Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST. LOUIS BLUES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ivan23 píše:tak Hudler do KHL, normálne nechápem :ee: :sad2:
meli si ho Red Wings vic vazit :? hodne me mrzi ze nebude pokracovat v DET
Tak po prvom dni Pro-Orientation kempu sa v najlepšom svetle ukázal mladý Lars Eller.

Vyniká najmä technikou a prehľadom, podľa mnohých na ľade pripomína Petra Forsberga. Ževraj v poslednej dobe na mladíka pomerne slušne pribral a tak to zatiaľ vyzerá, že v zostave Blues na novú sezónu naozaj chýbať nebude a my v EÚ sme asi jediní, kto bol jeho menom v predpokladanej zostave zaskočený. :oops: :cool:
nuž tak pokiaľ je to tak dobrý hráč a ukazuje sa v dobrom svetle, nech hráva. Títo mladíci vedia byť riadne draví a idú za úspechom. Dúfam, že bude posilou. Budem veľmi zvedavý kam ho tréner Murray nasadí, na aký post a do ktorej lajny, resp. s kým... :?:
tak McKee nakoniec do Pitsburgu, tak to budem veľmi zvedavý, či sa tam presadí :sad2: :hmm:
ivan23 píše:tak McKee nakoniec do Pitsburgu, tak to budem veľmi zvedavý, či sa tam presadí :sad2: :hmm:
Murray snim pekne zametl....u vas pres 4 melouny a u Pens si vydela sotva na chleba :D
Jj, ten peněžní skok mě taky překvapil, u Blues 4 mega a u Pens 800 klacků :D no, holt chce jít k vítězovi SC :roll:
painkiller píše:Jj, ten peněžní skok mě taky překvapil, u Blues 4 mega a u Pens 800 klacků :D no, holt chce jít k vítězovi SC :roll:
u nás bol veľmi preplácaný, súčasný plat je adekvátnym ohodnotením tohto hráča (pri všetkej úcte k nemu :yes: )
veľmi zaujímavý článok na našej stránke, rozhovor s p. Jarmo Kekalainenom, v Blues asistent GM a riaditeľ pre "amateur scouting" Veľmi zdravé a rozumné myšlienky ma tento pán. Ostatne výsledky jeho práce v poslednom období hovoria za všetko.
Odporúčam, stojí to za prečítanie :yes:

http://blues.nhl.com/team/app/?service= ... eid=442506
Wagner podpísal ročný kontrakt a zarobí okolo 575 000. Mne sa to celkom pozdáva Steven sa mi nezdal byť až taký strašný. :)
Bluesfan píše:Wagner podpísal ročný kontrakt a zarobí okolo 575 000. Mne sa to celkom pozdáva Steven sa mi nezdal byť až taký strašný. :)
to ani nie je, ale predpokladám, že bude viac na farme, ako v prvom tíme. Jedine, že by sa zasa viac hráčov obrany zranilo, by dostal šancu. Momentálne to máme v obrane pekne husté a tak by sme nemali dostávať v sezóne veľa gólov. Samozrejme počítam aj so skvelými výkonmi Chrisa Masona, ktorý nás v tejto sezóne veľa-krát skvele podržal :yes:
tak žeby nakoniec mal byť tou očakávanou hviezdou Deny Heatley..? Rozhodnúť sa musí do štvrtka, tak to som nesmierne zvedavý či z toho niečo bude. A ak áno, čo za neho naši ponúkajú..? :sad2:

http://www.nhlpro.cz/clanek/15230-heatl ... do-floridy

"Kdo má tedy o Heatleyho zájem? Samozřejmě je to stále Edmonton, ale i Rangers, kteří nabízejí Michala Rozsívala. V posledních dnech se hovoří, že největším kandidátem jsou Blues, nabízejí nejvíce :?: , ale trejd chtějí dokončit nejpozději ve čtvrtek. Až za nimi jsou další nabídky od Los Angeles a Calgary, které Ottawa zvažuje."
Tak toto by bol šok. Inak neviem či mi uveríte ale táto myšlienka ma v posledních dňoch často napádala. Hráča ako Heatley by som samozrejme uvítal no neviem si predstaviť, že by nám niekto z našich TOP hráčov odišiel. A že si za Dannyho vypýtajú nejakú protihodnotu. Sám som zvedavý ako sa to celé vyvinie. Ak by však prišiel určite nás zabolí aj odchod niektorého z našich favoritov ako napr. Boyes :-( . No nepredbiehajme, nechajme sa prekvapiť.
No, neni to nic proti Blues, ale Heatley se mi do St.Louis moc nehodí :hmm: jinak počítám, že v tom tradu bude určitě jeden z hráčů: Backes - Boyes :?
práve to, čo za protihodnotu naši ponúkajú ma začína veľmi zaujímať :hmm:

inak práve Boyes ma napadol ako prvý kandidát, :? To radšej nech si ho nechajú...
Ak by išiel Boyes možno by sa to oplatilo obom stranám. Určite by mi to však bolo ľúto pretože to je jedna z vecí na ktorú sa teším. Spolupráca Boyes-Kariya. Ale najviac by ma mrzelo ak by odišiel Backes pretože to je možno najkomplexnejší hráč Blues. No a o tom, že by sme pustili aj niekoho z našich mladíkov radšej ani nehovorím.
:coucou:
Heatley? :?
Určite je to dobrý hráč a mal by čo do tímu priniesť, ale ja osobne ... :beee: Nechcem ho. A už vôbec nie za cenu odchodu Boyesieho a tobôž nie Backesa. :thumbsdown:
Aj keď je pravda, že Boyes by možno bol nahraditeľný Berglundom, nechcem o tom ani počuť a Backes ani nahraditeľný nieje. :eek2:
Na fóre Blues som dokonca čítal špekulácie o Sourayovi v Blues = blbosť. :lol2:
Taktiež predpoklady, že Manny skončí v DET alebo CHI. Podľa mňa dosť možné. :roll: Také CHI ktoré tento rok pôjde podľa predpokladov veľmi vysoko, by som mu doprial. :-P
Taktiež už máme na nete rozpis zápasov na sezónu. Začíname vo Švédsku dvojzápasom s DET a potom doma s ATL a LAK. :)
Inak ako prázdniny? :)
no nazdárek, už som premýšľal čo je s tebou...
prázdniny..? vcelku fajn, ále v práci :D
inak tiež by som bol za to, aby sme Heatleyho nebrali a ak, tak za Janssena, Hinota a výber v drafte, no neoplatí sa..? :lol2:
Ohľadom Heatleyho. Z tohto mráčika zrejme nezaprší :D . A prázdniny sú zatiaľ v pohode, nemôžem sa sťažovať :) .
Chlapi viem zohnať tričká St.Louis za 20 eur ak by ste chceli. Hráči: Kariya,Johnson,Legace,Boyes,Jackman. Dajte vediet čo najrýchlejšie.Diky.
Boyes 22, záväzne. Diky.
OK vybavím :). Možno bude až v auguste lebo je to objednané z USA ale bude určite.
Ešte veľkosť mi napíš. Ale pozor. V Amerike je o jedno väčšie čiže XL je vlastne XXL.
ja vezmem dva Boyesa aj Kariyu, veľkosť XL.
inak nejaké veci nám vie poslať aj Popradcan, len treba napísať čo chceme, teraz sú tam dobré zľavy.
Ja teda tiež Karyiu aj Boyesa a skúsim trafiť veľkosť veľkosť L. :) Mám síce nejakých 192 cm, ale štíhly, tak mi to hádam bude dobré.

BTW1 na fóre blues kolegovia z USA píšu rumors o Zubovovi Morisovi a Comriem :D
BTW2 máme vynovenú stránku s pozadím z ScotTrade, pekné. :cool:
Chalani tak bude to do tých 25 eur. To už je presná cena. 5 eur je ako poštovné. Ale musíte mi veriť lebo ten pán mi to prinesie do Senca a ja mu tam dám peniaze a potom to pošlem na Vaše adresy. Beriete to?. Ja Vás určite neoklamem.
5276 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS