Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST. LOUIS BLUES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Bluesfan píše:Chalani tak bude to do tých 25 eur. To už je presná cena. 5 eur je ako poštovné. Ale musíte mi veriť lebo ten pán mi to prinesie do Senca a ja mu tam dám peniaze a potom to pošlem na Vaše adresy. Beriete to?. Ja Vás určite neoklamem.
Do Senca? To prídem aj ja a spolu ho okradneme :D
jasné, to je v pohode Bluesfan. Daj účet, kde ti pošlem peniaze.
Ja účet nemám a ten pán sa odhlásil a iný kontakt na neho nemám. Tak Vám dám vedieť za tie účty zajtra večer budem to riešit cez jedného kamaráta ten je ochotný.
ivan23 píše:jasné, to je v pohode Bluesfan. Daj účet, kde ti pošlem peniaze.
Takže po 50 Éčiek hej? Pošli účet cez SS.
Hej hej.Bluesman 50 a Ivan 75. Účet vlastný nemám ale vyriešim to cez kamaráta zajtra lebo tu už nie je.
obaja chceme to isté, tak prečo ja 75 :| :)
ivan23 píše:obaja chceme to isté, tak prečo ja 75 :| :)
Akože začo? Ty bývaš ďalej a chceš väčšiu veľkosť :-D
Aha prepáč Ivan ja som to zle prečítal. Som myslel, že chceš 2 krát Boyesa a raz Kariyu. :roll: . Moja chyba
Bluesman píše:
ivan23 píše:obaja chceme to isté, tak prečo ja 75 :| :)
Akože začo? Ty bývaš ďalej a chceš väčšiu veľkosť :-D
aha :doh: , dnes mi to vôbec nezapína :ee: :bac: :D ja len dúfam, že to príde v pohode.

myslel som si Bluesfan, ale to nič, stáva sa. Vysvetlilo sa to, takže pohoda :yes: :smile03:
Hej hej. V pohode :) . Zajtra budem vedieť viac. Inak ja som si objednal Jackmana :) .
škoda, že nie je v ponuke Al McInnis alb Demitra, to by sa mi tiež pozdávalo. le dres sa dá objednať s akýmkoľvek menom, tak to asi vyriešim takto. To už ale vyjde drahšie.
Teoreticky by sa dal vybaviť aj dres. Ale starší. Značka CCM. A hráča si vyberieš ty len neviem či sa dá vybaviť aj starší hráč. A stojí 80 eur čo je podľa mňa dosť veľa. Vraj ponúka aj šiltovky, puky, vlajky a iné suveníry tak sa na to zajtra pozriem :) .
Bluesfan píše:Teoreticky by sa dal vybaviť aj dres. Ale starší. Značka CCM. A hráča si vyberieš ty len neviem či sa dá vybaviť aj starší hráč. A stojí 80 eur čo je podľa mňa dosť veľa. Vraj ponúka aj šiltovky, puky, vlajky a iné suveníry tak sa na to zajtra pozriem :) .
Aj tričká iných tímov? Kebyže hej, tak ja by som mohol kľudne prísť za vami.
tak pekne, očakávaný kontrakt s Romanom Polákom je na svete, zmluva na dva roky je fajn. Aj preto som rád, Roman spolu s Jackmanom tvorili piliere našej obrany a bolo oporou tímu najmä v oslabovkách. Vidím to s našou obranou do ďalše sezóny dobre :

Brewer, Colaiacovo, Jackman, Polák, Weawer, Johnson, Pietrangelo, Junland, Wagner :good:

už si len popriať, aby sa nám vyhýbali zranenia... :modlenie: :)
Zdravím.

Máte to objednané. Napíšem Vám to v slovenských veľkostiach lebo vzniklo menšie nedorozumenie. Ivan ty máš aj Kariyu aj Boyesa veľkosti XL myslím, že to je OK. Bluesman u teba je problém. S kamarátom sme sa nejak nepochopili a máš objednané veľkosti L. Na to, že si taký vysoký tak neviem neviem. Stornovať sa to nedá ale dá sa to poslať naspäť a vymeniť za väčšie. Tak to skús a keď to bude malé tak to vymeníme.
ivane: vaše obrana vypadá fakt nadupaně celkem :good: ....jinak na pár zápasů St Louis se příští sezonu podívám kvůli Romana Poláka (to jak hrál na MS = fantazie)
Bluesfan píše:Zdravím.

Máte to objednané. Napíšem Vám to v slovenských veľkostiach lebo vzniklo menšie nedorozumenie. Ivan ty máš aj Kariyu aj Boyesa veľkosti XL myslím, že to je OK. Bluesman u teba je problém. S kamarátom sme sa nejak nepochopili a máš objednané veľkosti L. Na to, že si taký vysoký tak neviem neviem. Stornovať sa to nedá ale dá sa to poslať naspäť a vymeniť za väčšie. Tak to skús a keď to bude malé tak to vymeníme.
poprípade, ak ti budú naozaj malé a mne naopak veľké, môžme si ich prehodiť :smile03:
Tak to zloženie obrany vyzerá naozaj perfektne. Takisto ma veľmi teší, že sme Romana podpísali verím, že nadviaže na úspešnú sezónu poprípade budem rád ak bude stále napredovať tak ako doteraz. Snáď sa nám už nadobro vyhnú zranenia a prežijeme ďalšiu úspešnú sezónu možno aj lepšiu ako teraz. Tento tím, ktorý teraz máme je vynikajúci. :good: .

Hej hej Ivan aj tak by sa to dalo možno riešiť. Ja len dúfam, že budete spokojní :) .
Bryce Lampman bude od novej sezóny obliekať dres St. Louis Blues. 26-ročný obranca hral v uplynulom ročníku v Kontinentálnej hokejovej lige v tíme Amur Chabarovsk.
možno ho pár-krát skúsia v A teame, ale predpokladám, že bude prevažne na farme. Obranu máme celkom v pohode, povedal by som slušne silnú :yes:

to viac ma zaujal Barry Tallackson z NJ, ktorý je RW, tiež hrával väčšinou na farme, ale ktovie, ak je dobrý mohol by sa u nás skôr presadiť. No uvidíme. Každopádne som u nás pred alšou sezónou očakával aspoň jedno zvučné meno v rámci posilnenia kádra, hlane na LW, žiaľ nestalo sa, čomu veľmi nerozumiem :?
Zdravím

Tak som sa dozvedel, že tie tričká boli poslané z USA už dávnejšie a čakáme kvôli neschopnosti pošty.
Bluesfan píše:Zdravím

Tak som sa dozvedel, že tie tričká boli poslané z USA už dávnejšie a čakáme kvôli neschopnosti pošty.
tak tomu nerozumiem, tej našej skvelej Slovenskej pošty..? :) :doh:

to nič, hlavne nech dôjdu...
Ahojte :coucou:

Tak polovica tričiek už prišla a budúci týždeň to máte. Mali by ste to už tento týždeň ale ten pán išiel do Švédska. Bude to poslané prvou triedou takže hneď na druhý deň to máte. Ak by ešte druhá polovica neprišla tak najskôr pošlem Ivanovi.
škoda, to si budem musieť vziať teraz v sobotu na svadbu kámošovi košeľu... :? :D
tak ďalším maródom v rade je erik Brewer, kedy to skončí.?

http://www.hokejportal.cz/nhl/15811-bre ... ci-kolena/
5276 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES