Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST. LOUIS BLUES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No a Ivan zlanáril som na fórum ďalšieho bluesmana :) . Ma nick bluesman87. Veľa o ňom zatiaľ neviem, iba to, že sa volá Martin. Pokecali sme si na facebooku cez status maskota Blues - Louieho :) . Momentálne sa tu na fóre musí trošku zorientovať. Ale bude to fajn ak budeme ťahať štyria :) .
tak ho tu radi privítame, nech len sa zorientuje a môžme s ním hodiť reč... :smile03:

Ale k veci, dnes v noci sme nakoniec vyhrali a tak nádej na PO ostáva stále živá :good:

NY Rangers - St. Louis 3:4 (2:1, 0:2, 1:1)

Góly NYR:
1:1 - 05:52 - R.Callahan (O.Jokinen, M. GÁBORÍK) v presilovke 5:4
2:1 - 17:08 - M. GÁBORÍK (V. PROSPAL, W.Redden)
3:3 - 47:11 - W.Redden (M. GÁBORÍK, B.Dubinsky)
Góly STL:
0:1 - 01:10 - B.Boyes (J.Mcclement, A.Steen)
2:2 - 22:21 - M.Weaver
2:3 - 25:45 - E.Johnson v presilovke 5:4
3:4 - 48:24 - P.Kariya (T.Oshie, D.Backes)

Celkom strely na bránu : 29-16 :eek2: (kráľ Henrik sa dnes asi príliš nevyznamenal, naopak Ty podržal a to je skvelé)
Vylúčenia a trestné minúty: 4/11 - 7/17.
Brankári: H.Lundqvist 4/16 - T.Conklin 3/29 :thumbsup:
Divákov : 18,200 at Madison Square Garden.

3 hviezdy zápasu :
STL 9 P.Kariya
NYR 10 Marián GÁBORÍK
STL 22 B.Boyes

Takže sme znova predstihli MIN, ktorá dnes v noci prehrala a sme znova na 10. mieste Západnej konferencie 4 body za CGY a 5 bodov za DET, ktorý je na postupovej 8. priečke. Najbližšie nás čaká nesmierne ťažký zápas na ľade veľmi silných diablov z NJ.
Tak výhra samozrejme teší :) . Zápas som nevidel ale musel to byť veľmi zvláštny duel, veď už len tí strelci gólov... :D . Boli aj dosť kuriózne. Každopádne výhoru ešte žijeme a musíme ísť od zápasu k zápasu. Našimi súpermi budú priamy konkurenti o PO, takže to máme vo vlastných rukách. Vzhľadom na súpera nemám do najbližšieho zápasu príliš veľké oči, akýkoľvek bodový zisk by ma teda o to viac potešil :) .

Gratúlacia Paulovi Kariyovi za 400. gól v NHL s prívlastkom víťazný :oslava: .
A nejakí fanúśikovia Atlanty na trhu nie sú? :) Inak vďaka za porážku Rangers, pekne ste nám pomohli :).
Treba sa poobzerať na FB :D . Výhra s NYR poteší asi každého :D . Aj v Atlante to ešte môže byť zaujímavé. Ak chcete pomýšľať na PO mohli by ste marec zvládnuť, sú tam prijateľnejší súperi, apríl bude pekelne ťažký.
Zdravim chalani...tak sa hlasim, dalsi BLUES fan(atik) na scene =)
tak ťa zdravím.., rád ťa tu vidím, dúfam že svojou troškou prispeješ do našich diskusií. Neboj sa prejaviť a dať sem svoj názor, cení sa každá informácia z tábora Blues, či pikoška. Prejdi si prípadne našu diskusiu pár strán do zadu a získaš aký taký prehľad o tom, ako to tu a nielen v tomto topiku beží.
Dnes našich čaká ťažký zápas na ľade diablov, tak to môžme potom rozobrať... :smile03:
Bluesfan píše:Gratúlacia Paulovi Kariyovi za 400. gól v NHL s prívlastkom víťazný .
ešte sa vrátim k Paulovi :
Paul Kariya sa stal 83. hráčom v histórii NHL, ktorý dosiahol túto métu, t.j. 400-gólov. Stalo sa tak v poslednom zápase s NYR, keď zavesil na 4:3 takže to bol zároveň víťazný a veľmi dôležitý gól, ktorým sa nám podarilo vyhrať štvrtkový zápas s jazdcami s New York Rangers.

Paul Kariya za 15 sezón v NHL dal 400 gólov a 583 asistencií. Nazbieral celkovo 983 bodov v kariére z 978 hier :good: .
V troch sezónach v St. Louis Blues dal Kariya 34 gólov a 83 asistencií, spolu 117 bodov v 159 hrách.
Za spomenutie stojí aj fakt, že sme momentálne jediným tímom NHL, ktorý má dvoch aktívne hrajúcich hráčov, ktorí prekonali hranicu 400 vsietených gólov.

tu je odkaz na článok, kde je to v originále a sú tam aj dobré fotky, Tkachuk tam pri ňom vyzerá, ako jeho otec, tie vybité zuby nemajú chybu, úsmev ako z časopisu... :D

http://interact.stltoday.com/blogzone/m ... ith-blues/

- a tu je reakcia Paula pred novinármi :
"Nikdy som nevenoval veľkú pozornosť štatistikám. Je to pekný míľnik, ale dôležitejšie sú dva body. Sme vo veľmi ťažkej situácii, potrebujeme predovšetkým vyhrávať. Je však výborné, keď dáte 400. gól, a navyše víťazný"
Najmä vďaka gólu rodáka z Vancouveru má St. Louis Blues na postupové pozície iba 5-bodové manko. Na otázku, ako vidí šance STL na účasť v PO odpovedal :
"Všetko je možné. Čakajú nás zápasy s mužstvami, na ktoré sa snažíme dotiahnuť. Všetko je teda v našich rukách. Musíme vyhrať zostávajúce stretnutia" skonštatoval Kariya.
Na stránke STL Today je pekný článok s Keithom Tkachukom. Je takým malým zamyslením sa, čo ďalej. Z toho článku mám veľmi silný pocit, že niektorí ľudia by boli radi, ak by ešte jednu sezónu zostal, ale Keith je už podľa mňa rozhodnutý z hokejom na dobro skončiť. Verím že sa tak nakoniec rozhodne. V tejto sezóne už cítiť jeho vek a často je vidieť, že v záveroch zápasov má toho naozaj plné zuby. Cez to všetko je to skvelý hráč, z úžasným prehľadom a citom pre hru, ktorý vie skvele zakončiť aj prihrať. Svojou prítomnosťou v tíme, kde má mimoriadne veľký rešpekt, odovzdal mladým hráčom nesmierne množstvo cenných skúseností, za čo mu patrí neskutočná vďaka. Nechcem aby to vyznelo, že sa s ním už lúčim, to len konštatujem.
Tu sú jeho slová, ktoré potešili, sú z toho článku, ktorý vám tu v odkaze posúvam, je celkom fajn :

"Viem, že ešte môžem hrať, ale je to dlhá doba. . . veľa ťažkých zápasov, ťažká a dlhá sezóna. Prehovorím si s mojou ženou a zájdem k Larrymu (Pleau súčasný GM) a rozhodnem sa. Milujem túto hru, týchto ľudí. Larry urobil pre mňa naozaj veľa, predĺžil moju hokejovú kariéru, tým, že ma vzal sem do St Louis. Kto vie, kde by som teraz bol... či by som ešte hral, keby som neprišiel do St Louis..? Veľa som sa tu naučil a je tu skvelá organizácia. Zažili sme tu vzostupy aj pády. Keď som sem prvýkrát prišiel, bolo to automatické: chcel som vyhrávať. Potom sme prešli niektorými zmenami.
Pointou je, že som nechcel hrať nikde inde v tejto sezóne.
"

http://interact.stltoday.com/blogzone/m ... ng-future/
New Jersey Devils vs St. Louis Blues

Dnes si po dlhej dobe zahráme na ľade "diablov" v ich novej Prudential Center. Zaujímavosťou je, že v NJ sme hrali naposledy 10.1.2007 a diabli vtedy doma prehrali 2:3, posledný vzájomný zápas je tiež staršieho dáta a to z 30.12.2008, keď sme doma prehrali 3:4. Inak z posledných 7 vzájomných zápasov, sme vyhrali iba ten jediný v r. 2007.
Pokiaľ ide o súčasnú formu oboch tímov, tak NJ z posledných 10 zápasov 5x vyhrali a 5x prehrali. Najviac prekvapila posledná prehra v TORONTE, kde prehrali 2:1 pp.
STL z posledných 10 zápasov 7x vyhrali a 3x prehrali, najviac môže mrzieť prehra v MIN, kde sme boli podľa mňa lepším tímom, no Chris nemal absolútne svoj deň.
Ak sa pozrieme na formu domácich, za zmienku stoja najmä výsledky Zacha Pariseho, ktorý z posledných 14 zápasov má bilanciu 11 gólov a 8 asist. !
Z našich má dobrú streleckú formu Paul Kariya, ktorý v posledných 10 zápasoch nastrieľal 6 gólov a mal 5 asistencií, dobré čísla má aj Steen či Berglund. Celkovo je náš terajší 1. útok na tom najlepšie Kariya 37 b (16 – 21) , Backes 41 b (15 – 26) a Oshie 42 b (15 – 27) čo je spolu 120 bodov z celkového počtu 389 bodov, ktoré urobil celý team, to je skoro tretina. Treba ale povedať, že táto lajna sa naozaj našla a herne im to ide skvele.

- Tréner Davis Payne po zápase s COL začal na tréningu skúšať nové zloženie D-dvojíc a to takto :
Jackman – Johnson a Brewer – Polák, ktoré už chcel nasadiť v takomto zložení na zápas s NYR, no nakoniec si to rozmyslel, kvôli slabšej zohratosti, ale dnes ich takto môže pokojne nasadiť na dnešný zápas. Kritika bola najmä na hru dvojice Brewer – Johnson.
- Davis Payne má za sebou už 30 zápasov s našim tímom a jeho doterajšia bilancia je 16 – 11 – 3 , čo je celkom slušné a verím, že nový GM si ho do budúcej sezóny ponechá.

Ešte predpokladaná zostava na dnes :

Paul Kariya - David Backes - T.J. Oshie
Andy McDonald - Patrik Berglund - David Perron
Alex Steen - Jay McClement - Brad Boyes
D.J. King – Keith Tkachuk - B.J. Crombeen

Barret Jackman - Erik Johnson
Eric Brewer - Roman Polak
Carlo Colaiacovo - Mike Weaver

G - Chris Mason (dúfam, že sa už skonsolidoval...)
som tu sice iba druhy den ale je to super pocit, konecne najst niekoho kto fandi BLUES, kedze u nas vsetci fandia detoritu, coloradu, poripade ostatnym timom kde hraju slovaci...parada chalani =)
ked toto pisem, bezi prave druha tretina zapasu s devils, zatial vyhravame 1:0...dufam ze to dotiahneme do vitazneho konca...ja osobne este stale verim v postup do play off a verim ze takisto aj vy...
Tak sa nám podarilo v NJ zvíťaziť. Gól ako inak Steener :good: a shutout Conklin :good: . Čo dodať, táto výhra môže ešte veľa znamenať.

Martin tuto to neoľutuješ. Najmä vďaka Ivanovi, ktorý sem prikladá všetky aktuality z klubu takže vieme čo nové z kuchyne STL :good: .
paráááda, je to neskutočné, ja som tak troška po žúrke (to viete sobotný večer a konečne voľno... :D ) zápas som teda vôbec nesledoval, ale výsledok je z kategórie neskutočných. Chudobné, ale krásne víťazstvo, ktoré sa ráta, vďaka chlapci, potešilo... :yes:

New Jersey - St. Louis 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) :cool:

Góly STL:
0:1 - 19:47 - A.Steen (B.Jackman) :poklona2:

Celkom strely na bránu : 29-20
Vylúčenia a trestné minúty : 4/11 - 5/13.
Brankári: M.Brodeur 1/20 - T.Conklin 0/29 (som rád že nakoniec chytal Ty, zdá sa mi že je v lepšej forme a aj to dokazuje)
Divákov : 17,625 at Prudential Center

3 hviezdy zápasu :
STL 29 T.Conklin :good:
STL 20 A.Steen :good:
N.J 9 Z.Parise
Dnes nás čaká nepríjemný divízny rival "predátori" z NSH z ktorými sme v posledných 3 domácich zápasoch prehrali a veľmi sa nám s nimi v poslednom období nedarí. NSH je dobre rozbehnutý, vyhral posledných 5 zápasov a tak to bude zaujímavé. Dúfam, že sa práve nám podarí zlomiť túto ich šnúru. Dnešný zápas je nesmierne dôležitý, práve NSH je pred nami s dostatočným náskom, ale my sa s nimi stretneme ešte 2x a tak každý zápas bude vlastne 4 bodový. Naviac, ak sa nám v najbližšom zápase v DET podarí vyhrať, situácia naberie zaujímavý rozmer a začne sa ozajstná bitka o 7. a 8. postupové miesto v Západnej konferencii. :box:

zápas podrobnejšie rozoberiem podvečer, dnes ma čaká jedna malá rodinná oslava...
Parádny oduševnený výkon :good: . Je jasné, že NJ má lepšie mužstvo a my sme v tomto zápase mali aj kusisko šťastia, ale za tú bojovnosť a odhodlanie sme si tie 2 body zaslúžili. Len ma mrzí, že sme takto nezačali bojovať skôr. Perfektne nás podržal Ty, Boyes zachraňoval na čiare pred Kovalchukom, Parise nastrelil žrdku atď... ale my sme vyhrali 0:1 :D .

Pozeral som sa na rozpis, ktorý má COL, DET, NSH, ANA a STL. Dá sa to vybojovať pretože ostatní majú dosť ťažký žreb najmä COL. Dnešný zápas bude maximálne dôležitý. Hostíme NSH a jednoznačne potrebujeme vyhrať. Verím, že sa nám to podarí, že chlapci zapnú tak ako pred rokom a budú bojovať do posledného zápasu.

Janssen je borec :clap: .
Jak píšeš,je pravda že máme dost těžký los.
3 krát Los Angeles
2 krát San Jose
2 krát Anaheim
1 krát Chicago
1 krát Vancouver
1 krát Calgary
1 krát Phoenix
1 krát Edmonton

Takže hodně těžké zápasy.Ale zase na druhou stranu máme 5 bodů náskok a zápas k dobru.Navíc z posledních 7 zápasů hrajeme 5 doma.Což by měla být výhoda.Navíc máme celkem slušnou formu,takže věřím,že minimálně 4 nebo 5 výher uděláme.A s 95 body by se mělo do playoff postoupit.Navíc jsou tam vzájemné zápasy a Calgary,Detroit a jiné týmy si to budou rozdávat mezi sebou.Jako osobně bych v playoff raději viděl "Bluesmany" než Calgary nebo Detroit.Ale myslím si,že už to bude pro St.Louis neřešitelný problém... :thumbsdown: .
Ztráta 6 bodů na playoff je už značná...ale uvidíme...
nuž pokiaľ ide o rozpis, tiež to nemáme ľahké :
21.3.2010 St. Louis Blues - Nashville Predators (očakávam 2 body)
24.3.2010 Detroit Red Wings - St. Louis Blues (bod bude prekvapením)
25.3.2010 St. Louis Blues - Los Angeles Kings (ťažký zápas, ale 2 b by potešili)
28.3.2010 St. Louis Blues - Edmonton Oilers (povinné 2 body)
30.3.2010 St. Louis Blues - Chicago Blackhawks (kvalita je na stane súpera, takže v body nedúfam)
1.4.2010 Nashville Predators - St. Louis Blues (pôjde o všetko a pripúšťam našu prehru)
3.4.2010 St. Louis Blues - Dallas Stars (povinné 2 body)
5.4.2010 St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets (tak isto 2 body)
7.4.2010 Chicago Blackhawks - St. Louis Blues (nehrozí..)
9.4.2010 St. Louis Blues - Anaheim Ducks (verím v 2 body)
10.4.2010 Nashville Predators - St. Louis Blues (toto bude asi veľmi dôležitý zápas, možno až tu sa rozhodne o postupujúcom)

ak si to zrátam, tak reálne ešte máme šancu získať 11 až 13 bodov, to znamená že na konci b sme mali mať prinajlepšom 90 a bodov a to nemusí stačiť... :?
St. Louis Blues vs Nashville Predators

Nashville : 41 - 26 - 5 = 6. miesto - 87 b
STL Blues : 34 - 28 - 9 = 10. miesto - 77 b
- dnešný zápas je v poradí štvrtý v tejto sezóne medzi týmito divíznymi rivalmi. Zatiaľ je na tom o niečo lepšie NSH, ktorý v dvoch zvíťazil a raz prehral, tak by bolo dobré túto bilanciu zrovnať a hlavne dnešným víťaztvom sa ešte udržať v nádeji na vysnené PO. NSH to má dobre rozbehnuté, z posledných 10 zápasov má bilanciu 7 - 3, pričom posledných 5 zápasov vyhral v rade.
Blues na tom tiež nie sú zle, tento mesiac sa nám darí, máme z posledných 9 zápasov bilanciu 6 - 3 Nám sa ale v tejto sezóne paradoxne viac darí u súperov, ako doma,
doma máme bilanciu : 12 - 17 - 5 a vonku : 22 - 11 - 4 :!:

Ešte zopár zaujímavosti z našej kuchyne :
- asistent nášho trénera Brad Shaw sa v posledných dňoch trocha intenzívnejšie venuje Erikovi Johnsonovi a jeho streľbe, kde má EJ veľké problémy v poslednom období, v zápase s MIN vystrelil na bránu celkom 6x a iba 2x trafil priestor bránky, v zápase s COl to už bolo 10 pokusov no bránu trafil iba 3x :? Erik tento problém vníma a chce ho riešiť, tak dúfam, že sa z toho rýchlo dostane.
- výborne sa naopak darí Steenovi, ktorý v posledných 18 zápasoch má bilanciu 10 g a 8 asist. čo je skvelé :good: ak sa mu takto bude dariť aj naďalej môže prekonať hranicu 50 bodov v sezóne. Túto hranicu môže z našich reálne prekonať už asi iba trio borcov a to McDonald, Backes a Oshie. Ja osobne to Steenovi veľmi prajem, svojími výkonmi nás ešte drží v hre o PO.
- pred dnešným zápasom sa novinári pýtali Ty Conklina (ktorý by mal inak chytať aj dnes proti NSH), ako to vidí so šancami Blues na PO a jeho odpoveď bola stručná no veľmi výstižná :
"vieme na čom sme, musíme vyhrať väčšinu zo zostávajúcich zápasov... "
Tak mu prajem nech mu dnešný zápas vyjde čo najlepšie a pomôže svojim výkonom nášmu tímu k ďalšiemu víťaztvu a k zisku tak dôležitých bodov. :modlenie:

Lets Go Blues...
ivan23 píše:nuž pokiaľ ide o rozpis, tiež to nemáme ľahké :
21.3.2010 St. Louis Blues - Nashville Predators (očakávam 2 body)
24.3.2010 Detroit Red Wings - St. Louis Blues (bod bude prekvapením)
25.3.2010 St. Louis Blues - Los Angeles Kings (ťažký zápas, ale 2 b by potešili)
28.3.2010 St. Louis Blues - Edmonton Oilers (povinné 2 body)
30.3.2010 St. Louis Blues - Chicago Blackhawks (kvalita je na stane súpera, takže v body nedúfam)
1.4.2010 Nashville Predators - St. Louis Blues (pôjde o všetko a pripúšťam našu prehru)
3.4.2010 St. Louis Blues - Dallas Stars (povinné 2 body)
5.4.2010 St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets (tak isto 2 body)
7.4.2010 Chicago Blackhawks - St. Louis Blues (nehrozí..)
9.4.2010 St. Louis Blues - Anaheim Ducks (verím v 2 body)
10.4.2010 Nashville Predators - St. Louis Blues (toto bude asi veľmi dôležitý zápas, možno až tu sa rozhodne o postupujúcom)

ak si to zrátam, tak reálne ešte máme šancu získať 11 až 13 bodov, to znamená že na konci b sme mali mať prinajlepšom 90 a bodov a to nemusí stačiť... :?
90 bodů určitě stačit nebude.Na východě ano, na západě ne...Myslím že na playoff bude potřeba 92 až 94 bodů...ale je to jen můj odhad... :wink:
osobne si myslim ze sanca na play off stale zije...mozno to papierovo nevyzera na postup...ale staci si spomenut na minulu sezonu...v januari sme boli posledny v celej konferencii...a skoncili sme (aj ked so stastim, ale skoncili) na vybornom siestom mieste...preto si myslim ze na to mame aj tento rok...
druha vec je, ze musime zvladnut klucove zapasy...verim ze na konci budeme vsetci oslavovat :oslava:
tak dnešnou prehrou sme si tú šancu zasa o niečo oddialili, škoda... :?
Ale treba uznať, že NSH to teraz šlape, hrajú dobre a tento rok im určite PO neujde, myslím že svojimi výsledkami z posledného obdobia dokazujú, že si to tento rok zaslúžia. Dnes nás jednoznačne prestrieľali a boli o ten jeden gól lepší. Mňa len prekvapilo, že dnes chytal Chris Mason (asi tréner očakával, že sa proti svojmu bývalému zamestnávateľovi vytiahne, no nestalo sa) Ja som očakával Conklina v našej bráne, pôsobí v týchto dňoch istejšie a má aj lepšie výsledky z posledných zápasov.
Inak znova skvelý zápas odohral Steen. :good:

St. Louis - Nashville 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
Góly STL:
1:0 - 16:28 - C.Colaiacovo (A.Mcdonald, A.Steen) v presilovke 5:4
2:1 - 43:29 - D.Perron (C.Colaiacovo, A.Steen)
Góly NAS:
1:1 - 35:03 - D.Boyd (J.Tootoo)
2:2 - 56:26 - P.Hornqvist (S.Sullivan, C.O'reilly)
2:3 - 57:14 - D.Boyd (M. ERAT, F.Bouillon)

Celkom strely na bránu : 25-39
Vylúčenia a trestné minúty: 4/8 - 3/6.
Brankári: C.Mason 3/39 - P.Rinne 2/25
Divákov : 19,150 at Scottrade Center (znova vypredané....)

3 hviezdy zápasu :
NSH 14 D.Boyd
STL 74 T.Oshie
NSH 35 P.Rinne
a ešte pár poznámok k zápasu :

- do zápasu nenastúpil obránca Roman Polák pre problémy s ramenom, nahradil ho v zostave Sydor, obranné dvojice teda vyzerali takto :
Brewer - Johnson
Jackman - Weaver
Colaiacovo - Sydor

- v 4. útoku sa v nočnom zápase znova objavil D Agostini, spolu s Tkachukom a Crombeenom

- po zápase bol dosť rozladený Chris Mason, zápas okomentoval slovami : "Pointa dnešného zápasu je v tom, že jeden tím prišiel hrať na výhru a druhý tím si prišiel zahrať... a to je neprijateľné. Koniec príbehu. "

- tréner Davis Payne zápas okomentoval takto : "Bolí to veľmi. Vedeli sme v akej sme pozícii a mali sme veľkú príležitosť zvýšiť počet výhier z posledných zápasov. Chceli sme stiahnuť náskok súperov pred nami. Žiaľ nevyšlo to a dnes sme skončili s ničím, to mrzí veľmi... "
Tak to áno, ešte v 16. min sme viedli 2:1, vyzeralo to sľubne a nakoniec v priebehu jednej minútky je všetko preč... :?

- dnešnou ďalšou domácou prehrou sme domácu bilanciu (myslené zápasy v Scottrade Center) upravili už na hrozivých 11 - 18 - 5 :!: :? :hroza:

-
Bohužiaľ, táto prehra znamená obrovský krok vzad a zredukovanie šance na PO na totálne minimum. Tam už nám pomôže naozaj len veľký zázrak :-( .

Čo sa zápasu týka. Nevyužili sme čisté šance najmä 2 tutovky Kariyu môžu mrzieť, Mali sme sem tam aj šťastie ako napríklad pri strele Webera, no čo ma najviac šokovalo bola totálna pasivita obrany. V takomto dôležitom zápase a s takýmto prístupom :?: :!: . Nemám viac čo dodať, za dnešný výkon chválim Steena a Masona.
Bluesfan píše:Bohužiaľ, táto prehra znamená obrovský krok vzad a zredukovanie šance na PO na totálne minimum. Tam už nám pomôže naozaj len veľký zázrak :-( .

Čo sa zápasu týka. Nevyužili sme čisté šance najmä 2 tutovky Kariyu môžu mrzieť, Mali sme sem tam aj šťastie ako napríklad pri strele Webera, no čo ma najviac šokovalo bola totálna pasivita obrany. V takomto dôležitom zápase a s takýmto prístupom :?: :!: . Nemám viac čo dodať, za dnešný výkon chválim Steena a Masona.
nuž podľa mňa sa dá pokojne povedať, že zápas v DET bude vlastne existenčný, ak ho prehráme, máme na 95% vymaľované, pretože tá strata bude enormne nedostihnuteľná pri súčasných výkyvoch a našej domácej nemohúcnosti (možno iba veľmi teoreticky tam nejaká šanca bude, ale berme to reálne... )
Tak som na ten zápas nesmierne zvedavý, DET je doma silný, no našim sa vonku darí nad očakávania, čiže to môže skončiť všelijako a verím aj tomu, že tam pokojne môžme vyhrať.
5276 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES