Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MINNESOTA WILD

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Dneska konecne nemusim cakat do noci ked Divosi budu hrat uz o 20:00 :cool: v Minnesote bude vtedy 13:00
Ale obavam sa o vysledok ked Blue Jackets hraju uplne katastrofalne ked v poslednych 8 zapasoch maju 7 prehier a len jednu vyhru :shock: oto viac budu chciet Columbus vyhrat.Za Divochov by uz mohol nastupit Pavol Demitra ale je to otazne.The Wild now hope to get back left wing Pavol Demitra, who has 10 points in 10 games but has missed the last seven with a strained groin.

Okrem Minnesoty budu hrat aj tieto tímy skorej

BOS NYI 18:00
PHI WSH 19:00
MIN CBJ 20:00
ANA PHX 22:00
Obrázek 0vs4 Obrázek

Columbus ma zatial dost zlu statistiku v Excel Energy Center ked z 13 zapasov tam prehrali 10

Columbus hned od uvodu zatlacil Divochov a to i vyustilo ze Peca skoroval zatial 0:1 :(
Po prvej tretine je stale 0:1 Strely na branu MIN 10:12 CBJ

Uz je 0:2 i ked 2.tretinu sme lepsi.Vyborny dal svoj druhy gol ako aj Peca.A par minut pred koncom druhej tretiny je 0:3 ked upravil skore Fritschie :cry: Po druhej tretine su strely MIN 20:26 CBJ a divaci uz po tretine začali pískat :cry: vonku by mi ani tak nevadila prehra ako doma tam boli Divosi zatial vyborny ale uz sa im nedari ked totoo bude uz asi 2.prehraty zapas doma

Uz teraz sme prehrali i ked ubehlo len par minut tretej tretiny ale uz je 0:4 ked sme dostali uz 2. gol v oslabení.A zapas sa aj skoncil 0:4 Leclaire si pripisal svoj 6.shutout

Opet sa opakuje presný scenar z minulej sezony ked bol vyborny zaciatok a potom same prehry ale teraz zato môzu i caste zranenia ktorých bolo velmi vela(Koivu,Gaborik,Demitra,Moore,Veilleux,Nummelin,Walz,Radivojevic-neviem preco chybal tento zapas,Backstrom,penalizovaný-Hill,) *Walz neni zranený ale chýba uz dost dlho
A toto je podla mna obrovsky dôvod preco prehravame ked nam tolkíto hraci uz chýbali :cry: A je mi luto divakov ktory si ani len raz nemohli skríknut scooooooore a i ked padol gol tak po*ebany rozhodca nam ho opet zobral.Zasa ale mali sme vela presiloviek a nic z toho :thumbsdown: . :hmm:
Obrázek 3vs 4 Obrázek

Prve tretina bola zaujimava a bola prestrelka ked z nasich sa presadili hraci z farmy:Voros a Foy a za Predatorov sa presadil ostrielany Erat a Gelinas

V druhej tretine upravil na nase vedenie M.Gáborik :yahoo: ked asistoval Parrish a Moore.2:3

Ale 10 minut dokonca vyrovnal Fiddler 3:3 :( . Ale zatial ako vidim streli tak Divosi su znacne prestrielaní
NSH 39:24 MIN

Brankoooooooo Radivojevic ked skoroval minutu a 57 sec. dokonca, 3:4 mame konecne 2 body :clap: :yahoo:
A to je prvy jeho normalny gol ked zatial dal len do prazdnej :) a strely boli NSH 43:25 MIN
To co ma byt ? :? :shock:

Prvych 8 zapasov.......Poslednych 15 zapasov

Zapasy 7-0-1........ 5-9-1 :thumbsdown:

Bodov 15........... 11 :thumbsdown:

Strelene goly 2.5........ 2.7 (na zapas) :thumbsup:

Inkasovane goly 1.4.........3.3 (na zapas) :thumbsdown: :thumbsdown:

Oslabenie-uspesnost 92.6 %....... 76.8 % :thumbsdown:
Konecne by sa mal vratit Pavol Demitra proti Kojotom,ale mozno by bolo lepsie keby to este pocka lebo nechcem aby sa opet obnovilo zranenie ale uz by mal byt fit po 13. vynechanych zapasoch.A tým padom si myslím ze by sa mohli Divosi nastartovat tak ako boli len na zaciatku.Nemyslim si ze to je len tímto hracom ze budeme vyhravat ale opet vznikne dobra spolupraca a Pavol môze opet rozdavat dobre puky :cool: .
10.Decembra sa zacnu predavat specialne dresy cez internet s nezvycajnou ale peknou :super: ciernou farbou. Na dresoch budu i podpisy jednotlivych hracov.Vsetci hraci maju dresy co su v kadri ba dokonca sa dá kupit dres Dupuisa,Halla,Fernandeza a zopar iných ktory su uz v tíme neni.Ale troska drahe to je ked jeden dres stojí 400$ to je v prepocte okolo 10 000-12 000 Sk :o .Ako ukazku som vybral oblubeneho hraca
Obrázek
PREDZAPASOVE STATISTIKY

Phoenix Coyotes (11-10-0) 22pts 4th in Pacific Division

2.57 Goly na zapas (21st in NHL)
2.90 Inkasovane goly na zapas (20th in NHL)
14.3% Power Play (24th in NHL)
81.3% Penalty Kill (17th in NHL)

Top 5 Scorers:

1. #19 Shane Doan ~ 5G 13A = 18pts
2. #28 Steve Reinprecht ~ 6G 9A = 15pts
3. #55 Ed Jovanovski ~ 2G 13A = 15pts
4. #17 Radim Vrbata ~ 8G 6A = 14pts
5. #13 Daniel Carcillo ~ 4G 7A = 11pts

Top 3 Penalty Minutes:

1. #13 Daniel Carcillo ~ 105PIM’s
2. #12 Craig Weller ~ 36PIM’s
3. #44 Nick Boynton ~ 34PIM’s

Goaltenders:

1. #30 Ilja Bryzgalov ~ (6-3-1) 2.08GAA .924SV%
2. #32 Mikael Tellqvist ~ (4-3-0) 2.80GAA .903SV%

at

Minnesota Wild (12-9-2) 26pts 2nd in Northwest Division

2.65 Goly na zapas (17th in NHL)
2.56 Inkasovane goly na zapas (11th in NHL)
18.3% Power Play (14th in NHL)
82.0% Penalty Kill (15th in NHL)

Top 5 Scorers:

1. #96 P-M Bouchard ~ 5G 14A = 19pts
2. #10 Marian Gaborik ~ 8G 10A = 18pts
3. #9 Mikko Koivu ~ 5G 11A = 16pts
4. #25 Eric Belanger ~ 5G 11A = 16pts
5. #12 Brian Rolston ~ 7G 8A = 15pts

Top 3 Penalty Minutes:
1. #24 Derek Boogaard ~ 52PIM’s
2. #17 Todd Fedoruk ~ 41PIM’s
3. #92 Branko Radivojevic ~ 30PIM’s

Goaltenders:

1. #32 Niklas Backstrom ~ (9-4-1) 2.41GAA .913SV%
2. #29 Josh Harding ~ (3-5-1) 2.68GAA .914SV%
Obrázek 3vs 1 Obrázek

Som zvedavý ako zapas dopadne urcite to bude vyrovnane kedze su Kojoti vo forme,uz nastupy i Pavol Demitra,Toto bude druhý zapas medzi timiti tímami v Arizone Divosi vyhrali 2:3 ked sa presadil za Coyotes Carcillio 2krat a za Divochov skoroval:Gaborik,Koivu a Belanger

1.tretina
Prvých 10 minut prvej tretiny je opatrný a disciplinovany z oboch strán kedze este nikto nebol na trestnej lavici a strely su zatial 5:5 i druha 10-minutovka bola podobna ako prva ked este stale nikto nebol vyluceni a o jednu strelu maju viac Kojoti po prvej tretine.Strely MIN 8:9 PHX .Stav 0:0

2.tretina
Hned bol vyluceni B.Rolston a tým padom prve vylucenie
24.min Gooooool :yahoo: Stephane Veilleux toto bol jeho 4.gol :cool: a asistovali mu Voros a Sheppard.Voros mal prvu asistenciu v sezone.Konecne to tam padlo hned to bude zaujimavejsi zapas :)
Divosi teraz poriadne zatlacili v 31minute zapase :) ked Gáborík mal za kratku chvilu dve velke sance a tiez i Bouchard mal dobru sancu,uz mohlo byt 2:0 :|
Konecne i Divosi hraju prvu presilovku dufam ze ju vyuziju,tak napokon ju nevyuzili.
2-3 minuty dokonca tretiny dava goooool Marián Gaborik :yahoo: uz jeho 9. gol v sezone,ale nikto mu neasistoval,nevadi :lol2:
Po tretine su strely celkovo MIN 19:15 PHX a v 2.tr. boli strely MIN 11:6 PHX a lepsia aktivita Divochov vyustila do 2goloveho vedenia.Vylucenia 2:2

3.tretina
Oh nie hned v uvode tretej tretiny dava prvý gol za Kojotov Vrbata a tým padom zobrali Backstromovi mozný shutout :( teraz sa obavat o skore zvysne minuty :doh:
Gooooooooooooool o 8min po Vrbatovom gole :yahoo: :yahoo: :yahoo: James Sheppard náš mladík dava svoj druhy gol v sezone ale je to uz jeho 8.bod :cool: ,prihravali mu :Voros a Parrish.Aaron Voros uz ma druhu asistenciu v zapase.Uz by malo byt rozhodnute :super:
V samom zavere zapasu asi minutu dokonca este Kojoti odvolali brankara ale uz to bol trochy zufaly pokus i trocha zatlacili ale potom Divosi nepremenili do prazdnej a tak zapas skoncil 3:1 pre Divochov :clap: :yahoo: Strely celkovo MIN 28:22 PHX a strely v tretine boli MIN 9:7 PHX . A konecne si Bryzgalov pripisal prvu prehru za Kojotov :beee: :lol2: :D

Divaci sa mohli konecne potesit v Xcel Energy Center po dvoch prehrach doma. :groupwave: :groupwave:
pochvala Minnesota za po zapasove preview :thumbsup: no a Ilya to takto do nekonecna tahat nemohol :)

Obrázek
cepi píše:pochvala Minnesota za po zapasove preview :thumbsup: no a Ilya to takto do nekonecna tahat nemohol :)

Obrázek

diky...konecne dakto napísal do Minnesotskej témy kedze az poslednych 13 prispevkov v tejto teme bolo len mojich :shock: Vidno ze o Divochov je vseobecne malý zaujem a aj ked je tak to len za tých Slovakov.

A hned po Demitrovom navrate Divosi bodovali konecne sme uz trocha v takej zostave ako na zaciatku ,ale stale nam chyba Walz,Foster,Nummelin,Koivu :cry: ,Harding a taktiez tento zapas nehral Boogaard
Dalsi hrac suspenzovaný proti Divochom.Tentokrat po Ohlundovi je suspenzovany Ed Jovanovski za hit v poslednych 13 sekundach zapasu na Gaborika asi to nebol hociaky hit ked je vyluceny.Svojmu tímu bude chybat len jeden zapas.Dufam ze Gabymu nic nieje
Zapas so St.Louis bol vyrovnany a preto sa aj predlzovalo,pocet striel bol MIN 26:24 STL.
V 11.minute Divosi vyuzili presilovku ked nas najlepsi strelec spomedzi obrancov skoroval to bol uz jeho 6.gol ktory si pripisal Brent Burns a asistovali mu Rolston a Demitra.Druhý gol Divochov padol hned v samom uvode druhej tretiny po 9.sekundach,Belanger vyhral buly potom Skoula hned prihral Rolstonovi a on odmodrej upravil skore na 2:0.Ale odpoved na gol prisla uz o 4 minuty ked sa len druhy krat trafil do cierneho Stempniak.A o dalsich 6 minut uz bolo vyrovnane ked skoroval Boyes a to bol uz jeho 15 gol :o :o :shock: .Potom este v zavere zapasu Radivojevic nepremenil dobru sancu a Legace mal neuveritelny zakrok.V predlzeni mali viac sanic Bluesmeni ale potom prisiel brejk Divochov dvaja na jedneho ale Gáborik neprihraval a strelil a aj padol gol.To bola prva strela Divochov v predlzení.
A toto uz bola tretia vyhra Divochov posebe teraz pojdeme s Canucks

A konecne by tu mala byt dobra sprava uz by sa mal vratit Wes Walz a mal by robit dneska rozhovor,to som zvedavý preco len tak znicoho nic chýbal
Minnesota1 píše:A konecne by tu mala byt dobra sprava uz by sa mal vratit Wes Walz a mal by robit dneska rozhovor,to som zvedavý preco len tak znicoho nic chýbal
Tak, dobra sprava to asi nebude :(
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=3 ... 369#p81369
Gaborik,Denitra a Radivojevic sa zacal dobre zapajat proste to tam slovaci tahaju ako nahle vypadne demitra alebo gaborik tak uz prehaju duel co uz proste slovaci the very bet !!!
Budaj1992 píše:Gaborik,Denitra a Radivojevic sa zacal dobre zapajat proste to tam slovaci tahaju ako nahle vypadne demitra alebo gaborik tak uz prehaju duel co uz proste slovaci the very bet !!!
Robís jak keby Minnesota bola zlozena z 2-3 hracov tých Slovakov :thumbsdown: Lebo inych ani nepoznas ! ja si vazim pracu kazdeho jedneho hraca a nie len Slovakov i ked su tam oni opory ale Divosi by dokazali vyhravat i bez nich stacilo by najst jednu adekvatnu a kvalitnu nahradu.Jednine co pocujem na ohlas Minnesoty je furt stale len Gaborik,Demitra a stale to isté ale nikoho z tých "fans"(co im fandia len pre Slovakov) nezaujimaju priemerny hraci ako Rolston,Bouchard,Koivu,Belanger,Veilleux,Moore,Parrish.....
Nehovorim ze ty fandis MIN ale uz som stretol mnoho co im fandi len preto co som spomenul.Uz mi je ztoho na :grc: :thumbsdown:
Minnesota1 píše:Robis...
preto je lepsie fandit Edmontonu :D
:backtotopic:
Aj tak to vyzera skor tak, ze Demitra po sezone Minnesotu opusti :roll: a o rok na to aj Gaborik :sad2: A Radivojevic mozno uz pocas tejto :hmm:
A bude pokoj :D
no MINNESOTA WILD sa mi celkom paci lebo tam hraju 3 vynikajuci Slovensky hraci Marian Gaborik Pavol Demitra a Branko Radivojevic :wink:
x-men píše:no MINNESOTA WILD ja mi celkom paci lebo tam hraju 3 Slovensky hraci Marian Gaborik Pavol Demitra a Branko Radivojevic :wink:
:lol: Minnesotu1 trafi slak :x :D :backtotopic:

dnes mame na programe bratsky duel :bitka3: mohla by padnut remizka, aj do KTLky by bodla :)
mas pravdu Minnesota1 ako si sa vyjadril k prispevku co napisal budaj1992 dvaja alebo traja hraci nemozu tahat cely tim hokej je timova hra a preto sa tim musi zaobist aj bez Gaborika ci Demitru ale tak isto Gaborik ci Demitra alebo Radivojevic su oporami klubu MINNESOTA WILD
cepi píše:
x-men píše:no MINNESOTA WILD ja mi celkom paci lebo tam hraju 3 Slovensky hraci Marian Gaborik Pavol Demitra a Branko Radivojevic :wink:
:lol: Minnesotu1 trafi slak :x :D :backtotopic:

dnes mame na programe bratsky duel :bitka3: mohla by padnut remizka, aj do KTLky by bodla :)

Uz som fakt chytil nervy ked som videl ten prvy prispevok x-men :evil: ale aspon hned podtým uz sa to aj da citat ale zasa sa pise len o Gaborikovi a Demitrovi :nasraty: :samovrazda:

A dufam ze Divosi vyhraju uz sa brat dvakrat radoval :( ,hlavne nech nema shutout Luongo a potom sa uvidí co bude dalej.
Vancouver Canucks (14-9-2) 30pts 1st in Northwest Division

2.72 Goals per Game (14th in NHL)
2.32 Goals Against per Game (4th in NHL)
18.7% Power Play (11th in NHL)
80.5% Penalty Kill (20th in NHL)

Top 5 Scorers:

1. #33 Henrik Sedin ~ 5G 21A = 26pts
2. #22 Daniel Sedin ~ 9G 15A = 24pts
3. #19 Markus Naslund ~ 11G 12A = 23pts
4. #7 Brendan Morrison ~ 7G 8A = 15pts
5. #17 Ryan Kesler ~ 7G 8A = 15pts

Top 3 Penalty Minutes:

1. #2 Mattias Ohlund ~ 46PIM’s
2. #15 Byron Ritchie ~ 43PIM’s
3. #24 Matt Cooke ~ 40PIM’s

Goaltenders:

1. #1 Roberto Luongo ~ (12-9-2) 2.16GAA .922SV%
2. #41 Curtis Sanford ~ (2-0-0) 2.64GAA .904SV%

at

Minnesota Wild (14-9-2) 30pts 2nd in Northwest Division

2.68 Goals per Game (16th in NHL)
2.48 Goals Against per Game (8th in NHL)
18.2% Power Play (13th in NHL)
82.9% Penalty Kill (12th in NHL)

Top 5 Scorers:

1. #10 Marian Gaborik ~ 10G 10A = 20pts
2. #96 P-M Bouchard ~ 5G 14A = 19pts
3. #12 Brian Rolston ~ 8G 9A = 17pts
4. #25 Eric Belanger ~ 5G 12A = 17pts
5. #9 Mikko Koivu ~ 5G 11A = 16pts

Top 3 Penalty Minutes:

1. #24 Derek Boogaard ~ 52PIM’s
2. #17 Todd Fedoruk ~ 45PIM’s
3. #92 Branko Radivojevic ~ 30PIM’s

Goaltenders:

1. #32 Niklas Backstrom ~ (11-4-1) 2.29GAA .915SV%
2. #29 Josh Harding ~ (3-5-1) 2.68GAA .914SV%
1.tretina
Tak zapas sa pred malou chvilkou zacal a hned po 3 sekundach sa strhla sarvatka :o ked sa pobil Cowan s Vorosom.Zatial je to drsný zapas ked uz po 1.tretine boli dve bitky a za Canucks uz druhy krat sa pobil Cowan ale tentokrat s Foyom ,ktory prehral bitku.Uz i tiekla krv neviem presne komu ale tusim to bol Burrows.Páci sa mi taktiez ked vypískaju Ohlunda,ktoremu fanusikovia len tak nezabudnu to co spravil Mikkovi a niekedy i Naslunda vypiskaju za ten hattrick co dal v poslednom vzajomnom dueli.Divosi i strelili v prvej casti z presilovky gol ktory tecol Belanger po strele od modrej ktoru vyslal Hill,zatial vedieme 1:0 :) a Luongo má prerusenu seriu.Ale zatial mnoho krat sedia na trestnej hraci Canucks.Strely MIN 12:4 VAN

2.tretina
Sa zacala v kludnejsom tempe ako prva tretina i menej sa vylucovalo a padli dva goly.Hned po 5 minutach vyrovnal Vancouver na 1:1 ked sa zanich presadil Brown a pár minut dokonca sa Divosi opet dostali do vedenia z nevinej situacie ked z velkeho uhlu to tam volako preslo po strele Vorosa 2:1 :yahoo: a asistenciu mal Gaborik.Voros i nazaciatku 2.tretiny trafil Luonga niekde prikrk alebo dopleca a potom tam trocha zostal lezat,ale pokracuje.Strely v 2.tretine MIN 8:9 VAN

3.tretina
V poslednej casti sa nic moc neudialo az na paradny zakrok Luonga lapackou a este i Demitra mohol dat gol ale bola tlacenica pred brankou.Musim pochvalit i Backstroma ktory dobre chytal a inkasoval len ten teč od Browna.Vancouver este mal sancu v poslednej minute ale vsetko hasil Backstrom a stav sa nezmenil po druhej tretine 2:1 a natiahla sa nasa domaca seria vyhier
MINNESOTA WILD dne v noci na svojom lade porazila 2:1 Vancouver Canucks k vyhre MINNESOTE WILD mal aj zasluhu nas Slovensky utocnik Marian Gaborik jednou asistenciou aspon daco ked uz nedal gol radsej by som bol rad keby dal gol ale potesila ma aj jeho asistencia :wink:
teraz som pozeral highlighty a pri tom prvom gole sa tesil Branko Radivojevic, aj kamera na nho ukazovala. Nakoniec je gol pripisany Belangerovi a Branko nema ani len asistenciu, tak nechapem preco sa tvaril ze on dal gol :D
este dodam ze mal aj dobry ice-time, 18 minut. V highlightoch bol aj na tej presilovke, kde padol ten gol, cize asi ho Lemaire nasadzuje aj na presilovky, a potom bol na lade aj pri zaverecnom tlaku canucks
1901 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS