Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST. LOUIS BLUES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

však preto to treba brať, ako bezpredmetnú polemiku, len ja osobne ho vidím vyššie na PK, ako hrá teraz Cam Janssen, ktorý mi tam jednoducho nepasuje a ak by mal ísť do výmeny s ním, mne by to ako fandovi nepripadalo, ako zlý ťah. Každý ale máme k určitému hráčovi rozdielny vzťah a pohľad na neho, ja napr. vôbec nemusím Crosbyho a je ich takých viac... :smile03:
S Crosbym sa zhodneme asi na celej čiare :cool: Neviem ako Ty, ale ja nemusím ani Jágra :beee:

No a k tomu :cert: (Satanovi) tak neviem neviem či by som ho s Janssenom menil. Samozrejme že aj táto výmena je blbosť, ale jeden hustý zlý chlapík v týme musí byť a kým je náš obľúbenec D.J. King out, Janssen by mal ostať. To nieje hokejista, to je chodiaci automat na rešpekt a zabávač :-D Aj keď už to nieje to čo bývalo v NJD ... btw, za nho sme im dali obrancu Salvadora ak sa nemýlim ..
áno prišiel z NJ za Salvadora, ale moc toho zatiaľ neukázal a pokiaľ ide o tie bitky, zatiaľ mám pocit, že to ide lepšie Crombeenovi, ktorý prišiel po zázračnom ťahu z DAL, po tom ako ho jeho vedenie dalo na weaver :arrow: to bol skvelý ťah a odhad, to sa musí uznať, v takomto prípade sa často ide troška do rizika. Inak ohľadom D.J. dúfam, že ak by sa podarilo PO, že už by mohol nastúpiť. :yes:
Ťažko povedať, že či by nastúpil, predsa len naskočiť hneď do PO sa dá, ale v prípade hviezdy, alebo skúsených hráčov, či by sa to dalo aj v jeho prípade, neviem neviem. A Crombeen je macher, vravím, najkomplexnejší hráč Blues :smile03:
tak to máš pravdu, asi by sa mal rozohrať najprv na farme, zatiaľ žiadny šum ani o Kariyovi a Brewerovi, tak to nevidím veľmi dobre...
Karyia je na 100% do konca sezóny out, začne až v kempe makať ... ale Brewer, to by ma potešilo :smile03:
to by mohol, troška by zosilnela obrana...
inak ten nočný zápas som ani nevidel, ale ráno som bol dosť sklamaný, čakal som teda iný výsledok :sad2:
žiaľ, ako si písal, väčšinou nás "vykončujú" Slováci, asi ako memento pre nášho trénera, ktorý uznáva len hráčov z Ameriky...
Aha vidíš? V takomto spojení som sa na to nepozeral, ale máš pravdu, je to také malé zadosťučinenie. Ktovie, možnože bude koncepcia európska, vytvorená Detroitom čoskoro nahradená koncepciou severo-americkou z dielní Blues :smile03:
práve DET je dobrým príkladom toho, že ak je ten team dobre vyskladaný, tak aj s viacerými Európanmi dokáže robiť skvelé výsledky :yes: Ide o to, aby boli jednotlivé útoky kompaktné a rozumeli si, pokiaľ ide o hernú chémiu, čo dobre funguje napr. v CBJ či vo WSH.
JJ v dnešnej dobe je to extra dôležité zosúladiť nielen tú chémiu útoky ale aj platy hráčov a práve to je, veru tak, hlavným dôvodom úspechov DET. Ale my to ešte nejako dostiahneme, v blízkej budúcnosti, musíme, veď teraz je to nádejnejšie ako inokedy ... :)
BTW, prezeral som si témy iných klubov a myslím, že St. Louis Blues téma, teda naša, je jedna z naj naj najlepších. Len tak ďalej :) Ešte aj Colorado a Boston sú fajn :good:
nuž je ich tu takých viac, mne sa pozdávajú chalani na MTL topicu, ale aj TB či PHI tam má dobrých fans :thumbsup: , niekde je to zasa hrozná nuda (radšej nemenujem, nerád by som aby si to vzal osobne niekto, koho sa to možno ani netýka...)
Zasa na druhej stane, kým si neprišiel ty, tiež som tu veľa vody nenamútil... :smile03: však s kým aj :sad2:
JJ aj Tí chalani sú fajn. A ani sa Ti nečudujem, že si veľa vody nenamútil. Ale fajn je, že si to nevzdal, mňa by asi šľahlo, keby som videl, že moju snahu si prečítajú dvaja - traja ľudia a nik na to nezareaguje ... :eek2:
_________
ono Vase prispevky si cita mnoho ludi, to mi verte, ale zbytocne nereaguju ak nevedia voc de, resp. zbytocne nespamuju :) radsej nepisat ako spamovat :yes: pozn.c.

No nič, ešte som chcel počkať na oznámenie novinky Bostonu, ale asi to budú len naťahovačky. Keďže do toho bol zapletený aj Pronger, aj Tkachuk, tak som myslel, že či náááhodou sa nedočkáme veľkého prekvapenia ... :)
Zajtra tréning, tak sa nateraz lúčim :coucou:
tak sa maj, ja tiež končím, myslel som naivne, že to bude zaujímavejší Trade Deadline, žiaľ som sklamaný...
Joooj, tak predsa len som sa mýlil a namiesto Holta pvolali späť do týmu mladého Bishopa. Návrat Mannyho sa stále nekoná, škodaaa ... :(
Trochu som sa popozeral na zostavu našej Peorie a našiel som zaujímavého hráča, minimálne pôvodom :D

Hrá tam mladý Gruzínec Nicholas Drazenovic, postavou žiaden obor, hraje centra a túto sezónu dal 9 gólov plus 20 asistencií. Keby sa (ak je to vôbec možné) dostal do Blues, tak by som ho sledoval dosť ostro :D

Momentálne tam máme "odložených" viacero použiteľných hráčov, napríklad Yanika Stastnyho, alebo Portera, Padocka, Whitfielda, Wagnera, Legaceho :) Hádam v budúcnosti presadivších Junlanda, Fasta, Kanu, alebo rusa Wishnevskiyho.

Dokonca aj na farme je to s Európanmi chabé ... jeden rus, jeden čech a dvaja švédi :hmm:
Paddock a Regier sa mi pacili uz v tejto sezone ked v par zapasoch dostali sancu :)
Vitaj na fóre Bluesfan :coucou:

Hádam sa tu čo najskôr zorientuješ, ak si sa už nestihol ;-) Ivane máme tu ďalšieho bluesmana Bluesfana, ťaháme traja :cool:
Ďakujem.Ešte sa tu musím trochu oťukať :D
tak to som iba rád, vitaj v našom veľmi úzkom kruhu :clap: , práve včera som premýšľal nad tým, že prečo tu nikoho neťahá a že by sa nám zišiel niekto do partie, asi telepatia, alebo čo..,
Mal by si také tele ... schopnosti používať častejšie ivan :-D Hádam to tu ešte viacej rozprúdime. Mimochodom, cepi spomínal, že včera padol rekord hokejfora v počte prihlásených užívateľov :D :cool:
Ďakujem :good: . Prišla mi ponuka na toto fórum a už teraz viem, že neľutujem :) . Neporhdnem možnosťou diskutovať o mojej srdcovej záležitosti St.Louis Blues :)
je to možné, v jednom okamihu mi ani nechcelo pripísať príspevok, vraj pre prekročenie limitu, alebo také niečo...
ale ako sa ti pozdával TD, ja som dosť sklamaný teda. najviac sa mi páčilo CGY a myslím, že hlavne kvôli aktivite PHX.

a bluesfan, ver tomu, že neoľutuješ, ak smiem vedieť, kde si bol doteraz..?
Jo jo Ivan, ja som sklamaný z TD takisto, očakával som väčší humbuk, typu Pronger, Tkachuk, Šatan a nič ... Určite najväčšia ryba je Jokinen a Vermette, inak slabota. Načo si PHI brala Carcilla :sad2: to nepochopím. Sú v bitkách druhí najaktívnejší a vezmu si takého hráča, mohli sme im dať Cama Janssena :D
A na druhej strane som si bol skoro istý, že odíde Leopold z COL, fakt ako písal patrik tam bol asi jediný "vhodný". Ako bolo Colorado minulého roku aktívne, tak bolo tohto roku pasívne... :eek2:
A my len s tou jednou zmenou ... ale fajn aj tak. Keith neodišiel, tak som zvedavý, či mu ponúknu novú zmluvu, lebo odchod po sezóne by bol pekne blbý ... :-(
najviac ma pobavili páni odborníci z TB, hlavne obchod s BOS je ich skvelou vizitkou :D , ale ten kšeft s TOR tiež veľmi neuteká od toho "skvelého ťahu" Myslím, že ich fanúšikov triafal šľak, až to uvideli...
Z toho titulu sme radi, že nezažívame podobné situácie, naše posledné obchody nám takéto vrásky našťastie nerobia. Podľa mňa bude zaujímavejšie leto. Podstatné bude podpísať dôležitých hráčov, niekoho sa zbaviť a vhodne doplniť. Tak jednoducho to znie, že..?
JJ, ale našťastie sa v NHL dáva veľký pozor na chémiu a teda bysme sa nemali nijakého zlého kroku dočkať. Podľa mňa nejaké extra výmeny neprebehnú v našom kádri ani v lete. Mali by sme podpísať ešte McClementa a Tkachuka, v kempe sa uvidí čo a ako. Obávam sa skôr odchodu nejakého nášho vážneho hráča (Jackman alebo nebodaj Boyes) Dúfam že sa nič také neudeje.
Keď si to tak vezmem, oproti tejto sezóne sa posilníme príchodom zranených viac ako dosť :D (Brewer, Karyia, Johnson, King) ani na to nebudeme potrebovať výmeny :D
5276 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS