Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST. LOUIS BLUES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

pekné, dobrý výber. Ja mám záujem o dres v domácich farbách, tričko s dlhým, bile s malým logom pre manželku a ešte šiltku, teraz sú pekné tie nové. Minulý mesiac mi jednu ktosi šikovný ukradol v Amsterdam - pube v KE :(
Ale dzivé sú aj tie upomienkové predmety, najmä ten drevený stojan s logom Blues s ami páči a rozmýšľam, že ho tiež objednám.
Ivan tak Ty si sa nejako rozšupol :D Pekne pekne, si zainteresoval aj rodinu do šialenstva troch písmen NHL hej? :cool:
Tak ma napadlo (viem že sa Ti to môže zdať zbytočné) ale som si istý, že my traja sme tu slušná banda, tak pokiaľ by si sa definitívne rozhodol tú objednávku priamo z ich chopu spraviť, tak to by sme sa mohli rovno dohodnúť všetci traja a objednať to spolu, myslím, že by sme na tom všetci ušetrili :)
Ja len tak, do budúcnosti :smile03:
to môžme, nemám s tým problém... :smile03:
inak manželke sa to triko veľmi páči, takže pohoda.
Na dnes idem, ráno vstávam o 05.00, takže stačilo. Pekný večer prajem.
Čím viac ľudí bude robiť Blues reklamu, tým lepšie :smile03:
Som rád že súhlasíš, neviem v akom časovom horizonte tú objednávku plánuješ spraviť, ale som si istý, že na to ešte príde reč a dohodneme sa k spokojnosti všetkých. :yes: Veď máme spoločný cieľ :cool:
Ouky, ja tiež pôjdem, lebo mám toho dosť. Dobrú noc teda, ahoj ... :coucou: :sleep2:
Bluesman skús stránku nakupusa.sk ja som si v sobotu odtial objednal mikinu a dokonca dnes mi odtial volali či všetko sedí :D .
Bluesfan, díky za radu, ešte mi daj odpoveď na jednu otázku, aké číslo by si si dal na dres Blues?
Ako sa dá objednať zo stranky St.Louis? Musím mať nzaložený nejaký účet alebo pošlú mi na Slovensko?. Ja som si kúpil tiež jednu šiltovku, teraz som si objednal tú mikinu a ešte by som chcel vypýtať od krstného alternatívny dres Backesa keď už môj Stempniak nie je aktuálny :D. No majte sa teda :coucou:
Ale si mi neodpovedal na otázku ... :(
no ja som si obľúbil 12tku :)
Niečo som pre Vás chalani spravil, nieje to nič svetaborné, ani sa mi s tým nechcelo moc hrať, ale celkom sa mi to pozdávalo a možno sa Vám to bude páčiť, alebo sa Vám to hodí niekedy. Je to upravené na rozmery avatarov aj tu na HF. :smile03:
Ja len tak na skúšku, ak by ste chceli niečo podobné aj spredu, alebo iný dres s číslom a nemali chuť sa s tým hrať, alebo nevedeli, stačí povedať, skúsime niečo vymyslieť.
Len som skúsil, bolo by fajn postaviť celý tím :cool:

Přílohy

No, noc je ešte mladá ... Ivan nech sa páči.

Přílohy

A pre Teba Bluesfan. (BTW mohol by si nám aj meno povedať :smile03: Ja som Daniel.)

Přílohy

On je Jozef :)
Jooo, možno som to už aj niekde počul :D Niesi Ty Norči? :)
Bluesman píše:Jooo, možno som to už aj niekde počul :D Niesi Ty Norči? :)
Som Norči :lol: :lol: Odkiaľ vieš? :lol:
Pekné :clap: :clap: :clap: . Dobré dresy aj ten môj nick sa tam dobre vyníma. Hej hej Ja som Jozef :D . Teší ma. :)
A ak ťa pekne poprosím spravil by si mi ešte jeden taký domáci dres s mojím priezviskom Bratek? :)
Som rád že sa páči.

Mimochodom, keď sme sa minule Ivan bavili o tom, že očakávame návrat a s tým spojené nahradenie Cama Janssena D.J.Kingom, tak Camova posledná bitka s bijcom Jodym Shellym pre neho nedopadla nejako úchvatne, samozrejme, aj preto, že Jody je zabiják a aj o čosi väčší ako Cam, ale keď sa bil Jody minulú sezónu s D.J.om, tak dopadol o dosť horšie :D

Tiež som našiel pekné video s T.J. Oshiem :D Nieje asi zrovna obľúbený, vie nielen zakončovať, ale svojím všadebolizmom, sa mu často daria aj hity. Keď v NHL naberie skúsenosti a ešte viac zväčší svoj fyzický objem a silu, bude z neho nový Iginla :D

Jasné, už som sa to naučil, takže to spravím rýchlo. :smile03: :cool:

Přílohy

Diky. Seklo by mi to :D. To video s Oshiem nemá chybu :D . Bez problémov ho odstavil
Obrázek
Taky by si nechcel??? :D
Tá je kráááásna ... :wub: Len fakt neviem, že pri akej príležitosti by som si ju obliekol :D To si odkiaľ vyhrabal? Hádam si to nevybral zo šatníka?!
Tretí alternatívny dres St. Luis.
Našťastie si to nikdy neobliekli pretože Mike Keenan - vtedajší kouč vyhlásil, že jeho hráči v hentakej ohave na ľad nikdy nevstúpia. Aspoň niekto mal v klube dostatok súdnosti. :frajer2:
Phoenixu sa také dresy nedajú spraviť? :)
5276 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS