni aj na mňa :smile03:
Nateraz sa odmlčím, prídem večer.
samozrejme, potom dám vedieť a dáme to dokopy :smile03:
Ja som si objednal mikinu z tej stránky nakupusa.sk ale tam to je dosť drahé si myslím a dres mám tiež od krstného deda ktorý býva v New Jersey.
fuuu, tak som si to tam bol pozrieť a poviem ti tie ceny sú tam šialené... Malá ukážka, vôbec nie je o čom rozmýšľať, tí ľudia sa a si museli zblázniť :

http://www.nakupusa.cz/product_info.php ... ts_id=4542

na stránke Blues sa dá v ich internetovom katalógu to isté tričko kúpiť za menej , ako polovicu :shock:

http://shop.nhl.com/product/index.jsp?p ... stsell_txt
troška som si prezeral na nete nejaké veci okolo Boysieho a na čo som nenatrafil, no takého ho nepoznám veľmi, to si zgustne aj cepi pri tomto videu :good:

http://www.videosurf.com/video/brad-boy ... an-8138709
kto by to bol do neho povedal, že..? Lydman nevyzeral najspokojnejšie :lol2:
Ja som tú bitku už videl :cool: TíKejOu for Lydman ... :D
Ale som rád že už to nerobí, keby si poranil zápestie teraz pri bitke, to by som bol nešťastný ...
Bluesman píše:Ahoj ivan, ako sa cítiš už lepšie? Horúčka?
JJ veď to ja stále rozprávam o jedom a tom istom tričku ... a ako sme vraveli, bolo by fajn objednávať to priamo z ich shopu spoločne na dobierku alebo ako. Potom keď sa rozhodneš s tým kamošom skontaktovať a bude ochotný, tak pls nezabudni aj na mňa :smile03:
Nateraz sa odmlčím, prídem večer.
až teraz som si všimol tú otázku na začiatku, tak sorry... Ale mám sa už o poznanie lepšie, teploty ustúpili, a je mi fajn, ešte troška škriabe v hrdle, no už sa usmievam :D
tak MIN aj s Gáboríkom si nakoniec poradila s EDM a to je myslím si dobre. ANA podľa predpokladov zdolal PHX a znova je pred nami, ale iba jeden bod, čiže pohoda. Bude to ešte bitka o tie dve miesta (7. a 8.) záujemcov je ako vidieť dosť - EDM, NSH, MIN, ANA, DAL a my samozrejme.
Zápas MIN som si pozrel, lebo to dávali na STV3 a bol to celkom fajn zápas, Majo sa predviedol v dobrom svetle, najmä v tretej tretine mal dve tutovky na gól, žiaľ nepodarilo sa mu skórovať. Lepší dojem som mal z domácich divochov, najmä Nolan zahral super zápas.
Aj preto som rád, že sa s nimi už do PO nestretneme, aj keď ľahkých súperov tam teda vôbec nemáme, okrem zajtrajšieho zápasu s LA sa k tým ľahším zápasom dajú priradiť hádam iba PHX a COL.
Zostáva nám teda odohrať posledných 10 zápasov, z ktorých hráme 4 doma a 6 vonku, no podrobne si rozoberieme každý v deň D. Ten najbližší s LA môžme už dnes :smile03:
ivan23 píše:...Ten najbližší s LA môžme už dnes :smile03:
Ještě chvíli vydrž, nedočkavče, s LA až zítra, respektive pozítří ráno :wink:
sidney77 píše:Ještě chvíli vydrž, nedočkavče, s LA až zítra, respektive pozítří ráno :wink:
Myslím, že ivan to myslel trochu inak sidney :smile03:
ivan23 píše:Zostáva nám teda odohrať posledných 10 zápasov, z ktorých hráme 4 doma a 6 vonku, no podrobne si rozoberieme každý v deň D. Ten najbližší s LA môžme už dnes :smile03:
Takže Kings fasli, to je veľmi dobrá správa, CHI si svoju časť veľmi dobre splnili, teraz je to znechucovanie najsilnejšej dizízie ostatným súperom, menovite LAK na nás :D
Hoši, choďte zahlasovať za Blues v druhom kole o najobľúbenejší tím na fóre. Budeme štyria...
Bluesman píše: Myslím, že ivan to myslel trochu inak sidney :smile03:

Aháá, už se chytám :)
presne tak sidney, viem kedy sa to hrá, ale rozoberať tento zápas môžme už dnes... :smile03:
Cez to všetko som nedočkavý, celkom by som bral, ak by sa to hralo už dnes v noci. Tá pauza Blues sa mi vidí nejaká dlhá, dúfam, že to našim aspoň pomôže. Ukážem sa večer :rozlucka:
Nooo, tak ako pozerám, budeme mať jedinečnú šancu vrátiť Kráľom tie tri prehry. Hrali sme spolu túto sezónu tri zápasy a prehrali sme 4:0, 5:3 a 6:2 ... :sad2:
Mali by sme to tímu ktorý má o päť bodov menej ako my a zatiaľ nás tento rok riadne prášil poriadne znechutiť a vrátiť aj s úrokami. Tak ako sme Ivan dúfali nám ich v Chicagu celkom slušne načali a my by sme ich mali doraziť, ak sa nám to však nepodarí, budem extrémne sklamaný ... :( Ale ja našim verím a to bezvýhradne. Normálne rozmýšľam, že si ten zápas zajtra pozriem :-P (kašľať na kvóty :D)
Čo sa týka našej zostavy, otázniky sú určite nad Keithom Tkachukom a Jayom McKeem. Dúfam, že nastúpime v najsilnejšej možnej zostave, lebo sme mali čas na regeneráciu a ešte máme na prípravu celý deň. Ak viete niečo o našich, budem rád ak to tu zverejníte.
A ani mi Ivan nevrav o tom, že je to dlhá pauza. Už teraz prahnem po zápasoch, som rád, že sme konečne v tejto situácii. Mimochodom, akoby sme si celkom vymenili pozície z minulej sezóny s Coloradom, dúfam, ale že so šťastnejším koncom pre nás :D
zdravím vás, troška som sa včera po tom našom víťazstve nad ZV zdržal v jednom nemenovanom pube, (z čoho aj manželka mala nesmiernu radosť :oops: ) Ale dnes tu budem na 100% a pokecáme.
Tiež si tento zápas chcem pozrieť a potom sem dám aj nejaký zaujímavý report a moje dojmy zo zápasu :smile03:
tak dnes v noci si to idem pozrieť, neúčasť Frolova je celkom dobrou správou, práve on mi troška robil vrásky na čele, aj keď je tam viacero veľmi šikovných hráčov. Pozeral som si posledné výsledky kráľov a vychádza mi to tak, že dnes vyhráme 4:1 :D
Mne sa tento stav celkom pozdáva, tak schválne, či sa to takto podarí...
Ivan nezabúdaj, že Tvoje tipy ako si sám povedal sa zvyknú uskutočniť v opačnom garde :D
To že Frolov hrať nebude, je fajn, určite im bude chýbať v útočnej činnosti, aj keď posledné zápasy sa nejako nevedel presadiť, ale tím s Kopitarom, Brownom, Calderom a vzadu Doughtym nikdy netreba podceniť, pretože by sa nás to mohlo vypomstiť.
Dúfam, že nastúpi Tkachuk a povedie Boyesa s Berglundom povedzme :smile03:
Kde to budeš pozerať ivan na ATDHE?
nazdárek, ono to zas nie je ani tak môj tip, ako pocit z posledných výsledkov LAK, dopadli presne takýmto skóre, tak si robím prču :smile03:
Inak na ATDHE to asi nepôjde, tak tu :
http://www.myp2p.eu/index.php?part=sports
nie je to veľmi kvalitný obraz, ale aspoň niečo.
Som zvedavý, dám si budík a skúsim či mi to pôjde a ako mi to bude ťahať kvótu, ďakujem Ivan.
Ako si už vravel, z nadchádzajúcich zápasov asi najľahší, ak sa tak vôbec dá nazvať nejaký zápas. Ja ako vždy očakávam, že dáme gól z presilovky, menovite Bradley Keith Boyes :D atď atď ...
A dobrou správou je, že dnes už bude hrať aj Keith Tkachuk :good: Prečítal som si report :D
od pondelka už budeme sledovať zápasy o hodinu neskôr, začiatok domácich zápasov tak bude (až na malé výnimky) o 03.30, čiže koniec zápasu s predlžením bude v čase môjho odchodu do práce, tak to bude celkom zaujímavé :yes:
Dúfajme, že ich budeme pozerať ešte dlho nie len posledných 10 zápasov ;-)
vzhľadom na to, ako to je v tej našej konferencii našľapané a ako sa to celé vyvíja, to môže ešte dopadnúť kadejako, ale my samozrejme veríme, že troška viac šťastia budeme mať tentokrát my Blues :good:
Presne tak, teraz som síce rád, že niesme tam, kde minulý rok ... ale ak sme si úlohy túto sezónu s COL vymenili do bodky a ostaneme bodík dva za Play Off, budem sklamaný možno ešte viac ... Ale ja nám stále verím :cinka:
Lebo mladé drafty narozdiel od COL máme, treba ich zapracovať a z toho hľadiska taký Berglund, Oshie, Perron získajú v týchto zápasoch obrovské skúsenosti a možno práve v budúcej sezóne ich zúročia v tých zápasoch, kde sa bude lámať chlieb ... Takže vývoj tu je, perspektíva obrovská ... treba len chuť do práce, makať a ak sa nám to nepodarí tento rok, tak budúci už hádam určite a nebudeme iba do počtu vo vyraďovacích bojoch ;-)
Ale to musíme potom aj zachytiť úvod sezóny a stred takisto, ale to už som ďalekoooooo ...
hej hej, pozerám, že si sa pekne rozbehol. Ale dobre sa to číta. V podstate tiež tento team vidím v budúcej sezóne dosť vysoko, keď práve dobré jadro tvoria mladí šikovní hráči s perspektívou do budúcna a to je super.
5276 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES